Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 459
Komolyan mondom a secondaryben Bush csak arra jó, hogy foglalja a helyet a pályán... 😕kobalu91
Meg blitzelni 😀
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Komolyan mondom a secondaryben Bush csak arra jó, hogy foglalja a helyet a pályán... 😕
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
A FOX adja megint a meccsünket. Talán nem a két kedvenc külföldi kommentátorunkkal ? 😀gamerkr
sztem már unnak minket 😀
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A FOX adja megint a meccsünket. Talán nem a két kedvenc külföldi kommentátorunkkal ? 😀

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
GAMEEDAAAY!
Tudom, már megszokhattátok tőlem, hogy pesszimista vagyok sajnos, de a szezon eddigi legnehezebb mecsére számítok, főleg ez a mi OL vs. Giants DL párharc lesz kegyetlenül fontos, hogy meg tudjuk-e őket tartani Bulaga és Sitton nélkül isHurka
Bulaga?JayB
természetesen Cliftont akartam írni
több mint 12 éve
ilaris Green Bay Packers 215
három-öt pontos szoros meccsen vesztjük el veretlenségünket.
szvsz

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
tavaly a New Meadowlandsben nulláztuk a Jets-t. nem számítok ilyenre természetesen, de örülnék a W-nek.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
GAMEEDAAAY!
Tudom, már megszokhattátok tőlem, hogy pesszimista vagyok sajnos, de a szezon eddigi legnehezebb mecsére számítok, főleg ez a mi OL vs. Giants DL párharc lesz kegyetlenül fontos, hogy meg tudjuk-e őket tartani Bulaga és Sitton nélkül isHurka
Bulaga?
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
GAMEEDAAAY!
Tudom, már megszokhattátok tőlem, hogy pesszimista vagyok sajnos, de a szezon eddigi legnehezebb mecsére számítok, főleg ez a mi OL vs. Giants DL párharc lesz kegyetlenül fontos, hogy meg tudjuk-e őket tartani Bulaga és Sitton nélkül is
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Szerintem 3 ponttal nyerünk, amikor is az utolsó másodpercben Crosby mezőnygóljával alakul ki a végeredmény.

De persze nagyon szenvedős lesz., és a legfontosabb, ússzuk meg további sérülések nélkül!

több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Gameday!
Ki mit vár, mire számít?Gergőbácsi
Az első félidőben elhúzunk 15-20 ponttal, amit a negyedik negyed végére 3-4 pontra sikerül "leküzdeni". Végül a szokásos idegbajos végjátékban nyerünk :cool:Kampman
én is ettől félek, nem csodálkoznék, ha a sok sérülés megbosszulná magát. csak Áron ne sérüljön meg 😕
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Ha egy vereséget mindenképpen meg kéne nevezni a hátralevő schedule-ból akkor ezt mondanám de szerintem nem fog bekövetkezni. Olyan 30-20 körüli végeredményre tippelek.
több mint 12 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Gameday!
Ki mit vár, mire számít?Gergőbácsi
Az első félidőben elhúzunk 15-20 ponttal, amit a negyedik negyed végére 3-4 pontra sikerül "leküzdeni". Végül a szokásos idegbajos végjátékban nyerünk :cool:
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szoros mérkőzésen, mintegy 45–24-re nyertek. Aztán legyen 20–17 oda 😛

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Gameday!
Ki mit vár, mire számít?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Na találjátok ki, ki lett az nfc offensive player of the month 😀Szobi22
Talán Kuhn? 😀
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Apropó O-line:
a Newhouse-Lang-Wells-Dietrich-Smith-Bulaga ötösfogat kezd, vagy Sitton visszatérhet? A LB korpsz elég érdekes lesz, de jó lesz nekik az igazi tűzkeresztség idegenben.
Szintén ott van egy érdekes sztori a(z ex) szittyózó Langről. Szerencséje van.Gergőbácsi
Sitton nem fog játszani, ha jól tudom. Valószínűleg Dietrich-Smith kezd, de nem mondták biztosra hét közben.
És mi van Lang-gel, nem olvastam semmit erről?Szobi22
egy időben nagyon rágyúrt a lumpolásra, a munkát viszont elég lazán vette. de szerencséjére a társak segítettek neki. most pedig talán ismét szüksége van támogatásra. http://www.jsonline.com/sports/packers/wakeup-call-a838c6k-134726453.html
a holnapi meccsen Rajitól és Shieldstől várok meglepően jó játékot. No meg Granttől, az ex-Gianttől 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Apropó O-line:
a Newhouse-Lang-Wells-Dietrich-Smith-Bulaga ötösfogat kezd, vagy Sitton visszatérhet? A LB korpsz elég érdekes lesz, de jó lesz nekik az igazi tűzkeresztség idegenben.
Szintén ott van egy érdekes sztori a(z ex) szittyózó Langről. Szerencséje van.Gergőbácsi
Sitton nem fog játszani, ha jól tudom. Valószínűleg Dietrich-Smith kezd, de nem mondták biztosra hét közben.
És mi van Lang-gel, nem olvastam semmit erről?

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Kis interjú friss születésnapos vezérünkkel. Nagyon érdekes. http://espn.go.com/nfl/story/_/id/7295185/nfl-green-bay-aaron-rodgers-greatest-season-qb-ever-had
Reméljük nem törik össze az Óriások.Gergőbácsi
ez az összetörős nyilatkozat (Giants DC-től) reméljük csak motiválja a csapatot, mint a többi hasonló- itt egy nagyon király cikk róla, pont tegnap olvastam: http://www.jsonline.com/sports/packers/rodgers-learns-52-ways-to-motivate-teammates-ep36nlo-134545253.htmlSzobi22
Class act, vagy hogy mondja a művelt amerikai. Meg leader. Elég sokszor földre vitték már az idén, de bízhatunk abban, hogy a felforgatott O-line is képes lesz megvédeni annyira, hogy ne sérüljön meg és jó teljesítményt tudjon nyújtani. Apropó O-line:
a Newhouse-Lang-Wells-Dietrich-Smith-Bulaga ötösfogat kezd, vagy Sitton visszatérhet? A LB korpsz elég érdekes lesz, de jó lesz nekik az igazi tűzkeresztség idegenben.
Szintén ott van egy érdekes sztori a(z ex) szittyózó Langről. Szerencséje van.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Kis interjú friss születésnapos vezérünkkel. Nagyon érdekes. http://espn.go.com/nfl/story/_/id/7295185/nfl-green-bay-aaron-rodgers-greatest-season-qb-ever-had
Reméljük nem törik össze az Óriások.Gergőbácsi
ez az összetörős nyilatkozat (Giants DC-től) reméljük csak motiválja a csapatot, mint a többi hasonló- itt egy nagyon király cikk róla, pont tegnap olvastam: http://www.jsonline.com/sports/packers/rodgers-learns-52-ways-to-motivate-teammates-ep36nlo-134545253.html

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Kis interjú friss születésnapos vezérünkkel. Nagyon érdekes. http://espn.go.com/nfl/story/_/id/7295185/nfl-green-bay-aaron-rodgers-greatest-season-qb-ever-had
Reméljük nem törik össze az Óriások.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ugyanezt akartam írni, ő is hamar esett ki a sérülések miatt ugyebár. Futás és passz ellen is nagyon játszik!gamerkr
Inkább brekaout player of the year 😀 Még csak második éve van a ligában, ebből egyet IR-en töltött, a comeback az kicsit erős.JayB
Ez igaz, de akkor mi lenne Bishop? 😊vasza
Bishop már tavaly is top5 ILB szinten tolta. 😊

több mint 12 éve
vasza Green Bay Packers 59
A szezont SS-ként kezdte (nem a Schutzstaffelre gondolok 😊 ), Nick sérülése után lett FS. Egyébként tényleg nagyot játszik, nálam az év visszatérője. 😊vasza
ugyanezt akartam írni, ő is hamar esett ki a sérülések miatt ugyebár. Futás és passz ellen is nagyon játszik!gamerkr
Inkább brekaout player of the year 😀 Még csak második éve van a ligában, ebből egyet IR-en töltött, a comeback az kicsit erős.JayB
Ez igaz, de akkor mi lenne Bishop? 😊
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Az első 3 meccs után, amikor még FS-t nyomott, neki volt a legtöbb tackle a csapatban. Nagyot játszik, a törött keze kicsit visszavetette, 1-2 INT elmaradt meg volt par mistackle, mert nem tudott fogni.
Ettől eltekinte szerintem nagyon nagyot játszik idén.LN
A szezont SS-ként kezdte (nem a Schutzstaffelre gondolok 😊 ), Nick sérülése után lett FS. Egyébként tényleg nagyot játszik, nálam az év visszatérője. 😊vasza
ugyanezt akartam írni, ő is hamar esett ki a sérülések miatt ugyebár. Futás és passz ellen is nagyon játszik!gamerkr
Inkább brekaout player of the year 😀 Még csak második éve van a ligában, ebből egyet IR-en töltött, a comeback az kicsit erős.
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Jó. Még jobb lesz, ha nem kell egy félszezont törött kézzel játszania. 😊vasza
Az első 3 meccs után, amikor még FS-t nyomott, neki volt a legtöbb tackle a csapatban. Nagyot játszik, a törött keze kicsit visszavetette, 1-2 INT elmaradt meg volt par mistackle, mert nem tudott fogni.
Ettől eltekinte szerintem nagyon nagyot játszik idén.LN
A szezont SS-ként kezdte (nem a Schutzstaffelre gondolok 😊 ), Nick sérülése után lett FS. Egyébként tényleg nagyot játszik, nálam az év visszatérője. 😊vasza
ugyanezt akartam írni, ő is hamar esett ki a sérülések miatt ugyebár. Futás és passz ellen is nagyon játszik!