Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Úgy látom nem nagyon sajnáljátok, hogy Harris elköszönt a Packers-től. 😐
Ilyen rossz volt a viszony a csapatban v. csapatvezetőknél. Nem tudom a történetet.
Bár nekünk mi szükségünk volt rá mikor az offense-ünk szar. :rolleyes:danyly
36 éves cornerback makkegészségesen se kéne, nemhogy így.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Igaz már nem fiatal és ugye tudjuk a fiataloké a jövő.
Remélem beválik nálunk.danyly
mi drukkolunk, tényleg a legjobbakat neki, nagy kedvencem volt (a hozzáállásáért most is minden tiszteletem az övé, de az utóbbi 2 évben sajnos nem sok örömet okozott). tényleg csak azt sajnálom, hogy nem tőlünk vonult vissza

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Igaz már nem fiatal és ugye tudjuk a fiataloké a jövő.
Remélem beválik nálunk.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Úgy látom nem nagyon sajnáljátok, hogy Harris elköszönt a Packers-től. 😐
Ilyen rossz volt a viszony a csapatban v. csapatvezetőknél. Nem tudom a történetet.
Bár nekünk mi szükségünk volt rá mikor az offense-ünk szar. :rolleyes:danyly
Nem volt semmilyen rossz viszony sem a csapattársakkal, sem a vezetőkkel, viszont mindjárt 36 lesz, most jön vissza egy komoly sérülésből (ami egy 35 éves játékosnál már nyugodtan lehetett volna "career ending"), a tavalyi szezonban nem is annyira, de a tavalyelőttiben borzasztóan játszott, állandóan le volt maradva az elkapókról. Ez nem valószínű, hogy sokat fog javulni az idő előrehaladtával. A vezetők nem mondtak le róla a sérülése után és végig a csapattal maradt (nem úgy, mint Tauscher), viszont ez idő alatt Williams komoly fejlődésen ment keresztül, Woodson helye megkérdőjelezhetetlen (bármilyen teljesítményt is nyújt, bár az elmúlt 2 meccsen szerencsére elég jól teljesített) és ott van még McCarthyék új felfedezettje Shields és a többi fiatal (Lee, Underwood, Bush 😀). Ezek után nem volt meglepő, hogy kitették a csapatból.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Úgy látom nem nagyon sajnáljátok, hogy Harris elköszönt a Packers-től. 😐
Ilyen rossz volt a viszony a csapatban v. csapatvezetőknél. Nem tudom a történetet.
Bár nekünk mi szükségünk volt rá mikor az offense-ünk szar. :rolleyes:

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 892 — Packers Suicide Squad
Harris a Dolphinsnál kötött ki.Sanco
A legjobbakat!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Harris a Dolphinsnál kötött ki.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 201 — Cowboys fan
Collins 50 ezer dollárt (10 milkát :o ) fizet a helmet to helmet büntiért.JayB
jogos, logikus, konzisztens döntés.
és még éhen sem fog halni.slowmotion
ha megnézed, nem vitatta ő JayB sem a döntést, csak most tudatosult benne, hogy ez mennyi pénz 😉Szobi22
Collins fizetéséből erre az évre még a cap számítás szerint is (ami ugye lényegesen csökkent az első évben a fizetésen) 4.85m jut. az a maximum 19 meccsre átszámolva meccsenként 255e USD, átszámítva 51 millió forint.

na most már leeshet az álla egész nyugodtan 😊
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Collins 50 ezer dollárt (10 milkát :o ) fizet a helmet to helmet büntiért.JayB
jogos, logikus, konzisztens döntés.
és még éhen sem fog halni.slowmotion
ha megnézed, nem vitatta ő JayB sem a döntést, csak most tudatosult benne, hogy ez mennyi pénz 😉

egy kis cikk a Capers-féle blitzekről, és a Matthews int-ről 😊

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81bfe173/article/capers-creative-blitz-schemes-make-packers-d-dangerous?module=HP_cp2

több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 201 — Cowboys fan
Collins 50 ezer dollárt (10 milkát :o ) fizet a helmet to helmet büntiért.JayB
jogos, logikus, konzisztens döntés.
és még éhen sem fog halni.
több mint 13 éve
KGB 79
"Packers waived LB Rob Francois and activated RB James Starks from the PUP list."
Nagyon kíváncsi vagyok rá.Sanco
Olyan kegyetlenül nem tudja lehúzni a futóteljesítményt még akkor sem ha minuszban zár a meccsen
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
"Packers waived LB Rob Francois and activated RB James Starks from the PUP list."
Nagyon kíváncsi vagyok rá.
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
btw ez a Collins hit szerintem is büntethető volt, de volt pár érdekes bírói döntés a hétvégén ismét (Collie eset, ami majdnem visszahozta Manningéket a játékba pl).

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Collins 50 ezer dollárt (10 milkát :o ) fizet a helmet to helmet büntiért.JayB
ja, mostanság ráálltak ezekre nagyon. ami durvább, hogy anno Zombo is kapott a Cutler hitért, ami egyrészt sokkal kevésbé volt vészes, másrészt az ő idei fizetése 320k dolcsi, úgyhogy írták is, hogy őt tényleg megviselte pénzügyileg.Szobi22
Eddig is képben voltam hogy kb ennyit kapnak de sosem gondoltam bele hogy ez forintban mennyi is. Harrisont hetente vágják meg egy budapesti ingatlan árával, dúúrva 😀
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Collins 50 ezer dollárt (10 milkát :o ) fizet a helmet to helmet büntiért.JayB
ja, mostanság ráálltak ezekre nagyon. ami durvább, hogy anno Zombo is kapott a Cutler hitért, ami egyrészt sokkal kevésbé volt vészes, másrészt az ő idei fizetése 320k dolcsi, úgyhogy írták is, hogy őt tényleg megviselte pénzügyileg.

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Collins 50 ezer dollárt (10 milkát :o ) fizet a helmet to helmet büntiért.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Ja és CM eléggé elkezdte hajszolni azt a DPOY címet, jelen állás szerint egyértelműen neki adnám.JayB
összefoglalóban mondták is, amikor SPOILER 😀 visszahordta a TD-t. SPOILER
de tényleg, félelmetes a srác.brk
Én már olvastam olyat amin liga MVP 😛
http://www.espnmilwaukee.com/includes/news_items/40/news_items_more.php?id=4717§ion_id=40&utm_source=bleacherreport.com
Elég erősnek érzem, de hát ki tudja :cool:
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Ja és CM eléggé elkezdte hajszolni azt a DPOY címet, jelen állás szerint egyértelműen neki adnám.JayB
DPoY: Clay Matthews
OPoY: Philip Rivers/ha Vick így folytatja akkor esélyes lenne nálam 😀.
DRoY: Ndamukong Suh
ORoY: Mike Williams WR (Tampa)

eddig nálam 😛

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Ja és CM eléggé elkezdte hajszolni azt a DPOY címet, jelen állás szerint egyértelműen neki adnám.JayB
összefoglalóban mondták is, amikor SPOILER 😀 visszahordta a TD-t. SPOILER
de tényleg, félelmetes a srác
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Ja és CM eléggé elkezdte hajszolni azt a DPOY címet, jelen állás szerint egyértelműen neki adnám.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Könyörgök csak Harris ne a Viqueenshez menjen 😕.MarioAna
Annyira még nem festeném az ördögöt a falra, egyelőre most így nem lehet megmondani mire képes. Én egyelőre nem aggódok, még ha oda menne akkor se hiszem hogy kezdő pozícióban lenne egyből.kobalu91
A playbook meg úgysem érdekli őket! 😂
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Könyörgök csak Harris ne a Viqueenshez menjen 😕.MarioAna
Annyira még nem festeném az ördögöt a falra, egyelőre most így nem lehet megmondani mire képes. Én egyelőre nem aggódok, még ha oda menne akkor se hiszem hogy kezdő pozícióban lenne egyből.
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Könyörgök csak Harris ne a Viqueenshez menjen 😕.

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Nemakartam semmit tudni az eredményről az esti ESPN ismétlés előtt de véletlen megláttam Rodgers 33 fantasy pontját, gondoltam hogy ez nem sülhet el rosszul, nem kellet csalódnom 😊 Igazi gála volt, imádom az ilyeneket. Tavaly is hasonló volt a Boys ellen 😀 Egytől egyik mindenki hatalmas volt, gratula és jó pihenést a bye-on!
több mint 13 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81bf5013/article/veteran-cb-harris-expected-to-be-cut-by-packers?module=HP_headlines

Packers announced they have released cornerback Al Harris.

Állítólag egy NFC North csapat érdeklődik iránta már is:

CB Al Harris told Milwaukee Journal Sentinel he thinks an NFC North team will go after him but added, "I probably can't say who."