NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 804 — Saturday Night Lights
Gratula, diehard NFC fanként azért kiszurkoltam a győzelmet 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 059 — SB 50 Champion @ Grund
Grat a Packers-nek!

Nagyon jó kis csapat ez, azt hiszem a közeljövőben még párszor látjuk őket a döntőben... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
LN!
Gratulálok a team-nek!
A tavalyi után nyugodt szívvel szurkoltam nektek és a 2 évvel ezelőttiért a Steelers ellen! 😛catattack
Thx 😊
több mint 13 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 510 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Gratulálok, méltó döntő volt a két csapathoz, hatalmas kűzdelemmel, ahogy kell. Pittsburgh-i a szívem, de nyugodtan aludtam el a meccs után, mert egy szimpatikus csapathoz került a kupa. Nagy csapatotok van, megemelem a kalapom előttetek.
A végén bevillant a legutóbbi meccsünk, ahol 1 ponttal nyertünk egy GW drive végén, de mindíg ez sem jöhet össze.
Legközelebb amikor lesz szezon a döntőben visszavágunk 😀

több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Jessz jessz jessz jessz jessz! Egy óra alvás után melóba jönni? Kit érdekel? BAJNOK A PACK! 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Nem semmi, megérdemelte a Packers!
Favre felrobbant, ez a reggeli hír állítólag. 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 725 — Patriots és Kaposvári KK fan
Nagyon nagy gratuláció Nektek és Minden Packers szimpatizánsnak!
Szenzációs csapatotok van, aki ráadásul semlegesként is abszolút szerethető!
Örülök, hogy Driver és Woodson elérte karrierje csúcsát.
Ma végre visszakerült a trófea a jól megérdemelt helyére!

Ti vagytok a legnagyobbak!! Hej-hej 😀



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
catattack 3 520
LN!
Gratulálok a team-nek!
A tavalyi után nyugodt szívvel szurkoltam nektek és a 2 évvel ezelőttiért a Steelers ellen! 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nagyon sok szeretettel gratulálok minden Sajtfejű komámnak!
Wild cardból, végig idegenből hozva a továbbjutást óriási dolgot sikerült mozgótető alá hozni! Green Bay népe most egy hétig nem alszik, az iskolákban szünet lesz és Rodgersről utcát fognak elnevezni.
Ez a Csapat a Sajtfejű Legendáriumba került most, maga a meccs is a legendák sorát fogja gyarapítani.
Amikor először láttam Aaront játszani, akkor semmit sem láttam még a mai nap hőséből, de ma a "rút kiskacsa" gyönyörű hattyúvá nemesedett.
Az Atlanta elleni játékotok után már sejtettem valamit a mai sikerből, ami viszont a Steeles 21-3 utáni játéka nélkül nem jöhetett volna létre.
Köszönjétek meg Nekik is a jótékony "ösztönzést"!
K.
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 196 — Steelers fan
Gratula a csapatnak. Asszem sok okosat nem tudok mondani, max. annyit, hogy bár nem örülök a győzelmeteknek de olyan nagyon letörve sem vagyok. Ha már nem mi akkor legalább ti.
Szimpatikus csapat, nagyon nehéz szezon és nagyon szép befejezés.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
QUICKIE MADE IT!!!kobalu91
Szülinapra kapta, még pont belefér a 7 napba 😀 Ahogy nekem is 😊
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Belegondolok, hogy azok, akiket máshonnan hoztunk a sérültek pótlására (pl. Green, Wilhelm, Briggs, Walden, Francois, Harrell, stb.) azok mit élhetnek át. Alapesetben valamelyik csapat waiver listáján zárták volna az évet, legtöbbjük pedig elég fontos része lett egy SB győztes csapatnak.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Még most sem hiszem el srácok! Kavarognak a gondolatok bennem:
WHITE HOUSE BABY!
12>4!!!
WORLD CHAMPS!
és ami a legfontosabb:
QUICKIE MADE IT!!!
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
most érzem haza, nem bírom szavakba önteni amit érzek 😊
amióta a GB-nek szurkolok (kvázi 4 év) sose gondoltam volna, hogy eljön ez a pillanat, most meg nem vagyok képes feldolgozni 😊 boldogság! az egész csapat hatalmas tiszteletet érdemel, igazából ez megint csak egy megvalósult álom
wháááááá 😀 😀 😀
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Yee-Haw 😊

Na most mondok furát 😊 Jövőre, ha elkerülnek minket a sérülések (.. 😀 ) akkor akár védése esélyes a csapat 😊LN
Ki tudja, mikor lesz "jövőre"!? 😛
Egyelőre élvezzük a sikert! 😉Sanco
Igaz 😊
Szereznem kell egy SB sapit minimum 😊
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Yee-Haw 😊

Na most mondok furát 😊 Jövőre, ha elkerülnek minket a sérülések (.. 😀 ) akkor akár védése esélyes a csapat 😊LN
Ki tudja, mikor lesz "jövőre"!? 😛
Egyelőre élvezzük a sikert! 😉
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Driver meg visszavonul, remélem! Mondom ezt úgy, hogy nagyon kedvelem! Nem szívesen nézném végig, ahogy lecsúszik a depth charton és csak minimális szerepet kap. Nem hiszem, hogy lesz ennél jobb alkalom neki és (félve jegyzem meg) Woodsonnak, a visszavonulásra.Sanco
Pedig igazad van.
Szerintem megállapítható, hogy Tramon és Shields lehet a kezdő CB páros, melléjük kell hozni valakit/valakiket nickel-nek, vagy a mostaniak tanulják meg jobban.

Őszintén szólva, amikor Woodson mellett Shields sem tudott bejönni egy ideig, akkor azt éreztem, hogy nem lesz meg, Lee és Bush inkább csak lyuk a secondaryn, ha nem nickel poszton vannak fent.LN
Azért ma Shields is sokszor lemaradt Wardról is és Wallaceról is, nem tudom a sérülése mennyire hátráltatta.
Sajnos Bush azzal az INT-el elintézte hogy innen fog visszavonulni, Ward TDnél szegény nem tudta mit is kéne figyelniKGB
Shields a szezon második felében nem volt ennyire lassú illetve nem helyezkedett ennyire rosszul, szerintem hátráltatta.
Ettől függetlenül még mindig fejlődik, egyre jobb lesz.

Bush meg... hát Bush az Bush..
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Sanco
Yee-Haw 😊

Na most mondok furát 😊 Jövőre, ha elkerülnek minket a sérülések (.. 😀 ) akkor akár védése esélyes a csapat 😊
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan

több mint 13 éve
KGB 79
Mégiscsak tudnak valamit ezek a szakértők 😊

Nelson ezzel sztem elő is lépett 2. számú elkapóváKGB
Driver meg visszavonul, remélem! Mondom ezt úgy, hogy nagyon kedvelem! Nem szívesen nézném végig, ahogy lecsúszik a depth charton és csak minimális szerepet kap. Nem hiszem, hogy lesz ennél jobb alkalom neki és (félve jegyzem meg) Woodsonnak, a visszavonulásra.Sanco
Pedig igazad van.
Szerintem megállapítható, hogy Tramon és Shields lehet a kezdő CB páros, melléjük kell hozni valakit/valakiket nickel-nek, vagy a mostaniak tanulják meg jobban.

Őszintén szólva, amikor Woodson mellett Shields sem tudott bejönni egy ideig, akkor azt éreztem, hogy nem lesz meg, Lee és Bush inkább csak lyuk a secondaryn, ha nem nickel poszton vannak fent.LN
Azért ma Shields is sokszor lemaradt Wardról is és Wallaceról is, nem tudom a sérülése mennyire hátráltatta.
Sajnos Bush azzal az INT-el elintézte hogy innen fog visszavonulni, Ward TDnél szegény nem tudta mit is kéne figyelni
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Mégiscsak tudnak valamit ezek a szakértők 😊

Nelson ezzel sztem elő is lépett 2. számú elkapóváKGB
Driver meg visszavonul, remélem! Mondom ezt úgy, hogy nagyon kedvelem! Nem szívesen nézném végig, ahogy lecsúszik a depth charton és csak minimális szerepet kap. Nem hiszem, hogy lesz ennél jobb alkalom neki és (félve jegyzem meg) Woodsonnak, a visszavonulásra.Sanco
Pedig igazad van.
Szerintem megállapítható, hogy Tramon és Shields lehet a kezdő CB páros, melléjük kell hozni valakit/valakiket nickel-nek, vagy a mostaniak tanulják meg jobban.

Őszintén szólva, amikor Woodson mellett Shields sem tudott bejönni egy ideig, akkor azt éreztem, hogy nem lesz meg, Lee és Bush inkább csak lyuk a secondaryn, ha nem nickel poszton vannak fent.
több mint 13 éve
FranzFerdinand Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 83
Azért érdekes ez a foci. Milyen egy béna SB volt ez, hiszen nálatok csak az nem sérült le közben, aki már addig is sérült volt, mi szinte csak akkor nem hibáztunk és adtuk el a labdát, ha szünet volt és a BEP játszott, de összességében mégis egy milyen izgalmas, élvezhető meccs volt. Pláne a semlegeseknek, mert itt is, ott is idegronccsá alakító meccs volt ez azért a fentiek miatt. 😀
több mint 13 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 815
Pedig 21-3 után akkora gödörbe kerültünk, hogy azt hittem nem mászunk ki belőle. A fumble a negyedik negyed elején volt a fordulópont, ha ott TD-t kapunk, szerintem nem lett volna visszaút.

Nagyon sajnálom, hogy Woodson és Driver is gyakorlatilag az oldalvonalról nézte végig a meccset, de a lényeg, hogy sikerült, és nekik is megvan a gyűrű :cool:
több mint 13 éve
Tokione Green Bay Packers 12
Hihetetlen szezon volt!
Az SB teljes tükörképe volt az alapszakasznak: jó kezdés - sérülések - küszködés és hatalmas szív - végűl siker.
Hatalmas gratula a csapatnak. 😀

több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha tudnám, hogy nem alszom, azt hinném álmodom 😊

Egyébiránt Nelson karriercsúcsot csinált elkapások számában, mind a 140 yarddal. Mikor ha nem most 😀LN
Szerintem ő volt a nyerő emberetek, az eredménykövetőben is írtam, hogy nagyon észrevett a stáb valamit a Steelers Def.-ben, amit vele használtatok ki. (Mint a Pats Gronkowskival)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)