NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
kisloszos 8
Hmm... belegondolva. Wynn hogy lehet? Tegnap fia született, ma SB win.. 😀LN
Kettő az egyben megvolt a tejfakasztó buli és az ünneplés!😊

Hihetetlen volt ez az éjszaka!!!!!!!!!!Vajon milyen lett volna ez a szezon HA nincs ennyi sérült...
Jövőre ismétlünk!!!!!!!!!!!!!!😊
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 517 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
még jóhogy Ricsi hangot adott annak, hogy Hawk jobban játszik, mint Matthews, aztán szépen be is jelentkezett a Claymaker egy fumble-al, szerintem (is) az volt a fordulópont, mert nagyon zárkózott a Steelers!

Micsoda döntő! ááááá

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A közvetítés viszont botrány volt.kishaszi
Mármint az NFL Network közvetítése. Ezt adom. 😕Sanco
A körítés meg a legszarabb, amit valaha láttam. Mármint CA és BEP úgy egyben.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Gratula Pacskerok!

Szvsz azért nyertetetek mert nálatok voltak kiugróan jó teljesítmányek, míg a Steelersnél kb. mindenki csak egy jó átlagra volt képes.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Szép volt! Továbbítsátok a menedzsmentnek. 😊
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Bushnak 2-2 volt 😛 hatalmas misstackle-t csinált, kb az INT utáni első Steelers driveban.
bejött az aláírás is 😉 még Sancoé is, aki kabalából nem cserélt 😀
még mindig nem tudatosult bennem a dolog. egész nap nfl.com-os videókat nézegettem az ünneplésről.
azért ezt a Lions L után nem gondoltuk volna 😊.brk
Most már hajlandó vagyok én is, akármilyen közös sigre cserélni! 😀
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 589 — Chiefs fan
Szívből jövő gartulációm a Pack-snek!

Nagyon örülök, hogy ti nyertetek!

Go Packs!
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
A közvetítés viszont botrány volt.kishaszi
Mármint az NFL Network közvetítése. Ezt adom. 😕
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Bezony. Egész idényben paráztam a térde miatt, de bírta. Talán élete formájában tolta egész évben.

Nem tudom feltűnt e bárkinek is a fal másik oldala is.. Bulagára dobott zászlók a meccsen: 0. Pedig nem egy helyen lehetett olvasni, hogy Ő lehet a fal gyenge láncszeme.LN
Jah, nulla volt, valszeg nem is volt szabálytalan megmozdulása😀kishaszi
A kettő nem ugyanaz 😀 De leginkább a false startokra gondolok 😊 A holding benne van mindig, mindenhol. Abból láttam párat mindkét oldalon, amit nem dobtak be.LN
Steelers oldalon láttam olyan holdingot, amit befújtak, de nem volt az. Következő playnél meg nagykönyv szerinti holding nálunk, azt meg nem fújták be... Mindegy, história.

A közvetítés viszont botrány volt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
-Az ezerszer lesajnált, lehikomatozot Clifton szép csendben leszedte a liga legjobb linebackerét.
WORLD CHAMPIONS!JayB
Bezony. Egész idényben paráztam a térde miatt, de bírta. Talán élete formájában tolta egész évben.

Nem tudom feltűnt e bárkinek is a fal másik oldala is.. Bulagára dobott zászlók a meccsen: 0. Pedig nem egy helyen lehetett olvasni, hogy Ő lehet a fal gyenge láncszeme.LN
Jah, nulla volt, valszeg nem is volt szabálytalan megmozdulása😀kishaszi
A kettő nem ugyanaz 😀 De leginkább a false startokra gondolok 😊 A holding benne van mindig, mindenhol. Abból láttam párat mindkét oldalon, amit nem dobtak be.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
YES! YESS! YESSSSSSS!!!!! 😛 😀
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Ahogy itt sokan, még én sem tudok összeszedetten írni.

Köszönet a gratulációkért mindenkinek, köszönet a Steelersnek, kiváló csapat, kiváló ellenfél.

Így hát csak annyit: gyerekek, az éjjel TÖRTÉNELEM tanúi voltunk.

Ahogy több cikk is említi, a meccs maga volt a sűrített szezon.
Élvezzük ki a sikert, aztán folytatódjon az építkezés!

Imádom ezt a csapatot. Go Pack Go!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
-Az ezerszer lesajnált, lehikomatozot Clifton szép csendben leszedte a liga legjobb linebackerét.
WORLD CHAMPIONS!JayB
Bezony. Egész idényben paráztam a térde miatt, de bírta. Talán élete formájában tolta egész évben.

Nem tudom feltűnt e bárkinek is a fal másik oldala is.. Bulagára dobott zászlók a meccsen: 0. Pedig nem egy helyen lehetett olvasni, hogy Ő lehet a fal gyenge láncszeme.LN
Jah, nulla volt, valszeg nem is volt szabálytalan megmozdulása😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Ha van rá igény, akkor felrakom valahova a SB utáni interjúkat, videókat főleg NFL.com-ról HQ-ban (de máshonnan is néhányat).

WORLD CHAMPIONS! 😀

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Fura leírni, de 2008 óta ez az első offseason, amikor azt mondom, hogy Busht nem kell cutolni. 😀
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
-Az ezerszer lesajnált, lehikomatozot Clifton szép csendben leszedte a liga legjobb linebackerét.
WORLD CHAMPIONS!JayB
Bezony. Egész idényben paráztam a térde miatt, de bírta. Talán élete formájában tolta egész évben.

Nem tudom feltűnt e bárkinek is a fal másik oldala is.. Bulagára dobott zászlók a meccsen: 0. Pedig nem egy helyen lehetett olvasni, hogy Ő lehet a fal gyenge láncszeme.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
1ja, és lehet kapni olyan pólót, amin rajta van a teljes roster 😊. egy közös pólórendelést meggondolhatnánk majd..Szobi22
Én bármi áron vevő lennék egy ilyenre.

Pár dolog pontokba szedve, összefüggő mondatokra nem vagyok képes.

-Woodson kibaszott nagy leader, fejben telljesen megvoltunk zakkanva mikor kiszált, látszott a srácokon hogy mintha az apjukat vesztették volna el.
-Rodgers jégcsap, baszki semmit nem lehetett leolvasni az arcáról, ugyanazzal kajla mosollyal állt oda mintha a hátsókertben dobálgatna. 3rd downoknál milyen lézereket dobott te jóég.
-Az ezerszer lesajnált, lehikomatozot Clifton szép csendben leszedte a liga legjobb linebackerét.
-Collins ütközései is parádésak voltak, most aztán semmi gond nem volt az ütemmel.

WORLD CHAMPIONS!
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Bushnak 2-2 volt 😛 hatalmas misstackle-t csinált, kb az INT utáni első Steelers driveban.
bejött az aláírás is 😉 még Sancoé is, aki kabalából nem cserélt 😀
még mindig nem tudatosult bennem a dolog. egész nap nfl.com-os videókat nézegettem az ünneplésről.
azért ezt a Lions L után nem gondoltuk volna 😊
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
1. Nem tudom figyeitek-e, hogy mennyire szerencsét hozott a SEE YOU IN PHILLY, ATLANTA, CHICAGO, DALLAS, WASHINGTON D.C., amit minden meccs előtt beírtam 😛 😀Hurka
én se véletlenül írtam minden meccs előtt, hogy jutalomjáték 😛

tegnap én is úgy voltam vele, hogy írok egy kis összefoglalót, de annyi minden van a fejemben, hogy nem tudok. csak pár "névtelen hőst" emelnék ki, akik szerintem hatalmasat játszottak, de kevésbé voltak előtérben. Starks 11 futásból 52 yardig jutott a Steelers ellen, ami szerintem fantasztikus. a DL-ból ezúttal Howard Green (ki??) emelkedett ki nekem, rendszeresen komoly gondja volt vele az OL-nek (pl az INT is nagyban neki köszönhető). ugyan Collinsról sok szó esett, de őt is megemlíteném, mert egy elképesztő hiba után hozta a tegnapi játékát. Peprah valami fantasztikus, mint ahogy Bishop is, őszintén kíváncsi leszek a jövő évre. és Bushnak ezúttal 2-1 volt a jó-elképesztő szar megmozdulás mutatója, ami nála kiemelkedő 😛 (ezt most a defense-játékára értem, mert ST-ben tényleg nagyon hasznos, oda kell)

és valahol olvastam, hogy a Packers idén szó szerint megmutatta, mi az a DEPTH Chart. köszönet TT-nek, akármilyen furcsa is leírni 😊

ja, és lehet kapni olyan pólót, amin rajta van a teljes roster 😊. egy közös pólórendelést meggondolhatnánk majd..

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Megnyugtató, köszi a válaszokat.
És mégegyszer, gratulálok srácok, nagyon-nagyon megérdemeltétek a győzelmet 😊 Rodgers szerintem jelenleg a liga legjobb QBja (de Big Bent semmiért nem cserélném el), a defense meg egyértelműen ligaelit. Ha sikerül folytatni az építkezést és marad Capers akkor félelmetes (még félelmetesebb) csapat lesz a Packersből.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Hmm... belegondolva. Wynn hogy lehet? Tegnap fia született, ma SB win.. 😀LN
még részeg
Burnett sztem kezdő lesz
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Belepofátlankodok itt az örömködésbe, Burnett szerintetek kezdő lesz, ha felépül jövőre? Vagy sikerült megoldani a SS posztot?tenorx
Jó kérdés. Szerintem a képességei alapján kezdő. Jobbnak gondolom, mint Peprah, akkor is, ha utóbbi elképesztően játszott tegnap, sőt az egész idényben.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hmm... belegondolva. Wynn hogy lehet? Tegnap fia született, ma SB win.. 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Belepofátlankodok itt az örömködésbe, Burnett szerintetek kezdő lesz, ha felépül jövőre? Vagy sikerült megoldani a SS posztot?
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Jennings sem semmi, hogy áll a dologhoz 😊

"We've been a team that's overcome adversity all year," said Jennings, who noted injuries to cornerback Charles Woodson and Driver. "Our head captain goes down, emotional in the locker room. Our No. 1 receiver goes down, more emotions are going, flying in the locker room. But we find a way to bottle it up and exert it all out here on the field."LN
Óriási!

Azt gondoltam ma már tudok valami értelmeset írni de nem... Volt egy pillanat amikor belegondoltam hogy nem lehet ennyire rohadék a sors hogy hagyja Woodsont és Drivert a pálya széléről végignézni ahogyan sírbavész az álmuk, igazam lett 😊 Én mindig úgy voltam a Super Bowl-al hogy oké minden évben játsza valaki de a saját csapatomnak úgyis elérhetetlen, úgyis ezer meg ezer dolognak kell összejönnie hogy sikerüljön stb és nem! Fantasztikus, én nem gondoltam hogy egy sport egyesület ekkora örökömöt tud nekem okozni, bele se merek gondolni milyen lehet ezt testközelből megélni. Nemhiába, fantasztikus dolog ez a sport.