Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Szerintem ez a meccs akkor is kb. így alakul ha játszik Jennings. Valahogy nem volt meg a tűz a csapatban, remélem innentől teher nélkül, "csakazértis" mentalitásban játszva megnyerjük az összes hátralévő meccset, és meglesz a 18-1. Mennyivel más lesz ez, mint a Patsé 😀Kampman
😀
Nem nagyon szeretem, amikor csak smiley van a posztban, de ez most megért volna ennyit. 😀
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Szerintem ez a meccs akkor is kb. így alakul ha játszik Jennings. Valahogy nem volt meg a tűz a csapatban, remélem innentől teher nélkül, "csakazértis" mentalitásban játszva megnyerjük az összes hátralévő meccset, és meglesz a 18-1. Mennyivel más lesz ez, mint a Patsé 😀Kampman
😊
nem olyan para a vereség, idő is van még felpörögni, meg legalább nem otthon kaptunk ki. mindenesetre tanulságos volt a meccs, védelmet meg össze kéne már kapni, mivel ezek ma nem garbage yardok voltak
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Na, hát ez borzalom. És nem arról van szó, hogy kikaptunk, mert az szerintem nagyon is ránk fért, ahogy már írtam többször is. 2 nagyon nagy baj van: az egyik a mutatott játék. Borzalom egyszerűen. És lehet fikázni a defenset, de nem voltak rosszak. Kaptak 19 pontot úgy, hogy az első félidőben kb 20 percet voltak a pályán. Az offense volt rettenet. Az OL-tól kezdve Finleyn át a WR-ekig. És Áron sem villogott, ezt ismerjük el. Nem ezt szoktuk meg tőle. És láthattuk, milyen, ha nincs Jennings. Nem gondoltam volna, hogy ennyire hiányozni fog. De hiányzik.
A második, és hosszú távon komolyabb baj, hogy még el is vesztettünk embereket.
Szobi22
Nem csak Jennings nem volt ma, hanem Nelson első két kísérlete után befújt OPI (jogos, vagy nem, tök mindegy) miatt a meccs nagy részében ő is el lett felejtve. Tehát az első 3 célpontjából mindössze a kosaras Finley volt kéznél. Nem meglepő, ha ez jelentősen visszavetette a passzjátékot. Ehhez még hozzájött a bivalyerős pass-rush is a toldozott O falunk ellen, ez sem segített sokat.

Ó, és most látom, hogy MM sem csillogott, ha azt ott challengeli, nem kapunk TD-t. De nem ilyeneken kéne múlnia. Borzalom volt az egész.
De tartom a véleményem, hogy ettől csak esélyesebbek lettünk a SB-ra, egy ilyen teljesítmény után akármennyire is nevetségesnek tűnik ilyenről beszélni. De persze, én is borzasztó boldog lettem volna, ha sikerül összehozni egy perfect seasont. De sokkal inkább SB, mint tökéletes alapszakasz.
Szobi22
Az, hogy ettől esélyesebbek lettünk, sőt, hogy egyáltalán esélyesek vagyunk-e a SB-ra, az a jövő héten kiderül.

És még valami: kikapott a Giants, akik szerintem NFC-n belül a leginkább veszélyesebbek lehetnének ránk a PO-ban.Szobi22
Azt a csoportot 8-8-al a Philly nyeri. Nekem legalábbis ez jött ki. 😀
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Nem volt rossz a védelem. Rodgers is próbálkozott, passzolt küzdött kifordult pár sackből, pár szépet még futott is. Sztem nem rajta múlt semmi. Van ilyen, és kész. Néhány nap múlva nem tűnik ez ilyen tragikusnak. Mert nem számít semmit, a statisztikát kivéve.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Szerintem ez a meccs akkor is kb. így alakul ha játszik Jennings. Valahogy nem volt meg a tűz a csapatban, remélem innentől teher nélkül, "csakazértis" mentalitásban játszva megnyerjük az összes hátralévő meccset, és meglesz a 18-1. Mennyivel más lesz ez, mint a Patsé 😀
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
valamilyen szinten jókor is jött a vereség sztem, bár nem gondoltam volna, hogy ma fog ez megtörténni
számomra a mai meccsből valahogy az jött le legfontosabban, hogy kibaszottul kell Jennings
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Na, hát ez borzalom. És nem arról van szó, hogy kikaptunk, mert az szerintem nagyon is ránk fért, ahogy már írtam többször is. 2 nagyon nagy baj van: az egyik a mutatott játék. Borzalom egyszerűen. És lehet fikázni a defenset, de nem voltak rosszak. Kaptak 19 pontot úgy, hogy az első félidőben kb 20 percet voltak a pályán. Az offense volt rettenet. Az OL-tól kezdve Finleyn át a WR-ekig. És Áron sem villogott, ezt ismerjük el. Nem ezt szoktuk meg tőle. És láthattuk, milyen, ha nincs Jennings. Nem gondoltam volna, hogy ennyire hiányozni fog. De hiányzik.
A második, és hosszú távon komolyabb baj, hogy még el is vesztettünk embereket.

Ó, és most látom, hogy MM sem csillogott, ha azt ott challengeli, nem kapunk TD-t. De nem ilyeneken kéne múlnia. Borzalom volt az egész.
De tartom a véleményem, hogy ettől csak esélyesebbek lettünk a SB-ra, egy ilyen teljesítmény után akármennyire is nevetségesnek tűnik ilyenről beszélni. De persze, én is borzasztó boldog lettem volna, ha sikerül összehozni egy perfect seasont. De sokkal inkább SB, mint tökéletes alapszakasz.
Reméljük felépülnek a srácok, és ott folytatjuk, ahol egy hete abbahagytuk.

És még valami: kikapott a Giants, akik szerintem NFC-n belül a leginkább veszélyesebbek lehetnének ránk a PO-ban.

több mint 12 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
NEM kell pánikba esni. 😀
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Hát ez is eljött, kár érte. Nem ez a vereség fájó hanem hogy innen felpörögni nem lesz könnyű.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ezt a partit elb*****. Védelem nagyon nem volt ott a toppon. Remélem összeszedjük magunkat a köv összecsapásra. 😕
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ezt nem hiszem el... Kansas hihetetlen formában van eddig. Bízom benne ,hogy összekapjuk magunkat és ezt is behúzzuk 😕Zoletti
ez így túlzás, mi vagyunk szarok. ha igaz lenne, amit írsz, nem 6 ponttal mennénekSzobi22
Igazad van. Gyengék vagyunk de akkor sem értem mi ennek az oka...
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ezt nem hiszem el... Kansas hihetetlen formában van eddig. Bízom benne ,hogy összekapjuk magunkat és ezt is behúzzuk 😕Zoletti
ez így túlzás, mi vagyunk szarok. ha igaz lenne, amit írsz, nem 6 ponttal mennének

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ezt nem hiszem el... Kansas hihetetlen formában van eddig. Bízom benne ,hogy összekapjuk magunkat és ezt is behúzzuk 😕
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
akármi is történik a továbbiakban, ez egyszerűen szánalmas.

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
jó meccsnézést mindenkinek, sajnos nem láthatom élőben

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Nem lepődnék meg, ha Cobb feltűnne RB poszton is.Sanco
esetleg egy-két trükkös playre szerintem. elég Grant és Kuhn, nagyobb eséllyel lesz valamelyik TE FB-ben is fentSzobi22
Én is csak pár(3-4) carryre gondoltam. Azt meg biztosra veszem, hogy Crabtreet és/vagy Taylort többször fogjuk látni FB-ben.
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
kérdezték is Spoffordtól. érdekes húzás lenneGergőbácsi
És mit mondott? 😊

Hiába vagyunk pass heavy csapat, azért 1RB és 1FB nagyon kevés.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nem lepődnék meg, ha Cobb feltűnne RB poszton is.Sanco
én igen. esetleg egy-két trükkös playre szerintem. elég Grant és Kuhn, nagyobb eséllyel lesz valamelyik TE FB-ben is fent

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Graham Harrell
Brandon Saine
James Starks
Desmond Bishop
Chad Clifton
Ryan Pickett
Greg Jennings
az inaktívokGergőbácsi
Nem lepődnék meg, ha Cobb feltűnne RB poszton is.Sanco
kérdezték is Spoffordtól. érdekes húzás lenne

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Graham Harrell
Brandon Saine
James Starks
Desmond Bishop
Chad Clifton
Ryan Pickett
Greg Jennings
az inaktívokGergőbácsi
Nem lepődnék meg, ha Cobb feltűnne RB poszton is.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Graham Harrell
Brandon Saine
James Starks
Desmond Bishop
Chad Clifton
Ryan Pickett
Greg Jennings
az inaktívok

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
H. Green, Nelson és Dj Smith kezdenek majd. Hawk aktív elvileg.

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Pickett kiesésével gondolom Green lesz bent a legtöbbet Raji mellett. Érdekes lehet, hogy Wilson, Wynn és Neal hogy oldják meg a dolgokat.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
vasza Green Bay Packers 59
Kis pozitívum: éljen a fehér Welker! 😀 Nelson = God mod on!vasza
micsoda?Szobi22
Tegnap(ma) hallottam a kocsmában. Azóta ezen röhögök. "Nelson olyan magasságokban jár, hogy ő a fehér Welker" 😀
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Kis pozitívum: éljen a fehér Welker! 😀 Nelson = God mod on!vasza
micsoda?Szobi22
[facepalm] Hát akkor, ennyi erővel: "Éljen a fekete Michael Jackson!"kobalu91
ráadásul a posztjukon és a bőrszínükön kívül nem sok közös van bennük