NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Annak, aki nem unja, és nem ismeri még a második verziót, discount double check:
http://www.youtube.com/watch?v=RxYJb2ScuXM&feature=player_embeddedGergőbácsi
én ezt a verziót nem láttam még, szerintem nem lett rossz.
mondjuk Raji már már Kristen Stewart-i magasságokba emelkedik arcmimika terén 😀
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 853
Ezt a díjat nem MVP-nek kéne hívni, rendre a legkiemelkedőbben teljesítő játékos kapja nem a legértékesebb. Best performance of the year vagy valami hasonló név sokkal jobban illene rá. Szvsz Rodgers teljesített idén a legjobban, nincs mibe belekötni viszont lehet hogy Brees az értékesebb a csapata számára. Na most akkor mivan? Ha a trendet vesszük figyelembe akkor Rodgersnek kéne kapnia. Szerintem.
több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
Neee, már örültem h végre nem ezen megy a téma😊 A kérdésben nem lehet objektívan dönteni sztem. Mindkét irányító ugyanannyira megérdemelné az MVP címet, kérdés az kinek mi számít többet. 5400yard és 72%pontosság (Brees), vagy a 122,5ös passer rating és 45TD/6 INT mutató (Rodgers).
bebop
Ez a baj, hogy mindenki így fogja meg a kérdést. Nem ez a kérdés: az a kérdés, hogy az összes NFL játékos közül, ki az, akinek a játéka a legtöbbet ér, nem csak önmaga szempontjából, hanem az egész csapat szempontjából. Ha a Saints nem kap ki a Bucstól és a Ramstől, lehetne min gondolkodni, és akkor lehetne arról beszélni, hogy "hát igen, Rogers kikapott a KC-től, meg az utolsó héten, a cseréje is jó volt". Így viszont nincs miről beszélni. (Hozzáteszem, csak a Rams elleni vereséget lehet Brees nyakába varrni, ha a Bucs ellen a védelem összekapja magát, és nem hülyéskedi el a meccset, simán meg van.)Gyurma Pappa
Hát én nem tudom. Több oldalról nézve is lehet fogást találni a kérdésen, mondjuk nálam egyik sem sorsdöntő. Az igaz, hogy Rodgersnek emlékeim szerint idén rossz meccse egyáltalán nem volt. Esetleg a Chiefs elleni volt ahol nem brillírozott.
Az is tény,h az első fordulóban nyertünk a Saints ellen és az is, hogy miénk lett a Seed1 15-1es mutatóval.

De figyelj, engem meggyőztél 😊

GB
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Neee, már örültem h végre nem ezen megy a téma😊 A kérdésben nem lehet objektívan dönteni sztem. Mindkét irányító ugyanannyira megérdemelné az MVP címet, kérdés az kinek mi számít többet. 5400yard és 72%pontosság (Brees), vagy a 122,5ös passer rating és 45TD/6 INT mutató (Rodgers).
bebop
Ez a baj, hogy mindenki így fogja meg a kérdést. Nem ez a kérdés: az a kérdés, hogy az összes NFL játékos közül, ki az, akinek a játéka a legtöbbet ér, nem csak önmaga szempontjából, hanem az egész csapat szempontjából. Ha a Saints nem kap ki a Bucstól és a Ramstől, lehetne min gondolkodni, és akkor lehetne arról beszélni, hogy "hát igen, Rogers kikapott a KC-től, meg az utolsó héten, a cseréje is jó volt". Így viszont nincs miről beszélni. (Hozzáteszem, csak a Rams elleni vereséget lehet Brees nyakába varrni, ha a Bucs ellen a védelem összekapja magát, és nem hülyéskedi el a meccset, simán meg van.)

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Nem térhetek ki a kérdés elől, Ti milyen esélyt láttok rá, hogy az utolsó két hét történéseinek fényében Rodgers legyen az MVP?vasza
95%Sanco
99%

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Akárhogy is lesz, Rodgers a mi MVP-nk lesz. Szvsz lehet hogy még jót is tenne, ha hivatalosan mégsem ő kapná meg...

Annak, aki nem unja, és nem ismeri még a második verziót, discount double check:
http://www.youtube.com/watch?v=RxYJb2ScuXM&feature=player_embedded

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
Nem térhetek ki a kérdés elől, Ti milyen esélyt láttok rá, hogy az utolsó két hét történéseinek fényében Rodgers legyen az MVP?vasza
Neee, már örültem h végre nem ezen megy a téma😊 A kérdésben nem lehet objektívan dönteni sztem. Mindkét irányító ugyanannyira megérdemelné az MVP címet, kérdés az kinek mi számít többet. 5400yard és 72%pontosság (Brees), vagy a 122,5ös passer rating és 45TD/6 INT mutató (Rodgers).

Részemről tökmindegy, ha mi nyerjük az idei Superbowlt. De ha kettőt lehet kívánni, akkor Aaron 'Photobombs' Rodgers legyen az alapszakasz MVP is 😊 😀

GB
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Nem térhetek ki a kérdés elől, Ti milyen esélyt láttok rá, hogy az utolsó két hét történéseinek fényében Rodgers legyen az MVP?vasza
95%
több mint 12 éve
vasza Green Bay Packers 59
Nem térhetek ki a kérdés elől, Ti milyen esélyt láttok rá, hogy az utolsó két hét történéseinek fényében Rodgers legyen az MVP?
több mint 12 éve
vasza Green Bay Packers 59
Rodgers, Woodson all pro. :cool:
http://www.nfl.com/videos/nfl-videos/09000d5d825c3270/2011-All-Pro-Team-released
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Olvasgat az ember ezt-azt mindenfelé, köztük mockot is.
Ha valaki elmagyarázná, miért hiszik ezek azt, hogy első körben RB-t húzunk? (DL, OLB is van jópár, az oké)...LN
3-4 éve rb-t húzunk 😊

Nálam egyértelműen OLB, CB, OL, DL a sorrend.JayB
Nálam OLB/DL, DL/OLB, CB, OL, S (Collins...) és utána bármi a védelembe... 😊


Végiggondoltam a comp. pickeket is. Jenkins, Poppinga és Colledge tuti játszott, talán Spitz is. Hall ellenünk ST-ben pályán volt , Jackson IR, a többiek szerintem nem számottevő.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 853
Olvasgat az ember ezt-azt mindenfelé, köztük mockot is.
Ha valaki elmagyarázná, miért hiszik ezek azt, hogy első körben RB-t húzunk? (DL, OLB is van jópár, az oké)...LN
3-4 éve rb-t húzunk 😊

Nálam egyértelműen OLB, CB, OL, DL a sorrend.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Olvasgat az ember ezt-azt mindenfelé, köztük mockot is.
Ha valaki elmagyarázná, miért hiszik ezek azt, hogy első körben RB-t húzunk? (DL, OLB is van jópár, az oké)...
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Nagyon állat ez a Rodgersphotobomb. 😀

Gamerkr MaG1Xx LN bebop én Szobi
1. Dob-e irányítónk összesen 300 yard felett? igen igen igen igen igen igen
2. Futunk-e 100 yard felett? nem nem nem nem nem igen
3. Dobnak-e ellenünk 300 yard felett? igen igen igen igen igen igen
4. Futnak-e ellenünk 100 yard felett? nem nem igen nem nem nem
5. Szerzünk-e 3-nál több sacket? nem nem nem nem igen nem
6. Engedünk-e 3-nál több sacket? nem nem nem nem nem igen

Kiemelhető LN pesszimizmusa és a saját optimizmuson a D-t illetően, valamint Szobi "bizalma" az O-lineban. 😊
A tippek, várakozások a következők a fentiek alapján: alapvetően légicsata, ahol a secondaryk nem fognak villogni, valamint nem lesz annyira sokat földön az irányítók.

Javítsátok, ha elírást láttok 😊Gergőbácsi
lehet tényleg az, mert se a NO se az ATL nem futott ellenünk 100 yardot, de akkor is... 😀LN
nem baj az, én is pesszimistább vagyok a kelleténél, de annál jobb, ha ránkcáfolnak 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
De rohadtul várom már a jövő hetet 😊bebop
Fura lesz a wild card kör Packers meccs nélkül. 😊

több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
De rohadtul várom már a jövő hetet 😊

GB
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Reggie McKenzie lett a Raiders GM-je. Örvendetes, remélem jól fog vele teljesíteni az Oakland.

Kár, hogy megcsinálták a Palmer-bizniszt, szívesen néztem volna Flynnt ezüst-feketében.Gergőbácsi
Na ő nagyobb veszteség, mint Philbin. 😕 Viszont legalább jó helyre távozott. Remélem sikerül visszavezetnie a Raiderst a PO-ba.

És hogy én se maradjak ki:
1. Dob-e irányítónk összesen 300 yard felett? nem
2. Futunk-e 100 yard felett? igen
3. Dobnak-e ellenünk 300 yard felett? igen
4. Futnak-e ellenünk 100 yard felett? nem
5. Szerzünk-e 3-nál több sacket? kizárt
6. Engedünk-e 3-nál több sacket? giants ellen igen, lions+falcons nem
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nagyon állat ez a Rodgersphotobomb. 😀

Gamerkr MaG1Xx LN bebop én Szobi
1. Dob-e irányítónk összesen 300 yard felett? igen igen igen igen igen igen
2. Futunk-e 100 yard felett? nem nem nem nem nem igen
3. Dobnak-e ellenünk 300 yard felett? igen igen igen igen igen igen
4. Futnak-e ellenünk 100 yard felett? nem nem igen nem nem nem
5. Szerzünk-e 3-nál több sacket? nem nem nem nem igen nem
6. Engedünk-e 3-nál több sacket? nem nem nem nem nem igen

Kiemelhető LN pesszimizmusa és a saját optimizmuson a D-t illetően, valamint Szobi "bizalma" az O-lineban. 😊
A tippek, várakozások a következők a fentiek alapján: alapvetően légicsata, ahol a secondaryk nem fognak villogni, valamint nem lesz annyira sokat földön az irányítók.

Javítsátok, ha elírást láttok 😊Gergőbácsi
lehet tényleg az, mert se a NO se az ATL nem futott ellenünk 100 yardot, de akkor is... 😀
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Reggie McKenzie lett a Raiders GM-je. Örvendetes, remélem jól fog vele teljesíteni az Oakland.

Kár, hogy megcsinálták a Palmer-bizniszt, szívesen néztem volna Flynnt ezüst-feketében.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
igen
igen
? Lions és Giants igen, Falcons nem->igen
nem (Falcons igen)
nem
igen

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Nagyon állat ez a Rodgersphotobomb. 😀

Gamerkr MaG1Xx LN bebop én Szobi Sanco
1. Dob-e irányítónk összesen 300 yard felett? igen igen igen igen igen igen nem
2. Futunk-e 100 yard felett? nem nem nem nem nem igen igen
3. Dobnak-e ellenünk 300 yard felett? igen igen igen igen igen igen igen
4. Futnak-e ellenünk 100 yard felett? nem nem igen nem nem nem nem
5. Szerzünk-e 3-nál több sacket? nem nem nem nem igen nem nem
6. Engedünk-e 3-nál több sacket? nem nem nem nem nem igen nem

Kiemelhető LN pesszimizmusa és a saját optimizmuson a D-t illetően, valamint Szobi "bizalma" az O-lineban. 😊
A tippek, várakozások a következők a fentiek alapján: alapvetően légicsata, ahol a secondaryk nem fognak villogni, valamint nem lesz annyira sokat földön az irányítók.

Javítsátok, ha elírást láttok 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
Mondhatni 2010 óta brillírozik 😊

GB
több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
http://www.rodgersphotobomb.com/ 😂 😂Szobi22
Jééézusom 😀 Ez tiszta hülye 😂 😂



szmóka 😀

GB
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
http://www.rodgersphotobomb.com/ 😂 😂Szobi22
😂 Nagyon nagy forma 😛
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
http://www.rodgersphotobomb.com/ 😂 😂Szobi22
Legnagyobb! 😂 😂 Teljesen őrült a pali!MaG1Xx
Amiket ketten csinálnak Flynnel azok a legjobbak 😊
Egyszer azért Woodson is befigyelt 😊