Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Az ugye megvan, hogy Áronnak csak 106-os ratingje volt?kobalu91
Pfff ez a k*csög múlthéten is lefelé rontotta a 130-as passer ratingjét most meg a 110-et sem éri el... Ha nem javul a hátralévő meccseken offseasonben remélem kivágjuk 😀JayB
Ott van Cobb, majd őt előléptetjük 😀kobalu91
Tebow-nál sokkal szebb dobómozdulata volt 😀
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Az ugye megvan, hogy Áronnak csak 106-os ratingje volt?kobalu91
Pfff ez a k*csög múlthéten is lefelé rontotta a 130-as passer ratingjét most meg a 110-et sem éri el... Ha nem javul a hátralévő meccseken offseasonben remélem kivágjuk 😀JayB
Ott van Cobb, majd őt előléptetjük 😀
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Az ugye megvan, hogy Áronnak csak 106-os ratingje volt?kobalu91
Pfff ez a k*csög múlthéten is lefelé rontotta a 130-as passer ratingjét most meg a 110-et sem éri el... Ha nem javul a hátralévő meccseken offseasonben remélem kivágjuk 😀
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Az ugye megvan, hogy Áronnak csak 106-os ratingje volt?kobalu91
És az is tiszta ciki, hogy egy pár napja leigazolt LB szedett tőle picket. Ej, mik vannak...
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
az egész találkozóra pedig: TE ATYAÚRISTEN! 😀 Giants topikban olvastam, ez nem a legjobb előjel a továbbiakra nézve 😊 2007-ben a 16-0-ás Pats is pont 38-35-re verte az alapszakaszban a Giantset, és hát tudjuk, hogy mi lett a vége 😊Hurka
annyi előnyünk van, hogy nem kaphatunk ki tőlük a SB-ban 😀Szobi22
Ha addig elintézitek, hogy átkerüljünk az AFC-be, akkor kikaphattok tőlünk a SB-on.
Ha nem, akkor meg kell elégednetek azzal, hogy az NFC konferencia döntőben verünk meg titeket.
😊
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az ugye megvan, hogy Áronnak csak 106-os ratingje volt?kobalu91
http://www.youtube.com/watch?v=gIuotFZnBtk
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Az ugye megvan, hogy Áronnak csak 106-os ratingje volt?
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Quarless IR
Woodson, ha engedik, játszik majd. Starks állapota jobban aggaszt :/

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
mekkora rc ez az ember 😀
http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d824ba9e2/Rodgers-the-prankster?module=HP11_content_streamSzobi22
mekkora troll már 😀
ezért szeretem amúgy kifejezetten, nem egy ilyen egysíkú robot, aki végzi a melóját, kiélvezi minden percét a karrierjének
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
NFC North Champs BABY! 😊 :cool:

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
az egész találkozóra pedig: TE ATYAÚRISTEN! 😀 Giants topikban olvastam, ez nem a legjobb előjel a továbbiakra nézve 😊 2007-ben a 16-0-ás Pats is pont 38-35-re verte az alapszakaszban a Giantset, és hát tudjuk, hogy mi lett a vége 😊Hurka
annyi előnyünk van, hogy nem kaphatunk ki tőlük a SB-ban 😀

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Főleg a cornereknek akadtak gondjaik.szaba
BUSH 😀
szerintem 4x dobtak rá max egész meccsen (több playnél fenn sem volt szerencsére) abból vagy 100 yardot szerzett Eli. oké ez most túlzásnak hangzik, de sajnos nem 😕.brk
Tramonról is kaptunk vagy 150et, és a 2 S sem volt mindig a helyzet magaslatán (Beckum TD pl), Cruz meg Shieldsről szedte a yardokat, szóval az egész fos volt így. TEeket sosem tudtuk levédekezni, tegnap sem. Futás megállításához is csak 2 ILB hiányzott. Voltak gondok 😀KGB
valamint Woodsonnak is ez volt a szezon leggyengébb meccse

az egész találkozóra pedig: TE ATYAÚRISTEN! 😀 Giants topikban olvastam, ez nem a legjobb előjel a továbbiakra nézve 😊 2007-ben a 16-0-ás Pats is pont 38-35-re verte az alapszakaszban a Giantset, és hát tudjuk, hogy mi lett a vége 😊
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
mekkora rc ez az ember 😀
http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d824ba9e2/Rodgers-the-prankster?module=HP11_content_stream

több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Vegyük észre hogy:




Egyébként ilyen összecsapásra számítottam én is, jó volt végre egy izgalmas második félidejű meccs. Azért érződött a csapaton a drukk, elég sok volt a hiba minden egységnél. Kár, hogy a bírók nem mindig álltak a helyzet magaslatán...

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Hatalmas győzelem kevésbé hatalmas játékkal. A végén azért érződött az öröm és bodóttá, érezték a srácok is hogy ez most egy playoff szerű győzelem volt még ha egyáltalán nem is volt fontos.

Amit furcsáltam az nem a bekapott passzolt yardok hanem ahogyan bekaptunk. Talán egyetlen egyszer sikerült (Shields) a cornereknek 1v1-ben megverni az elkapót, az összes többi catch lett, ez nem volt eddig jellemző, pláne hogy azért nem Plaxico Burresekből áll a giants wr korp. Smith és Francois látványos hibát nem csinált de azért elég vidáman futkostak középen. Offense a szezon eddigi egyik legszarabb játékát hozta (brutál volt a Giants ezt is tegyük hozzá) de még így is meccsnyerő alakulat. Voltak csúnya droppok, run block zéró. A bírói döntéstek... Mind megadható volt de akkor sem szólhattunk volna semmit ha máshogy döntenek. Brutális szerencsénk volt az inchekkel, azt nem lehet mondani hogy szándékos segítséget kaptunk volna a sporiktól. Majd lesz mikor nem lesz szerencsénk és Jennings nem fogja egy kézben a labdát 1 tized másodpercig, vagy Driver 1 centivel kijjebb lép stb stb.
több mint 12 éve
KGB 79
Ki ennyire híg fos a secondaryból? Annyira nem bíztató számomra, tekintve, hogy Tramon, Burnett meg Peprah nálam van 😀tenorx
Főleg a cornereknek akadtak gondjaik.szaba
BUSH 😀
szerintem 4x dobtak rá max egész meccsen (több playnél fenn sem volt szerencsére) abból vagy 100 yardot szerzett Eli. oké ez most túlzásnak hangzik, de sajnos nem 😕.brk
Tramonról is kaptunk vagy 150et, és a 2 S sem volt mindig a helyzet magaslatán (Beckum TD pl), Cruz meg Shieldsről szedte a yardokat, szóval az egész fos volt így. TEeket sosem tudtuk levédekezni, tegnap sem. Futás megállításához is csak 2 ILB hiányzott. Voltak gondok 😀
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Ki ennyire híg fos a secondaryból? Annyira nem bíztató számomra, tekintve, hogy Tramon, Burnett meg Peprah nálam van 😀tenorx
Főleg a cornereknek akadtak gondjaik.szaba
BUSH 😀
szerintem 4x dobtak rá max egész meccsen (több playnél fenn sem volt szerencsére) abból vagy 100 yardot szerzett Eli. oké ez most túlzásnak hangzik, de sajnos nem 😕
több mint 12 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Ennyire szoros meccset vártam....
Csupán... amilyen eredményt tippelek az biztosan fordítvatörténik meg
szerencsére


ilaris

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 459
Ki ennyire híg fos a secondaryból? Annyira nem bíztató számomra, tekintve, hogy Tramon, Burnett meg Peprah nálam van 😀tenorx
Főleg a cornereknek akadtak gondjaik.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ki ennyire híg fos a secondaryból? Annyira nem bíztató számomra, tekintve, hogy Tramon, Burnett meg Peprah nálam van 😀
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Kegyetlen meccs volt, de nem számítottam másra. Rodgers volt a legjobb futónk, ez már kezd a tavalyi szezonvégebeli meccsekre hasonlítani.

Starks-ot nem tudom, lehet pihentetni kellett volna, persze utólag okos az ember. Woodson meg lehet, pont az Oakland ellen fog kihagyni meccset (agyrázkódás...)? Quarless-t nagyon sajnálom :/

Különleges eset, amikor nem a védelem állítja meg az ellent 4. downál v. int-et szerez, hanem az O# zárja rövidre a meccset!
Sok drop: most legalább egyszerre kijött az összes, ugye az előzőekben nem lehet panasz erre (talán a Bucs ellen...)

több mint 12 éve
KGB 79
Szerintem 3 ponttal nyerünk, amikor is az utolsó másodpercben Crosby mezőnygóljával alakul ki a végeredmény.

De persze nagyon szenvedős lesz., és a legfontosabb, ússzuk meg további sérülések nélkül!gamerkr
Az eleje tökéletes, a második rész már nem annyira... Woodson, Starks (sorozatban 3. meccs sérüléssel?) idő előtt öltöző, Quarless 1 gyenge season ending.

6 elejtett labdát írtak meccs közben, de Finleynél volt 1x egy 4es, amire még jött 1, Crabtree is elejtett 1et, Jennings minimum 2-t... kicsit sok
több mint 12 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Nem lebecsülve következő ellenfeleinket, szerintem most volt meg az a sokszor emlegetett "legnehezebb meccs"
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Srácok, sorry ha vállalhatatlan voltam az eredménykövetőben, de ez az, amivel legjobban fel lehet húzni. (és ezt nem vita kirobbantására írtam, még mielőtt flamewar indulna)

A meccsről: bennem volt, hogy kapjunk ki, de remélhetőleg ez is elég nagy pofon, és rájönnek, hogy nem verhetetlenek. Nagyon nem volt rendben ez a mai játék.
Viszont Aaron most mindenkinek megmutatta, hogy clutch.

több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Pöcsöm kivan, hogy három perccel a vége előtt 8 pont előnyben abban a tudatban bóbiskolok, hogy a védelem majd megoldja... Kiegyenlítenek, majd Áron nyom két olyan passzt, hogy a maradék álom is kimegy a szememből... Nem gondoltam volna, hogy ennyire szar dolog ez a 12-0... 😂