NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ted Thompson GM-mel meg van az új kontraktus. Egyelőre csak annyit tudni, hogy hosszú távú és nagy pénzes.deny79
Since taking over general manager duties in 2005, Thompson has built the foundation for a Green Bay team that has made three playoff appearances in the past four seasons and has posted a 40-24 (.625) regular-season record since 2007. Of the Packers’ 53 active-roster players in Super Bowl XLV against Pittsburgh, 49 were acquired by Thompson, with 26 of them drafted during his tenure.


Mocorog benne valami 😊 Vagy kukac, vagy tehetség 😀 (Hofi)
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Pár oldallal korábban felmerültek a szezon előtti jóslatok. Ráakadtam egy mentett linkre:
http://www.nfl.com/kickoff/story/09000d5d81a35e90/article/packers-unanimously-picked-to-reach-super-bowl-xlv?module=HP_cp3vasza
NFC-t jobban eltalálták. 😊
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Quarterbacks coach Tom Clements is reportedly a candidate for the Tennessee Titans offensive coordinator position.
más:

http://espn.go.com/video/clip?id=6108303

😂 😂MaG1Xx
Jó látni hogy Harrell is részt vesz ilyeneken 😛
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ted Thompson GM-mel meg van az új kontraktus. Egyelőre csak annyit tudni, hogy hosszú távú és nagy pénzes.
több mint 13 éve
vasza Green Bay Packers 59
Pár oldallal korábban felmerültek a szezon előtti jóslatok. Ráakadtam egy mentett linkre:
http://www.nfl.com/kickoff/story/09000d5d81a35e90/article/packers-unanimously-picked-to-reach-super-bowl-xlv?module=HP_cp3
több mint 13 éve
vasza Green Bay Packers 59
Nice call: McCarthy said one of the highlights of winning the Super Bowl was getting a phone call from President Barack Obama, an avowed Chicago Bears fan.

"He started with, 'This is a tough phone call for a Bears fan to make,' but then once he got past that, he was fine," McCarthy said. "He knew a lot about our football team, and it sounded like he obviously watched the game. He was very informed."

McCarthy said Obama invited the team to the White House, but the trip may be put off until there is a collective bargaining agreement. Generally, the trip is in the spring, McCarthy said.LN
Lehet addigra már nem is lesz elnök. 😊
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Quarterbacks coach Tom Clements is reportedly a candidate for the Tennessee Titans offensive coordinator position.
más:

http://espn.go.com/video/clip?id=6108303

😂 😂

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Vicces cikkeket lehet találni a neten.
http://bleacherreport.com/articles/603641-green-bay-packers-why-a-new-dynasty-may-be-brewing-for-the-green-and-gold/page/1

Eszerint jövőre, mint alakuló dinasztiának a kezdő O-line lehet akár Bulaga-Colledge-McDonald-Sitton-Lang is. Amiben csak Colledge van 25 felett. Érdekes elmélet.

Nem mellesleg a 21 éves Bulaga volt a legfiatalabb kezdő játékos SB-n.LN
Bleacherreportra továbbra is csak az nem ír, aki nem akar 😀tenorx
ráadásul a fórumetikettben is benne van,hogy "III. Ne linkelj cikket a bleacherreport.com-ról!"
nem véletlenül 😊
http://bowl.hu/functions.php?name=html&which=Gy.I.KNewman
opsz 😕 sorry
de legalább a vicces jelző az helyénvaló 😀
az ember próbál tájékozott lenni, ezért elolvas mindent, amit talál.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Vicces cikkeket lehet találni a neten.
http://bleacherreport.com/articles/603641-green-bay-packers-why-a-new-dynasty-may-be-brewing-for-the-green-and-gold/page/1

Eszerint jövőre, mint alakuló dinasztiának a kezdő O-line lehet akár Bulaga-Colledge-McDonald-Sitton-Lang is. Amiben csak Colledge van 25 felett. Érdekes elmélet.

Nem mellesleg a 21 éves Bulaga volt a legfiatalabb kezdő játékos SB-n.LN
Bleacherreportra továbbra is csak az nem ír, aki nem akar 😀tenorx
ráadásul a fórumetikettben is benne van,hogy "III. Ne linkelj cikket a bleacherreport.com-ról!"
nem véletlenül 😊
http://bowl.hu/functions.php?name=html&which=Gy.I.K

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Vicces cikkeket lehet találni a neten.
http://bleacherreport.com/articles/603641-green-bay-packers-why-a-new-dynasty-may-be-brewing-for-the-green-and-gold/page/1

Eszerint jövőre, mint alakuló dinasztiának a kezdő O-line lehet akár Bulaga-Colledge-McDonald-Sitton-Lang is. Amiben csak Colledge van 25 felett. Érdekes elmélet.

Nem mellesleg a 21 éves Bulaga volt a legfiatalabb kezdő játékos SB-n.LN
Bleacherreportra továbbra is csak az nem ír, aki nem akar 😀
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nice call: McCarthy said one of the highlights of winning the Super Bowl was getting a phone call from President Barack Obama, an avowed Chicago Bears fan.

"He started with, 'This is a tough phone call for a Bears fan to make,' but then once he got past that, he was fine," McCarthy said. "He knew a lot about our football team, and it sounded like he obviously watched the game. He was very informed."

McCarthy said Obama invited the team to the White House, but the trip may be put off until there is a collective bargaining agreement. Generally, the trip is in the spring, McCarthy said.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Vicces cikkeket lehet találni a neten.
http://bleacherreport.com/articles/603641-green-bay-packers-why-a-new-dynasty-may-be-brewing-for-the-green-and-gold/page/1

Eszerint jövőre, mint alakuló dinasztiának a kezdő O-line lehet akár Bulaga-Colledge-McDonald-Sitton-Lang is. Amiben csak Colledge van 25 felett. Érdekes elmélet.

Nem mellesleg a 21 éves Bulaga volt a legfiatalabb kezdő játékos SB-n.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Van ennek a sok noname semmiből jövő remekül helytálló játékosnak a jövőben egy nagy árnyoldala is, a fizetésük illetve annak igénye. Idén is a cap felett lettünk volna és biztos vagyok benne hogy kevesebb pénzt senki nem akar majd, biztos hogy lesznek fájdalmas búcsúk 😕JayB
Bezony. Akikről itt cseverésztünk, hogy esetleg mennek:

Barnett: 2011: $5.5 million (+ $375,000 roster bonus + $150,000 workout bonus)
D. Lee: 2011: $2.2 million
Clifton: 2011: $5.75 million (+ $203,125 roster bonus)
J. Harrell: 2011: $650,000 (+ $575,000 roster bonus)
Tasucher: 2011: $4.1 million


Hawk-nál csak az teszi kérdésessé nekem, hogy 2011-re 10 milliót kap.LN
Akit kihagytam:
Poppinga: 2011: $2.05 million (+ $300,000 roster bonus)


Emellett a blogban ( http://profootballbusiness.blogspot.com/2011/02/salary-cap-szamok-fizetesnovekedesek-es.html ) úgy nézem csak mi lógtunk ki a 2009es cap számok alól.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
szobi, mondom, Nealt, sőt Wynnt is elfelejtettem teljesen. Mondtam, sztem annyira nem lett jó, viszont azzal továbbra sem értek egyet, hogy Tramon jó lett volna tavaly...Hurka
akkor a DL-es dolog bocsi, késő volt már, edzés, csak muszáj volt átrágnom magam. és Tramon tavaly qrvára rossz volt, hogy pontos legyek, ezzel egyetértek teljesen 😊. (ugye azt, hogy nem lett jó, Wynnre értetted, és nem Tramonra? mert akkor ezzel is egyet kell, hogy értsek)Szobi22
a sztem nem lett jót magára a recapre 😀
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
szobi, mondom, Nealt, sőt Wynnt is elfelejtettem teljesen. Mondtam, sztem annyira nem lett jó, viszont azzal továbbra sem értek egyet, hogy Tramon jó lett volna tavaly...Hurka
akkor a DL-es dolog bocsi, késő volt már, edzés, csak muszáj volt átrágnom magam. és Tramon tavaly qrvára rossz volt, hogy pontos legyek, ezzel egyetértek teljesen 😊. (ugye azt, hogy nem lett jó, Wynnre értetted, és nem Tramonra? mert akkor ezzel is egyet kell, hogy értsek)

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Igazából szerintem a legfontosabb dolog, még a draftnál is fontosabb...hogy az edzői kart együtt tartsuk. :rolleyes:MarioAna
Így igaz, bár Slocumhoz azért nem ragaszkodnék. 😛Sanco
Ilyen minőségben én is elvállalom feleannyiért 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
szobi, mondom, Nealt, sőt Wynnt is elfelejtettem teljesen. Mondtam, sztem annyira nem lett jó, viszont azzal továbbra sem értek egyet, hogy Tramon jó lett volna tavaly...
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Igazából szerintem a legfontosabb dolog, még a draftnál is fontosabb...hogy az edzői kart együtt tartsuk. :rolleyes:MarioAna
Így igaz, bár Slocumhoz azért nem ragaszkodnék. 😛
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Igazából szerintem a legfontosabb dolog, még a draftnál is fontosabb...hogy az edzői kart együtt tartsuk. :rolleyes:

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
ha még valaki nem látta volna: http://www.nfl.com/videos/nfl-super-bowl/09000d5d81e417f9/Sound-FX-Super-Bowl-XLV-part-3
érdemes az első 2 részt is megnézni, de ebben vannak durva dolgok: ahogy CMIII a fumble előtt áthívja, mert érzi, hogy felé fognak futni, ahogy Jennings magyarázza, hogy a postot nem tudják levédekezni. csodálatos..

MaG1Xx, esetleg nem tudnád ezeket is fellőni valahova?Szobi22
majd jön egy PO pack hamarosan 😉

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
ha még valaki nem látta volna: http://www.nfl.com/videos/nfl-super-bowl/09000d5d81e417f9/Sound-FX-Super-Bowl-XLV-part-3
érdemes az első 2 részt is megnézni, de ebben vannak durva dolgok: ahogy CMIII a fumble előtt áthívja, mert érzi, hogy felé fognak futni, ahogy Jennings magyarázza, hogy a postot nem tudják levédekezni. csodálatos..

MaG1Xx, esetleg nem tudnád ezeket is fellőni valahova?

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hm, nézelődtem kicsit, azt hiszem ez is beszédes adat (igaz a legtöbb meccset játszottuk a PO-ban...)
Összesen 20 INT volt a 11 meccsen (mi ugye 4-en voltunk érdekeltek), ebből 8-at szerzett a csapat. Majdnem a felét.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Packers.com-on van egy video, riport DD-vel, kérdezik, nevetve mondja, hogy nem vonul vissza 😊
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hurka, ameddig eljutottam (WR) gyönyörű munka, de itt az első olyan dolog, amivel nagyon nem értek egyet, és ahogy a reakciókba beleolvastam, nem csak veled 😊. Jones jelenleg nem Packers-szintű WR. Igaz, hogy csinál nagy playeket, de ezen a szinten ezt a legtöbben tudják (a szint alatt az nfl-ben szaladgáló WR-eket értem). Viszont ilyen inkonzisztens játékkal egyszerűen luxus a pályán tartani. még mielőtt félreértenétek, semmi gondom nincs vele, kifejezetten szeretem, ha kiegyensúlyozottabbá tudna válni, maradjon. de mostani helyzetben nálam 2 fix WR van, és az Jennings és Nelson (Driver a lehetséges visszavonulás miatt nem). szóval 1 WR-t hozni szerintem kevés (UDFA-t is elég lehet egynek, és így elég egyet draftolni)
majd még szerkesztgetem, ahogy haladok 😊

én is Zombot szeretném kezdőnek, fantasztikus tehetségnek tartom, a SB-n is nagyot játszott, ismét grat a stábnak

Tramonról nem hinném, hogy one year wonder. egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy egész szezonban ilyen kiegyensúlyozottan top játékosként az lehessen. az én tippem inkább az, hogy még fejlődni fog. Shields: azon túl, hogy személyes kedvenc, mivel nálunk játszik, elég kritikus szemmel nézem. idén talán tényleg nickelként lett volna jobb, de valami hihetetlen fejlődést értek el nála, szvsz kevés játékosban van akkora potenciál, mint benne (gondoljunk bele, mióta játszik CB-t..), jövőre simán kezdő cornert csinálnak belőle. Pat Leere én is kíváncsi lennék végre. Ennek ellenére egy CB draftot én is el tudnék viselni, de akkor, ha jó returner is a választott. Ahhoz ragaszkodom, hogy Jordy a méretei és a sebessége/mozgása miatt nem igazán alkalmas returnernek.

Peprah nem a csak a SB-n volt zseniális, hanem egész szezonban. egy pillanatig nem éreztem azt, hogy hiányozna a kezdő SS, mindig odaért, amikor kellett, bőven benne van, hogy jövőre máshol folytatja (az mondjuk biztos, hogy vagy ő, vagy Bigby megy, 3 ilyen SS biztos nem marad)

ja, és DL-be nehogy húzzunk már, basszus, mert akkor nagyon ideges leszek 😛

bocsi, Hurka, nem előled akarom elvenni a dicsőséget, tényleg faszányos kis írás lett, csak így hirtelen ezek jutottak az eszembe. ha lesz időm, úgyis írok én is valamiféle kis összefoglalót 😊

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Annyiban nem értek egyet, hogy Jones igenis jó, csak fejben kell nála rendet tenni. Igazából Quarless a kérdés nálam jövőre, ha fejlődik, mind elkapásban, mind blokkolásban, többet segíthet, mint egy WR.
Ráadásul KR/PR játékost lehet fogni jót az 5. körben is szerintem.

Ami jobban aggaszt, az az OL. Clifton lehet, hogy szögre akasztja a cipőt. Gyűrű van, térde meg alig, 3-4 éve csak a baja van vele, de 35 évesen ez nem is csoda. Tauscher lába is kilóg némileg, Colledge meg FA lesz. Ha megtartjuk, akkor lehet egy Bulaga-Colledge-Wells-Sitton-Lang fal, a mostani keretből, és ebbe hozni egy későbbi kezdő RT-LG valamelyikét.
Valahol olvastam, hogy McDonald technikája jobb, mint Colledge-é, csak még tanulnia kell, de hogy ez igaz e... Newhouse-ról sem derült ki sok, IR-en végezte. Meg ott van Campbell, PS-en volt egész évben.

Matthews rajongóknak meg.. 😀 Casey, ha megéri az 5. kört, jöhet 😊LN
Jones szerintem is jó (lehet), azért is írtam, hogy remélem kap új szerződést, de Rodgers is azt mondta róla, hogy "hihetetlen" képességei vannak. Csak azok a droppok (bár a SB-on 140yardja ellenére Nelson vitte a prímet 5-tel, míg neki csak egy volt)... :/
Cliftont csak a sérülés tarthatja vissza a köv. szezonban, nem tervez visszavonulást. Hála Neked az ideit megúszta. 😀
Newhouseról pedig annyi derült ki a TC után, hogy egyáltalán nem fekszik neki a G poszt, sokkal jobb LT-ként, viszont, hogy ez mennyire elég az NFL-ben azt nem lehet tudni. Szerintem ő is esélyes egy cutra.