NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
akkor a póló ügyben mi lesz, én szívesen benne vagyok, bár csak a zölddel
Hurka
a zöld tényleg király, csak ahol ott néztem, nem volt, de én is benne vagyok

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Gratulálok.
Látszik,hogy az NFC North a legerősebb. 😉Bazzani
Ha lesz szezon, jövőre erősebb lesz, ha felzárkóznak a Vikingek hozzátok 😀
Ahogy az elmúlt 2 évben építkezett a Lions (és ha így folytatjátok), bitang kemény egy csoport lesz ez.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gratulálok.
Látszik,hogy az NFC North a legerősebb. 😉

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
...JJ Tiller
...Hurka
Van valaki még a családban aki más csapatnak szurkol? Mert most nyerő szériában vagytok. 😊Zolika
anyám a Georgia Technek, jövőre ők nyerik az NCAA-t
akkor a póló ügyben mi lesz, én szívesen benne vagyok, bár csak a zölddel

szerk.: tényleg, a másik tesóm a Redskinsnek 😊
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
BTW Srácok! Az nfl.com főoldalán, a "Carving new legacy" aláírású cikkhez tartozó képen csak nem Torghelle Sándort vélem felfedezni a bal szélén, profilból??? :o 😂

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Favre-ra meg visszatérve.
Azért azt ne vegyük el tőle, hogy majd' 30 év után vele lett újra bajnok a csapat és az ő személye reklámarcként sem volt elhanyagolható... A 16 lehúzott évéről ne is beszéljünk... Vagy arról, hogy az SB-n sem véletlenül jelent meg, és abban is biztosak lehetünk, hogy nem a Steelers-nek drukkolt.
Azt aláírom, hogy kár, hogy ilyen hülyén lett vége a karrierjének. és pont a Vikings-nél....Toomy
Elkezdtem egy hosszabb választ írni, de nem érdemes Favre miatt... :/

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 901
...JJ Tiller
...Hurka
Van valaki még a családban aki más csapatnak szurkol? Mert most nyerő szériában vagytok. 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Favre-ra meg visszatérve.
Azért azt ne vegyük el tőle, hogy majd' 30 év után vele lett újra bajnok a csapat és az ő személye reklámarcként sem volt elhanyagolható... A 16 lehúzott évéről ne is beszéljünk... Vagy arról, hogy az SB-n sem véletlenül jelent meg, és abban is biztosak lehetünk, hogy nem a Steelers-nek drukkolt.
Azt aláírom, hogy kár, hogy ilyen hülyén lett vége a karrierjének. és pont a Vikings-nél....
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tudja a fene, hogy a közvetítés ilyen, vagy olyan volt. Én tövig rágtam a körmöm izgalmamban. Főleg akkor lettem ideges, mikor rögtön az elején elmentünk 14-re... Nagyon féltem, hogy le fog ülni a csapat, hogy ez a meccs már zsebben van.
Ha Amerikában élnék, tuti perelném a Packers-t, mert nem szabadna ilyen izgalmas mérkőzéseket vívnia. Nekem gyenge a szívem... 😊
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad


DIGGING IN: Green Bay Packers fans shoveled snow from Lambeau Field in Green Bay, Wis., Monday. The Packers will host a party Tuesday to celebrate their 31-25 Super Bowl XLV win over the Pittsburgh Steelers. (Mike Roemer/Associated Press)JJ Tiller
Gondolom a munkakedvvel nem volt különösebb gond. 😂

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 708 — no es importante


DIGGING IN: Green Bay Packers fans shoveled snow from Lambeau Field in Green Bay, Wis., Monday. The Packers will host a party Tuesday to celebrate their 31-25 Super Bowl XLV win over the Pittsburgh Steelers. (Mike Roemer/Associated Press)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Én az átvett képre gondoltam. Szar kameraállások gyakran az aktuális QB mögül, a lassítások (már, amikor volt egyáltalán) sem nagyon voltak eltalálva, pásztázás (vagy svenk 😛) olyan sebességgel, hogy az ember beleszédül...A képnél nagyságrendekkel jobbak voltak Ricsiék.Sanco
Nekem is feltűnt, hogy az SB alkalmából most mindenféle különlegességekkel próbálkoztak, de alaposan mellélőttek ezzel... Nekem úgy tűnt, csak az elején csinálták ezt, aztán amikor ők is látták, hogy nem működik a dolog, visszatértek a hagyományokhoz.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
A közvetítés viszont botrány volt.kishaszi
Mármint az NFL Network közvetítése. Ezt adom. 😕Sanco
Nemtom, én Ricsiékről beszéltem. Közhelyek garmadája, blah. Ezek mentek ezerrel: minden, semmi, profi. Szánalom.
Meg olyan okosságok a statok kapcsán, fogtuk a fejünket, éppen csak az nem hangzott el, hogy "aki a több pontot szerzi ma a meccsen, az lesz a győztes"kishaszi
Én az átvett képre gondoltam. Szar kameraállások gyakran az aktuális QB mögül, a lassítások (már, amikor volt egyáltalán) sem nagyon voltak eltalálva, pásztázás (vagy svenk 😛) olyan sebességgel, hogy az ember beleszédül...A képnél nagyságrendekkel jobbak voltak Ricsiék. Ami szakmai szemmel nyilván nem elfogadható (főleg Ricsinél), de emberileg teljesen érthető, hogy teljesen magával ragadta őket az esemény, ez biztos közrejátszott abban, hogy a választékos beszéd helyett inkább ők is a hangjukat emelték fel. 😉
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
A-Rod David Letterman-nél:
http://www.youtube.com/watch?v=rK6nkWae07w
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Megvan, én még azóta most írok először szerintem, nagyon nagy győzelem volt, boldog vagyok.
Viszont kérdem én, Rodgers mikor volt Favre árnyékában? 1 azaz 1 szezonban volt jobb tőle Favre, Aaron jobb VOLT, jobb MOST, és jobb is LESZ! El lehetne felejteni ezt az birkaságot, kezdő évében sokkal többet láttam benne mint Favre-ban valaha, Favre egy "eldobom és lesz valami típus", Rodgers meg akármilyen távolságba mm pontosan odateszi a labdát, akárhova.
Mellesleg, ha nem droppolják szarrá magunkat a WR-ek, akkor kegyetlen verés lett volna a meccsen 😛 .
Drivert és Woodsont sajnálom viszont. 😐

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Nemtom, én Ricsiékről beszéltem. Közhelyek garmadája, blah. Ezek mentek ezerrel: minden, semmi, profi. Szánalom.
Meg olyan okosságok a statok kapcsán, fogtuk a fejünket, éppen csak az nem hangzott el, hogy "aki a több pontot szerzi ma a meccsen, az lesz a győztes"kishaszi
Te eddig nem láttál sporttv-s közvetítést? Az mindig ilyen. 😂 Viziló viszont kimondottan jó volt, önmagához képest, máskor el szoktam aludni, ha ő szakkomentál. 😂 😂

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A közvetítés viszont botrány volt.kishaszi
Mármint az NFL Network közvetítése. Ezt adom. 😕Sanco
Nemtom, én Ricsiékről beszéltem. Közhelyek garmadája, blah. Ezek mentek ezerrel: minden, semmi, profi. Szánalom.
Meg olyan okosságok a statok kapcsán, fogtuk a fejünket, éppen csak az nem hangzott el, hogy "aki a több pontot szerzi ma a meccsen, az lesz a győztes"kishaszi
Talán most kevesebb jó dolgot mondtak, mint szoktak. Ellenben több hülyeséget beszéltek, mint szoktak. Az amerikai sincs mindíg a helyzet magaslatán (ahogyan ezt már elmondta egy előttem szóló).
Ricsi sztem nem volt rossz. A studiósok bénázgattak (ami akkor gáz, ha egy első idényes NFL-néző lánynak is szemet szúr a dolog). Ha több "kommentelés lesz a szájukban 😀 ", akkor javulni fognak - remélhetően (egyiknek sem ez a szakmája, ugye?).
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A közvetítés viszont botrány volt.kishaszi
Mármint az NFL Network közvetítése. Ezt adom. 😕Sanco
Nemtom, én Ricsiékről beszéltem. Közhelyek garmadája, blah. Ezek mentek ezerrel: minden, semmi, profi. Szánalom.
Meg olyan okosságok a statok kapcsán, fogtuk a fejünket, éppen csak az nem hangzott el, hogy "aki a több pontot szerzi ma a meccsen, az lesz a győztes"

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 348 — Expect the Best !
Gratuláció !
Vitathatatlanul a legjobb csapat nyerte idén a Bowlt ! + pont hogy a Steelerst kellett lenyomni a döntőben !
Az elején kicsit "haragudtam" hogy lesimázzátok a meccset de aztán jól alakult a forgatókönyv! 😊
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
http://sportsfanshop.jcpenney.com/Green-Bay-Packers-Super-Bowl-XLV-Elite-T-Shirt-_694434983_PD.html?doverify=true
szvsz ez sokkal jobbHurka
+1 erre

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
valaki egy képet?Gergőbácsi
http://www.nflshop.com/product/index.jsp?productId=11239862&cp=11226125.11237487&pageType=shop&parentPage=shop

ezen van rajta a teljes roster, amúgy viszont van, ami jobban néz kiSzobi22
kösziGergőbácsi
http://sportsfanshop.jcpenney.com/Green-Bay-Packers-Super-Bowl-XLV-Elite-T-Shirt-_694434983_PD.html?doverify=true
szvsz ez sokkal jobb
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Packers come home

http://www.nfl.com/videos/green-bay-packers/09000d5d81e32f33/Packers-come-home

http://www.nfl.com/videos/nfl-super-bowl/09000d5d81e3415d/Report-from-Titletown?module=HP_headlines 😀 😀 😀

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy kis Aaron Rodgers fényezés:
Highest postseason passer ratings in NFL history (min. 100 att.): Rodgers 112.6, Hostetler 112.0, Starr 104.8, Warner 102.8, Brees 102.0
Highest postseason completion % in NFL history (min. 100 att.): Erik Kramer 70.0%, Rodgers 67.8%, Warner 66.5%, K. Anderson & Brees 66.3%
Highest yds-per-attempt in NFL postseason history (min. 100 att.): Hostetler 8.99, Rodgers 8.72, Warner 8.55, Theismann 8.45, Plunkett 8.43
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Woodsonnak innen már remélem meglesz a HOF, elképesztő karrier az övé egészen a középiskolától kezdve. Ohio legjobb HS játékosának választották, top recruit, Michigannel national champ, Heisman trófea egyedüli védőként, beválasztották mindenidők 25 legjobb egyetemi játékosa közé, drafton 1/4-es pick, defensive rookie of the year, 7 pro bowl, defensive player of the year és SUPER BOWL CHAMPION! Erre mondják hogy tökéletes?JayB
Szép pályafutás, szerintem Canton is meglesz, de ebbe nem számít bele ami az NFL elött történt, van külön egyetemi HoF.Sobri Jóska
Tudom. A College HOF az tutibiztos, így gyűrűvel most már az NFL is, talán nem elsőre de meglesz.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Jó meccs volt, nektek szurkoltam! Gratulálok az egész évetekhez!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.