Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Elnézve a Patset feleslegesnek tartanám Rodgers erőltetését.tüsi91
Az azért gyakorlatilag azt jelentené hogy feladják a szezont.Gergőbácsi
és ez miért nincs így?! 😛 😀

Szerintem is felkülditek ha az orvosok megengedik, más kérdés hogy a jövőre nézve lehet hogy nagyobb veszéllyel járhat...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Elnézve a Patset feleslegesnek tartanám Rodgers erőltetését.tüsi91
Az azért gyakorlatilag azt jelentené hogy feladják a szezont.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Elnézve a Patset feleslegesnek tartanám Rodgers erőltetését.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d81cd4963/Rodgers-suffers-concussion?module=HP_video

"Vígan" sétálgatott!? :o Azt se tudta pár másodpercig, hogy hol van! Csak ült és zavartan nézelődött a földön. Nem véletlen, hogy már a félidőt sem játszotta végig. A gondot tovább tetézi, hogy 2 hónapon belül ez már a második agyrázkodása, mert a Redskins ellen is szerzett egyet. De kívánom, hogy legyen igazad és jövő héten tudjon játszani!Sanco
Hát még csúcs,hogy nem ugrott fel egyből és futkorászott 😂 Arra gondoltam,hogy nem kellett neki segíteni a sétálásban,ami viszonylag bíztató,értelmes HC egy "agyrázkódott" embert nem játszat,pláne nem,ha elit playaról van szó,kerülvén a súlyosabb sérülést.
Én is csak reménykedek benne,hogy játszik,de szerintem fog is.Kolb helyzete teljesen más is volt.Newman
Speciel a Redskins elleni agyrázkódása után "felugrott és futkorászott", ellenben a mostanival, ahol nem tudott felállni egyedül. Nem véletlenül magyarázott neki hosszasan a spori, mert nem volt tiszta. Kolb viszont, ha jól rémlik, "csak" a fejét fájlalta (engem az is meglepett, hogy akkor ott agyrázkódást szenvedett), mégis kihagyta a következő meccset. Mondjuk az is igaz, hogy Vick beugrása után könnyebb volt "időt hagyni" Kolb teljes felépülésére. 😀
De szerintem ezt már túlragoztuk. 😊 Én komolynak érzem, Te nem annyira. Majd a héten elválik, hogy mit mondanak a dokik.Sanco
Lehet hogy a végén "köztes" diagnózis lesz, ha nagyon-nagyon akarna játszhatna (és szeretne is majd, mer Áron elég kemény gyerek), de a szigorú szabályozások miatt nem engedik majd.
Nálam kb ez a verzió a legvalószínűbbl.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Nekem nem,ráadásul Kolb ott meghalt,Rodgers meg "vígan" sétálgatott,szerintem jövő héten már harcra kész lesz.Newman
http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d81cd4963/Rodgers-suffers-concussion?module=HP_video

"Vígan" sétálgatott!? :o Azt se tudta pár másodpercig, hogy hol van! Csak ült és zavartan nézelődött a földön. Nem véletlen, hogy már a félidőt sem játszotta végig. A gondot tovább tetézi, hogy 2 hónapon belül ez már a második agyrázkodása, mert a Redskins ellen is szerzett egyet. De kívánom, hogy legyen igazad és jövő héten tudjon játszani!Sanco
Hát még csúcs,hogy nem ugrott fel egyből és futkorászott 😂 Arra gondoltam,hogy nem kellett neki segíteni a sétálásban,ami viszonylag bíztató,értelmes HC egy "agyrázkódott" embert nem játszat,pláne nem,ha elit playaról van szó,kerülvén a súlyosabb sérülést.
Én is csak reménykedek benne,hogy játszik,de szerintem fog is.Kolb helyzete teljesen más is volt.Newman
Speciel a Redskins elleni agyrázkódása után "felugrott és futkorászott", ellenben a mostanival, ahol nem tudott felállni egyedül. Nem véletlenül magyarázott neki hosszasan a spori, mert nem volt tiszta. Kolb viszont, ha jól rémlik, "csak" a fejét fájlalta (engem az is meglepett, hogy akkor ott agyrázkódást szenvedett), mégis kihagyta a következő meccset. Mondjuk az is igaz, hogy Vick beugrása után könnyebb volt "időt hagyni" Kolb teljes felépülésére. 😀
De szerintem ezt már túlragoztuk. 😊 Én komolynak érzem, Te nem annyira. Majd a héten elválik, hogy mit mondanak a dokik.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nagyobbnak tűnt, mint amit Kolb kapott CM3-től. Rendesen odaverte a fejét a földhöz, ráadásul oldalról.Sanco
Nekem nem,ráadásul Kolb ott meghalt,Rodgers meg "vígan" sétálgatott,szerintem jövő héten már harcra kész lesz.Newman
http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d81cd4963/Rodgers-suffers-concussion?module=HP_video

"Vígan" sétálgatott!? :o Azt se tudta pár másodpercig, hogy hol van! Csak ült és zavartan nézelődött a földön. Nem véletlen, hogy már a félidőt sem játszotta végig. A gondot tovább tetézi, hogy 2 hónapon belül ez már a második agyrázkodása, mert a Redskins ellen is szerzett egyet. De kívánom, hogy legyen igazad és jövő héten tudjon játszani!Sanco
Hát még csúcs,hogy nem ugrott fel egyből és futkorászott 😂 Arra gondoltam,hogy nem kellett neki segíteni a sétálásban,ami viszonylag bíztató,értelmes HC egy "agyrázkódott" embert nem játszat,pláne nem,ha elit playaról van szó,kerülvén a súlyosabb sérülést.
Én is csak reménykedek benne,hogy játszik,de szerintem fog is.Kolb helyzete teljesen más is volt.

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
agyrázkódás,nem volt annyira vészes az az ütközés szvsz,szerintem jövő héten már játszikNewman
Nagyobbnak tűnt, mint amit Kolb kapott CM3-től. Rendesen odaverte a fejét a földhöz, ráadásul oldalról.Sanco
Nekem nem,ráadásul Kolb ott meghalt,Rodgers meg "vígan" sétálgatott,szerintem jövő héten már harcra kész lesz.Newman
http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d81cd4963/Rodgers-suffers-concussion?module=HP_video

"Vígan" sétálgatott!? :o Azt se tudta pár másodpercig, hogy hol van! Csak ült és zavartan nézelődött a földön. Nem véletlen, hogy már a félidőt sem játszotta végig. A gondot tovább tetézi, hogy 2 hónapon belül ez már a második agyrázkodása, mert a Redskins ellen is szerzett egyet. De kívánom, hogy legyen igazad és jövő héten tudjon játszani!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Úgynézki közben hogy a Bearst lehet temetni a Pats ellen..szóval nincs mese megkell nyerni a hátralévő meccseket és szurkolni a Vikings-Jets duonak hogy kapja el a macikat.
ha nem még mindig lehet számolni wild cardal..new orleansnak ott nemlehet gondja szóval 1 hely van amire meg a giants/eagles,tampa,seahawks és mi megyünk. tampát és a seahawksot nem érzem veszélyesnek, szóval marad a giants akivel még játszunk.
száz szónak is egy a vége: én még nem temetem a csapatot 😊Hall Of Green
a Seahawks max a csoportelsőségre megy,más kérdés,hogy most üti őket a 49ers
Ebből Eagles/Giants vs Packers versenyfutás lesz,a TB tovább jutásához nagyon sok mindennek kell összejönnie.

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Legalább McCarthynak van önkritikája, ez becsülendő:
"Personally, I didn't do a very good job today. Anytime your offense scores three points, that's on me. The two turnovers were big at the beginning of the game. I didn't like the way we started the game offensively and defensively. ... When you hold them to seven points you should win the football game. It was a poor performance by the offense and myself."Sanco
Reméljük, hogy megváltozik benne valami. Örülnék, ha sokat tanulna ebből a pofonból.kobalu91
Mondjuk ettől kicsit félek. De hogy nem fogja Flynnre és nem is hagyja ráfogják a vereséget, az pozitívum: "I thought for the most part Matt Flynn did a good job."
Viszont a playhívásain nem hiszem, hogy nagymértékben változtatni fog. 😕Sanco
meg amikor FG előtt Jennings rohant és mutatta h dobja a zászlót...
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Úgynézki közben hogy a Bearst lehet temetni a Pats ellen..szóval nincs mese megkell nyerni a hátralévő meccseket és szurkolni a Vikings-Jets duonak hogy kapja el a macikat.
ha nem még mindig lehet számolni wild cardal..new orleansnak ott nemlehet gondja szóval 1 hely van amire meg a giants/eagles,tampa,seahawks és mi megyünk. tampát és a seahawksot nem érzem veszélyesnek, szóval marad a giants akivel még játszunk.
száz szónak is egy a vége: én még nem temetem a csapatot 😊

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Legalább McCarthynak van önkritikája, ez becsülendő:
"Personally, I didn't do a very good job today. Anytime your offense scores three points, that's on me. The two turnovers were big at the beginning of the game. I didn't like the way we started the game offensively and defensively. ... When you hold them to seven points you should win the football game. It was a poor performance by the offense and myself."Sanco
Reméljük, hogy megváltozik benne valami. Örülnék, ha sokat tanulna ebből a pofonból.kobalu91
Mondjuk ettől kicsit félek. De hogy nem fogja Flynnre és nem is hagyja ráfogják a vereséget, az pozitívum: "I thought for the most part Matt Flynn did a good job."
Viszont a playhívásain nem hiszem, hogy nagymértékben változtatni fog. 😕
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Rodgers sérülése vajon milyen súlyos lehet?RoyalFlush
agyrázkódás,nem volt annyira vészes az az ütközés szvsz,szerintem jövő héten már játszikNewman
Nagyobbnak tűnt, mint amit Kolb kapott CM3-től. Rendesen odaverte a fejét a földhöz, ráadásul oldalról.Sanco
Nekem nem,ráadásul Kolb ott meghalt,Rodgers meg "vígan" sétálgatott,szerintem jövő héten már harcra kész lesz.

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Legalább McCarthynak van önkritikája, ez becsülendő:
"Personally, I didn't do a very good job today. Anytime your offense scores three points, that's on me. The two turnovers were big at the beginning of the game. I didn't like the way we started the game offensively and defensively. ... When you hold them to seven points you should win the football game. It was a poor performance by the offense and myself."Sanco
Reméljük, hogy megváltozik benne valami. Örülnék, ha sokat tanulna ebből a pofonból.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Legalább McCarthynak van önkritikája, ez becsülendő:
"Personally, I didn't do a very good job today. Anytime your offense scores three points, that's on me. The two turnovers were big at the beginning of the game. I didn't like the way we started the game offensively and defensively. ... When you hold them to seven points you should win the football game. It was a poor performance by the offense and myself."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Rodgers sérülése vajon milyen súlyos lehet?RoyalFlush
agyrázkódás,nem volt annyira vészes az az ütközés szvsz,szerintem jövő héten már játszikNewman
Hát reméljük a legjobbakat 😊
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Rodgers sérülése vajon milyen súlyos lehet?RoyalFlush
agyrázkódás,nem volt annyira vészes az az ütközés szvsz,szerintem jövő héten már játszikNewman
Nagyobbnak tűnt, mint amit Kolb kapott CM3-től. Rendesen odaverte a fejét a földhöz, ráadásul oldalról.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
ugye azt tudja mindenki, hogy ezzel rosszabb a csoportmérlegünk, mint a maciknak?
de inkább optimistán.. hajjaj 😀.brk
Még játszanak a Vikingekkel és velünk, úgyhogy még akármi is lehet! 😛
Persze, ha így játszunk, akkor nem, de miért játszanánk így!? 😀
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
ugye azt tudja mindenki, hogy ezzel rosszabb a csoportmérlegünk, mint a maciknak?
de inkább optimistán.. hajjaj 😀.brk
Nahoppá... ez meg akkor a másik... ezentúl minden meccset nyerni kell... a maciknak meg legalább 2-t bukni... fajin.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Rodgers sérülése vajon milyen súlyos lehet?RoyalFlush
agyrázkódás,nem volt annyira vészes az az ütközés szvsz,szerintem jövő héten már játszik

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
ugye azt tudja mindenki, hogy ezzel rosszabb a csoportmérlegünk, mint a maciknak?
de inkább optimistán.. hajjaj 😀
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Rodgers sérülése vajon milyen súlyos lehet?RoyalFlush
Az a baj, hogy nem ez az első agyrázkódása.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Az a baj, hogy míg Rodgers fent volt, sem lehetett azt mondani, hogy megy a játék, de így...Kampman
Azért Rodgers nem dobált volna ekkora homályokat, azt INT is Jennings hibája volt, simán nem is, de meg lett volna...így viszont nincs POKGB
Igazából egy homályt dobott (Driver fölé 2 méterrel), meg volt egy (McCarthy kedvenc szófordulatát idézve) miscommunication talán Jones-szal. Nem rajta ment el a meccs, hanem McCarthy playhívásain, viszont félő, hogy az fog lejönni a végén, hogy kiesett A-Rod --> Flynn pedig elbukta a meccset.

JayB: egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy Rodgersszel meg lett volna. Amíg a pályán volt, ő sem mutatott sokat, az egy Jennings passzon, meg a futásán kívül. Az is érdekes kérdés, hogy miért nem tud lemenni normálisan, ahogy egy irányítónak kell, ha már bőven megcsinálta a 1st downt. Nem ez volt az első ilyen futása. 😕
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Jó azért mert kikaptunk egy csere irányítóval még ne küldjük el az O cordinatort 😛 (aki egyébként MM)JayB
nem érdekel, ez akkor is vicc volt, amit a 2nd and short után csináltunk, ezért vagyok rohadt idegesHurka
Az tény hogy vicc kategória volt. Kuhn?? Az az ember egy betonfallal szemben is megtesz legalább 1 yardot...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Rodgers sérülése vajon milyen súlyos lehet?
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Jó azért mert kikaptunk egy csere irányítóval még ne küldjük el az O cordinatort 😛 (aki egyébként MM)JayB
nem érdekel, ez akkor is vicc volt, amit a 2nd and short után csináltunk, ezért vagyok rohadt ideges