NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Jelenlegi állás szerint én Bradynek adnám, utána Rodgersnek majd Vicknek. Többiek szvsz nincsenek játékban. Ha A-rod így játszik év végéig és egy-egy hősies meccs becsúszik simán lehet hogy ő kapja.JayB
Ha parádés játékkal elveri Brady-éket akkor nem kérdés ki kapja 😛kobalu91
Mert az MVP címet egy meccs alapján adják 😀FViktor93
Egy ilyen heroic win sokat tud dobni dolgon.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Milyen sanszot láttok arra, hogy Áron MVP legyen?
Az én forgatókönyvem szerint:
PM: nincs futójáték, dobálja a pickeket, a Wild Card is bizonytalan (habár legutóbb jól dobált)
MJD: ha Foster módjára termelne...
Brady: legnagyobb rivális (nem nyerhet, mert nem kedvelem). 😊
Rivers: Nem lesz playoff
Ryan: Megnézném Turner és Gonzo nélkül is, Áron egyébként is más dimenzió.
Foster: Nem lesz po, pedig szimpi
C.J.-A.P.: nincsenek akkora formában, + az a fránya po
Cassel: underrated, és jól mennek, több esélyt adok, mint Riversnek
Rodgers: tudjuk, hogy MVP :cool:vasza
Jelenlegi állás szerint én Bradynek adnám, utána Rodgersnek majd Vicknek. Többiek szvsz nincsenek játékban. Ha A-rod így játszik év végéig és egy-egy hősies meccs becsúszik simán lehet hogy ő kapja.JayB
Ha parádés játékkal elveri Brady-éket akkor nem kérdés ki kapja 😛kobalu91
Mert az MVP címet egy meccs alapján adják 😀
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Milyen sanszot láttok arra, hogy Áron MVP legyen?
Az én forgatókönyvem szerint:
PM: nincs futójáték, dobálja a pickeket, a Wild Card is bizonytalan (habár legutóbb jól dobált)
MJD: ha Foster módjára termelne...
Brady: legnagyobb rivális (nem nyerhet, mert nem kedvelem). 😊
Rivers: Nem lesz playoff
Ryan: Megnézném Turner és Gonzo nélkül is, Áron egyébként is más dimenzió.
Foster: Nem lesz po, pedig szimpi
C.J.-A.P.: nincsenek akkora formában, + az a fránya po
Cassel: underrated, és jól mennek, több esélyt adok, mint Riversnek
Rodgers: tudjuk, hogy MVP :cool:vasza
Jelenlegi állás szerint én Bradynek adnám, utána Rodgersnek majd Vicknek. Többiek szvsz nincsenek játékban. Ha A-rod így játszik év végéig és egy-egy hősies meccs becsúszik simán lehet hogy ő kapja.JayB
Ha parádés játékkal elveri Brady-éket akkor nem kérdés ki kapja 😛
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Milyen sanszot láttok arra, hogy Áron MVP legyen?
Az én forgatókönyvem szerint:
PM: nincs futójáték, dobálja a pickeket, a Wild Card is bizonytalan (habár legutóbb jól dobált)
MJD: ha Foster módjára termelne...
Brady: legnagyobb rivális (nem nyerhet, mert nem kedvelem). 😊
Rivers: Nem lesz playoff
Ryan: Megnézném Turner és Gonzo nélkül is, Áron egyébként is más dimenzió.
Foster: Nem lesz po, pedig szimpi
C.J.-A.P.: nincsenek akkora formában, + az a fránya po
Cassel: underrated, és jól mennek, több esélyt adok, mint Riversnek
Rodgers: tudjuk, hogy MVP :cool:vasza
Jelenlegi állás szerint én Bradynek adnám, utána Rodgersnek majd Vicknek. Többiek szvsz nincsenek játékban. Ha A-rod így játszik év végéig és egy-egy hősies meccs becsúszik simán lehet hogy ő kapja.
több mint 13 éve
vasza Green Bay Packers 59
Milyen sanszot láttok arra, hogy Áron MVP legyen?
Az én forgatókönyvem szerint:
PM: nincs futójáték, dobálja a pickeket, a Wild Card is bizonytalan (habár legutóbb jól dobált)
MJD: ha Foster módjára termelne...
Brady: legnagyobb rivális (nem nyerhet, mert nem kedvelem). 😊
Rivers: Nem lesz playoff
Ryan: Megnézném Turner és Gonzo nélkül is, Áron egyébként is más dimenzió.
Foster: Nem lesz po, pedig szimpi
C.J.-A.P.: nincsenek akkora formában, + az a fránya po
Cassel: underrated, és jól mennek, több esélyt adok, mint Riversnek
Rodgers: tudjuk, hogy MVP :cool:
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Áron hasít... Air playa of the week.
http://www.packers.com/news-and-events/article-1/QB-Aaron-Rodgers-Named-Week-13-Fedex-Air-NFL-Player-of-the-Week/6f194c23-4556-41a5-873a-b01d349239c5kobalu91
Csak lesz belőle valami 😊

A viccet félretéve (vagy nem), de a bleacherreport már mockol. Szerintük nekünk megint OT kéne első körben 😊
http://bleacherreport.com/articles/538105-2011-nfl-mock-draft-team-by-team-projections-for-round-1/page/27LN
mondjuk a Badgersből Green Baybe kerülni az maga lehet az álom 😊
irónia nélkül 😀 nekem az lenne 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Áron hasít... Air playa of the week.
http://www.packers.com/news-and-events/article-1/QB-Aaron-Rodgers-Named-Week-13-Fedex-Air-NFL-Player-of-the-Week/6f194c23-4556-41a5-873a-b01d349239c5kobalu91
Csak lesz belőle valami 😊

A viccet félretéve (vagy nem), de a bleacherreport már mockol. Szerintük nekünk megint OT kéne első körben 😊
http://bleacherreport.com/articles/538105-2011-nfl-mock-draft-team-by-team-projections-for-round-1/page/27LN
OLB kéne szerintem, nagyon egyoldalúak vagyunk ott, utána CB és T.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Áron hasít... Air playa of the week.
http://www.packers.com/news-and-events/article-1/QB-Aaron-Rodgers-Named-Week-13-Fedex-Air-NFL-Player-of-the-Week/6f194c23-4556-41a5-873a-b01d349239c5kobalu91
Csak lesz belőle valami 😊

A viccet félretéve (vagy nem), de a bleacherreport már mockol. Szerintük nekünk megint OT kéne első körben 😊
http://bleacherreport.com/articles/538105-2011-nfl-mock-draft-team-by-team-projections-for-round-1/page/27
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Áron hasít... Air playa of the week.
http://www.packers.com/news-and-events/article-1/QB-Aaron-Rodgers-Named-Week-13-Fedex-Air-NFL-Player-of-the-Week/6f194c23-4556-41a5-873a-b01d349239c5
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
69.6-os ratinggel dobálnak ellenünk a QB-k, ezzel vezetjük a ligát. 5-el több INT-et szereztünk mint amenniy TD-t kaptunk passzból.JayB
Konkrétan összesen kaptunk 17 TD-t, amiből 11 passzolt, 5 futott, 1 visszahordott.

Vagyis annyi INT-t szerzett a védelem, amennyi TD-t összesen engedett, az 1 plusz az ST "érdeme" 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
69.6-os ratinggel dobálnak ellenünk a QB-k, ezzel vezetjük a ligát. 5-el több INT-et szereztünk mint amenniy TD-t kaptunk passzból.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Rodgers named NFC offensive player of the week 😛 Bódottá.
http://www.packers.com/news-and-events/article-1/QB-Aaron-Rodgers-Named-NFC-Offensive-Player-of-the-Week/caf48e59-68e0-497a-9bac-33479d20ea9c
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Al Harris IR-re került Miamiban. 😕JayB
😕
Annyira, de annyira jó lett volna, ha tavaly visszavonul. Tőlünk. A legtökéletesebb időpont lett volna. Őszintén sajnálom, hogy így ér véget a pályafutása. És nagyon remélem, hogy kap még ő egy napos szerződést..

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Al Harris IR-re került Miamiban. 😕
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Driver-é lett a hét legszebb play-e az nfl.com-on. Pont.
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d81cbab42/Top-10-plays-of-Week-13kobalu91
meg is érdemelte.

más: ha valakinek van fölösleges 800-8000 dolcsija, az válogathat a hétvégén viselt mezek/sisakok között 😛
(ha valakinek nagyon sok van, karácsonyra jó lesz nekem valamelyik olcsóbb is 😀)
http://packersproshop.com/products/jerseys/game_worn_uniforms/6742996c0a652d46/Szobi22
naná hogy az lett... a csapat egyik, ha nem a legnagyobb playe volt az Öregé. 😊

Másrészt ez a csajtuti bedobna egy csinosabb összeget Áron mezéért, alsógatyájáért kisebb vagyont is. 0:16-nál és a végén biztos. 😂

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Driver-é lett a hét legszebb play-e az nfl.com-on. Pont.
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d81cbab42/Top-10-plays-of-Week-13kobalu91
meg is érdemelte.

más: ha valakinek van fölösleges 800-8000 dolcsija, az válogathat a hétvégén viselt mezek/sisakok között 😛
(ha valakinek nagyon sok van, karácsonyra jó lesz nekem valamelyik olcsóbb is 😀)
http://packersproshop.com/products/jerseys/game_worn_uniforms/6742996c0a652d46/

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Driver-é lett a hét legszebb play-e az nfl.com-on. Pont.
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d81cbab42/Top-10-plays-of-Week-13
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Sziasztok.
Leírnám a hétvégi forgatókönyvet,nehogy valakit meglepetésként érjen.

A félidőben még szorosnak tűnő meccset a végén nagy pontkülönbséggel nyeri meg a Packers.
Lesznek karriercsúcsok nálatok,Rodgers meg tökéletes közeli ratingel zár.
Tehát ha szoros a meccs a félidőben (netán vezetünk),akkor ne ijedjetek meg,ne kezdjétek leváltani a vezetőket.

Köszi.Bazzani
Azt kívánom legyen igazad. Nem mindig koncentrálunk eléggé, de ezt a Lionst verni kell, nincs mese. Közhely, hogy az ilyen meccseken lehet nagyokat bukni, de itt más nincs mint a W. (Mondjuk ez volt a helyzet az odavágón is, aztán majdnem jól megszoptuk.)

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sziasztok.
Leírnám a hétvégi forgatókönyvet,nehogy valakit meglepetésként érjen.

A félidőben még szorosnak tűnő meccset a végén nagy pontkülönbséggel nyeri meg a Packers.
Lesznek karriercsúcsok nálatok,Rodgers meg tökéletes közeli ratingel zár.
Tehát ha szoros a meccs a félidőben (netán vezetünk),akkor ne ijedjetek meg,ne kezdjétek leváltani a vezetőket.

Köszi.

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
személy szerint nem foglalkozom a wild carddal mivel sima Div win lesz 😀 , de csak kíváncsiságból megnéztem a Saints sorsolását, hát, most hétvégén verik a Ramset, de utána idegenben Ravens, Falcons, majd játszanak még a Tampával... simán lehet nekik 10-6 a mérlegükRubens
én azért elkezdek szurkolni a Vikings-nak is, nem mindegy mit játszanak a jövőhéten Giants ellen, aztán a Bears, mindkettő Minneapolisban 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
személy szerint nem foglalkozom a wild carddal mivel sima Div win lesz 😀 , de csak kíváncsiságból megnéztem a Saints sorsolását, hát, most hétvégén verik a Ramset, de utána idegenben Ravens, Falcons, majd játszanak még a Tampával... simán lehet nekik 10-6 a mérlegük
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Korai, szerintem a bearsnek jönnek még nehéz pillanatok, nekünk a Pats meccsen kívül hozni kell a kötelezőket és reményeim szerint az utolsó meccsnek nem lesz tétje, vagy ha lesz akkor lezúzzuk őket a földig és nincs miről beszélni 😛
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
az a gáz, hogy hiába jó a csapat nagyon a sérülések dacára, nem a saját kezünkben van teljesen a sorsunk. illetve de, ha megnyerjük az összes soron következő meccset, de NE ellen benne van a vereség. Szóval simán lehet, hogy lecsúszunk a PO-ról, pedig bárkit meg tudunk verni egy meccsen.
de optimistán állok hozzá és szétkapjuk aki szembejön 😀.brk
Annyiban a mi kezünkben van, hogy ha mi csak a NE-től kapunk ki, a Giants meg csak tőlünk, akkor megvan a WC.
A nem csoporttársaknál, az első 3 pont, a többit nem is írom:

Head-to-head, if applicable.
Best won-lost-tied percentage in games played within the conference.
Best won-lost-tied percentage in common games, minimum of four.

Jelenleg a conf nekik 6-2, nekünk 6-3. Nekik már csak conf meccsek vannak, plusz ezek fele csoportrangadó. Főleg az Eagles elleni.

Mivel pont egymás csoportjával játszunk, nem tudom, hogy számolják az azonos ellenfelek ellenit, mert itt-ott dupla 😊


Nekünk csak 3 conf van, Lions, Giants, Bears.

Szóval azért a mi kezünkben csak, csak nyerni kell 😊LN
Ha mi csak tőletek kapunk ki, akkor megnyerjük a csoportunkat. 😊Badman
Sőt, ha mi csak NE-től kapunk ki, ti meg csak tőlünk, akkor, ha az Eagles csak tőletek, akkor jobb egymás elleni eredmény miatt mi megyünk WC, nem az Eagles 😊 feltéve, ha a Bears elöttünk végez. 😀
Tud valaki követni? 😊
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Úgy néz ki Jenkins kihagyja ezt a hetet.gamerkr
Ezt a hetet biztos de valszeg többet is. Legalább nem season ending.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az a gáz, hogy hiába jó a csapat nagyon a sérülések dacára, nem a saját kezünkben van teljesen a sorsunk. illetve de, ha megnyerjük az összes soron következő meccset, de NE ellen benne van a vereség. Szóval simán lehet, hogy lecsúszunk a PO-ról, pedig bárkit meg tudunk verni egy meccsen.
de optimistán állok hozzá és szétkapjuk aki szembejön 😀.brk
Annyiban a mi kezünkben van, hogy ha mi csak a NE-től kapunk ki, a Giants meg csak tőlünk, akkor megvan a WC.
A nem csoporttársaknál, az első 3 pont, a többit nem is írom:

Head-to-head, if applicable.
Best won-lost-tied percentage in games played within the conference.
Best won-lost-tied percentage in common games, minimum of four.

Jelenleg a conf nekik 6-2, nekünk 6-3. Nekik már csak conf meccsek vannak, plusz ezek fele csoportrangadó. Főleg az Eagles elleni.

Mivel pont egymás csoportjával játszunk, nem tudom, hogy számolják az azonos ellenfelek ellenit, mert itt-ott dupla 😊


Nekünk csak 3 conf van, Lions, Giants, Bears.

Szóval azért a mi kezünkben csak, csak nyerni kell 😊LN
Ha mi csak tőletek kapunk ki, akkor megnyerjük a csoportunkat. 😊