Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Csak az összefoglalót láttam de úgy tűnt felszabadultan játszottak a fiúk. Kellett a múlt heti verés. 😀 Rodgers 142.7 passer rating, DD átlépte a 10000 yardot, Nelson meg nem ember 😂 .
Kíváncsi vagyok mi lesz a héten de tippre jóval nagyob szerepet kap majd a B egység mindkét csapatnál.MaG1Xx
Lionsnál nem hiszem. Ha kikapnak akkor Saints-t kapják mindenképpen. Ha a Falcons kikap a Bucs-tól (otthon nincs sok esélye a dolognak) az utolsó héten, akkor még elkerülhetik őket. Ergo, ha nem akarnak New Orleans-ba menni, nyerni kell.
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Csak az összefoglalót láttam de úgy tűnt felszabadultan játszottak a fiúk. Kellett a múlt heti verés. 😀 Rodgers 142.7 passer rating, DD átlépte a 10000 yardot, Nelson meg nem ember 😂 .
Kíváncsi vagyok mi lesz a héten de tippre jóval nagyob szerepet kap majd a B egység mindkét csapatnál.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
If Aaron Rodgers starred in 'Mission: Impossible', it would have been called 'Mission'kishaszi
ezek mind zseniálisak 😀
és köszi az előző infot is!

több mint 12 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Megvártam mai eredményt... és most kívánok Békés Karácsonyt és sikerekben gazdag Új évet .


ilaris

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
If Aaron Rodgers starred in 'Mission: Impossible', it would have been called 'Mission'

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
The Packers, in their 35-21 victory over the Bears, became the first NFL team in 39 years to score at least 30 points in a game while committing no turnovers or penalties. Two teams did that during the 1972 season: the Lions, in a 38-24 win over the Bears and the Vikings, in a 45-41 victory against the Rams.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 853
Sajnos nem láttam a meccset de kellemesebb ünnepeket csináltak a srácok az biztos 😊 Ja és Rodgers rekordon belül!
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Csapatunk megszerezte 14. győzelmét a 2011-2012-es NFL szezonban
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
twitteren írta vki, "noname", nem hivatalos személtől származik, persze hülyeség, de vicces😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
take romo's ability to throw on the run, w/ sanchez's competitiveness, & teabow's soul - u get a QB that could back up aaron rodgers.

😀 😀kishaszi
nem tudom kitől származik ez, de azért még szentté nem kéne avatani 😀
Remélem lesz Drivernek egy 21 yardos TD-je.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
take romo's ability to throw on the run, w/ sanchez's competitiveness, & teabow's soul - u get a QB that could back up aaron rodgers.

😀 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Én is beigliben és maciverésben gazdag karácsonyt kívánok mindenkinek 😀kobalu91
Boldog karácsonyt minden sorstársnak!gamerkr
Csatlakozom, boldob karácsonyt, srácokSzobi22
Békés, boldog Karácsonyt, srácok!
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Boldog Karácsonyt és PO-t mindenkinek! 😊LN
Én is beigliben és maciverésben gazdag karácsonyt kívánok mindenkinek 😀kobalu91
Boldog karácsonyt minden sorstársnak!gamerkr
Csatlakozom, boldob karácsonyt, srácok

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Boldog karácsonyt 😊
http://4.bp.blogspot.com/_kDQ_gSyMf7U/TQfTZaalkxI/AAAAAAAAD6Y/3EDBiQh5jaQ/s1600/1960s_PackersHolidayCard.jpg
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Boldog Karácsonyt mindenkinek, győzelmekkel, jó playoffal!
Ha nem írod le, akkor én folytatom. Menjen a lánc! 😊Gergőbácsi
Boldog Karácsonyt és PO-t mindenkinek! 😊LN
Én is beigliben és maciverésben gazdag karácsonyt kívánok mindenkinek 😀kobalu91
Boldog karácsonyt minden sorstársnak!

több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Boldog Karácsonyt az összes Packers fannak! 😊 1-2 éve leírtam az összes Packerses fórumos nevét, most erre inkább nem vállalkozom 😊Hurka
Boldog Karácsonyt mindenkinek, győzelmekkel, jó playoffal!
Ha nem írod le, akkor én folytatom. Menjen a lánc! 😊Gergőbácsi
Boldog Karácsonyt és PO-t mindenkinek! 😊LN
Én is beigliben és maciverésben gazdag karácsonyt kívánok mindenkinek 😀
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Boldog Karácsonyt az összes Packers fannak! 😊 1-2 éve leírtam az összes Packerses fórumos nevét, most erre inkább nem vállalkozom 😊Hurka
Boldog Karácsonyt mindenkinek, győzelmekkel, jó playoffal!
Ha nem írod le, akkor én folytatom. Menjen a lánc! 😊Gergőbácsi
Boldog Karácsonyt és PO-t mindenkinek! 😊
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Boldog Karácsonyt az összes Packers fannak! 😊 1-2 éve leírtam az összes Packerses fórumos nevét, most erre inkább nem vállalkozom 😊Hurka
Boldog Karácsonyt mindenkinek, győzelmekkel, jó playoffal!
Ha nem írod le, akkor én folytatom. Menjen a lánc! 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Boldog Karácsonyt az összes Packers fannak! 😊 1-2 éve leírtam az összes Packerses fórumos nevét, most erre inkább nem vállalkozom 😊
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Pickett, Bulaga, Jennings, Clifton OUT

Neal questionable, vagyis négy DL játékosunk egészséges. :/

több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ha már az időjárás szóba került:
" - Ébresztő Louie, ma van a meccs!
- De apa, odakinn fagy!
- Fagy? Szélvédett helyen alig -5 fok van.
- És te ennek örülsz?
- Hát persze, ez a Packers-nek való idő. A Chicago-i puhányok nincsenek ehhez hozzászokva. Erre nagyon ráfáznak." 😀

http://www.youtube.com/watch?v=6ofWcKPY6Bo
4:51 :cool:

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Grat! Bár mindig előre fázom a Bears elleni meccsektől, de az biztos, hogy óriási hévvel mennek majd ki a srácok, pláne ga pár sérült is felépül addig még. Na és a mackókat sem kell félteni, akárhogy is állnak. Jó kis meccsnek néz ki.Gergőbácsi
Szerintem marha sima lesz. Múlt héten eljött a defense összeomlása is. A Bears O mindig szenved a GB def ellen, hát még most. Reálisan nézve csoportderbi ide vagy oda 20-25 különbség körül lesz sztem a vége.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Vasárnap este szeles idő várható, -10°C, -15°C hőérzettel. Nem túl jó előjel droppok szempontjából.MaG1Xx
hidd el, hogy a dropok nem ezen múlnak. ezen a szinten meg főleg

több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Vasárnap este szeles idő várható, -10°C, -15°C hőérzettel. Nem túl jó előjel droppok szempontjából.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Grat! Bár mindig előre fázom a Bears elleni meccsektől, de az biztos, hogy óriási hévvel mennek majd ki a srácok, pláne ga pár sérült is felépül addig még. Na és a mackókat sem kell félteni, akárhogy is állnak. Jó kis meccsnek néz ki.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.