NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
1. Nem tudom figyeitek-e, hogy mennyire szerencsét hozott a SEE YOU IN PHILLY, ATLANTA, CHICAGO, DALLAS, WASHINGTON D.C., amit minden meccs előtt beírtam 😛 😀
2. Nelson 4 Prez.
3. Annyira, de annyira megérdemeltük ezt a rengeteg sérült után, hogy azt el sem lehet mondani
4. Szvsz erről a meccsről felesleges recapet írni, ha valaki látta, az tudja, milyen volt, aki nem, az meg pótolja be 😊 Viszont illik leírni a teljes CSAPATOT, akik ezt megcsinálták: (majd talán pár nap múlva írok az egész szezonról)
Atari Bigby
Desmond Bishop
Diyral Briggs
Bryan Bulaga
Jarrett Bush
Chad Clifton
Daryn Colledge
Nick Collins
Tom Crabtree
Mason Crosby
Evan Dietrich-Smith
Donald Driver
Matt Flynn
Robert Francois
Brett Goode
Josh Gordy
Howard Green
Korey Hall
Graham Harrell
A.J. Hawk
Brandon Jackson
Cullen Jenkins
Greg Jennings
Quinn Johnson
James Jones
John Kuhn
T.J. Lang
Donald Lee
Pat Lee
Tim Masthay
Clay Matthews
Nick McDonald
Dimitri Nance
Jordy Nelson
Charlie Peprah
Ryan Pickett
Andrew Quarless
B.J. Raji
Aaron Rodgers
Sam Shields
Josh Sitton
Jason Spitz
James Starks
Brett Swain
Brandon Underwood
Erik Walden
Scott Wells
Matt Wilhelm
Tramon Williams
C.J. Wilson
Charles Woodson
Jarius Wynn
Frank Zombo

és akkor az IR-sek, ők szimbolizálják igazán ezt a nagyszerű szezont, ők szó szerint a vérüket adták a sikerért:
Nick Barnett
Josh Bell
Morgan Burnett
Brandon Chillar
Jermichael Finley
Ryan Grant
Justin Harrell
Spencer Havner
Brad Jones
Anthony Levine
Derrick Martin
Mike Neal
Marshall Newhouse
Brady Poppinga
Anthony Smith
Mark Tauscher

Egyszerűen imádom ezt a csapatot, és mégegyszer: MEEEEEEEEEEEEEEGVAAAAAAAAAAAAAN!
GO PACKERS!
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Jennings sem semmi, hogy áll a dologhoz 😊

"We've been a team that's overcome adversity all year," said Jennings, who noted injuries to cornerback Charles Woodson and Driver. "Our head captain goes down, emotional in the locker room. Our No. 1 receiver goes down, more emotions are going, flying in the locker room. But we find a way to bottle it up and exert it all out here on the field."
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 065 — Steelers fan
Gratulálok!
Szimpatikus és jó csapat. Vitathatatlanul megérdemelt a győzelem!
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
A győzelem óta először vagyok gép közelben..még most sem hiszem el! 😊 Elképesztően boldog vagyok, végtelenül büszke vagyok a srácokra, a lelküket is kitették a pályán minden egyes inchért! Megérdemelten nyertünk, de a Steelerst sem szabad elfelejteni. Róluk is elmondható ez a fantasztikus kitartás, nem sok csapat lenne képes feljönni ilyen hátrányból!

Megnézem a meccset mégegyszer hogy elhigyjem..

De most csak egy szó jut eszembe az egész szezonról: Köszönjük 😊

GO PACK GO!

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Grat, nagyon jó csapatotok van 😊 Csak az előttem szólókhoz tudok csatlakozni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Gratulálok én is nektek, ezta Steelers aki megveri, ilyen játékkal, az megérdemelten lesz bajnok!! Kicsit szomorkodom még, de így ki lehet kapni!
több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Elképesztő meccs volt a tegnapi! Végül sikerült kiszurkolnunk a győzelmet, most pedig szurkoljunk annak, hogy ne maradjon el a következő szezon, hogy megvédhessük a bajnoki címünket! 😊
több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Nagy szezon volt és nagy W. Gratulálok!

Do your job
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Gratulálok! Izgalmasra sikeredett a 2. félidő, ámde a lényeg, hogy megvan a SB! Nagy meccs volt, szép idény!
több mint 13 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Nem semmi, hogy 16 sérülttel ezt véghezvitte a Packers.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Most ébredtem... annyira beb.....tam az ünnepség után ...áááááááááá.
Köszönjük -köszönjük-köszönjük.
Hatalmas meccs volt... ,szép Packers sikerrel...


És a MESTER elégedetten bólintott ......még mosolygott is hozzá 😊😊😊


ilaris

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Grat! Egyértelműen jobb volt a Green Bay, megérdemeltétek a meccsen is és az egész idényt nézve is. Szép munka volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Gratulálni szeretnék én is a csapatnak, jó meccset játszottunk, megérdemelt győzelem volt. 😉
több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Csatlakoznék én is a gratulációkhoz , jó helyre került a lombardi 😊

több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Gratulálok! 😊

Én is örülök, hogy egy NFC csapat nyert....

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na gratulálok akkor én is.Drivernek örülök persze a legjobban 😊 Szép munka volt.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Grat sajtfejüek. Bármnnyire nem kedvelem a GB-t nem tudtam ellenetek drukkolni. Mestermunka volt a mai. Rodgers idén amit nyújtott főleg a végén valami hihetetlen. Egy percig nem éreztem veszélybe a győzelmeteket. Jövőre kemény lesz a csoport és nekünk kell felnőni hogy szoros legyen.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Grat a Green Baynek. Értelemszerűen csalódott vagyok, bár az idényt tekintve ez is erőn felüli volt a Steelers részéről, de a Packers megérdemelte!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Gratulálok, nagy öröm, hogy újra az NFC North adja az SB győztest! Pláne így, hogy a Bears is csak egy lépésre volt! Jövőre (idén) erős lesz a csoport, remélem nálatok lesz egy kis "Superbowl hangover"! 😛
Még egyszer gratula, remélem egyszer mi is megélhetjük ezt az örömöt!
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
Srácok, egy szó: gratulálok!

Az Atlanta-meccs után felültem a bandwagonra, így éjjel öcsémmel (aki mellesleg Falcons-szurkoló) nektek szurkolva tomboltunk a meccs alatt végig 😊

Hatalmas meccsen abszolút megérdemelten nyertétek meg a bajnokságot, le a kalappal! Jó csapatotok van 😊

több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Hát három óra alvás után sem merem elhinni. 😀



Lombardi mester nagyon büszke a fiaira, mert hihetetlen amit véghez vittek, senkinek nem kell itt részletezni a körülményeket. Külön örülök hogy Driver és Woodson végre gyűrűt kapott, borzasztó volt látni ahogy lementek a pályáról.

Egyébként:
Wyche: Packers cornerback Charles Woodson just told me that he won't retire and that he will be back with the Packers next season.
Driver viszont szerintem visszavonul és azt hiszem ennél jobb pillanatot nem is találhat.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Gratula, nagyon jó csapat ez a Packers
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Mit tesz, ha bíznak egy irányítóban! Nagyon örülök!!! Gratulálok!!
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
csatlakozván a rengeteg előttem szólóhoz legmélyebb gratulációmat küldöm nektek...
miután rommá vertetek minket a GD-ban , felültem a wagonra és nem is bántam meg.
azt hiszem az idei év után a legjobb helyre került a vince lombardi... 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Gratulálok, szép győzelem volt!