NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 016 — #NoStress
Woodsonnak innen már remélem meglesz a HOF, elképesztő karrier az övé egészen a középiskolától kezdve. Ohio legjobb HS játékosának választották, top recruit, Michigannel national champ, Heisman trófea egyedüli védőként, beválasztották mindenidők 25 legjobb egyetemi játékosa közé, drafton 1/4-es pick, defensive rookie of the year, 7 pro bowl, defensive player of the year és SUPER BOWL CHAMPION! Erre mondják hogy tökéletes?JayB
Szép pályafutás, szerintem Canton is meglesz, de ebbe nem számít bele ami az NFL elött történt, van külön egyetemi HoF.

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
valaki egy képet?Gergőbácsi
http://www.nflshop.com/product/index.jsp?productId=11239862&cp=11226125.11237487&pageType=shop&parentPage=shop

ezen van rajta a teljes roster, amúgy viszont van, ami jobban néz kiSzobi22
köszi

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Minden adott egy dinesztiához.

Super Bowl MVP Aaron Rodgers.

Linebacker Clay Matthews.

Nose tackle B.J. Raji.

Cornerback Tramon Williams.

Corner Sam Shields.

Safety Nick Collins.

Linebacker Desmond Bishop.

Tackle Bryan Bulaga.

Receiver Greg Jennings.

Running back James Starks.

Tight end Jermichael Finley.

Running back Ryan Grant.

Receiver Jordy Nelson.

Guard Josh Sitton.JayB
ez így van. nagyon jó kis társaság jött össze. sok a fiatal, de ez a győzelem a rutinos rókák nélkül nem sikerülhetett volna. akiket felsoroltál akár már jövőre kialakíthatják azt a "keménymagot" ami nélkül nem lehet sikeres egy csapat!

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Minden adott egy dinesztiához.

Super Bowl MVP Aaron Rodgers.

Linebacker Clay Matthews.

Nose tackle B.J. Raji.

Cornerback Tramon Williams.

Corner Sam Shields.

Safety Nick Collins.

Linebacker Desmond Bishop.

Tackle Bryan Bulaga.

Receiver Greg Jennings.

Running back James Starks.

Tight end Jermichael Finley.

Running back Ryan Grant.

Receiver Jordy Nelson.

Guard Josh Sitton.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
valaki egy képet?Gergőbácsi
http://www.nflshop.com/product/index.jsp?productId=11239862&cp=11226125.11237487&pageType=shop&parentPage=shop

ezen van rajta a teljes roster, amúgy viszont van, ami jobban néz ki

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Woodsonnak innen már remélem meglesz a HOF, elképesztő karrier az övé egészen a középiskolától kezdve. Ohio legjobb HS játékosának választották, top recruit, Michigannel national champ, Heisman trófea egyedüli védőként, beválasztották mindenidők 25 legjobb egyetemi játékosa közé, drafton 1/4-es pick, defensive rookie of the year, 7 pro bowl, defensive player of the year és SUPER BOWL CHAMPION! Erre mondják hogy tökéletes?JayB
Mr. Woodson to Canton. Ahogy korábban írtad, igazi vezér.
Gergőbácsi
Szvsz a mezének visszavonultatásán is el lehetne gondolkodni Driverrel együtt. Nagyon sokat tettek ezért a csapatért mindketten. (Habár Woodson ellen talán az szól, hogy kevesebb évet töltött itt)
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Woodsonnak innen már remélem meglesz a HOF, elképesztő karrier az övé egészen a középiskolától kezdve. Ohio legjobb HS játékosának választották, top recruit, Michigannel national champ, Heisman trófea egyedüli védőként, beválasztották mindenidők 25 legjobb egyetemi játékosa közé, drafton 1/4-es pick, defensive rookie of the year, 7 pro bowl, defensive player of the year és SUPER BOWL CHAMPION! Erre mondják hogy tökéletes?JayB
Mr. Woodson to Canton. Ahogy korábban írtad, igazi vezér.
Érdekes, hogy anno nem igazán akart idejönni, mint pl. ahogy Jennings sem - aztán mekkorát fordult a világ... 😊

Btw Air Rod elég jókor időzítette karrierje 98., 99. és 100. TD átadását. :cool:

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
zolten Green Bay Packers 228
Hát ez nem semmi volt!!! Még most sem fogom fel igazán! Áronkáról a kinti szakértők ódákat zengtek, Trent Dylfer egyenesen azt mondta, hogy ő még sosem látott ennyire jó irányító játékot sb-n! Libabőrös vagyok, ha belegondolok mi lett volna, ha nem droppolnak annyit az elkapók (meglett volna a 400 passzolt yard?).
GO PACK GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Gratulálok,szép győzelem volt. 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Woodsonnak innen már remélem meglesz a HOF, elképesztő karrier az övé egészen a középiskolától kezdve. Ohio legjobb HS játékosának választották, top recruit, Michigannel national champ, Heisman trófea egyedüli védőként, beválasztották mindenidők 25 legjobb egyetemi játékosa közé, drafton 1/4-es pick, defensive rookie of the year, 7 pro bowl, defensive player of the year és SUPER BOWL CHAMPION! Erre mondják hogy tökéletes?
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
DettóLN
+1kisloszos
szerintem én is 😊geg07
csatlakozom :cool:
valaki egy képet?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
konkrétat sajnos nem tudok, de arra gondoltam, hogy elég sokat használtuk mostanában, és így nyilván felkészültek rá, ezért inkább FB-ként használtuk. főleg, hogy ezúttal nem 3, csak 2 FB volt aktív, és így még értékesebb volt. amúgy a 4. negyedben volt talán egy 1st&goal, ahol a PA után egyértelműen ő lett volna az elsőszámú célpont, de akkor mindenkit nagyon szépen fedezett a Steelers secondary, sack is lett belőle.Szobi22
Amikor láttam, hogy Jackson nem aktív, sejtettem, hogy "feladjuk" a futást.LN
Jackson aktív volt, nyilván Q.Johnsonra gondolsz. 😛 2. FB-nek viszont nevezve volt a visszatérő Hall. Ill. így a boldog kispapa Wynn is szerephez juthatott.Sanco
Jogos 😀 Pardon 😊
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
konkrétat sajnos nem tudok, de arra gondoltam, hogy elég sokat használtuk mostanában, és így nyilván felkészültek rá, ezért inkább FB-ként használtuk. főleg, hogy ezúttal nem 3, csak 2 FB volt aktív, és így még értékesebb volt. amúgy a 4. negyedben volt talán egy 1st&goal, ahol a PA után egyértelműen ő lett volna az elsőszámú célpont, de akkor mindenkit nagyon szépen fedezett a Steelers secondary, sack is lett belőle.Szobi22
Amikor láttam, hogy Jackson nem aktív, sejtettem, hogy "feladjuk" a futást.LN
Jackson aktív volt, nyilván Q.Johnsonra gondolsz. 😛 2. FB-nek viszont nevezve volt a visszatérő Hall. Ill. így a boldog kispapa Wynn is szerephez juthatott.
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Grat a Packersnek!!!Nagy győzelem volt, csak a vége lett kicsit parázós 😀

u.i.: ha mégegyszer dicsőíti Ricsi Favre apót én írok neki sms-t 😀

A tegnapi Aaron Rodgers valószínű legyőzte volna anno a Giants-et.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én is természetesen 😊kobalu91
DettóLN
+1kisloszos
szerintem én is 😊
több mint 13 éve
kisloszos 8
Én bármi áron vevő lennék egy ilyenre.
JayB
Én is természetesen 😊kobalu91
DettóLN
+1
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Kuhn miért volt ennyire mellőzve?
Ennyire nem akartak FB futást a Steelers ellen? Ti tudtok erről valami konkrétat?Sobri Jóska
konkrétat sajnos nem tudok, de arra gondoltam, hogy elég sokat használtuk mostanában, és így nyilván felkészültek rá, ezért inkább FB-ként használtuk. főleg, hogy ezúttal nem 3, csak 2 FB volt aktív, és így még értékesebb volt. amúgy a 4. negyedben volt talán egy 1st&goal, ahol a PA után egyértelműen ő lett volna az elsőszámú célpont, de akkor mindenkit nagyon szépen fedezett a Steelers secondary, sack is lett belőle.Szobi22
Amikor láttam, hogy Jackson nem aktív, sejtettem, hogy "feladjuk" a futást.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
1ja, és lehet kapni olyan pólót, amin rajta van a teljes roster 😊. egy közös pólórendelést meggondolhatnánk majd..Szobi22
Én bármi áron vevő lennék egy ilyenre.
JayB
Én is természetesen 😊kobalu91
Dettó
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
1ja, és lehet kapni olyan pólót, amin rajta van a teljes roster 😊. egy közös pólórendelést meggondolhatnánk majd..Szobi22
Én bármi áron vevő lennék egy ilyenre.
JayB
Én is természetesen 😊
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Kuhn miért volt ennyire mellőzve?
Ennyire nem akartak FB futást a Steelers ellen? Ti tudtok erről valami konkrétat?Sobri Jóska
konkrétat sajnos nem tudok, de arra gondoltam, hogy elég sokat használtuk mostanában, és így nyilván felkészültek rá, ezért inkább FB-ként használtuk. főleg, hogy ezúttal nem 3, csak 2 FB volt aktív, és így még értékesebb volt. amúgy a 4. negyedben volt talán egy 1st&goal, ahol a PA után egyértelműen ő lett volna az elsőszámú célpont, de akkor mindenkit nagyon szépen fedezett a Steelers secondary, sack is lett belőle.

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Kuhn miért volt ennyire mellőzve?
Ennyire nem akartak FB futást a Steelers ellen? Ti tudtok erről valami konkrétat?Sobri Jóska
Azt hiszem csak simán nem akartunk futni.
Amikor futás van rövid szituknál, a Steelers bitang kemény, nem akart kockáztatni MM, szvsz.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hm.. a mindig mindenről vezetett statisztikák... 😊 A Packers az első csapat, amelyiknél 11 különböző játékos szerzett TD-t PO-ban.
Eléggé kiegyensúlyozott a csapat, mondhatni 😊
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 016 — #NoStress
Kuhn miért volt ennyire mellőzve?
Ennyire nem akartak FB futást a Steelers ellen? Ti tudtok erről valami konkrétat?

több mint 13 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Gratulálok a Sajtfejűeknek!

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
A közvetítés viszont botrány volt.kishaszi
Mármint az NFL Network közvetítése. Ezt adom. 😕Sanco
A körítés meg a legszarabb, amit valaha láttam. Mármint CA és BEP úgy egyben.LN
+1
most megnéztem az eredti nyelvű közvetítés végét (vagy 100x 😀 ) és Joe Buck meg Troy Aickman sem volt a helyzet magaslatán. Kb. olyan beleéléssel közvetítettek mintha egy gimnáziumi edzőmeccs lett volna. :/ FOXon nem nagyon kéne eröltetni a SB-t.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi