Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Vettem egy androidos telefont.
A marketben van kb tucat, vagy több, packers news és hasonló alkalmazás.
Használ valaki ilyet? Melyik lehet a legjobb? A hivatalost megnéztem, szép mennyiségű adat, bizonyos fokig rendszerezve.
Tipp valaki?LN
Milyen típus, gyártmány? Mert ha ilyet tud, lehet, hogy érdekelne. Bár azt sem tudom, mi fán terem ez az android. 😊

Gergőbácsi
http://mobilarena.hu/teszt/motorola_defy_ez_aztan_dofi/bevezeto_tartozekok.html

Tucatnyi van, nekem ez jött be, 2-3 évig nem tervezek váltani.
Elvileg net ( http://www.t-mobile.hu/lakossagi/mobil_szelessav/tarifak/havidijas/3gb ) előfizuval, meg wifi-n (itthon, melóhely) a friss hírek, akár tweetek is, előbb megtalálnak, mint ha lusta vagyok végignézni mindent 😀

Ez volt a sajnálatos reklám helye.LN
OFF Köszi az infót, a leírás alapján tetszik.
OFF vége

Nem tudni esetleg valami olyanról, hogy némely játékosunk önszorgalomból edzéseket szervezne?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Vettem egy androidos telefont.
A marketben van kb tucat, vagy több, packers news és hasonló alkalmazás.
Használ valaki ilyet? Melyik lehet a legjobb? A hivatalost megnéztem, szép mennyiségű adat, bizonyos fokig rendszerezve.
Tipp valaki?LN
Milyen típus, gyártmány? Mert ha ilyet tud, lehet, hogy érdekelne. Bár azt sem tudom, mi fán terem ez az android. 😊

Gergőbácsi
http://mobilarena.hu/teszt/motorola_defy_ez_aztan_dofi/bevezeto_tartozekok.html

Tucatnyi van, nekem ez jött be, 2-3 évig nem tervezek váltani.
Elvileg net ( http://www.t-mobile.hu/lakossagi/mobil_szelessav/tarifak/havidijas/3gb ) előfizuval, meg wifi-n (itthon, melóhely) a friss hírek, akár tweetek is, előbb megtalálnak, mint ha lusta vagyok végignézni mindent 😀

Ez volt a sajnálatos reklám helye.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Vettem egy androidos telefont.
A marketben van kb tucat, vagy több, packers news és hasonló alkalmazás.
Használ valaki ilyet? Melyik lehet a legjobb? A hivatalost megnéztem, szép mennyiségű adat, bizonyos fokig rendszerezve.
Tipp valaki?LN
Milyen típus, gyártmány? Mert ha ilyet tud, lehet, hogy érdekelne. Bár azt sem tudom, mi fán terem ez az android. 😊

Meanwhile in Green Bay:
Rex Ryan úgy hiszi, megvertek volna minket, ha velük kerülünk össze a Super Bowlban, azért, mert csak 9-0-ra vertük őket, de két FG-hoz is az ő hibájuk kellett. Fárasztó. Egy komment idézését azért megérdemli:

"Dear Rex Ryan,

Open mouth, insert wife's foot.

Sincerely,
Packers fans"

Amúgy tetszik, hogy Ricky Elmore Claymaker édesapjánál, Big Claynél edzett a combine előtt. Remélhetőleg folytatja is.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Vettem egy androidos telefont.
A marketben van kb tucat, vagy több, packers news és hasonló alkalmazás.
Használ valaki ilyet? Melyik lehet a legjobb? A hivatalost megnéztem, szép mennyiségű adat, bizonyos fokig rendszerezve.
Tipp valaki?
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Grant cut.

Attól meg, hogy Finleyt ne tartsuk meg, én nem (nagyon) félek. Ha van TT-nek esze (márpedig bizonyította, hogy van), akkor még év elején köt Finleyvel egy teljesen korrekt, új szerződést. Most jön vissza IR-ről és azon kívül, hogy tehetséges, annyit nem tett le az asztalra, hogy bankot akarjon robbantani.Sanco
Igaz, hogy fiatal, tehetséges, és pont ezért gondoltam, hogy ha csinál egy baromi jó szezont, benne lehet mondjuk pl. az ügynökében a kisördög, hogy akasszunk le egy nagy summát. Persze TT-nek megvan a magához való esze, simán még év elején köthet vele egy korrekt szerződést, ahogy írtad. Azért az első éve fegyelmezési problémái, meg a pont a SB előtti "ki legyen az osztályfényképen" esettel kapcsolatos megnyilvánulása még él bennem, attól függetlenül, hogy volt igazsága is benne.Gergőbácsi
Ami a szívén, az a száján. Kell az ilyen a csapatban, nem lehet mindenki kezesbárány. A fényképes dolgot azt hiszem jól tette, mindenkinek joga volt ott lenni.kobalu91
Ez rendben is van, nyilván nem is mindenki kezesbárány, de szvsz - amellett, hogy tényleg mindenkinek joga van ott lenni a fotón - ezt máshogy is lehetett volna tudtára adni azoknak, akik döntenek ebben, nem pedig twitteren meg ide-oda nyilatkozgatva, pont a Super Bowl előtt pár nappal, a csapategységet és a koncentráltságot veszélyeztetve.
Azért ez a probléma rendeződött azóta, és ez a fő.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Grant szerintem túlfizetett lesz.
2011: $3.5 million, In addition to his $3.5 million base salary, Grant is slated to receive a $1.75 million roster bonus on the 15th day of the new league year, a $250,000 workout bonus, and another $250,000 roster bonus in the 2011 offseason.

Ez pl majdnem 5x annyi, amennyit Finley fog keresni idén (1.2 millió)LN
Grant cut.

Attól meg, hogy Finleyt ne tartsuk meg, én nem (nagyon) félek. Ha van TT-nek esze (márpedig bizonyította, hogy van), akkor még év elején köt Finleyvel egy teljesen korrekt, új szerződést. Most jön vissza IR-ről és azon kívül, hogy tehetséges, annyit nem tett le az asztalra, hogy bankot akarjon robbantani.Sanco
Igaz, hogy fiatal, tehetséges, és pont ezért gondoltam, hogy ha csinál egy baromi jó szezont, benne lehet mondjuk pl. az ügynökében a kisördög, hogy akasszunk le egy nagy summát. Persze TT-nek megvan a magához való esze, simán még év elején köthet vele egy korrekt szerződést, ahogy írtad. Azért az első éve fegyelmezési problémái, meg a pont a SB előtti "ki legyen az osztályfényképen" esettel kapcsolatos megnyilvánulása még él bennem, attól függetlenül, hogy volt igazsága is benne.Gergőbácsi
Ami a szívén, az a száján. Kell az ilyen a csapatban, nem lehet mindenki kezesbárány. A fényképes dolgot azt hiszem jól tette, mindenkinek joga volt ott lenni.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Grant szerintem túlfizetett lesz.
2011: $3.5 million, In addition to his $3.5 million base salary, Grant is slated to receive a $1.75 million roster bonus on the 15th day of the new league year, a $250,000 workout bonus, and another $250,000 roster bonus in the 2011 offseason.

Ez pl majdnem 5x annyi, amennyit Finley fog keresni idén (1.2 millió)LN
Grant cut.

Attól meg, hogy Finleyt ne tartsuk meg, én nem (nagyon) félek. Ha van TT-nek esze (márpedig bizonyította, hogy van), akkor még év elején köt Finleyvel egy teljesen korrekt, új szerződést. Most jön vissza IR-ről és azon kívül, hogy tehetséges, annyit nem tett le az asztalra, hogy bankot akarjon robbantani.Sanco
Igaz, hogy fiatal, tehetséges, és pont ezért gondoltam, hogy ha csinál egy baromi jó szezont, benne lehet mondjuk pl. az ügynökében a kisördög, hogy akasszunk le egy nagy summát. Persze TT-nek megvan a magához való esze, simán még év elején köthet vele egy korrekt szerződést, ahogy írtad. Azért az első éve fegyelmezési problémái, meg a pont a SB előtti "ki legyen az osztályfényképen" esettel kapcsolatos megnyilvánulása még él bennem, attól függetlenül, hogy volt igazsága is benne.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Grant szerintem túlfizetett lesz.
2011: $3.5 million, In addition to his $3.5 million base salary, Grant is slated to receive a $1.75 million roster bonus on the 15th day of the new league year, a $250,000 workout bonus, and another $250,000 roster bonus in the 2011 offseason.

Ez pl majdnem 5x annyi, amennyit Finley fog keresni idén (1.2 millió)LN
Grant cut.

Attól meg, hogy Finleyt ne tartsuk meg, én nem (nagyon) félek. Ha van TT-nek esze (márpedig bizonyította, hogy van), akkor még év elején köt Finleyvel egy teljesen korrekt, új szerződést. Most jön vissza IR-ről és azon kívül, hogy tehetséges, annyit nem tett le az asztalra, hogy bankot akarjon robbantani.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
sziasztok,millió éve nem írtam, sajnos a draftról is eléggé lemaradtam, mint ahogy eddig mindig 😊 Gergőbácsi megkérdezhetem, miért gondolod,h Finleyt és Grantet nem tudjuk megtartani?bebop
Finley-t gondolom azért mert 2012-ben szabadügynök lesz, Grantről ezt nem tudom, igazából a sok tehetséges fiatal, Green draftolásával nagy lesz a harc.kobalu91
Grant szerintem túlfizetett lesz.
2011: $3.5 million, In addition to his $3.5 million base salary, Grant is slated to receive a $1.75 million roster bonus on the 15th day of the new league year, a $250,000 workout bonus, and another $250,000 roster bonus in the 2011 offseason.

Ez pl majdnem 5x annyi, amennyit Finley fog keresni idén (1.2 millió)
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
sziasztok,millió éve nem írtam, sajnos a draftról is eléggé lemaradtam, mint ahogy eddig mindig 😊 Gergőbácsi megkérdezhetem, miért gondolod,h Finleyt és Grantet nem tudjuk megtartani?bebop
Finley-t gondolom azért mert 2012-ben szabadügynök lesz, Grantről ezt nem tudom, igazából a sok tehetséges fiatal, Green draftolásával nagy lesz a harc.kobalu91
szerintem Finley-t még ha sokba kerül is megkell tartani..a liga egyik legjobb TE-je lehet belőle 1-2 éven belül.

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
sziasztok,millió éve nem írtam, sajnos a draftról is eléggé lemaradtam, mint ahogy eddig mindig 😊 Gergőbácsi megkérdezhetem, miért gondolod,h Finleyt és Grantet nem tudjuk megtartani?bebop
Finley-t gondolom azért mert 2012-ben szabadügynök lesz, Grantről ezt nem tudom, igazából a sok tehetséges fiatal, Green draftolásával nagy lesz a harc.
több mint 13 éve
bebop 413 — Packers fan
sziasztok,millió éve nem írtam, sajnos a draftról is eléggé lemaradtam, mint ahogy eddig mindig 😊 Gergőbácsi megkérdezhetem, miért gondolod,h Finleyt és Grantet nem tudjuk megtartani?

GB
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Sziasztok, ez a draft rész nekem most eléggé kimaradt egy szerencsétlen (végkifejletét tekintve szerencsés) baleset miatt, így első ránézésre nem rossz bár a TE pickek elég WTF kategória, futót sem feltétlen hoztam volna ilyen korán. Persze annyira tökéletes lyuk nélküli csapatunk van hogy nehéz valamire nem azt mondani hogy "minek is?" 😊JayB
Szia, üdv újra! A napokban már megfordult a fejemben hogy hova tűnhettél... remélem nincs nagy, maradandó komoly baj a balesetből kifolyólag. 😕
néhány usert nemigen látni, gondolok itt GV-ra és Konq-ra pl. (remélhetőleg minden OK velük is), nem lenne jó ha mi is kezdenénk fogyatkozni.

Lehet hogy - ahogy több helyen írták - TT-ék nem érzik azt, hogy Finleyt meg tudnák majd tartani a következő szezon után, pláne ha kiemelkedőt nyújt esetleg. Ugyanez lehet hogy Grant esetében is fennállhat majd.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Sziasztok, ez a draft rész nekem most eléggé kimaradt egy szerencsétlen (végkifejletét tekintve szerencsés) baleset miatt, így első ránézésre nem rossz bár a TE pickek elég WTF kategória, futót sem feltétlen hoztam volna ilyen korán. Persze annyira tökéletes lyuk nélküli csapatunk van hogy nehéz valamire nem azt mondani hogy "minek is?" 😊
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
http://drafthq.nbcsports.com/team_picks.aspx

"G.M. Ted Thompson killed it, as usual. All of Green Bay's first five picks brought value, and at least four fit into positions that needed depth. Derek Sherrod will be a starter by year two. Randall Cobb is incredibly versatile and draws Percy Harvin comparisons. Alex Green is highly underrated. Davon House has the size-speed combo of a starter. D.J. Williams is "move" tight end insurance in case Jermichael Finley leaves in 2012 free agency. Don't be shocked if Lawrence Guy or Ricky Elmore develops into a major contributor. Ryan Taylor was UNC's special teams captain in 2008 and 2010."

Taylor bizony az ST-be jött. Máshol is olvastam, hogy ott vitézkedett, sőt LB-t játszott, valahol említve volt.
Packers.com-on meg saját maga is emlegeti, bár nem túl büszkén.

“It was fun, but by no means was I any good at linebacker,” Taylor said. “Nothing I would hang my hat on, but it’s kind of cool to say I did it.”
Taylor’s versatility likely will be on display on special teams. He was a special teams captain for the Tar Heels two different seasons and he takes a lot of pride in his contributions there.
“I honestly think it’s a third of the game,” Taylor said. “I think it’s as important as offense and defense. It’s something I put a lot of stock in, and I worked on all four units here.”
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Szerintem Sherrod, House, Cobb, Williams (a zenész persze), Guy és Green odaérnek a rosterre, Elmore meg esetleg.
Schlauderaff csak akkor, ha kiemelkedőt nyújt, különben PS. Smith és Taylor csak akkor, ha ST-ben nélkülözhetetlenek lesznek.

Talán a jsonline-on olvastam Capers "áradozni" Zombo-ról, szóval Elmore-nak meg kell dolgozni azért a helyért.


Nincs valakinek egy salary cap listája? Volt nekem egy kedvencekben, de újra kellett húzni a gépet 😕
Ha jól rémlik (meg amit találtam) Grant 3 milkát kapott idén. Bújkál bennem a kisördög...


Létezik, hogy egy LB, aki csak ST-ben kap szerepet 3 milkát kapjon? Wilhelm-re ennyit találtam. Na az Ő helyére el tudom képzelni valamelyik tegnapi srácot.
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Na, kemény volt a tegnapi nap, úgyhogy mostanra tudtam csak átnézni valamennyire a történteket.
Sherrodot nagyon jó picknek tartom.
Cobb: simán lehet Driver utódja, ráadásul jó returner, ezen a ponton tökéletes pick.
Alex Green: először nem igazán tetszett a húzás, de már megbarátkoztam vele. Nagy, erős, ráadásul meglepően gyors (4.45), és agilis, a kezei pedig királyak. A méretei miatt nem feltétlenül tipiks 3rd down back, de simán el tudom képzelni annak is.
House: kellett a CB, meglátjuk, mi lesz belőle, de megint csak value pick.
DJ Williams: gondolom, Lee/Havner utódjának jön
Schlauderaff: project pick, kiderül, lesz-e belőle valami. a staff nyilván lát benne fantáziát, ennek ellenére ez nem igazán tetszik
DJ Smith: ST pick sztem egyértelműen
Ricky Elmore: nekem nagyon jó picknek tűnik; gondolom OLB lesz(Packers twitteren legalábbis így jelentették be), bár akkor ez a 4,9 körüli 40 kicsit aggasztó, főleg, hogy nekem nem tűnt túl jónak az első 10 sem.
Ryan Taylor: megint csak ST (bár akár lehet ő is Lee-ék pótlására, legalább lesz Williamsnek pos battle)
Lawrence Guy: végül megjött a DE is, meglátjuk, megéri-e a rostert

Összességében megint csak jót hoztak össze TT-ék szerintemSzobi22
Sherrod House Cobb nekem tetszik, Green már kevésbé, de meglátjuk belőle milesz(kezdek én is megbarátkozni vele 😛). a második TE picket nem teljesen érzem úgy hogy kellett volna. Ha azt nézzük hogy nem volt igazi needünk, akkor ez egy jó draft lett szerintem.

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Na, kemény volt a tegnapi nap, úgyhogy mostanra tudtam csak átnézni valamennyire a történteket.
Sherrodot nagyon jó picknek tartom.
Cobb: simán lehet Driver utódja, ráadásul jó returner, ezen a ponton tökéletes pick.
Alex Green: először nem igazán tetszett a húzás, de már megbarátkoztam vele. Nagy, erős, ráadásul meglepően gyors (4.45), és agilis, a kezei pedig királyak. A méretei miatt nem feltétlenül tipiks 3rd down back, de simán el tudom képzelni annak is.
House: kellett a CB, meglátjuk, mi lesz belőle, de megint csak value pick.
DJ Williams: gondolom, Lee/Havner utódjának jön
Schlauderaff: project pick, kiderül, lesz-e belőle valami. a staff nyilván lát benne fantáziát, ennek ellenére ez nem igazán tetszik
DJ Smith: ST pick sztem egyértelműen
Ricky Elmore: nekem nagyon jó picknek tűnik; gondolom OLB lesz(Packers twitteren legalábbis így jelentették be), bár akkor ez a 4,9 körüli 40 kicsit aggasztó, főleg, hogy nekem nem tűnt túl jónak az első 10 sem.
Ryan Taylor: megint csak ST (bár akár lehet ő is Lee-ék pótlására, legalább lesz Williamsnek pos battle)
Lawrence Guy: végül megjött a DE is, meglátjuk, megéri-e a rostert

Összességében megint csak jót hoztak össze TT-ék szerintem

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ahogy nézem, Green olyasvalamit tud, amit Grant nem. Irányt váltani 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BK0VmrZIGSI
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Cedric Thornton, DT/DE Southern Arkansas

Gergőbácsinak:
- Derek Sherrod ranked #25 prospect. We got him at #32.
- Randall Cobb ranked #49 prospect. We got him at #64
- Alex Green ranked #90 prospect. We got him at #96.
- Davon House ranked #56 prospect. We got him at #131
😊Sanco
Na akkor minden faszányos. Ha ez így van, tényleg igaz, amit TT hangoztat: mindig value, mindiig BPA.

Ahogy így elnézem, van két DJ-nk, buli megy ezerrel. Herr Oberfeldwebel már csak a rááadás.
Örülök, hogy jött CB, plusz az egyik kiválasztottad, Sanco. Már ha jűl láttam.
Előre elnézést, most érkeztem haza egy születésnapról.Gergőbácsi
Egyébként a mock draft játékban Sherrod, Cobb, House és Elmore volt rajta a listámon a választott játékosok közül. 😊

Guy, Lawrence a végére.

Csak azt a Taylor picket tudnám feledni...LN
Taylor versatile ST player, csakúgy, mint DJ Smith. Kérdés, hogy megérik-e a rostert?
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
ezt a Ryan Taylor picket vegyük úgy, hogy meg se láttam...Hurka
A szokásos éves teljesen értelmetlen pick úgy érzemLN
Hülye vagy. Nálunk éves értelmes pick van a többi homály mellé 😀
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Guy, Lawrence a végére.

Csak azt a Taylor picket tudnám feledni...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Guy is gigasteal. Komoly ez a Packers...
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Cedric Thornton, DT/DE Southern Arkansas

Gergőbácsinak:
- Derek Sherrod ranked #25 prospect. We got him at #32.
- Randall Cobb ranked #49 prospect. We got him at #64
- Alex Green ranked #90 prospect. We got him at #96.
- Davon House ranked #56 prospect. We got him at #131
😊Sanco
Na akkor minden faszányos. Ha ez így van, tényleg igaz, amit TT hangoztat: mindig value, mindiig BPA.

Ahogy így elnézem, van két DJ-nk, buli megy ezerrel. Herr Oberfeldwebel már csak a rááadás.
Örülök, hogy jött CB, plusz az egyik kiválasztottad, Sanco. Már ha jűl láttam.
Előre elnézést, most érkeztem haza egy születésnapról.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
ezt a Ryan Taylor picket vegyük úgy, hogy meg se láttam...Hurka
A szokásos éves teljesen értelmetlen pick úgy érzem