NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Mégiscsak tudnak valamit ezek a szakértők 😊

Nelson ezzel sztem elő is lépett 2. számú elkapóváKGB
Driver meg visszavonul, remélem! Mondom ezt úgy, hogy nagyon kedvelem! Nem szívesen nézném végig, ahogy lecsúszik a depth charton és csak minimális szerepet kap. Nem hiszem, hogy lesz ennél jobb alkalom neki és (félve jegyzem meg) Woodsonnak, a visszavonulásra.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Szeretnék én is gratulálni srácok, megérdemeltétek!
Pelenka azért tele volt a végén remélem 😂The terrible towel
Cseppet 😊
Klimatizált melóhelyen átizzadt a végére a mezem 😀
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
MEGVAAAAAAAN!!!!! Ilyen a mesében nincs, mint ez a szezon volt!

Értelmesebb hozzászólást majd holnap, vagyis ma. 😀 Most jó éjt mindenkinek bár alvás nem lesz szerintem. 😂

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Szeretnék én is gratulálni srácok, megérdemeltétek!
Pelenka azért tele volt a végén remélem 😂
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Egyszer én vágtam be, az SB dope sheet-ből az elmúlt 2 év statjait. Lehet arra gondolszLN
Igen, az volt az!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
KGB 79
Mégiscsak tudnak valamit ezek a szakértők 😊

Nelson ezzel sztem elő is lépett 2. számú elkapóvá
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Remélem a 34-re való átállás Houstonban is hasonlóan sikeres lesz 😊

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Azt hiszem, pont Te írtál be egy olyan kétéves összefoglaló táblázatot, amelyik már bizonyította, hogy ez a Def. elit. Ma újra bebizonyították.
Ugye, hogy ott volt az a szép, k.rva híd!! 😊
Gratulálok! Jó érzés volt egy ennyire szimpatikus, jól játszó csapatnak szurkolni.tomi-tomi
Gergőbácsi lehetett az. De azt biztos nem írta, hogy az idén megnyert 14 meccsünkből, hányszor fejezte be meccset a D#.Sanco
Azt nem. De megdöbbentem egyben látva, hogy mennyi mindenben kiemelkedő ez a Def, és már tavaly is azok voltak. Mindegy, nem ennek van most az ideje.
Örüljetek, élvezzétek!tomi-tomi
Egyszer én vágtam be, az SB dope sheet-ből az elmúlt 2 év statjait. Lehet arra gondolsz
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ha tudnám, hogy nem alszom, azt hinném álmodom 😊

Egyébiránt Nelson karriercsúcsot csinált elkapások számában, mind a 140 yarddal. Mikor ha nem most 😀
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
És a D# is hivatalosan elit! Megint ők fejezték be a meccset! 😊Sanco
Azt hiszem, pont Te írtál be egy olyan kétéves összefoglaló táblázatot, amelyik már bizonyította, hogy ez a Def. elit. Ma újra bebizonyították.
Ugye, hogy ott volt az a szép, k.rva híd!! 😊
Gratulálok! Jó érzés volt egy ennyire szimpatikus, jól játszó csapatnak szurkolni.tomi-tomi
Gergőbácsi lehetett az. De azt biztos nem írta, hogy az idén megnyert 14 meccsünkből, hányszor fejezte be meccset a D#.Sanco
Azt nem. De megdöbbentem egyben látva, hogy mennyi mindenben kiemelkedő ez a Def, és már tavaly is azok voltak. Mindegy, nem ennek van most az ideje.
Örüljetek, élvezzétek!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Gratulálok, jó helyre került a trófea. Rodgers hatalmas ahogy játszik, de ez az egész csapatról elmondható 😊

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 517 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
áááá nem hiszem el!! MEGCSINÁLTÁK! 😊 😊 😀

több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Nagy gratuláció az egész csapatnak, maximálisan megérdemelték!

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Az első és az utolsó is itt van,grat,abszolút megérdemelt és Rodgers hivatalosan is elit irányító.
Fuck Yeah :cool:Newman
És a D# is hivatalosan elit! Megint ők fejezték be a meccset! 😊Sanco
Azt hiszem, pont Te írtál be egy olyan kétéves összefoglaló táblázatot, amelyik már bizonyította, hogy ez a Def. elit. Ma újra bebizonyították.
Ugye, hogy ott volt az a szép, k.rva híd!! 😊
Gratulálok! Jó érzés volt egy ennyire szimpatikus, jól játszó csapatnak szurkolni.tomi-tomi
Gergőbácsi lehetett az. De azt biztos nem írta, hogy az idén megnyert 14 meccsünkből, hányszor fejezte be meccset a D#.
több mint 13 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 809
Cardiac Packers :cool:
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Nem létező kalapomat emelem meg előttetek. Hatalmasat játszottatok, kérdés sincs a győzelem jogosságát illetően!

több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
gratula srácok, abszulút megérdemeltétek. 😊
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az első és az utolsó is itt van,grat,abszolút megérdemelt és Rodgers hivatalosan is elit irányító.
Fuck Yeah :cool:Newman
És a D# is hivatalosan elit! Megint ők fejezték be a meccset! 😊Sanco
Azt hiszem, pont Te írtál be egy olyan kétéves összefoglaló táblázatot, amelyik már bizonyította, hogy ez a Def. elit. Ma újra bebizonyították.
Ugye, hogy ott volt az a szép, k.rva híd!! 😊
Gratulálok! Jó érzés volt egy ennyire szimpatikus, jól játszó csapatnak szurkolni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 506
Csak gratulálni tudok nektek, mikor a második héten megvertetek minket, már akkoris mondtam, hogy remélem bajnokok lesztek 😊 Szép volt!
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
ja és Woodson SB champ,jejejejejejeje :cool: :cool: :cool:Joci
+Driver is!

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratulálok a megérdemelt SB győzelemhez! Szép teljesítmény volt ennyi sérülttel!
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ja és Woodson SB champ,jejejejejejeje :cool: :cool: :cool:


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 774 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
GRATULÁLOK!!!! Hazatért a Lombardi

" class="embed">
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
úristen, nem hiszem el. olyan meccs volt, mint a szezon, csoda.

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
grat srácok, az ERŐ veletek volt mabriareos
Kösz mindent fater! 😛