NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Alapvetően nem lett volna baj egy vereség, csak most kicsit "sűrű" az NFC. Viszont ha kikap a Bears, akkor nincs nagy baj.

Viszont ha Jackson nem tesz hozzá semmit, az baj lesz nem csak az Atlanta, hanem mindenki ellen.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Énis veréssel számoltam de nem így. Könyörgöm csak egyszer nyernénk szoros meccset.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Kivánságlista a draftra (már most).

RB, WR, CB. A többi cetlivel azt csinálnak amit akarnak. Esetleg még egy ILB
RB, az tudjuk miért.
WR - DD nem lesz fiatalabb már. Az se baj, ha olyas stílus mint Welker. Finley, Jennings és Jones mellett elférne.
CB - Shields ígéret, de még nincs kész, alig 2 éve CB, Woodson sem lesz fiatalabb, Lee és Underwood meg fogalmam sincs mit tudna.
több mint 13 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Már a második negyedben lehetett látni ,hogy ma nem nyerünk.
Háromszor is két yardról hibázni + labdaelvesztés..... no comment...😕😕

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
nem vártam győzelmet, de 3 pontos vereséget se,.. bár az OT-ben úgy is buktunk volna, bár Áron nagyon jó volt ma, lehet most végre megtört volna a jég.. de már mindegy.

jövőhéten végre hazai meccs, lehet hóban ?😊

több mint 13 éve
KGB 79
az az átkozott ST...
McCarthynak meg adják vissza a piros zászlóját, nem baj ha rossz csak dobja be
több mint 13 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Ettől féltem már az elmúlt vasárnap is😕😕
NYögvenyelősen ment ma .a cspatnak.
ilaris

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Inactive for Green Bay today: Bigby, Smith, Starks, Briggs, McDonald, Newhouse, D. Lee and Wynn.

Eszerint Quarless lesz a kezdő TE, valamint ma sem látjuk Starksot futni.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Amúgy Tramon fogja fogni Roddy White-ot? Mert ha igen, akkor akár Woodson foghatja Gonzalezt, és akkor két playmaker kilőve 😀kobalu91
Milyen pofon egyszerű játék ez a futball 😊JayB
Hát igen. A labda is kerek... bizonyos metszetben.. 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Amúgy Tramon fogja fogni Roddy White-ot? Mert ha igen, akkor akár Woodson foghatja Gonzalezt, és akkor két playmaker kilőve 😀kobalu91
Milyen pofon egyszerű játék ez a futball 😊
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Amúgy Tramon fogja fogni Roddy White-ot? Mert ha igen, akkor akár Woodson foghatja Gonzalezt, és akkor két playmaker kilőve 😀kobalu91
CM3 meg majd molesztálja rendesen Ryant és innentől "a dirty bird can't fly with a broken wing"
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Amúgy Tramon fogja fogni Roddy White-ot? Mert ha igen, akkor akár Woodson foghatja Gonzalezt, és akkor két playmaker kilőve 😀
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Clifton évek óta nem játszott ilyen jól, tehát bőven megérdemelné a PB-t. Persze ehhez egészségesnek kell maradnia, ami viszont rajtad múlik. 😛 😂Sanco
Rajta vagyok 😀LN
Azért légyszi zártosztályra ne kerülj a nagy ijedtségben 😀kobalu91
Nem értem ezt a hozzáállást, azt hittem, mindent a csapatért 😀

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Clifton évek óta nem játszott ilyen jól, tehát bőven megérdemelné a PB-t. Persze ehhez egészségesnek kell maradnia, ami viszont rajtad múlik. 😛 😂Sanco
Rajta vagyok 😀LN
Azért légyszi zártosztályra ne kerülj a nagy ijedtségben 😀
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Clifton évek óta nem játszott ilyen jól, tehát bőven megérdemelné a PB-t. Persze ehhez egészségesnek kell maradnia, ami viszont rajtad múlik. 😛 😂Sanco
Rajta vagyok 😀
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Everyone knew the Packers had a shutdown corner, but it was supposed to be Charles Woodson, not Williams. Teams are averaging less than 5 yards a pass when targeting him this year, with four INTs in 62 targets.tenorx
Woodson sosem volt az az igazi shutdown cb. Ő inkább playmaker, difference maker, gamechanger etc. ha már az angol kifejezéseknél vagyunk 😊JayB
Woodson nem hogy nem shutdown CB, de már CB is alig. Szvsz a játéka sokkal közelebb van a LB-hez, mint CB-hez. 😊

Akik jelen állás szerint PB-re mennének:
Rodgers, Clifton, Wells, Raji, Matthews, Hawk, Woodson, Collins,
Crosby Masthay és Bush is benne van a posztonkénti top 5-ben 😀 (Bush mint st player természetesen)JayB
Clifton PB-vel vonulhatna vissza? 😊
Szerintem az év végén abbahagyja, utód megvan, térde meg már alig. Évek óta küzd vele.
Megint Probable, szóval aggódom, megint jól fogja nyomni 😊LN
Clifton évek óta nem játszott ilyen jól, tehát bőven megérdemelné a PB-t. Persze ehhez egészségesnek kell maradnia, ami viszont rajtad múlik. 😛 😂
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Volt valami fura nekem a Vikes elleni meccsen, most olvasva a packers.com-on rájöttem mi az.
Az egész meccsen összesen 1 zászlót kaptunk, Zombo egy "neutral-zone ifraction".
Az idény elején nem figyeltem, de mintha igen kevés zászlót dobálnának ránk.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Akik jelen állás szerint PB-re mennének:
Rodgers, Clifton, Wells, Raji, Matthews, Hawk, Woodson, Collins,
Crosby Masthay és Bush is benne van a posztonkénti top 5-ben 😀 (Bush mint st player természetesen)JayB
Clifton PB-vel vonulhatna vissza? 😊
Szerintem az év végén abbahagyja, utód megvan, térde meg már alig. Évek óta küzd vele.
Megint Probable, szóval aggódom, megint jól fogja nyomni 😊
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Everyone knew the Packers had a shutdown corner, but it was supposed to be Charles Woodson, not Williams. Teams are averaging less than 5 yards a pass when targeting him this year, with four INTs in 62 targets.tenorx
Woodson sosem volt az az igazi shutdown cb. Ő inkább playmaker, difference maker, gamechanger etc. ha már az angol kifejezéseknél vagyunk 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Everyone knew the Packers had a shutdown corner, but it was supposed to be Charles Woodson, not Williams. Teams are averaging less than 5 yards a pass when targeting him this year, with four INTs in 62 targets.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Akik jelen állás szerint PB-re mennének:
Rodgers, Clifton, Wells, Raji, Matthews, Hawk, Woodson, Collins,
Crosby Masthay és Bush is benne van a posztonkénti top 5-ben 😀 (Bush mint st player természetesen)JayB
Hol lehet megnézni az állást?SIpetya
http://blogs.palmbeachpost.com/thedailydolphin/2010/11/26/dolphins-ot-jake-long-has-the-votes-to-go-to-pro-bowl-but-cam-wake-dan-carpenter-and-others-need-help/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Akik jelen állás szerint PB-re mennének:
Rodgers, Clifton, Wells, Raji, Matthews, Hawk, Woodson, Collins,
Crosby Masthay és Bush is benne van a posztonkénti top 5-ben 😀 (Bush mint st player természetesen)JayB
Hol lehet megnézni az állást?
több mint 13 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Na: most vasárnapra nyertetek néhány új, ideiglenes fant 😀 Nagyon drukkolok, hogy nyerjetek GD-ban 😊Gyurma Pappa
Én is jelentkezem a klubba! 😊
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Hááát... Szerintem még Bishop is jobb nála (ILB poszton) csapaton belül, és akkor ott van még Lenon, Willis, Urlacher, Lofton, Vilma... És ezt nem azért írom, mert nem kedvelem, de az ILB poszt még mindig kicsit idegen neki.Sanco
Az biztos, vannak nála jobbak, érzem én is hogy nem ér a teljesítménye Pro Bowl meghívót, de azzal mennyire felrázta a védelmet, és fellépett Barnett-ék helyébe az tiszteletre méltó. Szerintem ő volt az egyik kulcsa a védelem feltámadásának.
Csak ezért írtam, hogy megérdemelné 😀kobalu91
Hawk a pro bowlját még mindig a draft hypejának köszönheti 😛JayB
Szerintem most elválik 😊 egy magányos héja a sólymok ellen 😊
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Hawk azért szerintem megérdemelné... Nélküle még ennyit sem érne a futás elleni védelem, nagyot játszik.kobalu91
Hááát... Szerintem még Bishop is jobb nála (ILB poszton) csapaton belül, és akkor ott van még Lenon, Willis, Urlacher, Lofton, Vilma... És ezt nem azért írom, mert nem kedvelem, de az ILB poszt még mindig kicsit idegen neki.Sanco
Az biztos, vannak nála jobbak, érzem én is hogy nem ér a teljesítménye Pro Bowl meghívót, de azzal mennyire felrázta a védelmet, és fellépett Barnett-ék helyébe az tiszteletre méltó. Szerintem ő volt az egyik kulcsa a védelem feltámadásának.
Csak ezért írtam, hogy megérdemelné 😀kobalu91
Hawk a pro bowlját még mindig a draft hypejának köszönheti 😛