Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Érdekesen hangzik, de már azt taglalják a packers.com-on, hogy a Newhouse- Dietrich-Smith - Wells - Sitton - Lang fal kezdhet a Bears ellen...

Nameg, hogy Chris Campbell felkerülhet az első csapathoz, mert kell a T.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ez a Kansas még veszélyes lehet bárkire /ránk is/ a továbbiakban.


A mai vereségben az volt a legfájóbb,hogy az O nak köszönhettük. Ilyen gyengén régen játszott a támadósor.ilaris
A 6-8-as KC nem tudom kire lehetne veszélyes 😀 főleg úgy, hogy te neked 2 perccel a meccs vége előtt még nem esett le, hogy ellenük játszunk 😀Hurka
Ezek szerint GB-KC döntő lesz 😊LN
Tegnap SNF végén azzal poénkodtak kommentátorok, hogy Eagles-Chiefs Super Bowl lesz
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ez a Kansas még veszélyes lehet bárkire /ránk is/ a továbbiakban.


A mai vereségben az volt a legfájóbb,hogy az O nak köszönhettük. Ilyen gyengén régen játszott a támadósor.ilaris
A 6-8-as KC nem tudom kire lehetne veszélyes 😀 főleg úgy, hogy te neked 2 perccel a meccs vége előtt még nem esett le, hogy ellenük játszunk 😀Hurka
Ezek szerint GB-KC döntő lesz 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Ez a Kansas még veszélyes lehet bárkire /ránk is/ a továbbiakban.


A mai vereségben az volt a legfájóbb,hogy az O nak köszönhettük. Ilyen gyengén régen játszott a támadósor.ilaris
A 6-8-as KC nem tudom kire lehetne veszélyes 😀 főleg úgy, hogy te neked 2 perccel a meccs vége előtt még nem esett le, hogy ellenük játszunk 😀Hurka
😀

Hát, ha minden csillag összekuszálódik, és mindenki 8-8-cal végez a csoportban, még VAN esély a PO-ra 😀

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Ez a Kansas még veszélyes lehet bárkire /ránk is/ a továbbiakban.


A mai vereségben az volt a legfájóbb,hogy az O nak köszönhettük. Ilyen gyengén régen játszott a támadósor.ilaris
A 6-8-as KC nem tudom kire lehetne veszélyes 😀 főleg úgy, hogy te neked 2 perccel a meccs vége előtt még nem esett le, hogy ellenük játszunk 😀
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Alig várom már, hogy lássam a meccset, amit itt olvasok, az alapján szánalmas volt...Gergőbácsi
Azért az kicsit erős, bár tényleg rossz volt nézni 😀 Tény, hogy egy-két kivételtől (Grant, Woodson...) eltekintve teljesen máshol járt az esze a csapatnak. Én is csak remélni tudom hogy időben jött ez a pofon. Párszor már gondolkoztam rajta az elmúlt hetekben, hogy tavaly ilyenkor még keményen rezgett a léc, igencsak fel kellett pörögnünk az utolsó két meccsre és szerintem ez volt a kulcsa az SB győzelemnek. Nem tudom idén mi lesz de továbbra is azt mondom, hogy az első PO meccsen (sok)minden eldől.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Nyerhettünk volna első csapattal, kikaphattunk volna B csapattal, nyerhettünk volna B csapattal, kikaptunk az A csapattal 😛JayB
remélem a Bears ellen még az A csapat játszik, csak hogy biztos meglegyen az első hely, aztán a Lions ellen felőlem Favre is beugorhat, ha akarKampman
A Lions-nak elég egy győzelem a hátralévő két meccsen ugye?gamerkr
elvileg akkor is továbbjuthatnak, ha mindkét meccsen kikapnak
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nyerhettünk volna első csapattal, kikaphattunk volna B csapattal, nyerhettünk volna B csapattal, kikaptunk az A csapattal 😛JayB
remélem a Bears ellen még az A csapat játszik, csak hogy biztos meglegyen az első hely, aztán a Lions ellen felőlem Favre is beugorhat, ha akarKampman
A Lions-nak elég egy győzelem a hátralévő két meccsen ugye?

több mint 12 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Nyerhettünk volna első csapattal, kikaphattunk volna B csapattal, nyerhettünk volna B csapattal, kikaptunk az A csapattal 😛JayB
remélem a Bears ellen még az A csapat játszik, csak hogy biztos meglegyen az első hely, aztán a Lions ellen felőlem Favre is beugorhat, ha akar
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 853
Nyerhettünk volna első csapattal, kikaphattunk volna B csapattal, nyerhettünk volna B csapattal, kikaptunk az A csapattal 😛
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Alig várom már, hogy lássam a meccset, amit itt olvasok, az alapján szánalmas volt. Sajnos a sérülések elég komolyak, bízom abban, hogy teljesen felépülnek. Egyetértek azokkal, akik szerint kellett ez a vereség, és - akármilyen fallal is - úgy megy a PO-ba az offense, hogy van esély arra, hogy a szezon közepi formát hozza, vagy megközelíti. A védelemben pedig elkerülhetetlen, hogy előrelépjenek nagyon gyorsan, mert közeleg az az idő, amikor ezek a kiesést jelenthetik.
Mondjuk eszembe jut az is, hogy a szezon előtt többen éreztük, hogy minimális az esélye az ismétlésnek. El vagyunk kényeztetve, most majd kell, hogy jöjjenek a szenvedve kipréselt sikerek.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Finley ma is 4et droppolt. Idén simán 10+.
Komolyan mondom, már kezdem azt érezni menjen, van 2 jókezű rookie TE, akit alig használunk, Quarless is talán egészséges lesz. Fussanak rövid routokat, nem kell sprint mint Finley, arra ott van Jones, Jennings, Nelson, Cobb.
LT poszt lesz sovány, főleg jövőre (idén, PO?), Clifton ha még visszajön PO-ra, jövőre szerintem már nem. Sherrod remélem jövőre visszajöhet, de nem tudom mennyire lesz jó, Newhouse nem megoldás.LN
Finleyvel vmi tényleg nem stimmel, de egy jó Finley ligatop TE,akit értelmes pénzért meg kell tartani,mert hatalmas fegyver. És tényleg meg kell célozni az OT posztot meg CB, OLB kell.Szobi22
Szerintem messze a legfontosabb az OLB. Rossz nézni idén, hogy már egy közepes fal ellen is mennyire esélytelen a pass rush, nem hogy sackelni nem sikerül, de még siettetni sem. Ez a mai kirívóan durva volt ilyen szempontból.
Persze ehhez nem ártana egy jó D-line sem, mert Rajiék meg sem közelítik a tavalyi teljesítményüket futás ellen még csak-csak, de passz ellen nem zavarnak sok vizet. Most, hogy Neal visszatért, remélhetőleg elkerülik a további sérülések és akkor talán sikerül felvennie a ritmust, bár én személy szerint nem gondolom, hogy bármikor is meg fogja közelíteni Jenkins hatékonyságát. Talán a nagyreményű (sajnos a szezon elejétől IR-en pihengető) Guy hoz majd előrelépést, ezért a DE posztot még nem mondanám egyértelmű neednek, ahogy a CB-t sem House miatt.
OT: Sherroddal meglátjuk mi lesz, lábtörésből azért már épültek fel, szerintem ő rendben lesz jövőre, Bulagával megint csak nincs gond, Newhouse backupnak elmegy, Dominguez passz, őt még nem láthattuk éles helyzetben, de biztos meg van az oka, hogy rosteren van. Ez szerintem nem olyan vészes, hogy az első két napon kellene húzni ide valakit.Sanco
Remélem Sherrod rendben lesz teljesen. Megmondom őszintén első körben OLB-t várok énis (sőt, akár feltrade is elmenne, de az nem lesz 😊 ). Az az igazi need. Guy-t tényleg nem tudjuk mit tud. DE poszt emiatt kérdéses, Pickett és Green már nem az igazi. Innen nincs nyomás. Zombo meg sosem egészséges, akármennyire birom, lesz nála papíron jobb a drafton.
S kellhet, ha Collins nem tér vissza (legyen egészséges, aztán meglátjuk).
Dominguezről talán a fal edzője vagy MM nyilatkozta, hogy nagy potenciál van benne. Meglátjuk.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
No, akkor most már hajrá, egészen a Super Bowlig 😊

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Most már csak azért szorítok, hogy az utolsó meccsünket megnyerjük szezonban. 😊Sanco
ez így nagyon bölcs 😊

több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Én azért sajnálom a csapatot, kár, hogy nem lett tökéletes szezon! A mutatott játék alapján pedig teljesen megérdemelt lett volna!Béczkó
Hülyén hangzik, de jó hogy jött, jókor jött és jó ahogy jött a vereség.

Most már csak azért szorítok, hogy az utolsó meccsünket megnyerjük szezonban. 😊
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Finley ma is 4et droppolt. Idén simán 10+.
Komolyan mondom, már kezdem azt érezni menjen, van 2 jókezű rookie TE, akit alig használunk, Quarless is talán egészséges lesz. Fussanak rövid routokat, nem kell sprint mint Finley, arra ott van Jones, Jennings, Nelson, Cobb.
LT poszt lesz sovány, főleg jövőre (idén, PO?), Clifton ha még visszajön PO-ra, jövőre szerintem már nem. Sherrod remélem jövőre visszajöhet, de nem tudom mennyire lesz jó, Newhouse nem megoldás.LN
Finleyvel vmi tényleg nem stimmel, de egy jó Finley ligatop TE,akit értelmes pénzért meg kell tartani,mert hatalmas fegyver. És tényleg meg kell célozni az OT posztot meg CB, OLB kell.Szobi22
Szerintem messze a legfontosabb az OLB. Rossz nézni idén, hogy már egy közepes fal ellen is mennyire esélytelen a pass rush, nem hogy sackelni nem sikerül, de még siettetni sem. Ez a mai kirívóan durva volt ilyen szempontból.
Persze ehhez nem ártana egy jó D-line sem, mert Rajiék meg sem közelítik a tavalyi teljesítményüket futás ellen még csak-csak, de passz ellen nem zavarnak sok vizet. Most, hogy Neal visszatért, remélhetőleg elkerülik a további sérülések és akkor talán sikerül felvennie a ritmust, bár én személy szerint nem gondolom, hogy bármikor is meg fogja közelíteni Jenkins hatékonyságát. Talán a nagyreményű (sajnos a szezon elejétől IR-en pihengető) Guy hoz majd előrelépést, ezért a DE posztot még nem mondanám egyértelmű neednek, ahogy a CB-t sem House miatt.
OT: Sherroddal meglátjuk mi lesz, lábtörésből azért már épültek fel, szerintem ő rendben lesz jövőre, Bulagával megint csak nincs gond, Newhouse backupnak elmegy, Dominguez passz, őt még nem láthattuk éles helyzetben, de biztos meg van az oka, hogy rosteren van. Ez szerintem nem olyan vészes, hogy az első két napon kellene húzni ide valakit.
több mint 12 éve
Béczkó 1 264
Én azért sajnálom a csapatot, kár, hogy nem lett tökéletes szezon! A mutatott játék alapján pedig teljesen megérdemelt lett volna!
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Finley ma is 4et droppolt. Idén simán 10+.
Komolyan mondom, már kezdem azt érezni menjen, van 2 jókezű rookie TE, akit alig használunk, Quarless is talán egészséges lesz. Fussanak rövid routokat, nem kell sprint mint Finley, arra ott van Jones, Jennings, Nelson, Cobb.
LT poszt lesz sovány, főleg jövőre (idén, PO?), Clifton ha még visszajön PO-ra, jövőre szerintem már nem. Sherrod remélem jövőre visszajöhet, de nem tudom mennyire lesz jó, Newhouse nem megoldás.LN
Finleyvel vmi tényleg nem stimmel, de egy jó Finley ligatop TE,akit értelmes pénzért meg kell tartani,mert hatalmas fegyver. És tényleg meg kell célozni az OT posztot meg CB, OLB kell.Szobi22
DE is... Raji egyedül kevés, Pickett nem fiatal már, Green sem, ráadásul idén halványabb is. Wynn, Neal és Wilson futás ellen nem az igazi.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Finley ma is 4et droppolt. Idén simán 10+.
Komolyan mondom, már kezdem azt érezni menjen, van 2 jókezű rookie TE, akit alig használunk, Quarless is talán egészséges lesz. Fussanak rövid routokat, nem kell sprint mint Finley, arra ott van Jones, Jennings, Nelson, Cobb.
LT poszt lesz sovány, főleg jövőre (idén, PO?), Clifton ha még visszajön PO-ra, jövőre szerintem már nem. Sherrod remélem jövőre visszajöhet, de nem tudom mennyire lesz jó, Newhouse nem megoldás.LN
Finleyvel vmi tényleg nem stimmel, de egy jó Finley ligatop TE,akit értelmes pénzért meg kell tartani,mert hatalmas fegyver. És tényleg meg kell célozni az OT posztot meg CB, OLB kell.

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Na, hát ez borzalom. És nem arról van szó, hogy kikaptunk, mert az szerintem nagyon is ránk fért, ahogy már írtam többször is. 2 nagyon nagy baj van: az egyik a mutatott játék. Borzalom egyszerűen. És lehet fikázni a defenset, de nem voltak rosszak. Kaptak 19 pontot úgy, hogy az első félidőben kb 20 percet voltak a pályán. Az offense volt rettenet. Az OL-tól kezdve Finleyn át a WR-ekig. És Áron sem villogott, ezt ismerjük el. Nem ezt szoktuk meg tőle. És láthattuk, milyen, ha nincs Jennings. Nem gondoltam volna, hogy ennyire hiányozni fog. De hiányzik.
A második, és hosszú távon komolyabb baj, hogy még el is vesztettünk embereket.

Szobi22
Finley ma is 4et droppolt. Idén simán 10+.
Komolyan mondom, már kezdem azt érezni menjen, van 2 jókezű rookie TE, akit alig használunk, Quarless is talán egészséges lesz. Fussanak rövid routokat, nem kell sprint mint Finley, arra ott van Jones, Jennings, Nelson, Cobb.
LT poszt lesz sovány, főleg jövőre (idén, PO?), Clifton ha még visszajön PO-ra, jövőre szerintem már nem. Sherrod remélem jövőre visszajöhet, de nem tudom mennyire lesz jó, Newhouse nem megoldás.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Amikor megnyertük a SB-t, 13-0-ról kaptunk ki 3-szor, az első vereség valami hasonló volt a Dallas ellen, a Superdome-ban (!), kicsit több ponttal igaz 😊

Szerintem ez csak jót tesz a csapatnak, engem személy szerint idegesít az állandó perfect season emlegetés, ha holnap kikap a SF, akkor 100% a #1, mivel a Saints az első hét miatt már nem végezhet elől. Innentől lehet pihenni. Ki tudja 😊Gyurma Pappa
én is pont ezt mondom régóta 😊

több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Így van, kedd hajnalban hajrá Steelers 😊

Visszatérve a meccsre: sérült O-line-al nagyon nehéz lesz. Sherrod IR, Newhouseról holnap tudunk többet szerintem. Áron az életéért menekült néha, ha meg eldobta vagy rövid/hosszú volt, plusz a sok drop.

Ortonon olyannyira nem volt nyomás, hogy rossz volt nézni. A Bears elleni rangadóra fel kell kötni a gatyót, durva lesz.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Amikor megnyertük a SB-t, 13-0-ról kaptunk ki 3-szor, az első vereség valami hasonló volt a Dallas ellen, a Superdome-ban (!), kicsit több ponttal igaz 😊

Szerintem ez csak jót tesz a csapatnak, engem személy szerint idegesít az állandó perfect season emlegetés, ha holnap kikap a SF, akkor 100% a #1, mivel a Saints az első hét miatt már nem végezhet elől. Innentől lehet pihenni. Ki tudja 😊

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Az, hogy ettől esélyesebbek lettünk, sőt, hogy egyáltalán esélyesek vagyunk-e a SB-ra, az a jövő héten kiderül.Sanco
Nyilván. Azért erről írok, mert nyilván ez a cél. És a nyomás egy része ezzel biztos, hogy lekerül a csapatról.

több mint 12 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Ez a Kansas még veszélyes lehet bárkire /ránk is/ a továbbiakban.


A mai vereségben az volt a legfájóbb,hogy az O nak köszönhettük. Ilyen gyengén régen játszott a támadósor.