Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Azt sem hittem volna, hogy lesz ilyen. Atlantában a győztesnek lesz a jelenlegi leghosszabb győzelmi sorozata 😊
Jelenleg 4-4W.LN
tuti X 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Az idén az iszonyat sok sérülés miatt is jóval többet van a pályán mint tavaly. Azt hiszem volt olyan meccs, ahol talán 1 vagy 2 snapet nem játszott a 60 egynéhányból. Szvsz nem mindig látványos a játéka, de Jenkins-szel együtt rendesen megropogtatják az ellen falát, hadd érvényesüljenek CMIII, Mr. Wood és a többiek, Bishop, Hawk meg a sec. Nagyon fontos hogy hogyan bírja majd a szezon végéig. Idáig afféle csendes, de rém hatékony ember, szerintem nélkülözhetetlen.

Egy játék jut eszembe hirtelen: a Boyz ellen 3 & 1 asszem, Claymaker csinált egy kb. -3 yardos tackle-t úgy, hogy majdnem neki adta le Kitna a footballt. Ugyanebben a playben ő is nagyon jól átment a falon, kb. egy kis villanásnyi hátránya volt, nem sok hiányzott hozzá hogy ő csinálja meg.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Köszi!
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Egyre több helyen olvasom, hogy Tramon gyakorlatilag top5 CBként játszik egész évben, ti hogy látjátok?
Illetve Raji mennyire jó? Szezon elején olvasgattam, hogy talán DEben még jobb volt.tenorx
Tramon tényleg kinőtte magát, és végre úgy játszik, ahogy évek óta várjuk tőle, szvsz most a csapat legjobb CB-je, ami sokat elmond(persze Woodson komplettebb, de mint CB). ha megnézed, egy vagy két oldallal korábban pont erről beszéltünk. Raji meg borzasztó hatékony NT-ben is, azt nem tudnám megmondani, hogy jobb volt-e. az biztos, hogy most sokkal többet van pályán

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyre több helyen olvasom, hogy Tramon gyakorlatilag top5 CBként játszik egész évben, ti hogy látjátok?
Illetve Raji mennyire jó? Szezon elején olvasgattam, hogy talán DEben még jobb volt.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Rodgers top5-ben van a pro bowl szavazatoknál, Matthews és Woodson pedig vezetik a kategóriájukat az NFC-ben.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Azt sem hittem volna, hogy lesz ilyen. Atlantában a győztesnek lesz a jelenlegi leghosszabb győzelmi sorozata 😊
Jelenleg 4-4W.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
😂 nem semmi üzenetek olvasnak be azért...

közben: Vikings fire Childress 😀, ez nekünk nagyon meg idén 😊gamerkr
Ülök előadáson, nézem a twittert, látom írt Barnett:
"Packers running coaches off teams huh.... Wow"
Kb. én voltam az egyedüli aki fülig érő mosollyal ült ott este nyolckor 😀kobalu91
Tuti azt hitték te vagy a stréber 😀LN
Ááá utolsó sorban... haggyukmár 😀
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ki az a Rodgers? Youngot a kezdőbe!Hurka
😂 nem semmi üzenetek olvasnak be azért...

közben: Vikings fire Childress 😀, ez nekünk nagyon meg idén 😊gamerkr
Ülök előadáson, nézem a twittert, látom írt Barnett:
"Packers running coaches off teams huh.... Wow"
Kb. én voltam az egyedüli aki fülig érő mosollyal ült ott este nyolckor 😀kobalu91
Tuti azt hitték te vagy a stréber 😀
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Ki az a Rodgers? Youngot a kezdőbe!Hurka
😂 nem semmi üzenetek olvasnak be azért...

közben: Vikings fire Childress 😀, ez nekünk nagyon meg idén 😊gamerkr
Ülök előadáson, nézem a twittert, látom írt Barnett:
"Packers running coaches off teams huh.... Wow"
Kb. én voltam az egyedüli aki fülig érő mosollyal ült ott este nyolckor 😀
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Ki az a Rodgers? Youngot a kezdőbe!Hurka
😂 nem semmi üzenetek olvasnak be azért...

közben: Vikings fire Childress 😀, ez nekünk nagyon meg idén 😊gamerkr
szép, hogy coach killer csapat vagyunk (persze egyszer lehet a mi edzőnket buktatjuk meg), de személy szerint annak örültem volna, ha még egy pár szezonig Clueless marad a HC... akkor most nem is adhat fuvart Favre-nak a hazafelé tartó repülőig?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Az elmúlt 13 negyedben 1 TD engedett a védelem. Komoly.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ki az a Rodgers? Youngot a kezdőbe!Hurka
😂 nem semmi üzenetek olvasnak be azért...

közben: Vikings fire Childress 😀, ez nekünk nagyon meg idén 😊gamerkr
Idénre már nincs nagyon más. 😊
Esetleg még Singletary, de szerintem még ott is csak építkeznek.LN
a legjobbkor, mert így benne van, hogy meglepik a macikat pl 😊

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ki az a Rodgers? Youngot a kezdőbe!Hurka
😂 nem semmi üzenetek olvasnak be azért...

közben: Vikings fire Childress 😀, ez nekünk nagyon meg idén 😊gamerkr
Idénre már nincs nagyon más. 😊
Esetleg még Singletary, de szerintem még ott is csak építkeznek.
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ki az a Rodgers? Youngot a kezdőbe!Hurka
😂 nem semmi üzenetek olvasnak be azért...

közben: Vikings fire Childress 😀, ez nekünk nagyon megy idén 😊

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Ki az a Rodgers? Youngot a kezdőbe!
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
They have the highest number of net points in the NFL with 106. That's points scored minus points allowed. The Packers have scored 252 and allowed 146.

The next highest net total in the league is Pittsburgh's 70. 😀 😀

emellett mélységesen egyetértek azzal, amit Jollyról írtál, tavaly fantasztikusan játszott

szerk: most látom, hogy megelőztél 😕Szobi22
Akinek van ideje reggel meló előtt ezzel foglalkozni, az bizony beelőzhet 😊
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
They have the highest number of net points in the NFL with 106. That's points scored minus points allowed. The Packers have scored 252 and allowed 146.

The next highest net total in the league is Pittsburgh's 70. 😀 😀

emellett mélységesen egyetértek azzal, amit Jollyról írtál, tavaly fantasztikusan játszott

szerk: most látom, hogy megelőztél 😕

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Megint a D dicsérete ez a szezon, legalábbis eddig. Ennyi sérülttel ilyen jól áll.
Nézegettem az IR-t és eszembe jutott valaki, aki nincs rajta, de szerintem nagyon hiányzik a csapatból.
Mégpedig Jolly. Remélem jövőre visszajöhet/visszajön.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
uhh. most esett le, hogy a legutóbbi 3 meccsen összesen 10 pontot tudott ellenünk szerezni a Jets-Cowboys-Vikings triumvirátus. azért ez nem gyenge D# teljesítmény és nem jöhet senki sem azzal, hogy szarok ezek az O-k, mert többi meccsen azért termelnek pontokat rendesen.
amúgy engedett pontok tekintetében (15.9) liga második a D, ez igen jó dolog!.brk
holtversenyben a Macikkal ligaelső, 14.6!Gergőbácsi
Ráadásul a szerzett-kapott pontok különbsége 106, ami messze a legtöbb a ligában.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én voltam aki írta, hogy milyen kurva sokat fejlődött jó fél év alatt, meg én tavaly erősen a cut irányába voltam vele. 😀
De mára ISTEN lett 😀 amúgy meg szerintem Burnettel kiegészülve megkockáztatom a liga egyik ( ha nem a legjobb ) secondaryje jött(volna) idén össze.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
btw:

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
uhh. most esett le, hogy a legutóbbi 3 meccsen összesen 10 pontot tudott ellenünk szerezni a Jets-Cowboys-Vikings triumvirátus. azért ez nem gyenge D# teljesítmény és nem jöhet senki sem azzal, hogy szarok ezek az O-k, mert többi meccsen azért termelnek pontokat rendesen.
amúgy engedett pontok tekintetében (15.9) liga második a D, ez igen jó dolog!.brk
holtversenyben a Macikkal ligaelső, 14.6!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
uhh. most esett le, hogy a legutóbbi 3 meccsen összesen 10 pontot tudott ellenünk szerezni a Jets-Cowboys-Vikings triumvirátus. azért ez nem gyenge D# teljesítmény és nem jöhet senki sem azzal, hogy szarok ezek az O-k, mert többi meccsen azért termelnek pontokat rendesen.
amúgy engedett pontok tekintetében (15.9) liga második a D, ez igen jó dolog!
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
A futás még nagyon aggaszt... Az valahogy rohadtul nincs jól, hogy Nance a garbage time-ban többet fut mint B-Jax...kobalu91
Nekem meccs közben is ígéretesebbnek tűnt, bár lehet, hogy csak az újdonság varázsaSzobi22
Pár hét és jön Starks! 😉