Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
látom minden összejön 😀 de hogyan szavaztok?Gergőbácsi
szerintem B.gamerkr
Remélem B, és úgy érzem, hogy nem leszünk boldogtalanok vasárnap este... 😊Sanco
Te is kocsmázni mész? 😀
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
De addig is kezdhetünk barátkozni vele:
http://www.youtube.com/watch?v=gw_S1pTI-h4Sanco
lions ellen ugyan ezt akartuk bejátszani a végén 😀
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
ha megverjük a Pats-t, meglesz a mikróm 😀 akkora lökést adna, hogy simán megtanulnám hétfőn!
(1 napja tudom h mennem kell kedden vizsgázni és aznap van állam és jogtöri is, eddig nem igen készültem rá)
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Nagyon úgy néz ki hogy Flynnek kell kezdenie 😕 Sőt Zombo sem játszhat majd, őt valszeg Erik Walden (jogos a kérdés: ki a f@szom ez? 😛) fogja helyettesíteni.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
plusz lesz egy kickoff vagy punt return TD-nk is 😀gamerkr
látom minden összejön 😀 de hogyan szavaztok?Gergőbácsi
szerintem B.gamerkr
Remélem B, és úgy érzem, hogy nem leszünk boldogtalanok vasárnap este... 😊
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
bééé
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
El vagytok ti tévedve... A Bears meccsen fog múlni de addig Rodgers kap még egy egyrázkódást Flynn kezd de az utolsó playben lesérül, jön Graham Harrell és dob egy 99 yardos bombát Drivernek, mint annó a Texas tech-Texas meccsen 😛JayB
plusz lesz egy kickoff vagy punt return TD-nk is 😀gamerkr
látom minden összejön 😀 de hogyan szavaztok?Gergőbácsi
szerintem B.

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
El vagytok ti tévedve... A Bears meccsen fog múlni de addig Rodgers kap még egy egyrázkódást Flynn kezd de az utolsó playben lesérül, jön Graham Harrell és dob egy 99 yardos bombát Drivernek, mint annó a Texas tech-Texas meccsen 😛JayB
plusz lesz egy kickoff vagy punt return TD-nk is 😀gamerkr
látom minden összejön 😀 de hogyan szavaztok?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
El vagytok ti tévedve... A Bears meccsen fog múlni de addig Rodgers kap még egy egyrázkódást Flynn kezd de az utolsó playben lesérül, jön Graham Harrell és dob egy 99 yardos bombát Drivernek, mint annó a Texas tech-Texas meccsen 😛JayB
plusz lesz egy kickoff vagy punt return TD-nk is 😀

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
El vagytok ti tévedve... A Bears meccsen fog múlni de addig Rodgers kap még egy egyrázkódást Flynn kezd de az utolsó playben lesérül, jön Graham Harrell és dob egy 99 yardos bombát Drivernek, mint annó a Texas tech-Texas meccsen 😛
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
...valami olyasmire számítok az utolsó meccsen, mint ami a 97-es finn-magyaron volt: Rodgers -4-nél félpályáról behajítja az endzone-ba, ott 4-5 Bears védő is beleér, de végül Jennings kezében landol a labda, mi pedig bejutunk a playoffba.

Ennyi. :cool:Kampman
Stimmt, de... Jennings ehhez alacsony, Nelson lesz a nyerő 😀LN
Egyértelmű, hogy Bulaga! 😀

De addig is kezdhetünk barátkozni vele:
http://www.youtube.com/watch?v=gw_S1pTI-h4
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Egy kis közvélemény- vagy hangulat, várakozás-kutatás:

Lesz-e Packers playoff, hogy fog alakulni?

A: Lesz, sima win out, 1-4. seed helyen továbbjutás
B: Lesz, 2-1 a hátralévő meccseken és mákkal becsúszunk mint Mátyus Jani vagy Mracskó Misi
C: Nem lesz meg, mégpedig úgy, hogy az uccsó meccsen esély van a győzelemre, de a Bears ellen úgy lőjük ki magunkat egy vereséggel, hogy Plaxico is tapsikolna örömében
D: Felvesszük a szopóálarcot, kikapunk 2x és még ennek a tetejébe a tét nélküli évadzárón a Macik is bealáznak minketGergőbácsi
B.

A Pats elleni kb. 10 pontos, vállalható bukta után, a Giants és a macik ellen is heroikus küzdelemben, utolsó perces FG-vel vagy TD-vel nyerünk, ha pedig már felhoztad a régi nagyokat (Mátyus) valami olyasmire számítok az utolsó meccsen, mint ami a 97-es finn-magyaron volt: Rodgers -4-nél félpályáról behajítja az endzone-ba, ott 4-5 Bears védő is beleér, de végül Jennings kezében landol a labda, mi pedig bejutunk a playoffba.

Ennyi. :cool:Kampman
Stimmt, de... Jennings ehhez alacsony, Nelson lesz a nyerő 😀
több mint 13 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Egy kis közvélemény- vagy hangulat, várakozás-kutatás:

Lesz-e Packers playoff, hogy fog alakulni?

A: Lesz, sima win out, 1-4. seed helyen továbbjutás
B: Lesz, 2-1 a hátralévő meccseken és mákkal becsúszunk mint Mátyus Jani vagy Mracskó Misi
C: Nem lesz meg, mégpedig úgy, hogy az uccsó meccsen esély van a győzelemre, de a Bears ellen úgy lőjük ki magunkat egy vereséggel, hogy Plaxico is tapsikolna örömében
D: Felvesszük a szopóálarcot, kikapunk 2x és még ennek a tetejébe a tét nélküli évadzárón a Macik is bealáznak minketGergőbácsi
B.

A Pats elleni kb. 10 pontos, vállalható bukta után, a Giants és a macik ellen is heroikus küzdelemben, utolsó perces FG-vel vagy TD-vel nyerünk, ha pedig már felhoztad a régi nagyokat (Mátyus) valami olyasmire számítok az utolsó meccsen, mint ami a 97-es finn-magyaron volt: Rodgers -4-nél félpályáról behajítja az endzone-ba, ott 4-5 Bears védő is beleér, de végül Jennings kezében landol a labda, mi pedig bejutunk a playoffba.

Ennyi. :cool:
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Egy kis közvélemény- vagy hangulat, várakozás-kutatás:

Lesz-e Packers playoff, hogy fog alakulni?

A: Lesz, sima win out, 1-4. seed helyen továbbjutás
B: Lesz, 2-1 a hátralévő meccseken és mákkal becsúszunk mint Mátyus Jani vagy Mracskó Misi
C: Nem lesz meg, mégpedig úgy, hogy az uccsó meccsen esély van a győzelemre, de a Bears ellen úgy lőjük ki magunkat egy vereséggel, hogy Plaxico is tapsikolna örömében
D: Felvesszük a szopóálarcot, kikapunk 2x és még ennek a tetejébe a tét nélküli évadzárón a Macik is bealáznak minket

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
btw...Bulaga játéka csak nekem nem tetszik? (Első körös OL pick létére, nem igazán kezdő szintű)...Mondjuk annyira nem figyelem minden játéknál, de most is 2sacket kaptunk róla ahogy olvasom amit tenorx linkelt.

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
http://www.profootballfocus.com/blog/2010/12/14/re-focused-week-14-packers-at-lions/
Itt az értékelés a meccsetekről.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Áron buksijáról vannak valami hírek? jelenleg még nem találtam semmi értékelhetőt...kobalu91
Azt nyilatkozta MM, hogy csütörtöknél előbb nemigen lesznek hírek. Én bízom benne, hogy játszani fog. Aztán ha így is lenne, lehet hogy rendesen meglátszana a játékán. De az is lehet, hogy szopó helyzetből tavalyi Pittsburgh vagy PO Arizona elleni feltámadáshoz hasonlatost is tudna vezetni a pengés stadionban. Hjajjj, álmodozás...
Legyünk 25-30 kapott pont alatt, maradjunk versenyben, eséllyel a végéig, már félig boldog leszek, az is valami.
(meg sem merem igazán említeni, deha Továris & Co. kisegítene....) 😊Gergőbácsi
Papírforma szerint simán tudnánk ennyi pont alatt tartani, csak Jenkins sérülése miatt egy kicsit aggódok...

Nem is tudom mikor volt utoljára olyan meccs ami előtt ennyire sok nyitott kérdés volt...
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Hátha itt is érdekes:
http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4689618/patriots-focusing-on-pack-mentality_bb
érdekes, köszönet érte.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Áron buksijáról vannak valami hírek? jelenleg még nem találtam semmi értékelhetőt...kobalu91
Azt nyilatkozta MM, hogy csütörtöknél előbb nemigen lesznek hírek. Én bízom benne, hogy játszani fog. Aztán ha így is lenne, lehet hogy rendesen meglátszana a játékán. De az is lehet, hogy szopó helyzetből tavalyi Pittsburgh vagy PO Arizona elleni feltámadáshoz hasonlatost is tudna vezetni a pengés stadionban. Hjajjj, álmodozás...
Legyünk 25-30 kapott pont alatt, maradjunk versenyben, eséllyel a végéig, már félig boldog leszek, az is valami.
(meg sem merem igazán említeni, deha Továris & Co. kisegítene....) 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Áron buksijáról vannak valami hírek? jelenleg még nem találtam semmi értékelhetőt...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hátha itt is érdekes:
http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4689618/patriots-focusing-on-pack-mentality
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Ki látta amúgy a HBO-s Lombardi filmet? nagyon nagy.
Ritka jó képet ad az öreg rossz szokásairól/árnyoldalairól is. Iszonyú sokat kellett küzdenie, de sikerült neki. -> ezt remélem a 2010-es Packersnek is sikerül átültetnie a gyakorlatba...kobalu91
láttam, hogy Clay promózta twitteren, de akkor még nem tudtam sehonnan se kikölcsönözni. mindenképpen pótolom 😊.brk
Én a 10 yardos tékából szedtem, épp ahogy kijött. 😀
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Ki látta amúgy a HBO-s Lombardi filmet? nagyon nagy.
Ritka jó képet ad az öreg rossz szokásairól/árnyoldalairól is. Iszonyú sokat kellett küzdenie, de sikerült neki. -> ezt remélem a 2010-es Packersnek is sikerül átültetnie a gyakorlatba...kobalu91
láttam, hogy Clay promózta twitteren, de akkor még nem tudtam sehonnan se kikölcsönözni. mindenképpen pótolom 😊
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Ki látta amúgy a HBO-s Lombardi filmet? nagyon nagy.
Ritka jó képet ad az öreg rossz szokásairól/árnyoldalairól is. Iszonyú sokat kellett küzdenie, de sikerült neki. -> ezt remélem a 2010-es Packersnek is sikerül átültetnie a gyakorlatba...
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Mostanában elég keveset van rivaldafényben Claymaker, a sok apró sérülés miatt kicsit beszürkült a mezőnybe.
Azt hiszem ez lehet az ő napja, Ő lehet aki megkeserítheti széparcú Brady barátunk életét.