NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Havner és Chillar IR-en. Már 13-an vannak.
A sok csapás után valamikor már valami nagy-nagy pozitív fordulatnak kell jönnie.Gergőbácsi
pl hogy hozunk egy futót? így most van hely a rosteren. az a baj, hogy Chillar passz-szituációknál sokat volt fent (ő fogta pl Wittent), ez a Pats ellen nagyon rosszul jöhet.

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Havner és Chillar IR-en. Már 13-an vannak.
A sok csapás után valamikor már valami nagy-nagy pozitív fordulatnak kell jönnie.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Mondok én egy "óriási nagy igazságot": win out kell, aztán nem lesz miért aggódni. 😀
Visszatérve: HA behúzzuk a SF és Detroit kettőst, akkor érdemes érdemben PO-ról beszélnünk (a SF könnyűnek látszik, de a Lions valahogy lutrinak tűnik nekem. Másrészt van olyan jó az O - még futójáték híján is - hogy felvegye a versenyt a Patriots-szal, és van D-nk is.) Szóval franc se tudja, lehetne 4-1. Másrészt nem venném biztosra hogy újévi meglepetésként a Mcik nem törnek borsot törnének az orrunk alá. Mindenki várja, mikor pukkannak ki, erre csak nyernek és nyernek...jó csapat az a Bears.
Egy L még belefér talán.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kissé részletezve szerintem:

Frisco: Gore kidőlt ugyebár innentől kezdve nem kérdés sztem, W - Bears veri sajnos a Lionst
Lions: Nincs mese, kötelező: W - Bears cumi a Patstől
Pats: Sztem bármi lehet de inkább L - Bears cumi a Vikestől
Giants:Én vhogy nem tartok tőlük Woodson+Tramon min. 3INT W - Bears cumi a Jetstől
Bears: Hazai pálya W

Így nekünk 11-5 Bears 9-7 Aztán a PO ki tudja...... Szezon elejéhez képest(sérülések miatt) ajándék minden meccs
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Tramon Williams új szerződése

Signing bonus: $6 million

Roster Bonuses

2011: $2.5 million
2012: $2.8 million
2013: $300,000
2014: $300,000

Base Salaries (According to NFLPA records)

2010: $14.376333
2011: $1 million
2012: $2.3 million
2013: $5.9 million
2014: $6.9 millionHöri
az igen. mondjuk ha innentől csak felfelé, akkor egészségére 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tramon Williams új szerződése

Signing bonus: $6 million

Roster Bonuses

2011: $2.5 million
2012: $2.8 million
2013: $300,000
2014: $300,000

Base Salaries (According to NFLPA records)

2010: $14.376333
2011: $1 million
2012: $2.3 million
2013: $5.9 million
2014: $6.9 million

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egy kis elemzés a Falcons elleni meccsről: http://www.profootballfocus.com/blog/2010/11/30/re-focused-week-12-packers-at-falcons/
Sajnos lehúzzák Tramont is 😕
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Bears 10-6
Packers 10-6
Vikes 7-9
Lions 5-11

Szerintem ez lesz a sorrend kb.LN
Tévedés ti csak őket veritek el, ők meg mindenkitől kikapnak , mi megnyerjük minden meccsünket és 9-7el visszük a csoportot. 😀

Viccet félretéve ha elveritek őket tiétek lesz valószínűleg a csoport. Mellesleg div mérlegetek is jobb lesz mert otthon valahogy megverjük a macikat (ne kérdezzétek hogyan ez még in progress 😀).
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 960 — Egyéb témák lakó
K*rva sok szempont van...talán a közös ellenfelek az elsőKGB
Nem a div. mérleg!?Sanco
de, aztán a közös ellenfelek, majd a conf.
a közös ellenfeleknél eddig GB 7-2, Bears 6-2 ha jól számoltam.Gergőbácsi
Minden év örök sláger kérdései 😀

http://www.nfl.com/standings/tiebreakingprocedures

Bent van a kedvencek között 😛

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Bears 10-6
Packers 10-6
Vikes 7-9
Lions 4-12

amúgy ha legyőzzük a Bears-t, és ugyan az a mérlegünk, akkor mi dönt a csoporton belüli helyezésről?.brk
K*rva sok szempont van...talán a közös ellenfelek az elsőKGB
Nem a div. mérleg!?Sanco
de, aztán a közös ellenfelek, majd a conf.
a közös ellenfeleknél eddig GB 7-2, Bears 6-2 ha jól számoltam.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
én is kibontom a tippem:
Frisco ellen otthon, throwback uniformban, nem kérdés, W
Detroitban muszáj nyerni, ha azt bukjuk, akkor jogos a pesszimizmusunk, de sztem W
Pats ellen idegenben bukó szvsz, de meglehet a győzelem, az nagy meccs lesz. na mind1, L
Giants otthon, de nekem rossz érzésem van, Áront szétszedik. L
Macikat a Lambeaun shot-out 😊 W

Medvéknek meg Lions W, Pats L, Vikes L, Jets W, ellenünk L.
ez lenne a jó, mert akkor mi lennénk a csoportelsők.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Bears 10-6
Packers 10-6
Vikes 7-9
Lions 4-12

amúgy ha legyőzzük a Bears-t, és ugyan az a mérlegünk, akkor mi dönt a csoporton belüli helyezésről?.brk
K*rva sok szempont van...talán a közös ellenfelek az elsőKGB
Nem a div. mérleg!?
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Még 5 meccs van hátra, ebből 3 a Lambeaun és december van, ezeket hozni kell! (Az is igaz, hogy sem a macik, sem pedig az óriások nem az a kimondottan, déli csapat és a hazai meccseiken hasonló körülmények között játszanak. A két idegenbeli közül az oroszlánokat illene legyűrni, a pecc ellen viszont kevés a sansz. Szerintem: 11-5 és csoportgyőzelem.
több mint 13 éve
KGB 79
Bears 10-6
Packers 10-6
Vikes 7-9
Lions 4-12

amúgy ha legyőzzük a Bears-t, és ugyan az a mérlegünk, akkor mi dönt a csoporton belüli helyezésről?.brk
K*rva sok szempont van...talán a közös ellenfelek az első
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Bears 10-6
Packers 10-6
Vikes 7-9
Lions 4-12

amúgy ha legyőzzük a Bears-t, és ugyan az a mérlegünk, akkor mi dönt a csoporton belüli helyezésről?
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Bears 10-6
Packers 10-6
Vikes 7-9
Lions 5-11

Szerintem ez lesz a sorrend kb.
több mint 13 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
10-6 és meglesz a playoff, de a Bears szerintem innen már megnyeri a csoportot 😐

De ronda ez a kék mez 😀
több mint 13 éve
zolten Green Bay Packers 228
Szerintem 11-5 lesz, a Giants ellen bukunk úgy érzem.
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Közvéleménykutatás: meglesz-e a PO, s ha igen, milyen record lesz?Gergőbácsi
meg lesz, 11-5-tel, a Pats elleni meccset bukjuk el csak 😀

"Packers to wear third jersey on Sunday vs. 49ers"

\o/

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
csak hogy mást írjak: 11-5 (de a 10-6-ot reálisabbnak látom), és meglesz. a Bears többet fog bukni, mint mi, és a Lambeaun sima lesz. amúgy meg nézzétek meg a Packers.com-ot, nagyon fílinges 😊

több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Közvéleménykutatás: meglesz-e a PO, s ha igen, milyen record lesz?Gergőbácsi
Meg. 10-6 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Közvéleménykutatás: meglesz-e a PO, s ha igen, milyen record lesz?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Egyszer kikaptunk és már megint jön a pesszimizmus! :mad:
Szerintem nem kell aggódni, megnyerjük a csoportot. A futójátékról pedig annyit, hogy nagyon elkeserítő és hogy b-jax a legtöbb csapatban még második számú futónak sem férne be. Viszont én már régóta nézek nfl-t és számtalan csapat jutott már el super bowl-ba még ennél rosszabb futójátékkal is (pl. Colts, Steelers, Cardinals...). Rodgers szerintem a tegnapi meccsen vált klasszis irányítóvá, innentől kezdve nem lesz megállás.
Nem is beszélve arról, hogy ilyen védelemmel egy negyed ilyen jó offense játékkal is el lehet menni super bowlig.
Szóval GO PACK GO!!!zolten
Szívünk mélyén mi is így érzünk, csak sajnos a probléma összetettebb. A fent nevezett csapatok futójátékai jobbak voltak mert ott VOLT valamiféle futójáték, és nem a QB hozta a yardokat. valamint nem küzdött minden percben az életéért, mégha 3 emberes nyomás is volt.
Rodgersban teljesen igazad van, hatalmas volt. Csak maradjon épségben, és ne verjék agyon egy gyors srcambling során... (látod, megint ugyanott vagyunk...)
több mint 13 éve
zolten Green Bay Packers 228
Egyszer kikaptunk és már megint jön a pesszimizmus! :mad:
Szerintem nem kell aggódni, megnyerjük a csoportot. A futójátékról pedig annyit, hogy nagyon elkeserítő és hogy b-jax a legtöbb csapatban még második számú futónak sem férne be. Viszont én már régóta nézek nfl-t és számtalan csapat jutott már el super bowl-ba még ennél rosszabb futójátékkal is (pl. Colts, Steelers, Cardinals...). Rodgers szerintem a tegnapi meccsen vált klasszis irányítóvá, innentől kezdve nem lesz megállás.
Nem is beszélve arról, hogy ilyen védelemmel egy negyed ilyen jó offense játékkal is el lehet menni super bowlig.
Szóval GO PACK GO!!!
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81c8287d/article/packers-wr-jennings-likely-to-miss-practice-time-with-foot-injury?module=HP_headlines

na még csak ez kellett...