NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Az öreg Al Harris is abbahagyja, az egyik nagy kedvencem volt...

Thank you Al 😊 http://www.youtube.com/watch?v=I4W7rbY5NDckobalu91
Megelőztél 😊
Köszönet mindenért!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Az öreg Al Harris is abbahagyja, az egyik nagy kedvencem volt...

Thank you Al 😊 http://www.youtube.com/watch?v=I4W7rbY5NDc
több mint 12 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Ha már szóbakerült wildcard: múltkor már feszegettem a témát de igazából nem reagált senki, szóval sezrintetek milyen hatása lesz, hogy "lazább" lett az alapszakasz vége + kihagyunk egy hetet? Tavaly ilyenkor már ugye iszonyatosan felpörögtünk, ez most nincs.MaG1Xx
Szerintem ez nem számít. Ki lehet jönni az utolsó hetes lazításból jól meg rosszul is. 2009-ben az első kiemelt Saints meg Colts is kikaptak az utolsó 2-3 meccsen aztán mégis ott voltak az SB-n.Kampman
ami kicsit para, az az, hogy Rodgersnek még nem volt rossz meccse PO-ban, nehogy most kezdje el..brk
az NFC döntő szerintem inkább volt rossz mint jó 😊
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Ha már szóbakerült wildcard: múltkor már feszegettem a témát de igazából nem reagált senki, szóval sezrintetek milyen hatása lesz, hogy "lazább" lett az alapszakasz vége + kihagyunk egy hetet? Tavaly ilyenkor már ugye iszonyatosan felpörögtünk, ez most nincs.MaG1Xx
Szerintem ez nem számít. Ki lehet jönni az utolsó hetes lazításból jól meg rosszul is. 2009-ben az első kiemelt Saints meg Colts is kikaptak az utolsó 2-3 meccsen aztán mégis ott voltak az SB-n.Kampman
hidd el, a PO ténye eléggé motiválja a csapatot 😊
meg ha belegondolok, hogy tavaly a tökünket szorongatta a tudat, hogy nyerni kell és a bears ellen valami katasztrofálisan játszottunk, talán nem jelent ez olyan sokat. ami kicsit para, az az, hogy Rodgersnek még nem volt rossz meccse PO-ban, nehogy most kezdje el.
több mint 12 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Ha már szóbakerült wildcard: múltkor már feszegettem a témát de igazából nem reagált senki, szóval sezrintetek milyen hatása lesz, hogy "lazább" lett az alapszakasz vége + kihagyunk egy hetet? Tavaly ilyenkor már ugye iszonyatosan felpörögtünk, ez most nincs.MaG1Xx
Szerintem ez nem számít. Ki lehet jönni az utolsó hetes lazításból jól meg rosszul is. 2009-ben az első kiemelt Saints meg Colts is kikaptak az utolsó 2-3 meccsen aztán mégis ott voltak az SB-n.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ha már szóbakerült wildcard: múltkor már feszegettem a témát de igazából nem reagált senki, szóval sezrintetek milyen hatása lesz, hogy "lazább" lett az alapszakasz vége + kihagyunk egy hetet? Tavaly ilyenkor már ugye iszonyatosan felpörögtünk, ez most nincs.MaG1Xx
fogalmam sincs, kijöhetünk belőle jól meg szarul is. nem olyan sokára kiderül. mellesleg ha MM tudja motiválni a csapatot, akkor tökmindegy, milyen laza egy meccs

több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Ha már szóbakerült wildcard: múltkor már feszegettem a témát de igazából nem reagált senki, szóval sezrintetek milyen hatása lesz, hogy "lazább" lett az alapszakasz vége + kihagyunk egy hetet? Tavaly ilyenkor már ugye iszonyatosan felpörögtünk, ez most nincs.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
Amúgy jó meccset játszottunk vasárnap, Rodgers-Nelson egészen elképesztő teljesítményt nyújtott. A Def-től viszont eléggé parázok, úgy nyeljük a yardokat mint kacsa a nokedlit. Nem igazán tudom ennek mi az oka. Ami mindenképpen érdekes, h a top 3 passer csapat védelme (NE,NO,GB) szinte majd minden meccsen bekap 400 yardot. Ennek ellenére ez a 3 csapat a legjobb jelenleg a ligában (standing alapján).

Amúgy én tökre örülök,h lesz egy grátisz hetünk a wildcard kör alatt, jó lesz összeszedni mindenkit fejben és fizikálisan is. A védelmet nagyon fel kell készíteni az aktuális ellenféllel szemben, alapból a +1 hét reményeim szerint sokat fog számítani a Defensnek.

GB
több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
Viszont, hogy a droppkirály Finley is tartalék lett, az több, mint vicces.
Jövőbe látnak! 😊

GB
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Rodgers, Jennings, Kuhn, Wells; Raji, CMIII, Woodson a pro bowlon. A-Rod, Kuhn, CM és Woodson kezdők. Crosby first alternate.Szobi22
És persze Sitton ezúttal sincs bent.Gergőbácsi
Őszintén megvallva, idén nem volt olyan nagy éve, ennek ellenére bekerült a tartalékok közé, ami szvsz azt jelenti, hogy kezdik elismerni a szakik is (ha jól rémlik a szurkolóknál még hátrébb végzett).
Viszont, hogy a droppkirály Finley is tartalék lett, az több, mint vicces.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Rodgers, Jennings, Kuhn, Wells; Raji, CMIII, Woodson a pro bowlon. A-Rod, Kuhn, CM és Woodson kezdők. Crosby first alternate.Szobi22
És persze Sitton ezúttal sincs bent.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Rodgers, Jennings, Kuhn, Wells; Raji, CMIII, Woodson a pro bowlon. A-Rod, Kuhn, CM és Woodson kezdők. Crosby first alternate.Szobi22
Clifton szegény végig vezette a szavazást T poszton, nem értem a szakírók mit nem láttak benne, amit a szurkolók igen 😀LN
Szerintem a sérülése miatt nem szavazták be, túl sokat hagyhatott ki.
Kuhn-on viszont nagyot néztem, mikor megláttam 😀

Szerk: amúgy ki lett az első számú fullback? Kuhn vagy Raji? 😀 :cool:
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Rodgers, Jennings, Kuhn, Wells; Raji, CMIII, Woodson a pro bowlon. A-Rod, Kuhn, CM és Woodson kezdők. Crosby first alternate.Szobi22
Clifton szegény végig vezette a szavazást T poszton, nem értem a szakírók mit nem láttak benne, amit a szurkolók igen 😀
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Rodgers, Jennings, Kuhn, Wells; Raji, CMIII, Woodson a pro bowlon. A-Rod, Kuhn, CM és Woodson kezdők. Crosby first alternate.

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
annyi volt, Rodgers sem találta a kapcsolatot az elkapókkal abban a 3 driveban (Finley szokásos dropjai is megvoltak 😊), szal ez egy nagyon nehéz szülés voltHurka
Finley-vel egész évben vegyesen találta meg, hol nagyon megvolt, hol meg drop hegyek.
Nem tudom mi lesz vele, TT már meg kellett volna, hogy egyezzen vele, legalábbis az "elvek" szerint.
Finley nem lesz olyan olcsón megtartható, mint Nelson. Tag lesz, ez biztos, de hogy utána...
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
A-Rod ahogy átverte Briggs-t és Urlacher-t azzal a testcsellel..legszebb karácsonyi ajándék 😀Hall Of Green
Az valami eszméletlen volt 😀 Finley-nek viszont én karácsonyra egy Lambeau leap tanfolyamot adnék, képtelen normálisan felugrani a falra már sokadszorra 😀kobalu91
lehetne a PO-ban az a tanfolyam, szerintem ő sem bánná 😀

több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
A-Rod ahogy átverte Briggs-t és Urlacher-t azzal a testcsellel..legszebb karácsonyi ajándék 😀Hall Of Green
Az valami eszméletlen volt 😀 Finley-nek viszont én karácsonyra egy Lambeau leap tanfolyamot adnék, képtelen normálisan felugrani a falra már sokadszorra 😀
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
A-Rod ahogy átverte Briggs-t és Urlacher-t azzal a testcsellel..legszebb karácsonyi ajándék 😀

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Csak az összefoglalót láttam de úgy tűnt felszabadultan játszottak a fiúk. Kellett a múlt heti verés. 😀 Rodgers 142.7 passer rating, DD átlépte a 10000 yardot, Nelson meg nem ember 😂 .
Kíváncsi vagyok mi lesz a héten de tippre jóval nagyob szerepet kap majd a B egység mindkét csapatnál.MaG1Xx
Csalóka lehet az összefoglaló. Ha teheted, nézd meg inkább az egész meccset. Nem volt ez olyan sétagalopp. Az első félidő úgy (leszámítva a két TD drive-ot), ahogy van katasztrofális volt, mind O, mind D szempontból.Sanco
Én is épp ezt akartam írni, hogy az első félidőben azért simán vezethettek volna a bocsok. Átfutották a Pack D-t, ráadásul az ő védelmük a gyors Pack TD után nagyon összeszedett lett (azt hiszem zsinórban három 3 and out).
Utána lett sima.
Go Pack!
DS!Darksun3
annyi volt, Rodgers sem találta a kapcsolatot az elkapókkal abban a 3 driveban (Finley szokásos dropjai is megvoltak 😊), szal ez egy nagyon nehéz szülés volt
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Csak az összefoglalót láttam de úgy tűnt felszabadultan játszottak a fiúk. Kellett a múlt heti verés. 😀 Rodgers 142.7 passer rating, DD átlépte a 10000 yardot, Nelson meg nem ember 😂 .
Kíváncsi vagyok mi lesz a héten de tippre jóval nagyob szerepet kap majd a B egység mindkét csapatnál.MaG1Xx
Csalóka lehet az összefoglaló. Ha teheted, nézd meg inkább az egész meccset. Nem volt ez olyan sétagalopp. Az első félidő úgy (leszámítva a két TD drive-ot), ahogy van katasztrofális volt, mind O, mind D szempontból.Sanco
Én is épp ezt akartam írni, hogy az első félidőben azért simán vezethettek volna a bocsok. Átfutották a Pack D-t, ráadásul az ő védelmük a gyors Pack TD után nagyon összeszedett lett (azt hiszem zsinórban három 3 and out).
Utána lett sima.
Go Pack!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
SInow Sports Illustrated
MMQB: "Rodgers' year... is a better one than any Brett Favre had in any of his three MVP years

http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/peter_king/12/25/week.16/index.html?eref=sihp&sct=hp_wr_a1

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Csak az összefoglalót láttam de úgy tűnt felszabadultan játszottak a fiúk. Kellett a múlt heti verés. 😀 Rodgers 142.7 passer rating, DD átlépte a 10000 yardot, Nelson meg nem ember 😂 .
Kíváncsi vagyok mi lesz a héten de tippre jóval nagyob szerepet kap majd a B egység mindkét csapatnál.MaG1Xx
Csalóka lehet az összefoglaló. Ha teheted, nézd meg inkább az egész meccset. Nem volt ez olyan sétagalopp. Az első félidő úgy (leszámítva a két TD drive-ot), ahogy van katasztrofális volt, mind O, mind D szempontból.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
írtam eredménykövetőbe is, és most itt is megteszem 😊 bár lényegében semmi esély sincs rá, azért titkon bízom benne, hogy meglesz Rodgersnek az 50 passzolt TD 😊 most 45-nél jár
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Valahogy így kell megnyerni egy meccset a különösen fájdalmas vereség után! Nálam MVP az egész O-line, akik nem engedtek sack-et Áronon, talán egyszer volt igazán bajban, amikor be is verte a jobb kezét. Egyre többet hívunk screent, ill. használjuk a checkdownt RB-nél, ami különösen tetszik. Sitton blockja a Grant-féle hosszú elkapásnál!

Védelem: So'oto remélem kezd az Oroszlánok ellen, amikor Matthews-zal voltak fenn, rettentő jó volt! Azért Woodson sérülésénél kicsit felszisszentem, gondolom nem egyedül...

Kizártnak tartom hogy Áron sokat legyen fenn a Lions ellen, még akkor is ha vesztésre állunk. Max. az első félidő, mint ahogy Woodson, Matthews stb. Esetleg Clifton visszatérhet egy két drive-ra, hogy mégse egyből playoff meccsen lépjen elő (ha még egyáltalán számolunk vele, én remélem igen).

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Kiváló győzelem, támadásban megvolt többnyire az összhang, a védelem meg úgy látszik, már csak ilyen. Elég alacsony pontszámon tartottuk az ellent, amíg kellett, de aggasztó volt, ahogy futkároztak ellenünk. Nem tudom hogy lesz, de bízom abban, hogy a PO-ban a D még jobb lesz. Ha viszont az offense gyengébb napot fog ki, nagyon nehéz dolgunk lehet, bárki ellen.
Egyelőre örüljünk a rekordoknak, DD-nek, és annak, hogy sokan az első hazai PO meccsüket játszhatják.
Total sweep of da Bears. Négyszer. Már megérte. 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.