Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ha már így összejöttünk, 2007 előtti idények vannak meg valakinek? 😊LN
sajna nem, bevallom férfiasan a GB - Giants meccsen kezdtem a csapatnak szurkolni, mivel előtte láttam a Seattle elleni játék összefoglalóját, megtetszett a feeling, meg hogy hóesés 😀
a Giants meccsen meg az döntötte el, hogy akkor én tényleg Packers szurkoló leszek, amikor mutattak egy képet, hogy GB downtown és teljesen üres volt, talán egy zacskót fújt a szél 😊.brk
😀
Én valamikor a 2006os idény végén 😊 A 2007-es év már meccsleszedésekkel telt 😊 Akkor még olyan pocsék volt a netem, hogy 1 meccs 1 hétig jött le. Momentán kb. 125 giga a 3 és fél idény. 😀
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Ha már így összejöttünk, 2007 előtti idények vannak meg valakinek? 😊LN
sajna nem, bevallom férfiasan a GB - Giants meccsen kezdtem a csapatnak szurkolni, mivel előtte láttam a Seattle elleni játék összefoglalóját, megtetszett a feeling, meg hogy hóesés 😀
a Giants meccsen meg az döntötte el, hogy akkor én tényleg Packers szurkoló leszek, amikor mutattak egy képet, hogy GB downtown és teljesen üres volt, talán egy zacskót fújt a szél 😊
több mint 13 éve
zolten Green Bay Packers 228
18
Itt vagyok én is!!!
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ha már így összejöttünk, 2007 előtti idények vannak meg valakinek? 😊
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
U.i.: Jó látni, hogy dabasi szurkolója is van a csapatnak.vasza
Hihihi... 😊 Pontosítok, Gyóni 😊
Már rég erre vártam, h legyen valaki földim 😊
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
pats után kb mi vezetünk szvsz. na jó, lehet, hogy a steelers előz még minket szurkolókban.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Üdv Urak!
Már két éve olvasgatom eme nagyszerű fórumot, csak még nem írtam.
17 Csak a Green Bay Titletown Packers.

U.i.: Jó látni, hogy dabasi szurkolója is van a csapatnak.vasza
Üdv a fórumon, látom, egyre többen vagyunk, nagyon helyes 😊

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
november 28-án lesz egy megint a Sugar Pubban, és a Green Bay-Seattle is terítékre kerülJJ Tiller
nem Atlanta lesz akkor?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
vasza Green Bay Packers 59
Üdv Urak!
Már két éve olvasgatom eme nagyszerű fórumot, csak még nem írtam.
17 Csak a Green Bay Titletown Packers.

U.i.: Jó látni, hogy dabasi szurkolója is van a csapatnak.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 678 — no es importante
november 28-án lesz egy megint a Sugar Pubban, és a Green Bay-Seattle is terítékre kerül


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
ez nagyon jó ötlet, de nem lehetne korábban, teszem azt vizsgaidőszak előtt? 😀.brk
A sok iskolás.. 😀LN

Meccsnézés hol lenne? Pesten? Vmi krimóban?bebop
Minimum 😊
több mint 13 éve
bebop 413 — Packers fan
Aztán valamikor a szezon vége felé - pláne ha jól alakul - lehetne valami közös meccsnézés. Azt hiszem ilyen már volt.Gergőbácsi
ez nagyon jó ötlet, de nem lehetne korábban, teszem azt vizsgaidőszak előtt? 😀.brk
A sok iskolás.. 😀LN

Meccsnézés hol lenne? Pesten? Vmi krimóban?

GB
több mint 13 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Hol tartunk a számolásban ???????
18...??????? :/
ilarisilaris
15 😊LN
AKKOR 16 !!!!!!! 😊

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hol tartunk a számolásban ???????
18...??????? :/
ilarisilaris
15 😊
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Aztán valamikor a szezon vége felé - pláne ha jól alakul - lehetne valami közös meccsnézés. Azt hiszem ilyen már volt.Gergőbácsi
ez nagyon jó ötlet, de nem lehetne korábban, teszem azt vizsgaidőszak előtt? 😀.brk
A sok iskolás.. 😀
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Aztán valamikor a szezon vége felé - pláne ha jól alakul - lehetne valami közös meccsnézés. Azt hiszem ilyen már volt.Gergőbácsi
ez nagyon jó ötlet, de nem lehetne korábban, teszem azt vizsgaidőszak előtt? 😀
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Pickett, Driver, Hall Questionable, többiek mind probable az injury reporton... Driver még nagyon aggaszt mindig... Lassan gyógyulhat.
több mint 13 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Hol tartunk a számolásban ???????
18...??????? :/
ilaris

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Oregon-fanként néztem én is, hogy nem rossz 😊. az egyetlen gond vele, hogy 4-3-ban játszik MLB-t, ettől függetlenül simán elfogadnám 😊Szobi22
Ekkorát fejlődött volna!?
Tavaly, az itteni szakik nagyon lehúzták.Sanco
az itteni szakikhoz nyilván soha nem fogok felérni egyrészt 😊. másrészt abban egyetértek velük (bár nem láttam., mit írtak), hogy elt NFL-playa nem lesz. de egyáltalán nem lassú (Oregon..), és csinál nagy playeket. és Matthews 😛Szobi22
Senior éve előtt Clay is egy nagy nulla volt, kutya nem törődött vele. Kicsit aggódok amúgy a szteroid ügyek miatt, nagyon hirtelen fejlődött hatalmasat. Nehogy az legyen mint ami Merrimannel volt, mióta megbukott csak árnyéka önmagának. De persze az ártatlanság védelme őt duplán megilleti mivel az egyik kedvencemmé nőtte ki magát 😊
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
15
megjegyeztelek kobalu 😛
mostanában kicsit csendben voltam, de nyugi, aktivizálom magam lassan 😛
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Claymaker tesója tweetelte

2 weeks and done with school forever!!! Whats next? 11:15 PM Nov 17th via web

# Green Bay sounds nice.... 1:43 AM Nov 18th via Twitter for BlackBerry®

😊.brk
Oregon-fanként néztem én is, hogy nem rossz 😊. az egyetlen gond vele, hogy 4-3-ban játszik MLB-t, ettől függetlenül simán elfogadnám 😊Szobi22
Ekkorát fejlődött volna!?
Tavaly, az itteni szakik nagyon lehúzták.Sanco
az itteni szakikhoz nyilván soha nem fogok felérni egyrészt 😊. másrészt abban egyetértek velük (bár nem láttam., mit írtak), hogy elt NFL-playa nem lesz. de egyáltalán nem lassú (Oregon..), és csinál nagy playeket. és Matthews 😛

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Claymaker tesója tweetelte

2 weeks and done with school forever!!! Whats next? 11:15 PM Nov 17th via web

# Green Bay sounds nice.... 1:43 AM Nov 18th via Twitter for BlackBerry®

😊.brk
Oregon-fanként néztem én is, hogy nem rossz 😊. az egyetlen gond vele, hogy 4-3-ban játszik MLB-t, ettől függetlenül simán elfogadnám 😊Szobi22
Ekkorát fejlődött volna!?
Tavaly, az itteni szakik nagyon lehúzták.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Claymaker tesója tweetelte

2 weeks and done with school forever!!! Whats next? 11:15 PM Nov 17th via web

# Green Bay sounds nice.... 1:43 AM Nov 18th via Twitter for BlackBerry®

😊.brk
Oregon-fanként néztem én is, hogy nem rossz 😊. az egyetlen gond vele, hogy 4-3-ban játszik MLB-t, ettől függetlenül simán elfogadnám 😊

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Claymaker tesója tweetelte

2 weeks and done with school forever!!! Whats next? 11:15 PM Nov 17th via web

# Green Bay sounds nice.... 1:43 AM Nov 18th via Twitter for BlackBerry®

😊
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Úgy látom lassan megállnak a számok... 😊 Nem olyan sok, de már február elejétől jóval többen leszünk... 😉 Persze ha minden jól halad... 😊kobalu91
Vannak azért még itt emberek...Gergőbácsi
Hurka volt már? 😊LN
Nem. favre sem.
Gratula Barnettnek.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.