NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Van ennek a sok noname semmiből jövő remekül helytálló játékosnak a jövőben egy nagy árnyoldala is, a fizetésük illetve annak igénye. Idén is a cap felett lettünk volna és biztos vagyok benne hogy kevesebb pénzt senki nem akar majd, biztos hogy lesznek fájdalmas búcsúk 😕JayB
Bezony. Akikről itt cseverésztünk, hogy esetleg mennek:

Barnett: 2011: $5.5 million (+ $375,000 roster bonus + $150,000 workout bonus)
D. Lee: 2011: $2.2 million
Clifton: 2011: $5.75 million (+ $203,125 roster bonus)
J. Harrell: 2011: $650,000 (+ $575,000 roster bonus)
Tasucher: 2011: $4.1 million


Hawk-nál csak az teszi kérdésessé nekem, hogy 2011-re 10 milliót kap.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Van ennek a sok noname semmiből jövő remekül helytálló játékosnak a jövőben egy nagy árnyoldala is, a fizetésük illetve annak igénye. Idén is a cap felett lettünk volna és biztos vagyok benne hogy kevesebb pénzt senki nem akar majd, biztos hogy lesznek fájdalmas búcsúk 😕
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
DL: The Freezer (számomra BOOM, nem tudom miért 😀) megmutatta, hogy miért is draftoltuk top 10-ben. Hihetetlen domináns volt egész évben, középen kevés futás ment el mellette, nehéz fokozni, amit ő csinált. Na meg persze az INT return TD-t sosem lehet elfelejteni.
Hurka
És ráadásul kiáll egyedül a Steelers O ellen 😀

I'LL TAKE YOU ALL ON!!!
Jó kis recap, Hurka.

DL: Ha visszajön Jolly, egy Raji-Pickett-Jenkins tag-Green-Wilson-Neal-Jolly-Wynn 8-asból Wynnt látom elmenni.
Szvsz (is) O-line (vmi ígéretes guard/center), aztán CB, WR kellene.
Spitz jó backup guardban és centerben is, egy rookie még oda, Lang RT, Bulaga LT lehetne.
A kiválasztás megvan, a coaching jó - azt hiszem ez a szezon az edzői stáb ékes dicsérete.

Végső soron bízzuk a dolgot TT-re, a liga legtöbbet utazó és értékelő GM-jére? Szerintem igen! 😉Gergőbácsi
Ott a pont!
Egyébként is, ha jól rémlik a sok IR miatt került vissza Wynn a keretbe. Amellett Harrell porcelánbabát lehagytad, szerintem előbb-utóbb neki is cut lesz.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Sok mindent már nem tudnék írni, az előttem szólok már mindent elmondtak. Csupán egy kérdésem lenne; ha visszatérnek a sérültek, ki fog minket megállítani jövőre??? Igazából egy posztot leszámítva nem lesz gyenge pontunk. Az az egy poszt pedig a returner, amelyben őszintén szólva nullák vagyunk. Szerintem az első kört egy olyan wr-re kéne áldozni, amelyik az elkapásokban és returnökben is jó. Főleg hogy Driver és Jones szerintem nem az igazi, bár ha Finley egészséges marad, akkor az utóbbi dolog tökmindegy😊. Jó lenne kifogni egy olyasvalakit, mint Dez Bryant, ő is későn kelt el és valami ilyesmi figurát szeretnék ezen a poszton látni. A másik meg, hogy az utóbbi évek trendje alapján kevés wr fog kimenni az első kör végéig, így jó eséllyel tudnánk nagyot szakítani.zolten
Annyiban nem értek egyet, hogy Jones igenis jó, csak fejben kell nála rendet tenni. Igazából Quarless a kérdés nálam jövőre, ha fejlődik, mind elkapásban, mind blokkolásban, többet segíthet, mint egy WR.
Ráadásul KR/PR játékost lehet fogni jót az 5. körben is szerintem.

Ami jobban aggaszt, az az OL. Clifton lehet, hogy szögre akasztja a cipőt. Gyűrű van, térde meg alig, 3-4 éve csak a baja van vele, de 35 évesen ez nem is csoda. Tauscher lába is kilóg némileg, Colledge meg FA lesz. Ha megtartjuk, akkor lehet egy Bulaga-Colledge-Wells-Sitton-Lang fal, a mostani keretből, és ebbe hozni egy későbbi kezdő RT-LG valamelyikét.
Valahol olvastam, hogy McDonald technikája jobb, mint Colledge-é, csak még tanulnia kell, de hogy ez igaz e... Newhouse-ról sem derült ki sok, IR-en végezte. Meg ott van Campbell, PS-en volt egész évben.

Matthews rajongóknak meg.. 😀 Casey, ha megéri az 5. kört, jöhet 😊
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
DL: The Freezer (számomra BOOM, nem tudom miért 😀) megmutatta, hogy miért is draftoltuk top 10-ben. Hihetetlen domináns volt egész évben, középen kevés futás ment el mellette, nehéz fokozni, amit ő csinált. Na meg persze az INT return TD-t sosem lehet elfelejteni.
Hurka
És ráadásul kiáll egyedül a Steelers O ellen 😀

I'LL TAKE YOU ALL ON!!!
Jó kis recap, Hurka.

DL: Ha visszajön Jolly, egy Raji-Pickett-Jenkins tag-Green-Wilson-Neal-Jolly-Wynn 8-asból Wynnt látom elmenni.
Szvsz (is) O-line (vmi ígéretes guard/center), aztán CB, WR kellene.
Spitz jó backup guardban és centerben is, egy rookie még oda, Lang RT, Bulaga LT lehetne.
A kiválasztás megvan, a coaching jó - azt hiszem ez a szezon az edzői stáb ékes dicsérete.

Végső soron bízzuk a dolgot TT-re, a liga legtöbbet utazó és értékelő GM-jére? Szerintem igen! 😉

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
zolten Green Bay Packers 228
Sok mindent már nem tudnék írni, az előttem szólok már mindent elmondtak. Csupán egy kérdésem lenne; ha visszatérnek a sérültek, ki fog minket megállítani jövőre??? Igazából egy posztot leszámítva nem lesz gyenge pontunk. Az az egy poszt pedig a returner, amelyben őszintén szólva nullák vagyunk. Szerintem az első kört egy olyan wr-re kéne áldozni, amelyik az elkapásokban és returnökben is jó. Főleg hogy Driver és Jones szerintem nem az igazi, bár ha Finley egészséges marad, akkor az utóbbi dolog tökmindegy😊. Jó lenne kifogni egy olyasvalakit, mint Dez Bryant, ő is későn kelt el és valami ilyesmi figurát szeretnék ezen a poszton látni. A másik meg, hogy az utóbbi évek trendje alapján kevés wr fog kimenni az első kör végéig, így jó eséllyel tudnánk nagyot szakítani.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
a Packers fanok látták,hogy szar volt,én is láttam,ezért nem marasztaltam 😊
Newman
Azért ez így nem teljesen igaz. 😉 Voltak szar meccsei (Ravens 😀), de voltak kifejezetten jók is, plusz azt sem szabad elfelejteni, hogy Woodsonnak milyen éve volt (DPoY), tehát eleve többet támadták Tramont. Az viszont egyértelmű jel volt, - McCarthyék év végi dicséretei mellett - hogy 1.+3.körös tendert kapott, még a lehetőségét sem akarták megadni annak, hogy valaki elvigye.
@Hurka - Jenkinsszel még meg sem próbált tárgyalni senki, elvileg az ő pótlására jött Neal a 2.körben, de ott van még a visszatérő Jolly (aki 2009-ben jobb volt, mint Jenkins), valamint a sérülései sem túl biztatóak a jövőre nézve. Persze ez csak az én véleményem, lehet, hogy mégis taget, vagy szerződést fog kapni.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Playmaker képességei már tavaly is látszódtak de mellette iszonyat homály dolgokra is képes volt nemis túl ritkán. Al Harris sérülése utáni produkciója olyan "jó" volt hogy többet látni sem akartam. Persze a fejlődés minden játékos joga 😊
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nézd, nem mondod, hogy mindenben egyetértek velük, de ők végignéznek minden meccset, playenként játékosokra lebontva, ennél jobb stat adat nem nagyon lesz. Ennél egyedül az lenne jobb, ha minden csapat minden meccsét megnézném, de hát erre nem vagyok felkészülve 😀tenorx
a Packers fanok látták,hogy szar volt,én is láttam,ezért nem marasztaltam 😊
a pff meg amerikai oldal,a jenkik meg hülyék 😛

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nézd, nem mondod, hogy mindenben egyetértek velük, de ők végignéznek minden meccset, playenként játékosokra lebontva, ennél jobb stat adat nem nagyon lesz. Ennél egyedül az lenne jobb, ha minden csapat minden meccsét megnézném, de hát erre nem vagyok felkészülve 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Pffen top10es CB volt, szerinted mi az istenért húztam be? 😀 Nem tudok linket adni már rá, mert fizetős lett, de ott a kevesebb snap ellenére is magasan értékelték.tenorx
pff,ott is van pár blődség...szerinted miért dobtam ki? 😉Newman
Az élet téged igazolt. Oh wait 😕tenorx
a tavalyi szezon után a kutya se gondolta,hogy ilyen idényt tol,pff alapján behúzni valakit...egy kicsit vicces 😛
mákod volt,erre én nem verném magam annyira 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tramon tavaly egyáltalán nem volt jó, ezt nem tudom honnan vetted...Hurka
Pffen top10es CB volt, szerinted mi az istenért húztam be? 😀 Nem tudok linket adni már rá, mert fizetős lett, de ott a kevesebb snap ellenére is magasan értékelték.tenorx
pff,ott is van pár blődség...szerinted miért dobtam ki? 😉Newman
Az élet téged igazolt. Oh wait 😕
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Tramon tavaly is jó volt, nem szarba nyúlt 😀tenorx
Tramon tavaly egyáltalán nem volt jó, ezt nem tudom honnan vetted...Hurka
Pffen top10es CB volt, szerinted mi az istenért húztam be? 😀 Nem tudok linket adni már rá, mert fizetős lett, de ott a kevesebb snap ellenére is magasan értékelték.tenorx
pff,ott is van pár blődség...szerinted miért dobtam ki? 😉

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tramon tavaly is jó volt, nem szarba nyúlt 😀tenorx
Tramon tavaly egyáltalán nem volt jó, ezt nem tudom honnan vetted...Hurka
Pffen top10es CB volt, szerinted mi az istenért húztam be? 😀 Nem tudok linket adni már rá, mert fizetős lett, de ott a kevesebb snap ellenére is magasan értékelték.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Tramon tavaly is jó volt, nem szarba nyúlt 😀tenorx
Tramon tavaly egyáltalán nem volt jó, ezt nem tudom honnan vetted...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tramon tavaly is jó volt, nem szarba nyúlt 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
áá, visszaolvasva nem lett ez jó, rengeteg benne a szóismétlés, amit külön utálok, ráadásul én követem el..
Jenkins sztem maradni fog mindenképpen, bőven kezdő lenne jövőre is
Teljesen igaz, Nealt kihagytam, bár sztem sok más embert is 😊
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Szerintem (az említettek közül) Jenkins, Flynn, B-Jax, D.Lee és Hall jövőre már nem lesz a csapatnál. Talán Jacksonban vagyok a legkevésbé biztos.
A többi lejáró szerződésű közül Colledge, Jones (remélem), Crosby, Kuhn kap új szerződést, Bigby, Spitz nem ill. a Peprah, A.Smith duóból csak egyikük marad Burnett backupjának, ez feltehetően Peprah lesz az idei éve miatt + ST szereplése miatt is. Ezenkívül még azt is biztosra veszem, hogy a 4 ILB (Barnett, Bishop, Chillar, Hawk) közül egyet eltradelünk.
Szvsz a needek: OT/OG, CB, WR, OLB. Nem ártana, ha a CB ill. WR posztra érkező játékos a returnerként is bevethető lenne.Sanco
Spitz lehet, hogy kap, mert ő a csere center. Talán Jenkins is, Lee és Hall valszeg nem. Colledge meg attól függ, hogy meg sikerül e egyezni a nejével 😀
Kérdés, hogy Flynn-ért mit kapunk. Meg a 4 ILB közül sajnos Barnettért, mert ahhoz sokat keresne, hogy backup legyen, a Hawk-Bishop páros meg nagyon működött idén. Chillar meg abszolút jó volt, amig meg nem sérült, nickel poszton.
Azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy ha Barnett megy, akkor késői körökben egy ILB is jön, Francios mellé.

Aki még menni fog, az Poppinga, szvsz.

Draft: OT/OG, CB, WR/PR/KR, OLB, ILB
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
http://www.nfl.com/videos/nfl-the-season/09000d5d81e3bdb3/The-Season-Super-Bowl-XLV

ez de jó videó omg :oMaG1Xx
02:06-nál a steelers játékos mit látott??? 😂 😂 😂
szerk: Jó lett az Hurka! 😊
Nálam draft: OT, WR, CB, KR/PR, kb ilyen sorrendben. Mellesleg Green mekkora egy állat már, most nézem hogy 365font :o

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Flynn a saját érdekében remélem hogy megy és kedző lesz valahol (Frisco? 😊) Harrell meg remélem 1 év tanulás után elő tud lépni backupnak.JayB
Flynnel kapcsolatban a Titans emlegették (Kolb és Orton mellett) és én is úgy gondolom, hogy az ő szerepét veheti át Harrell. 😊
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Flynn a saját érdekében remélem hogy megy és kedző lesz valahol (Frisco? 😊) Harrell meg remélem 1 év tanulás után elő tud lépni backupnak.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Szerintem (az említettek közül) Jenkins, Flynn, B-Jax, D.Lee és Hall jövőre már nem lesz a csapatnál. Talán Jacksonban vagyok a legkevésbé biztos.
A többi lejáró szerződésű közül Colledge, Jones (remélem), Crosby, Kuhn kap új szerződést, Bigby, Spitz nem ill. a Peprah, A.Smith duóból csak egyikük marad Burnett backupjának, ez feltehetően Peprah lesz az idei éve miatt + ST szereplése miatt is. Ezenkívül még azt is biztosra veszem, hogy a 4 ILB (Barnett, Bishop, Chillar, Hawk) közül egyet eltradelünk.
Szvsz a needek: OT/OG, CB, WR, OLB. Nem ártana, ha a CB ill. WR posztra érkező játékos a returnerként is bevethető lenne.
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
ennyi... 😀
Köszönet Hurka, nagyon jó összefoglaló megint!



http://www.nfl.com/videos/nfl-ultimate-audio/09000d5d81e3c418/Ultimate-Audio-Super-Bowl-XLV?module=HP_video

Jennings 😂


http://www.nfl.com/videos/nfl-the-season/09000d5d81e3bdb3/The-Season-Super-Bowl-XLV

ez de jó videó omg :o

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Nemrossz kis írás bár én RB-t egyáltalán nem várok. Grant kezdő lesz de sok carryt megoszt majd Starksal, Jackson pedig epizódszerepeket kap majd third downoknál, őt nagyon remélem hogy marad, mikor megkérdezték mi a helyzet a jövővel kapcsolatban (lejárt a szerződése) könnyekkel küzködve mondta hogy nagyon szeretni maradni mert rengeteg könny, vér és küzdelem van ebben a zöld 32-es mezben és imdája ezt a csapatot. Szvsz mindhárman rosteren lesznek, melletük ott lesz még Kuhn is ha gáz van. DL-ben kihagytad Nealt, szerintem rengeteg snapet kap majd hol Jenkins hol Pickett helyén, két év múlva starter lesz.

nálam (is): CB, OT, WR, OLB
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
na, megpróbálok egy recapet írni, nem biztos, hogy túl jó lesz:

QB: igen, ez az a poszt, ami elég egyértelmű. Ahogy Soldi szokta írni a Steelersnél, nekem nem kell más QB, teljesen hidegvérű, igazi győztes típus. Bár voltak gyenge meccsei idén, de összességében nagyon szánalmas, hogy nem került be a Pro Bowlra, és megérdemelte volna az offensive player of the yeart. Jövőre sztem, ha nem lesz sérülés, még jobb lehet. Flynnre se lehetett panasz, mikor beállt, a Lions ellen nem igazán tudott hozzátenni a játékhoz, viszont a Pats ellen nagyon szépen teljesített, backupnak sztem tökéletes. Draft ide nem lesz

RB: Starks, Starks, Starks 😊 Mikor láttam a Buffalon játszani a Ball State ellen 2008-ban, nem hittem volna, hogy nálunk fog kikötni. Nyílván van még mit fejlődni, kicsit jobban olvasni, de elképesztő nagy tehetség, ezt nem lehet elvitatni. Sima kezdő RB lesz jövőre, ha nem kerül semmilyen balhéba, és edzéseken is odateszi magát. B-Jack igaz, hogy lófaszt nem csinált futásban, de elkapásokban nagyon hasznos, viszont ez Grant miatt nem biztos, hogy elég lesz jövőre a rosterre kerülésre. Jelen pillanatban meg nem tudnám mondani, hogy melyikük marad itt, de sztem az egyikőjük biztosan nem, viszont tippem sincs. Tehát Starks, B-Jack/Grant + egy draft ide tuti lesz, valamelyik középső körben. Nance PS vagy cut, ez nem lehet kérdés

FB: A siker igazi kulcsai. Nélkülük sehol sem lennénk. Elképesztő mekkorát játszottak idén, Kuhn igazi közönségkedvenc lett idén, nem véletlenül 😊 Én is nagyon bírom, viszont érdemtelenül kevés szót kap mellette Quinn Johnson. Lehet, hogy csak számomra tűnik ekkora játékosnak, de félelmetesen nagy munkát végez blokkolásban. Hallt szerintem már nem kéne megtartani jövőre, hanem a helyére egy CB-t hozni.

WR: Most lehet én vagyok teljesen érthetetlenül pesszimista, de nem érzem elég mélynek a posztot 😊 Jennings top 5 WR, viszont ugye Driver lehet nem is lesz a csapatban jövőre, míg Jones és Nelson is inkább slot, bár mindketten fantasztikusak, Jordy 4 Prez 😊 Swainnek csak momentumai voltak idén is, nem nagy faktor támadásban, bár ST-ben sokat van fent, meglátjuk. Szal én ide húznék a 3. és a 7. körben.

TE: Itt viszont nagyon bizakodó vagyok. Sajnos a Finleys fogadásom nem jött be a sérülésem miatt, de ha jövőre nem áll semmi sem közbe, akkor ez a szezonban már tényleg meglehet (feltéve persze ha nem lesz lockout). Nagyon kell ide. Quarless is bíztató teljesítményt nyújtott az alapszakasz vége fele, elég sokat használta őt Aaron, bár blokkolásban neki is kell még fejlődnie. Azt viszont nem tudom eldönteni, hogy a Crabtree/Lee duó közül ki marad, azért hajlok Rákfa felé, mert Lee nem akar majd 3. számúnak itt maradni.

OL: Bravó. A tavalyihoz képest rengeteget javultunk, középen vannak a szürke eminenciásaink. A Colledge-Wells-Sitton belső tengelyről is oly kevés szó esik, pedig ugye minden meccsen tették a dolgokat, méghozzá remekül (persze igaz, hogy az előző szezon után nem volt nehéz fejlődni, de ők még erre rá is dupláztak). Bulaga remek volt, persze a sok zászlót majd ki kell küszöbölni nála, de ezek rookie mistakek, benne van a pakliban. Clifton mesésen fogta Harrisont az SB-n, lényegében momentuma nem volt az OLB-nek, nagyszerű (Nem tudom már milyen magasztaló szavakat használjak 😀). Viszont Clifton már öreg sajna, nincs is megfelelő depth sem, ezért kell az elején a draft. 2. kört mondok, mivel tavaly is azt draftoltunk. Meg persze még Lang is beválhat

DL: The Freezer (számomra BOOM, nem tudom miért 😀) megmutatta, hogy miért is draftoltuk top 10-ben. Hihetetlen domináns volt egész évben, középen kevés futás ment el mellette, nehéz fokozni, amit ő csinált. Na meg persze az INT return TD-t sosem lehet elfelejteni. Jenkinsnek kicsit betett a sérülés, előtte nagyon villogott, a PO-ban a Chicago meccs 1. félidején kívül nem sokat mutatott, de jövőre stabil kezdő lesz, ez nem kérdés. Bár nem neki írták a fumblet, Pickettnek köszönhetjük azt a 4. negyed elején levő playt. Úgy érzem jobban illik neki itt 3-4-ben a DE, mint a DT, ez idén teljesen be is bizonyosodott. Green behúzása idén közben ismét csak TT-t dicséri (jézusom, de hülyének nézett volna mindenki, ha mondjuk 2 éve írok ilyen jót a mi GM-ünkről), igazi playmaker a srác. Wilson megtette a dolgát, nem volt ő se rossz, valamint ugye Jolly is visszatér jövőre, nem lesz rossz itt a depth. Talán a késői körökben egy kompenzációs pickel húzhatunk ide

LB: A védelem legjobbjai. A cserék is bőven kezdő szintűek lesznek jövőre, nem is tudok ide mit írni 😀 Clayt nem kell bemutatni senkinek, bár még van mit fejlődnie, de egy brutál állat. Bishopnak hatalmas szezonja volt, rengeteg tackle-el, álmunkban sem gondoltuk volna, hogy így helyettesíti Barnettet. Megmondom őszintén, van egy olyan sanda gyanúm, hogy Nick el akar menni innen egy 4-3-as csapatba ILB-t játszani, sztem érthető lenne, ő abba a rendszerbe is illik nagyon, itt meg Bishop idei teljesítménye miatt még nem is biztos, hogy kezdő lenne, de sajnos meg is érteném, ha így tenne. Hawk sztem az SB Defensive MVP-je volt, még Collins INT-je ellenére is, mindenhol ott volt, a legfontosabb tackleket, ahol fordulhatott is volna a kocka, ő csinálta meg. Nagyon kell ő ide, ez no question. Chillar bevethető lesz jövőre, mondom, bőven kezdő lenne rengeteg csapatban. A másik OLB posztta mennyit bajlódtunk, elképesztő 😊 Viszont így sem érzem, hogy 1/32-re tudnánk itt olyan OLB-t húzni, aki jobb lenne, mint Zombo például (igen, én őt szeretném starternek). Szal én ezért nem érzem jó ötletnek a draftot az 1. körben erre a posztra, valamint ugye a depth is oké viszonylag (Walden, Jones, Poppinga, Francois: bár nyílván nem fognak mindannyian itt maradni), de én nem akarom Justin Houstont itt látni (persze, ha itt köt ki, és DROY lesz, akkor nagyon beégek 😀). Nem azt mondom, hogy nem kell ide draftolni, de nem 1. körben

CB: A legérdekesebb poszt a jövőre nézve számomra. Tramon hatalmas idényen van túl, de sztem benne van, hogy csak idén nyúlt szarba (kegyetlen pesszimista vagyok 😕) valamint Woodson is már megy ki az időből. Shields inkább nickelnek jó, viszont elbizonytalanodtam. Végig biztos voltam benne és magamban, hogy mindenképpen CB draft kell az 1. körben, de Underwood és Pat Lee is kérdőjel számomra. Na jó, tartom magamat ehhez, bár remélem ők is fognak mutatni valamit. (Bocsánat, ha kihagyok valakit, de már fáradok 😊)

S: Collins minden hibáját megbocsátatta a TD-jével, ilyen jól olvasni a playt 😊 Régóta lehet tudni, hogy a Bethune-Cookman safety nagyon franchise player, és még remélem nálunk is lesz vagy 10 évig. Sztem az ő nev egybeforrt a Packersel. Peprah király volt az SB-n, asszem ugye a legtöbb tacklet is ő csinálta. Bár majdnem róla csinált Wallace egy nagy TD-t, már nem lényeg. Mondjuk ígyis úgy gondolom, hogy Burnett lesz a kezdő jövőre.

ST: JARRETT BUSH! Milyen sokáig gondoltuk úgy, hogy miért ne mcutoljuk már, és végül ebben is TT-éknek lett igaza. A legjobb special team player, mindig ő ér oda először a returnerhez. Az INT-je meg csak megkoronázta hatlmas játékát 😊 (kit érdekel a Ward TD). Crosbyt mindenképpen megtartjuk remélem, neki sztem sokszor fejben vannak gondjai, mert a rugóereje az egyértelműen megvan neki. Masthay is marad szvsz, nem elit, de egy közepes, megbízható punter. Returnernek én még mindig Nelsont vagy Shieldset szeretném, ebből nem engedek 😛 Persze ezen egy esetleges draft nyílván változtathat 😊

Tehát számomra a needek: (fontossági sorrendben): CB, OT, WR, OLB, RB

Röviden ennyi 😊
GO PACKERS!