Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
"The Milwaukee Journal-Sentinel's Bob McGinn reports Packers TE Andrew Quarless (knee, injured reserve) requires reconstructive knee surgery, and is in jeopardy of missing all of 2012.
The Packers have still yet to reveal the exact nature of Quarless' injury, but it's a torn ACL at the very least."


Épp annyira hangzik durván, mint amennyire kinézett. :/

Kíváncsi vagyok, hogy mennyire tudja átvenni a szerepét Williams?
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Persze nem lehetünk nyugodtak, ha a mi Bush-unk a pályán van, de én Michael-re gondoltam a labda másik oldalán 😊

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Bishop, Clifton, Sitton, So'oto, Starks will not play. Hawk questionable. Woodson probable.

Hát nem vagyok nyugodt. Bush-t sikerül 100 yard alatt tartanunk ugyan?gamerkr
Ad1, kipróbálhatnánk végre House-t is.
Ad2, ha Hawk nem 100%, akkor még pihenjen.LN
Ad 1: nemrég olyat lehetett olvasni, hogy fejben még nincs ott (nálam = még nem "merik" beküldeni, még csak egy-két playre sem), rendszeresen felülmúlják a többiek. Legyen kitartó, alázatos és egyszer eljön az ő ideje is.
Ad 2: teljesen egyetértek, pihenjen, aztán a PO-ban remélem Bishoppal kiegészülve zúzni fognak középen.Gergőbácsi
Mondjuk az gáz, ha Bush felülmúl valaki coverben. Lee-re nézve is... 😀
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Bishop, Clifton, Sitton, So'oto, Starks will not play. Hawk questionable. Woodson probable.

Hát nem vagyok nyugodt. Bush-t sikerül 100 yard alatt tartanunk ugyan?gamerkr
Ad1, kipróbálhatnánk végre House-t is.
Ad2, ha Hawk nem 100%, akkor még pihenjen.LN
Ad 1: nemrég olyat lehetett olvasni, hogy fejben még nincs ott (nálam = még nem "merik" beküldeni, még csak egy-két playre sem), rendszeresen felülmúlják a többiek. Legyen kitartó, alázatos és egyszer eljön az ő ideje is.
Ad 2: teljesen egyetértek, pihenjen, aztán a PO-ban remélem Bishoppal kiegészülve zúzni fognak középen.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Bishop, Clifton, Sitton, So'oto, Starks will not play. Hawk questionable. Woodson probable.

Hát nem vagyok nyugodt. Bush-t sikerül 100 yard alatt tartanunk ugyan?gamerkr
Ad1, kipróbálhatnánk végre House-t is.
Ad2, ha Hawk nem 100%, akkor még pihenjen.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Bishop, Clifton, Sitton, So'oto, Starks will not play. Hawk questionable. Woodson probable.

Hát nem vagyok nyugodt. Bush-t sikerül 100 yard alatt tartanunk ugyan?gamerkr
Remélem Jarettet 100 engedett yard alatt igen 😀
na jó, persze a run D-ben is bízom...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Bishop, Clifton, Sitton, So'oto, Starks will not play. Hawk questionable. Woodson probable.

Hát nem vagyok nyugodt. Bush-t sikerül 100 yard alatt tartanunk ugyan?

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Bishop, Desmond LB Calf DNP DNP - -
Clifton, Chad T Hamstring/Back Out Out - -
Hawk, A.J. LB Calf DNP DNP - -
Sitton, Josh G Knee Out Out - -
So'oto, Vic LB Back - DNP - -
Starks, James RB Knee/Ankle DNP DNP - -
Woodson, Charles CB Concussion LP FP - -LN
Ejnye, azért jó lenne, ha a két záró csoportmeccsre felépülne legalább Hawk, Bishop és Sitton. Kellenének.
Starks meg pihenjen. Remélhetőleg Grant, Saine, Kuhn és Raji nem hoz sok negatív yardot, az már elég errefelé futójátéknak.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Bishop, Desmond LB Calf DNP DNP - -
Clifton, Chad T Hamstring/Back Out Out - -
Hawk, A.J. LB Calf DNP DNP - -
Sitton, Josh G Knee Out Out - -
So'oto, Vic LB Back - DNP - -
Starks, James RB Knee/Ankle DNP DNP - -
Woodson, Charles CB Concussion LP FP - -
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Saine nekem is tetszik. Mondjuk ilyen kiegészítő futóknál nehéz mellényúlni szerintem. Futó az a pozíció ahol a legkisebb különbségek vannak, akadnak persze korszakos zsenik de 2. 3. futónak szinte bárki jó.JayB
Ezzel én is így vagyok, ezért aggódtam inkább Woodson agyrázkódása miatt jobban, mint Starks miatt. Saine-t ráadásul nagyon dícsérik a jó keze miatt, Áronnak ez különösen jól tud jönni, ha van egy jó checkdown-ja.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Bishop, Desmond LB Calf DNP - - -
Clifton, Chad T Hamstring/Back Out - - -
Hawk, A.J. LB Calf DNP - - -
Sitton, Josh G Knee Out - - -
Starks, James RB Knee/Ankle DNP - - -
Woodson, Charles CB Concussion LP
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Saine nekem is tetszik. Mondjuk ilyen kiegészítő futóknál nehéz mellényúlni szerintem. Futó az a pozíció ahol a legkisebb különbségek vannak, akadnak persze korszakos zsenik de 2. 3. futónak szinte bárki jó.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Green from Hawaii futónkkal mi van egyébként? :/MarioAna
IR, azt hiszem pont a special team-ben volt fenn a pályán. 😕gamerkr
így van
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Green from Hawaii futónkkal mi van egyébként? :/MarioAna
IR, azt hiszem pont a special team-ben volt fenn a pályán. 😕

több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Green from Hawaii futónkkal mi van egyébként? :/

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Harrell ugyanúgy melegítőben fülessel a fülén fog képeket elemezni mint eddig. De a gesztus tetszik, ezek szerint képben van még mint jövőbeli backup.JayB
Basszus egy ritka rossz pillanat erejéig szerencsétlen Justin The Bustin' Harrellre gondoltam.... 😂
Gyerekek, nagyjából mindent elmondtatok itt a meccsel kapcsolatban. Ahogy több helyen is lehetett olvasni, a játékosoktól, edzői stábtól is, hogy (nagyképűség nélkül) kellenek az ilyen meccsek.
Ahogy érzem, most már csak ilyenek jönnek. Max a Chiefstől nem, de a Raiders-Lions-Bears hármas ha jól tudom, még mindig versenyben van. Az meg, hogy sérülésekkel, eltiltásokkal vannak tele, ne tévesszen meg senkit. Tavaly igen jó példával jártunk elöl, hogy hová el lehet jutni kórház a város szélént játszva.
A Giants meccsen azért feltűnt, hogy az újdonsült ILB páros néha még nem érzi annyira a pálya közepét. Mindenesetre lehet rájuk számítani.
Harrellre meg szerintem Flynn jövőbeni távozása után mint backup QB-ra biztos számítanak. Jobbára dicséreteket lehetett hallani róla.
Remélem Woodson, Hawk, Bishop visszatérhet, Starks dettó. Ja és Grant mintha kezdene éledezni és ez a Saine srác is ígérestesnek tűnik. A D felzárkózása a nagy playek leszorításában, és mániámban, a beszedett pontok csökkentésében hab lenne a sajttortán.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
QB Graham Harrell has been signed to active roster from the practice squad and placed TE Andrew Quarless on injured reserve. hellyeaaa 😀JayB
most nem akarlak megbántani, de szerintem azért értelmesebb lett volna mondjuk CB-t vagy DL embert felhozni, esetleg egy RB-ben (már ha persze Starks-al nagyobb bajok lesznek), egyikben sem állunk olyan parádésan 😊Hurka
Nem bántottál meg, tök jogos. 😀 Harrell ugyanúgy melegítőben fülessel a fülén fog képeket elemezni mint eddig. De a gesztus tetszik, ezek szerint képben van még mint jövőbeli backup.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
QB Graham Harrell has been signed to active roster from the practice squad and placed TE Andrew Quarless on injured reserve. hellyeaaa 😀JayB
most nem akarlak megbántani, de szerintem azért értelmesebb lett volna mondjuk CB-t vagy DL embert felhozni, esetleg egy RB-ben (már ha persze Starks-al nagyobb bajok lesznek), egyikben sem állunk olyan parádésan 😊
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
QB Graham Harrell has been signed to active roster from the practice squad and placed TE Andrew Quarless on injured reserve. hellyeaaa 😀
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Ártakták a Raiders elleni meccset 19:00-ról 22:15-reKampman
Úgy rémlik, mintha Ricsiék mondták volna a meccs alatt, és azt is, hogy közvetítik. 😊vasza
lehet, én a FOX-os streamet néztem 😊Kampman
mármint a CBS-eset 😊
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Masthay named 'NFC Special Teams Player of the Week'

Állat! New Yorkban különösen jól megy neki úgy tűnik 😀 /New Jerseyben/

több mint 12 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Ártakták a Raiders elleni meccset 19:00-ról 22:15-reKampman
Úgy rémlik, mintha Ricsiék mondták volna a meccs alatt, és azt is, hogy közvetítik. 😊vasza
lehet, én a FOX-os streamet néztem 😊
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ártakták a Raiders elleni meccset 19:00-ról 22:15-reKampman
Úgy rémlik, mintha Ricsiék mondták volna a meccs alatt, és azt is, hogy közvetítik. 😊vasza
Lassan jönnek az olyan üzenetek, hogy "megint a csomagolósok meccsét adja a SportTv..." 😀 nem baj, addig se kell streamet keresni.

több mint 12 éve
vasza Green Bay Packers 59
Ártakták a Raiders elleni meccset 19:00-ról 22:15-reKampman
Úgy rémlik, mintha Ricsiék mondták volna a meccs alatt, és azt is, hogy közvetítik. 😊
több mint 12 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Ártakták a Raiders elleni meccset 19:00-ról 22:15-re