Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
All-round monster... 😛kobalu91
? 😊bebop
Mindenes 😛
TE,LB pl. 😊Newman
ezen kívül ST-ben is király. tavaly 9 elkapásból 5 TD

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ki ez a Havner?bebop
All-round monster... 😛kobalu91
? 😊bebop
Mindenes 😛
TE,LB pl. 😊

több mint 13 éve
bebop 413 — Packers fan
Zsebében a teljes Lions playbookkal, visszatért Havner. 😀

Tauscher pedig IR-en fejezte be az (valószínű) utolsó szezonját.Sanco
Ki ez a Havner?bebop
All-round monster... 😛kobalu91
? 😊

GB
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Zsebében a teljes Lions playbookkal, visszatért Havner. 😀

Tauscher pedig IR-en fejezte be az (valószínű) utolsó szezonját.Sanco
Ki ez a Havner?bebop
All-round monster... 😛
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ki ez a Havner?bebop
http://www.packers.com/team/roster/Spencer-Havner/566d131e-d45a-451e-b501-ffab9fa89ba5 😉

több mint 13 éve
bebop 413 — Packers fan
Zsebében a teljes Lions playbookkal, visszatért Havner. 😀

Tauscher pedig IR-en fejezte be az (valószínű) utolsó szezonját.Sanco
Ki ez a Havner?

GB
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Zsebében a teljes Lions playbookkal, visszatért Havner. 😀

Tauscher pedig IR-en fejezte be az (valószínű) utolsó szezonját.Sanco
Úú Taucher-ért nagyon kár...
Havnernek meg pont ennyire örülök... 😀kobalu91
valójában csak egy kém volt, és a titkos küldetéséről csak McChallenge és ő tudtak 😀
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Zsebében a teljes Lions playbookkal, visszatért Havner. 😀

Tauscher pedig IR-en fejezte be az (valószínű) utolsó szezonját.Sanco
Úú Taucher-ért nagyon kár...
Havnernek meg pont ennyire örülök... 😀
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Zsebében a teljes Lions playbookkal, visszatért Havner. 😀

Tauscher pedig IR-en fejezte be az (valószínű) utolsó szezonját.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Btw, OBJEKTÍV látásmódot, Steelers fantól még nem láttam itt fórumon.
Derrick Johnson, Jerod Mayo, Bernard Pollard, LaRon Landry, de ha annyira STAT fightolunk akkor D.J. Williams(Denver) is játszik Timmons szintjén....NEM azt mondom, hogy Timmons nem jó játékos, egy steelers védelemből kitűnni nem kis dolog, ezért elismerés jár, viszont szerintem nem DPOY esélyes.
Umenyora meg 8sack+7FF, azért az sem szar 😊.MarioAna
Umenyora a liga legdurvább falában vitézkedik és ő tényleg egydimenziós játékos. Az persze nagyon megy neki szó se róla.JayB
Símán Suh lesz a DPOY. 😉Bazzani
Urlacher? vagy Briggs? 😛 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jól van fiam, ülj le kettes. Steelers fan vagy, természetes hogy neked ő a legjobb. Szerintem nem te döntöd el a szavazást, hanem nálad elismertebb focival foglalkozó emberek, akik hétrő-hétre főállásban elemzik a srácokat.kobalu91
Btw, OBJEKTÍV látásmódot, Steelers fantól még nem láttam itt fórumon.
Derrick Johnson, Jerod Mayo, Bernard Pollard, LaRon Landry, de ha annyira STAT fightolunk akkor D.J. Williams(Denver) is játszik Timmons szintjén....NEM azt mondom, hogy Timmons nem jó játékos, egy steelers védelemből kitűnni nem kis dolog, ezért elismerés jár, viszont szerintem nem DPOY esélyes.
Umenyora meg 8sack+7FF, azért az sem szar 😊.MarioAna
Umenyora a liga legdurvább falában vitézkedik és ő tényleg egydimenziós játékos. Az persze nagyon megy neki szó se róla.JayB
Símán Suh lesz a DPOY. 😉

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Kampy-nek elszakadt a térdszalagja, már hivatalos... Reméljük nem career-ending sérülés. A legjobbakat neki.kobalu91
Legjobbakat neki. Remélem látjuk még
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Kampy-nek elszakadt a térdszalagja, már hivatalos... Reméljük nem career-ending sérülés. A legjobbakat neki.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
CM wired. http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d81c05b38/Sound-FX-Clay-being-Clay

Jó látni, hogy megérti magát a többiekkel, még Ware-rel is.
"You're so Hollywood" - Áronnak, amiért lejött a negyedikben... 😂

Emlékszem, páran azért kicsit sokalltuk az érte adott pickeket. Asszem most már senki 😊Gergőbácsi
Nagyon pörög a nyelve 😀

Azért, a vitázóknak kiemelném a mondatot az elején "show us why he is one of the leading candidates of DPOY" 😊
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
CM wired. http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d81c05b38/Sound-FX-Clay-being-Clay

Jó látni, hogy megérti magát a többiekkel, még Ware-rel is.
"You're so Hollywood" - Áronnak, amiért lejött a negyedikben... 😂

Emlékszem, páran azért kicsit sokalltuk az érte adott pickeket. Asszem most már senki 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Jól van fiam, ülj le kettes. Steelers fan vagy, természetes hogy neked ő a legjobb. Szerintem nem te döntöd el a szavazást, hanem nálad elismertebb focival foglalkozó emberek, akik hétrő-hétre főállásban elemzik a srácokat.kobalu91
Btw, OBJEKTÍV látásmódot, Steelers fantól még nem láttam itt fórumon.
Derrick Johnson, Jerod Mayo, Bernard Pollard, LaRon Landry, de ha annyira STAT fightolunk akkor D.J. Williams(Denver) is játszik Timmons szintjén....NEM azt mondom, hogy Timmons nem jó játékos, egy steelers védelemből kitűnni nem kis dolog, ezért elismerés jár, viszont szerintem nem DPOY esélyes.
Umenyora meg 8sack+7FF, azért az sem szar 😊.MarioAna
Umenyora a liga legdurvább falában vitézkedik és ő tényleg egydimenziós játékos. Az persze nagyon megy neki szó se róla.
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Jól van fiam, ülj le kettes. Steelers fan vagy, természetes hogy neked ő a legjobb. Szerintem nem te döntöd el a szavazást, hanem nálad elismertebb focival foglalkozó emberek, akik hétrő-hétre főállásban elemzik a srácokat.kobalu91
Btw, OBJEKTÍV látásmódot, Steelers fantól még nem láttam itt fórumon.
Derrick Johnson, Jerod Mayo, Bernard Pollard, LaRon Landry, de ha annyira STAT fightolunk akkor D.J. Williams(Denver) is játszik Timmons szintjén....NEM azt mondom, hogy Timmons nem jó játékos, egy steelers védelemből kitűnni nem kis dolog, ezért elismerés jár, viszont szerintem nem DPOY esélyes.
Umenyora meg 8sack+7FF, azért az sem szar 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ha már Clay-ről van szó...

LB Clay Matthews Named NFC Defensive Player of the Week

Más:

Felkerült a Larry McCarren's Show e heti adása, szuper mint mindig 😀

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Bishop tényleg nem áll rosszul, ha így folytatja, de nálam Timmons előrébb tart... Clay csak egy dologban tűnik ki, ami számomra kevesebbet ér, mint a játék minden elemében jónak lenni, mindig ott lenni a labda körül.Shilkor
ennyi erővel Warren Sapp is egysíkú volt... rosszul érvelsz, CM3 feladata az irányító életének a megkeserítése elsősorban, amit kimagaslóan tesz, nem a tackle gyártás, mint pl Timmonsnak. ettől független mindketten nagyszerű játékosok, de ne statok alapján ítéljük meg a DPOY-t. pláne ne november elején... 😊.brk
Ebben igazad van, térjünk vissza rá dec végén. Tényleg nem a statok a lényegesek, de Timmons egyszerűen mindenhol ott van hétrő-hétre, nálam ezért vezet eddig ő. Nem lennék meglepve, ha év végén nekem lenne igazam 😊Shilkor
Jól van fiam, ülj le kettes. Steelers fan vagy, természetes hogy neked ő a legjobb. Szerintem nem te döntöd el a szavazást, hanem nálad elismertebb focival foglalkozó emberek, akik hétrő-hétre főállásban elemzik a srácokat.
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Bishop tényleg nem áll rosszul, ha így folytatja, de nálam Timmons előrébb tart... Clay csak egy dologban tűnik ki, ami számomra kevesebbet ér, mint a játék minden elemében jónak lenni, mindig ott lenni a labda körül.Shilkor
ennyi erővel Warren Sapp is egysíkú volt... rosszul érvelsz, CM3 feladata az irányító életének a megkeserítése elsősorban, amit kimagaslóan tesz, nem a tackle gyártás, mint pl Timmonsnak. ettől független mindketten nagyszerű játékosok, de ne statok alapján ítéljük meg a DPOY-t. pláne ne november elején... 😊.brk
Ebben igazad van, térjünk vissza rá dec végén. Tényleg nem a statok a lényegesek, de Timmons egyszerűen mindenhol ott van hétrő-hétre, nálam ezért vezet eddig ő. Nem lennék meglepve, ha év végén nekem lenne igazam 😊
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Bishop tényleg nem áll rosszul, ha így folytatja, de nálam Timmons előrébb tart... Clay csak egy dologban tűnik ki, ami számomra kevesebbet ér, mint a játék minden elemében jónak lenni, mindig ott lenni a labda körül.Shilkor
ennyi erővel Warren Sapp is egysíkú volt... rosszul érvelsz, CM3 feladata az irányító életének a megkeserítése elsősorban, amit kimagaslóan tesz, nem a tackle gyártás, mint pl Timmonsnak. ettől független mindketten nagyszerű játékosok, de ne statok alapján ítéljük meg a DPOY-t. pláne ne november elején... 😊
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Clay egy remel OLB ezt senki nem vitatja, de azért a DPOY-től azért még messze van szeintem. + egy közepes védelemből szvsz könnyebb kitűnni, az hogy Timmons kerül szóba, mint DPOY és nem Harrison vagy bárki más a D#-ből már önmagában komoly dícséret. A liga legjobb védelmében vált vezérré...Shilkor
egyrészt, ahogy írtam: Desmond Bishop 😛 mióta kezdő(5 meccs), 47 tackle (31 solo), 1 normális INT TD(Favre->Moss 😉), 2 sack, 1 FF, ezek szerint ő sem áll rosszul 😉

az a közepes védelem kapta meccsenként a második legkevesebb pontot amúgy. és ő nem a Packers-védelemből tűnt ki, hanem a ligából 😀
(amúgy meg gondold át, hogy egy pass rushernek a dominánsabb társak vajon megkönnyítenék-e a dolgát..)Szobi22
Bishop tényleg nem áll rosszul, ha így folytatja, de nálam Timmons előrébb tart... Clay csak egy dologban tűnik ki, ami számomra kevesebbet ér, mint a játék minden elemében jónak lenni, mindig ott lenni a labda körül.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Clay egy remel OLB ezt senki nem vitatja, de azért a DPOY-től azért még messze van szeintem. + egy közepes védelemből szvsz könnyebb kitűnni, az hogy Timmons kerül szóba, mint DPOY és nem Harrison vagy bárki más a D#-ből már önmagában komoly dícséret. A liga legjobb védelmében vált vezérré...Shilkor
egyrészt, ahogy írtam: Desmond Bishop 😛 mióta kezdő(5 meccs), 47 tackle (31 solo), 1 normális INT TD(Favre->Moss 😉), 2 sack, 1 FF, ezek szerint ő sem áll rosszul 😉

az a közepes védelem kapta meccsenként a második legkevesebb pontot amúgy. és ő nem a Packers-védelemből tűnt ki, hanem a ligából 😀
(amúgy meg gondold át, hogy egy pass rushernek a dominánsabb társak vajon megkönnyítenék-e a dolgát..)

több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Timmons mit csinált idén? ILBként 78 tacklet? azta mindenségit 😊KGB
+ 2 normális INT (nem a kezébe pattanós, mint Claynél...), 3 sack, 1 FF, 1 FR + minden playnél ott van a labda közelében. Clay csak passrushban jó, Timmons sokkal komplettebb játékos.Shilkor
Clay mindnhol ott van ahol egy OLB-nek ott kell lennie. És nem mindegy milyen védelemből emelkedik ki, nincsenek James Harrisonok.JayB
Clay egy remel OLB ezt senki nem vitatja, de azért a DPOY-től azért még messze van szeintem. + egy közepes védelemből szvsz könnyebb kitűnni, az hogy Timmons kerül szóba, mint DPOY és nem Harrison vagy bárki más a D#-ből már önmagában komoly dícséret. A liga legjobb védelmében vált vezérré...
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
+ 2 normális INT (nem a kezébe pattanós, mint Claynél...), 3 sack, 1 FF, 1 FR + minden playnél ott van a labda közelében. Clay csak passrushban jó, Timmons sokkal komplettebb játékos.Shilkor
Desmond Bishop 😛 mióta kezdő(5 meccs), 47 tackle (31 solo), 1 normális INT TD(Favre->Moss 😉), 2 sack, 1 FF

nem győztél meg 😀