Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
The Green Bay Packers have released CB Al Harris.
Andy Reid már fontolgatja is Phillybe csábítását.
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
bódottá. majd estére leszedem a meccset...
amúgy a passzjátékban nem voltak olyan "totálhomály" dobások árontól, mint az utolsó 2 meccsen?kobalu91
Volt 1-2 drop, de nagyon nagy homályok nem.LN
helyes, akkor talán fejben összeállt a csapat.
majd én is leszedem a meccset, az eredmény elég imponáló 😊
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
bódottá. majd estére leszedem a meccset...
amúgy a passzjátékban nem voltak olyan "totálhomály" dobások árontól, mint az utolsó 2 meccsen?kobalu91
Volt 1-2 drop, de nagyon nagy homályok nem.
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
amúgy a passzjátékban nem voltak olyan "totálhomály" dobások árontól, mint az utolsó 2 meccsen?kobalu91
nem voltak, a 20-30 yardos passzok is bejöttek szépen. Jones-től volt egy nagy drop, pont az end zone előtt, de már a második félidőben. Emellett James nagyot játszott.

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
bódottá. majd estére leszedem a meccset...
amúgy a passzjátékban nem voltak olyan "totálhomály" dobások árontól, mint az utolsó 2 meccsen?
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nagyon úgy néz ki, hogy a csapat elköszön Al Harristől. Minden hibája ellenére jó játékos volt, remélem megtalálja a helyét az NFL-ben vagy azon kívül.
http://www.espnmilwaukee.com/includes/news_items/40/news_items_more.php?id=4714§ion_id=40

Köszönet mindenért, a legjobbakat a továbbiakban!

(Olvasni olyan véleményeket, melyek szerint a Vikes le is igazolja, még a meccsünk előtt...)Gergőbácsi
Ja, úgy tűnik, rendszeresíteni kell a zhkat 😀. Borzasztóan örülök, hogy összekapták magukat, remélhetőleg innen folytatják.

Al Harris: imádtam, fantasztikus játékos volt, de a sérülése után vissza kellett volna vonulnia. Örültem volna, ha tőlünk teszi meg, mint Packer, de ha nem így lesz, sok sikert neki, akárhova megy.

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 892 — Packers Suicide Squad
Nagyon úgy néz ki, hogy a csapat elköszön Al Harristől. Minden hibája ellenére jó játékos volt, remélem megtalálja a helyét az NFL-ben vagy azon kívül.
http://www.espnmilwaukee.com/includes/news_items/40/news_items_more.php?id=4714§ion_id=40

Köszönet mindenért, a legjobbakat a továbbiakban!

(Olvasni olyan véleményeket, melyek szerint a Vikes le is igazolja, még a meccsünk előtt...)

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 892 — Packers Suicide Squad
Srácok, legközelebb is zh-zzatok, hátha megint mészárlást rendezünk 😀
Végre dominált az O. Is. :cool:

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
pont akartam írni, a Bills-nek pedig nagyon szurkoltam, este győzni kell!

Remélem sokan nézzük élőben a meccset. 😀gamerkr
sajna nem tudom, holnap zh-zom, de lélekben ottl eszek az eredménykövetőben 😀.brk
Úgy néz ki én se leszek, nekem is zh, jó szórakozást!kobalu91
Csatlakozom, nekem is zh, drukkoljatok helyettem is..

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Ajjaj... Jó lesz ma nyerni, a Favre marha nagyott játszott nyertek a Vikingek, és a Macik is behúzták a meccsüket...kobalu91
pont akartam írni, a Bills-nek pedig nagyon szurkoltam, este győzni kell!

Remélem sokan nézzük élőben a meccset. 😀gamerkr
sajna nem tudom, holnap zh-zom, de lélekben ottl eszek az eredménykövetőben 😀.brk
Úgy néz ki én se leszek, nekem is zh, jó szórakozást!
több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Ajjaj... Jó lesz ma nyerni, a Favre marha nagyott játszott nyertek a Vikingek, és a Macik is behúzták a meccsüket...kobalu91
pont akartam írni, a Bills-nek pedig nagyon szurkoltam, este győzni kell!

Remélem sokan nézzük élőben a meccset. 😀gamerkr
sajna nem tudom, holnap zh-zom, de lélekben ottl eszek az eredménykövetőben 😀.brk
Én elvileg 4 órakor kelek, hogy a második félidőt mindenképp lássam, de azt nem tudom, hogy a gépet bekapcsolom-e.
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Ajjaj... Jó lesz ma nyerni, a Favre marha nagyott játszott nyertek a Vikingek, és a Macik is behúzták a meccsüket...kobalu91
pont akartam írni, a Bills-nek pedig nagyon szurkoltam, este győzni kell!

Remélem sokan nézzük élőben a meccset. 😀gamerkr
sajna nem tudom, holnap zh-zom, de lélekben ottl eszek az eredménykövetőben 😀
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ajjaj... Jó lesz ma nyerni, a Favre marha nagyott játszott nyertek a Vikingek, és a Macik is behúzták a meccsüket...kobalu91
pont akartam írni, a Bills-nek pedig nagyon szurkoltam, este győzni kell!

Remélem sokan nézzük élőben a meccset. 😀

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Ajjaj... Jó lesz ma nyerni, a Favre marha nagyott játszott nyertek a Vikingek, és a Macik is behúzták a meccsüket...
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Bigby aktiválva, Montgomery kivágva.JayB
Montgomery kivágásakor erre tippeltem a hét elején, tegnap meg olvastam is valahol, hogy megkérdezték Peprah-t, hogy gondolja, mi lesz, ha Bigby visszajön.LN
Peprah a Jets ellen hatalmasat játszott, szerintem ő volt a csapat legjobbja. Ugyan, a statjaiból ez nem derül ki, de 3 kulcsfontosságú megmozdulása is volt.
Én nagyon bírom Bigbyt, és amióta nem játszik, azóta gyakorlatilag nem volt egy "big hit" sem (ami egy focimeccshez hozzátartozik), de én mégis inkább Peprah-t kezdetném.Sanco
Ő is fog kezdeni, neki kell elveszítenie a kezdők nem Bigbynek megnyerni.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Bigby aktiválva, Montgomery kivágva.JayB
Montgomery kivágásakor erre tippeltem a hét elején, tegnap meg olvastam is valahol, hogy megkérdezték Peprah-t, hogy gondolja, mi lesz, ha Bigby visszajön.LN
Peprah a Jets ellen hatalmasat játszott, szerintem ő volt a csapat legjobbja. Ugyan, a statjaiból ez nem derül ki, de 3 kulcsfontosságú megmozdulása is volt.
Én nagyon bírom Bigbyt, és amióta nem játszik, azóta gyakorlatilag nem volt egy "big hit" sem (ami egy focimeccshez hozzátartozik), de én mégis inkább Peprah-t kezdetném.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Bigby aktiválva, Montgomery kivágva.JayB
Montgomery kivágásakor erre tippeltem a hét elején, tegnap meg olvastam is valahol, hogy megkérdezték Peprah-t, hogy gondolja, mi lesz, ha Bigby visszajön.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Bigby aktiválva, Montgomery kivágva.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
68.75-ös passer ratinggel dobálnak ellenünk az irányítók, ezzel vezetjük a ligát. A Cowboys a második legorsszab, 105.41. Áorodnak itt lenne az ideje kicsit javítani.JayB
Remélem is hogy sikerül. De szerintem ehhez a kulcs az lesz, sikerül-e Ware-t megfognia az O-line-nak...kobalu91
Nameg Jenningsék talán kicsit kenjék be valamivel a kesztyűt. Annyit droppoltak az elmúlt 2 hétben, mint tavaly összesen.
Ráadásul nem lesz Driver, Quarless.
Jennings, Jones, esetleg Nelson lesznek a célpontok, mellé Lee és Crabtree. Megtalán Swain. A névsor elejét leszámítva nem valami veretes, ráadásul a futást figyelembe véve elég egyértelműek.
Kíváncsi vagyok milyen meglepőt fog húzni MM, mert ha csak le kell védekezni a "J" párost, akkor sovány este elé nézünk.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
68.75-ös passer ratinggel dobálnak ellenünk az irányítók, ezzel vezetjük a ligát. A Cowboys a második legorsszab, 105.41. Áorodnak itt lenne az ideje kicsit javítani.JayB
Remélem is hogy sikerül. De szerintem ehhez a kulcs az lesz, sikerül-e Ware-t megfognia az O-line-nak...
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
68.75-ös passer ratinggel dobálnak ellenünk az irányítók, ezzel vezetjük a ligát. A Cowboys a második legorsszab, 105.41. Áorodnak itt lenne az ideje kicsit javítani.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Kórház a város szélén. A mai epizódban:

Donald Driver WR Quadricep Out (Definitely Will Not Play) Out
Patrick Lee CB Ankle Out (Definitely Will Not Play) Out
Ryan Pickett DE Ankle Limited Participation in Practice Questionable
Andrew Quarless TE Shoulder Limited Participation in Practice Questionable
Mark Tauscher T Shoulder Limited Participation in Practice Questionable
Daryn Colledge G Back Did Not Participate In Practice Probable
Chad Clifton T Hamstring Full Participation in Practice Probable
Dimitri Nance RB Ankle Full Participation in Practice Probable
Aaron Rodgers QB Ankle Full Participation in Practice Probable
Nick Collins S Knee Limited Participation in Practice Probable
Cullen Jenkins DE Calf Limited Participation in Practice Probable
Clay Matthews LB Shin Limited Participation in Practice Probable
Charles Woodson CB Toe Limited Participation in Practice Probablekobalu91
Gyanítom, hogy Pickett, Quarless és Tauscher nem lesz ott.
Clifton amióta minden héten probable és én meg aggódok a térdéért, kiválóan játszik. Legyen a hétvégén is így.LN
Ware ellen nemártana ha így lenne.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Kórház a város szélén. A mai epizódban:

Donald Driver WR Quadricep Out (Definitely Will Not Play) Out
Patrick Lee CB Ankle Out (Definitely Will Not Play) Out
Ryan Pickett DE Ankle Limited Participation in Practice Questionable
Andrew Quarless TE Shoulder Limited Participation in Practice Questionable
Mark Tauscher T Shoulder Limited Participation in Practice Questionable
Daryn Colledge G Back Did Not Participate In Practice Probable
Chad Clifton T Hamstring Full Participation in Practice Probable
Dimitri Nance RB Ankle Full Participation in Practice Probable
Aaron Rodgers QB Ankle Full Participation in Practice Probable
Nick Collins S Knee Limited Participation in Practice Probable
Cullen Jenkins DE Calf Limited Participation in Practice Probable
Clay Matthews LB Shin Limited Participation in Practice Probable
Charles Woodson CB Toe Limited Participation in Practice Probablekobalu91
Gyanítom, hogy Pickett, Quarless és Tauscher nem lesz ott.
Clifton amióta minden héten probable és én meg aggódok a térdéért, kiválóan játszik. Legyen a hétvégén is így.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Kórház a város szélén. A mai epizódban:

Donald Driver WR Quadricep Out (Definitely Will Not Play) Out
Patrick Lee CB Ankle Out (Definitely Will Not Play) Out
Ryan Pickett DE Ankle Limited Participation in Practice Questionable
Andrew Quarless TE Shoulder Limited Participation in Practice Questionable
Mark Tauscher T Shoulder Limited Participation in Practice Questionable
Daryn Colledge G Back Did Not Participate In Practice Probable
Chad Clifton T Hamstring Full Participation in Practice Probable
Dimitri Nance RB Ankle Full Participation in Practice Probable
Aaron Rodgers QB Ankle Full Participation in Practice Probable
Nick Collins S Knee Limited Participation in Practice Probable
Cullen Jenkins DE Calf Limited Participation in Practice Probable
Clay Matthews LB Shin Limited Participation in Practice Probable
Charles Woodson CB Toe Limited Participation in Practice Probable
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Egy kis érdekesség, a Jets meccs előtti estén Trgovic a hotelben órákon át foglalkozott Green-nel hogy valami fogalma legyen a playekről, székekből kirakták a falat és végigmentek a dolgokon, másnap Green úgy játszott mint aki évek óta itt van. Remek D-Line edzőnk van azthiszem, Jolly, Wilson, Green, Neal, egyikre se lehet kifogás pedig nem nagy név egyik se, mikor odakerültek karcoltak mind. A Jets futószörnyeit 3.1 yardos átlagon tartotta a Wilsonnal és sokszor Greennel felálló fal, nem semmi.