Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Áron továbbra is vezet a Pro Bowl szavazáson.
http://blog.packers.com/2011/12/14/aaron-rodgers-leads-pro-bowl-voting-with-one-week-to-go/
Mondjuk egy MVP-től ez el is várható. 😊vasza
Clifton még mindig a legjobb T 😀
több mint 12 éve
vasza Green Bay Packers 59
Ami feltűnt, hogy azon kívül kik a sérültek, a fal nem igen került megemlítésre.
Jók! Van idő passzolni, futni is lehet(ne). Az elmúlt évekhez képest kijelenthető, hogy összeálltak, mint a ge*is bugyi. 😀
több mint 12 éve
vasza Green Bay Packers 59
Áron továbbra is vezet a Pro Bowl szavazáson.
http://blog.packers.com/2011/12/14/aaron-rodgers-leads-pro-bowl-voting-with-one-week-to-go/
Mondjuk egy MVP-től ez el is várható. 😊
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Érdekes írás a közeljövőről, Jennings kiesésével skill pozíciónként lebontva az offenseben.
http://packersnews.greenbaypressgazette.com/article/20111212/PKR07/312120101&located=rssGergőbácsi
Szerintem a 2 rookie TE kimaradt belőle (bár Taylor kevesebbet lesz bent), könnyen előfordulhat, hogy Williams többet lesz bent (pláne Quarless sérülées miatt). Mivel elég jó keze van, pár lasztit neki is kinézek. Ki tudja, talán Williams lesz a 20. TD-t jegyző játékos idén.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Érdekes írás a közeljövőről, Jennings kiesésével skill pozíciónként lebontva az offenseben.
http://packersnews.greenbaypressgazette.com/article/20111212/PKR07/312120101&located=rss

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Breer: "WR Greg Jennings "will be out a couple weeks" with a knee sprain, according to McCarthy."vassadi
Get well, see you soon!
Remélem Finley, Driver és Jones még jobban feljavul, vagy az egyelőre kisebb nevek egyike.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Vagy csak korán nagy előnyre tesz szert a Green Bay és az éppen aktuális ellenfélnek többet kell passzolnia, mint futnia. Borul a game plan, stb. Ez is lehet oka a sok intnek.Szokol
Van benne igazság, de azért nem teljesen igaz, ott volt pl a Carolina elleni meccs is, mikor Newtonék húztak el az elején, és mégis 3 INT-et szerzett a csapat.kobalu91
Sokmindennel lehet ezt magyarázni szerintem, ami biztos hogy már a meccs előtt ezzel egy hatalmas pszihológiai előnyben vannak, mert az ellenfél edzői, az irányitó, stb ennek tudatában vagy alapból kevesebb pass play-t hivnak, pláne nem halál kockázatosokat...és ezzel kismerhetővé teszik a saját játékukat a GB számára
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Vagy csak korán nagy előnyre tesz szert a Green Bay és az éppen aktuális ellenfélnek többet kell passzolnia, mint futnia. Borul a game plan, stb. Ez is lehet oka a sok intnek.Szokol
Van benne igazság, de azért nem teljesen igaz, ott volt pl a Carolina elleni meccs is, mikor Newtonék húztak el az elején, és mégis 3 INT-et szerzett a csapat.
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
Vagy csak korán nagy előnyre tesz szert a Green Bay és az éppen aktuális ellenfélnek többet kell passzolnia, mint futnia. Borul a game plan, stb. Ez is lehet oka a sok intnek.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Engem az INT-ek száma döbbent meg, meccsenként átlag több mint 2 labdát szedünk le a levegőben, ez 10-el több mint a második helyezett Lions. Ez valami egészen hihetetlen stat szerintem. Vagy ennyire balhawk mindenki vagy Capers rendszerének gyümölcse ez? Mert nyomás az nemnagyon van, az irányítóknak van ideje körbenézni mégis átlag két labdát dobnak Woodsonék kezébe. Nézegettem mi a rekord de csalóka, a legtöbb INT-et szerző csapatok a hőskorból származik (61-es Chargers 49 WTF???) gondolom a pass interference és egyéb szabályok nem létezésének köszönhetően.JayB
Nagyon jókezű a LB sorotok is, tudják ezt az ellenfelek irányitói is, és már alapból ezzel a tudattal nehezebben dobja egy LB coverage be is a labdát, megremeg a keze és ezt kihasználjátok, vagy pedig inkább választ egy másik megoldást , viszont a secondary is fullos, tehát ördögi sajtos kör 😊de a secondary magában nem lett volna ennyire képes
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Engem az INT-ek száma döbbent meg, meccsenként átlag több mint 2 labdát szedünk le a levegőben, ez 10-el több mint a második helyezett Lions. Ez valami egészen hihetetlen stat szerintem. Vagy ennyire balhawk mindenki vagy Capers rendszerének gyümölcse ez? Mert nyomás az nemnagyon van, az irányítóknak van ideje körbenézni mégis átlag két labdát dobnak Woodsonék kezébe. Nézegettem mi a rekord de csalóka, a legtöbb INT-et szerző csapatok a hőskorból származik (61-es Chargers 49 WTF???) gondolom a pass interference és egyéb szabályok nem létezésének köszönhetően.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
viszont negatívum, hogy pl. a szertáros még mindig nem csinált TD-t...Hurka
hova rohansz? még a csapat fele sem szerzett, igaz már csak pár ember van addig. Most épp 19 különböző ha jól számolom.


nézve a statokat még az is durva, hogy 8 játékos kapott 100 yardnál több passzt, 10 különböző csinált sacket, 9 szerzett INT-t, 7 csinált fumble-t, 39 csinált tackle-t (ebben mondjuk mindenki benne van),LN
Épp ezek a statisztikák miatt tartatok ott ahol tartaok, emiatt emelkedtek ennyire ki a mezőnyből szerintem
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
http://blog.packers.com/2011/12/12/jennings-out-a-couple-of-weeks/
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Breer: "WR Greg Jennings "will be out a couple weeks" with a knee sprain, according to McCarthy."
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
viszont negatívum, hogy pl. a szertáros még mindig nem csinált TD-t...Hurka
hova rohansz? még a csapat fele sem szerzett, igaz már csak pár ember van addig. Most épp 19 különböző ha jól számolom.


nézve a statokat még az is durva, hogy 8 játékos kapott 100 yardnál több passzt, 10 különböző csinált sacket, 9 szerzett INT-t, 7 csinált fumble-t, 39 csinált tackle-t (ebben mondjuk mindenki benne van),
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
nagyon tetszett a meccs, főleg a 2 ILB teljestménye nagy pozitívum, bár Francois néha csúnyán lecsúszott, de nem volt nagy gond egyébként
Na meg persze Jennings gyógyuljon fel minél előbb, azt se bánom, ha kihagyja a KC ellenit, de a playoffra elképesztő mértékben kell

viszont negatívum, hogy pl. a szertáros még mindig nem csinált TD-t...
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Szerintem zúzzunk csak. 22 játékost úgy sem lehet pihentetni ha meg úgy megyünk neki a meccsnek hogy "csak maradjunk egyben" akkor tuti fél csapat IR-re kerül. 100%-on játszani sokkal kevésbé sérülésveszélyes mint finomkodni.JayB
nem finomkodásra, meg az egész csapat pihentetésére gondolok. hanem hogy akinek van valami kisebb sérülése (ezekről nem is tudunk), azok közül pihenjenek néhányan. és attól még aki pályán van, az zúzzon, ez természetes 😊

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Szerintem zúzzunk csak. 22 játékost úgy sem lehet pihentetni ha meg úgy megyünk neki a meccsnek hogy "csak maradjunk egyben" akkor tuti fél csapat IR-re kerül. 100%-on játszani sokkal kevésbé sérülésveszélyes mint finomkodni.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Stez: nem hinném, hogy padoztatni fogja McCarthy Aaront, de meglátjuk (szerintem sem lenne hülyeség).

A tegnapról: pozitívum volt nekem a D, látszott, hogy nagyon felszívták magukat a múlt heti botrányos produkció után. Smith és Francois kifejezetten jól játszott, a futást nagyon szépen megfogtuk. Persze ismét voltak balf*szkodások, de ez van.
A futójáték végre valamennyire működött, Grant több cutbacket is csinált, el sem hittem.

Nálam negatívum Jennings sérülésén kívül a rengeteg drop. Finley megint (TD helyett INT ugye), Driver kezéből is pattant ki. Mindenesetre nem ezt szoktuk meg tőlük. A-Rod sem volt a szokásos formájában szerintem, remélem, ezzel a két héttel letudta a "gyengébb" meccseit.
Jenningsnek meg van 5 hete felépülni, az elég kell, hogy legyen. És ha így folytatjuk, tényleg át kéne gondolni, mennyire pihentetjük a kulcsjátékosokat..

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
ne
legyen csak 16-0, nem kell a Pats pezsibontás 😛
megérdemelnék és igazából ilyen csapattal még talán Flynn is hozni tudná az utolsó meccseket, már ha Rodgerst padoztatják majd, amibe közel sem vagyok biztos, max az utolsó héten

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gratula srácok 😊 Reméljük Jennings hamar felépül, kelleni fog a Broncos elleni Super Bowlon legkésőbb (azért egyet tessék addig zakózni 😛)

több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
13-0

Jennings-el kapcsolatban izgulhatunk holnapig...

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
http://www.post-gazette.com/pg/11345/1196105-66-0.stm?cmpid=steelers.xml

A legjobb QB, akit én eddig láttam játszani.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
ez a szomorú hír után azonban
GAMEEEDAAAY!
kötelező győzelemnek kell lennie, bár biztosan nem lesz alázás, a Raiders még az életéért küzd, egy olyan 10 pontos winre számítokHurka
Szoros lesz. Harmadik negyedre leszek kivancsi. Palmer szerintem egyre jobb, kemeny meccse lesz a sec-nek, futas ellen meg remelem a csere LBk villantanak vmit.
Ami erdekes, kinezhet az is, ha Williams, Saine es Grant kap par lasztit, hogy a szezon vegere lesz 9-10 olyan jatekos, aki 100yard felett kap el
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
ez a szomorú hír után azonban
GAMEEEDAAAY!
kötelező győzelemnek kell lennie, bár biztosan nem lesz alázás, a Raiders még az életéért küzd, egy olyan 10 pontos winre számítok