NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Joe Philbint elhívta állásinterjúra a KC.

2 napja írtam twitteren, hogy tuti megkeresi valaki.

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Szándékom szerint utoljára kívánok foglalkozni a Detroit meccsel, - azért is, mert kisebb (?)vitákat váltott ki a bíráskodás, meg egy érdekességnek is nevezhetjük - annak is egyetlen jelenetével: Stafford 5. TD passza, Kevin Smithnek.
Az általam látott közvetítésben az ütközést a szakkomentátor, ha jól emlékszem, Billick, kemény, szabályos ütközésnek nevezte.
Nézzük, hallgassuk meg Lions szimpatizáns kommentárban, ahogyan az fent található az NFL honlapján:
http://www.nfl.com/videos/detroit-lions/09000d5d8259c94a/QB-Stafford-to-RB-Smith-5-yd-pass-TD
Az idióta szpíker nem tudja megkülönböztetni a sisakot a válltól/felsőtesttől, egyből szabálytalanságért, zászlóért vinnyog. Kék szemüveg.
Hozzáteendő: Bush pofázása nem kellett volna, kár, hogy a labdát nem sikerült kiütni, TD-t akadályozott volna meg.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Top10 D-ből 5, top 10 O-ból 7. 😛 Sőt a top 12 O-ből 9 csapat van, amiből levonhatnánk azt a (téves?) következtetést is, hogy megfordulni látszik a trend, miszerint a Def nyer(het)i meg a bajnokságot. 😊
Ami még érdekes, hogy a D-ből 4 AFC, 1 NFC, míg az O-nál pont fordítva, csak 1 AFC és 6 NFC-s van a PO-ban.Sanco
Akkor rosszul számoltam, megzavart a holtverseny 😊
A következtetés nem is biztos, hogy téves, ahogy változni látszanak a támadóteljesítmények. Érdekes lesz majd megnézni, hogy a legjobb négybe, vagy a SB-ba mely gárdák jutnak be. Az AFC-NFC kontasztra én is felfigyeltem.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
OFF
Brutál pontcsata lesz ezek szerint a Saints-Lions. 😀
ON

több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Top10 D-ből 5, top 10 O-ból 7. 😛 Sőt a top 12 O-ből 9 csapat van, amiből levonhatnánk azt a (téves?) következtetést is, hogy megfordulni látszik a trend, miszerint a Def nyer(het)i meg a bajnokságot. 😊
Ami még érdekes, hogy a D-ből 4 AFC, 1 NFC, míg az O-nál pont fordítva, csak 1 AFC és 6 NFC-s van a PO-ban.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Érdekes megnézni, hogy a playoffba jutott csapatok hogyan állnak védelem és támadás terén, az engedett és szerzett pontok tekintetében:

Defense:

NFC
Packers 19. 22,4 pont/meccs
49ers 2. 14,3 pont/meccs
Saints 13. 21,2 pont/meccs
Giants 25. 25 pont/meccs
Falcons 18. 21,9 pont/meccs
Lions 23. 24,2 pont/meccs

AFC

Patriots 15. 21,4 pont/meccs
Ravens 3. 16,6 pont/meccs
Bengals 9. 20,2 pont/meccs
Texans 4. 17,4 pont/meccs
Steelers 1. 14,2 pont/meccs
Broncos 24. 24,4 pont/meccs

Offense:

NFC
Packers 1. 35 pont/meccs
49ers 11. 23,8 pont/meccs
Saints 2. 34,2 pont/meccs
Giants 9. 24,6 pont/meccs
Falcons 7. 25,1 pont/meccs
Lions 4. 29,6 pont/meccs

AFC

Patriots 3. 32,1 pont/meccs
Ravens 12. 23,6 pont/meccs
Bengals 18. 21,5 pont/meccs
Texans 10. 23,8 pont/meccs
Steelers 21. 20,3 pont/meccs
Broncos 25. 19,3 pont/meccs

A top 10 D-kből 6 csapat, a top 10 O-ból szintén 6 csapat van ott a rájátszásban.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Más: nem tudom, hogy olvastátok-e az nfl.comon a 'Rodgers mint system QB' hablatyot, meg előtte a többi mégsem olyan állat a GB írásokat.
Érzésem szerint kezdik egy kicsit leírni A-Rodot és a csapatot. Ez tetszik, jól jön egy kis extra motiváció mindig.Gergőbácsi
Ezt utálom az NFLben, pontosabban a hozzá kapcsolódó médiában, olyanok mint egy rossz pletykalap. Mostmár nem jöhetnek Favre-val, valamit írniuk kell... Viszont motivációnak tényleg jó lehet. 😊

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Sehol nem láttam ezt a fórumon.MacPhisto
Én igen, az elsőt szó szerint. A második félkövérrel szedett idézetre a - valóban - ritkaszar bíráskodás okám ránk aggatott, de a Packers-zel ok-okozati összefüggésbe tényalapon nem hozható "Zebra", "Referees" (tudom, ezt Hurka írta a meccs alatt írta, feltehetőleg a körülmények és gyors történések hatása alatt, amit valaki vissza is utasított) jelzők adhattak okot. Persze ezek csak vélemények, de elhangoztak.Gergőbácsi
Az utált elhangzott részemről is, de az 2-14-nél ugyanígy fennállna, tehát vonatkoztassunk el.

A második azért nem igaz, mert minden idevágó hozzászólásban az hangzik el, hogy értelmetlen tolni a szekereteket, mert anélkül is simán nyernétek a divíziót.MacPhisto
Na az elsőt tehát láthattad, mivel le is írtad a fórumon. (elvonatkoztatás ide vagy oda, nem lényeges, zolten láthatta)
A második igazsága nem vizsgálható, mert vélemény, ahogy a szekértolás is az.
A lényeg, ahogy a hsz-em is szólt, zolten hsz-ére, mint véleményre mindkettő adhatott okot, az utálat is és a bírós jelzők is.

Más: nem tudom, hogy olvastátok-e az nfl.comon a 'Rodgers mint system QB' hablatyot, meg előtte a többi mégsem olyan állat a GB írásokat.
Érzésem szerint kezdik egy kicsit leírni A-Rodot és a csapatot. Ez tetszik, jól jön egy kis extra motiváció mindig.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Azóta mi vagyunk az utált csapat, akik a bírók nélkül sehol sem lennének.zolten
Sehol nem láttam ezt a fórumon.MacPhisto
Én igen, az elsőt szó szerint. A második félkövérrel szedett idézetre a - valóban - ritkaszar bíráskodás okám ránk aggatott, de a Packers-zel ok-okozati összefüggésbe tényalapon nem hozható "Zebra", "Referees" (tudom, ezt Hurka írta a meccs alatt írta, feltehetőleg a körülmények és gyors történések hatása alatt, amit valaki vissza is utasított) jelzők adhattak okot. Persze ezek csak vélemények, de elhangoztak.Gergőbácsi
Az utált elhangzott részemről is, de az 2-14-nél ugyanígy fennállna, tehát vonatkoztassunk el.

A második azért nem igaz, mert minden idevágó hozzászólásban az hangzik el, hogy értelmetlen tolni a szekereteket, mert anélkül is simán nyernétek a divíziót.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Azóta mi vagyunk az utált csapat, akik a bírók nélkül sehol sem lennének.zolten
Sehol nem láttam ezt a fórumon.MacPhisto
Én igen, az elsőt szó szerint. A második félkövérrel szedett idézetre a - valóban - ritkaszar bíráskodás okám ránk aggatott, de a Packers-zel ok-okozati összefüggésbe tényalapon nem hozható "Zebra", "Referees" (tudom, ezt Hurka írta a meccs alatt írta, feltehetőleg a körülmények és gyors történések hatása alatt, amit valaki vissza is utasított) jelzők adhattak okot. Persze ezek csak vélemények, de elhangoztak.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Azóta mi vagyunk az utált csapat, akik a bírók nélkül sehol sem lennének.zolten
Sehol nem láttam ezt a fórumon.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
egyébként ez már volt? 😀 😀
http://videa.hu/videok/sport/berohano-szurkolo-2-Yxq90DWqlAZeLrkIHurka
Csak valahol olvastam, hogy ez volt Jones első tackle-je a meccsen 😀
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
egyébként ez már volt? 😀 😀
http://videa.hu/videok/sport/berohano-szurkolo-2-Yxq90DWqlAZeLrkI
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
remélem a Falcons nyer, nagyon nem tetszik nekem ez a Giants

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Aha értem. Ez esetben:

1. Dob-e irányítónk összesen 300 yard felett? igen
2. Futunk-e 100 yard felett? nem
3. Dobnak-e ellenünk 300 yard felett? igen
4. Futnak-e ellenünk 100 yard felett? nem
5. Szerzünk-e 3-nál több sacket? nem
6. Engedünk-e 3-nál több sacket? nembebop
A Lions sajnos nem fog nyerni (a secondary még nincs azon a szinten), szóval szerintem Giants/Falcons páros jön, ott meg Turner vagy Bradshaw/Jacobs páros megfutja a 100at szerintem.
több mint 12 éve
zolten Green Bay Packers 228
A tavalyi SB megnyerése után úgy kezdtük a szezont, mint egy mindenkinek szimpatikus csapat. Aztán letaroltunk mindenkit és ez már egyre kevésbbé volt szimpatikus az ilyen ide-oda húzok divatdrukkereknek. Végül jött a giants elleni meccs, amikor minden kétes szituációt nekünk fújtak be a bírók. Azóta mi vagyunk az utált csapat, akik a bírók nélkül sehol sem lennének. Teljesen felesleges ezeket a reakciókat akár meghallani is; a csoportriválisok és a divatdrukkerek erre rögtön felülnek totál elfogultan. A 15-1 önmagáért beszél, ahogyan annak idején a 6-10 is.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
A Lions topikban volt egy link a hétvégi bíráskodásról: http://www.mlive.com/lions/index.ssf/2012/01/a_second_look_how_bad_was_the.html
Korrekt cikk szerintem, érdemes elolvasni.

No, néha már GB Zebras és GB Referees néven futunk... 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
Aha értem. Ez esetben:

1. Dob-e irányítónk összesen 300 yard felett? igen
2. Futunk-e 100 yard felett? nem
3. Dobnak-e ellenünk 300 yard felett? igen
4. Futnak-e ellenünk 100 yard felett? nem
5. Szerzünk-e 3-nál több sacket? nem
6. Engedünk-e 3-nál több sacket? nem

GB
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Most azt lehet tudni,h melyik párosítás győztesével játszunk?

csak azért kérdem,h megfontoltabban tippelhessek a kérdésekre 😊bebop
Ha a Lions nyer velük, ha pedig a Lions kikap, akkor a Falcons-Giants meccs győztesével.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most azt lehet tudni,h melyik párosítás győztesével játszunk?

csak azért kérdem,h megfontoltabban tippelhessek a kérdésekre 😊bebop
Azzal játszotok, aki az alacsonyabb kiemelt lesz, szal a Saintst leszámítva bárki

több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
Most azt lehet tudni,h melyik párosítás győztesével játszunk?

csak azért kérdem,h megfontoltabban tippelhessek a kérdésekre 😊

GB
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Messze van még nagyon de szerintem nehezebb mint az idei(tavalyi) sorsolásunk.MaG1Xx
Ez erősen függ attól, milyen lesz jövőre az AFC-s csoport, asszem megjósolhatatlan 😊bebop
Jaja. Főleg, hogy Colts Manning vagy Luck?
Én személy szerint azt is elképzelhetőnek tartom, hogy a Browns megy fel érte, nem Colts, ott sem muzsikál fényesen McCoy, ráadásul nekik 2 idei első körösük van. Ha meg nem, vigyék Flynnt és kerítsenek neki még 1 célpontot 😊 Az O-line ott egész jó, Holmgren csak kihozna belőle valami jót.



1. Dob-e irányítónk összesen 300 yard felett? igen
2. Futunk-e 100 yard felett? nem
3. Dobnak-e ellenünk 300 yard felett? igen
4. Futnak-e ellenünk 100 yard felett? igen
5. Szerzünk-e 3-nál több sacket? nem
6. Engedünk-e 3-nál több sacket? nem
több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
Messze van még nagyon de szerintem nehezebb mint az idei(tavalyi) sorsolásunk.MaG1Xx
Ez erősen függ attól, milyen lesz jövőre az AFC-s csoport, asszem megjósolhatatlan 😊

GB
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
2012-13-as ellenfeleink:

Home:
Chicago Bears, Detroit Lions, Minnesota Vikings, Arizona Cardinals, San Francisco 49ers, New Orleans Saints, Jacksonville Jaguars, Tennessee Titans

Away:
Chicago Bears, Detroit Lions, Minnesota Vikings, St. Louis Rams, Seattle Seahawks, New York Giants, Houston Texans, Indianapolis Colts

Messze van még nagyon de szerintem nehezebb mint az idei(tavalyi) sorsolásunk.


1. Dob-e irányítónk összesen 300 yard felett? igen
2. Futunk-e 100 yard felett? nem
3. Dobnak-e ellenünk 300 yard felett? igen
4. Futnak-e ellenünk 100 yard felett? nem
5. Szerzünk-e 3-nál több sacket? nem
6. Engedünk-e 3-nál több sacket? nem

Lions lenne a legjobb szerintem, aztán Falcons, Giants.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
1. Dob-e irányítónk összesen 300 yard felett? igen
2. Futunk-e 100 yard felett? nem
3. Dobnak-e ellenünk 300 yard felett? igen
4. Futnak-e ellenünk 100 yard felett? nem
5. Szerzünk-e 3-nál több sacket? nem
6. Engedünk-e 3-nál több sacket? nem