NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Ami nagyon jó dolog, Brady-ék ellen nagyon kell ez. Welkerre mindig dupla cover kell majd, emellett így akàr extrém esetben egy másik ember is double coverage-ben lehet.
mondjuk ennek annyi hátránya lehet h Brady megkávézik + kimegy cigizni annyi ideje lesz a zsebben 😊kobalu91
Ez sem megoldás. A megoldás az hogy nincs megoldás. Illetve van, túl kell szárnyalni őket pontokban. Nincs az a secondary ami egy Tom Bradyt letud védekezni ha azt hagyják kávézni viszont blitz is elég hatástalan az ilyen rövid passzok és TB ellen. Jenkins nagyon kellene, vele még a 3man rush is odaér viszonylag gyorsan.JayB
Elnézést a közbevetésért, csak pár dolog eszembe jutott:
1. A Pats elkapóit erősen kell jammelni a LOS-nál és agresszívan kell velük szemben fellépni és minnél inkább megzavarni a ritmust ezáltal Bradyvel. Főleg a fiatal TE-ket és Tate-et lehet ezzel megzavarni, Branch meg Welker ellen meg nincs más megoldás mint komolyan venni őket.
_bb
Ez hálisten Woodson specialitása, néha zászlóba csúszik át a dolog dehát istenem 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Erős a gyanúm, hogy ezek után Capers elég sokat fogja elővenni a 2 DE-s variációkat. Itt lehet Shields nagy napja. Ő vagy Bush szinte állandóan fent lesznek.LN
Ami nagyon jó dolog, Brady-ék ellen nagyon kell ez. Welkerre mindig dupla cover kell majd, emellett így akàr extrém esetben egy másik ember is double coverage-ben lehet.
mondjuk ennek annyi hátránya lehet h Brady megkávézik + kimegy cigizni annyi ideje lesz a zsebben 😊kobalu91
Ez sem megoldás. A megoldás az hogy nincs megoldás. Illetve van, túl kell szárnyalni őket pontokban. Nincs az a secondary ami egy Tom Bradyt letud védekezni ha azt hagyják kávézni viszont blitz is elég hatástalan az ilyen rövid passzok és TB ellen. Jenkins nagyon kellene, vele még a 3man rush is odaér viszonylag gyorsan.JayB
Elnézést a közbevetésért, csak pár dolog eszembe jutott:
1. A Pats elkapóit erősen kell jammelni a LOS-nál és agresszívan kell velük szemben fellépni és minnél inkább megzavarni a ritmust ezáltal Bradyvel. Főleg a fiatal TE-ket és Tate-et lehet ezzel megzavarni, Branch meg Welker ellen meg nincs más megoldás mint komolyan venni őket.
2. Nem szabad hagyni, hogy nagyobb előnyre tegyen szert a Patriots, mert ha futni kell utánuk, akkor már gond van... ez a csapat úgy tűnik már nem a leeresztős fajta.
3. Nem árt a passz mellett a futásra is odafigyelni, mert úgy tűnik, ha akar, akkor nagyon tud futni a csapat.
4. A kornerek terén Butler és Arrington is továbbra is sebezhető, McCourty jelenléte kérdéses. A D fal egy sérülére van a gondtól. Spikes hiányát a macik nem tudták kihasználni, de ez nem jelenti azt, hogy Guyton elit védő lett futás ellen.
5. A védelem érzésem szerint továbbra is sebezhető külső futások (főleg by QB) terén
(+ Capersnek biztos van egy s más a tarsolyában az előző csapatával szemben, főleg Brady megzavarása terén... BB-nek nem jött ki mindig a lépés mostanában a volt edzőivel szemben :S )

... ja és a lényeg: a labdára vigyázni kell! ...Egyébként szerintem is a Patriots az esélyesebb. Mondjuk nekem ez nem baj, mert nekik drukkolok. És bár valószínűleg könnyebb lenne a meccs Rodgers nélkül, szerintem mindkét fél jobban örülne, ha a pályán lenne.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Packers DE Jenkins says he might miss rest of season
Nagyon vidám lenne, ha elveszítenénk a 4.(Jollyval) DE-ünket a szezonban. :/
D-line: C.J.Wilson (R 7th), Wynn (cut-resign), Pickett, Raji, Green (PS). Na ebből gazdálkodj okosan! 😂Sanco
Erős a gyanúm, hogy ezek után Capers elég sokat fogja elővenni a 2 DE-s variációkat. Itt lehet Shields nagy napja. Ő vagy Bush szinte állandóan fent lesznek.LN
Ami nagyon jó dolog, Brady-ék ellen nagyon kell ez. Welkerre mindig dupla cover kell majd, emellett így akàr extrém esetben egy másik ember is double coverage-ben lehet.
mondjuk ennek annyi hátránya lehet h Brady megkávézik + kimegy cigizni annyi ideje lesz a zsebben 😊kobalu91
Ez sem megoldás. A megoldás az hogy nincs megoldás. Illetve van, túl kell szárnyalni őket pontokban. Nincs az a secondary ami egy Tom Bradyt letud védekezni ha azt hagyják kávézni viszont blitz is elég hatástalan az ilyen rövid passzok és TB ellen. Jenkins nagyon kellene, vele még a 3man rush is odaér viszonylag gyorsan.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Packers DE Jenkins says he might miss rest of season
Nagyon vidám lenne, ha elveszítenénk a 4.(Jollyval) DE-ünket a szezonban. :/
D-line: C.J.Wilson (R 7th), Wynn (cut-resign), Pickett, Raji, Green (PS). Na ebből gazdálkodj okosan! 😂Sanco
Erős a gyanúm, hogy ezek után Capers elég sokat fogja elővenni a 2 DE-s variációkat. Itt lehet Shields nagy napja. Ő vagy Bush szinte állandóan fent lesznek.LN
Ami nagyon jó dolog, Brady-ék ellen nagyon kell ez. Welkerre mindig dupla cover kell majd, emellett így akàr extrém esetben egy másik ember is double coverage-ben lehet.
mondjuk ennek annyi hátránya lehet h Brady megkávézik + kimegy cigizni annyi ideje lesz a zsebben 😊
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Packers DE Jenkins says he might miss rest of season
Nagyon vidám lenne, ha elveszítenénk a 4.(Jollyval) DE-ünket a szezonban. :/
D-line: C.J.Wilson (R 7th), Wynn (cut-resign), Pickett, Raji, Green (PS). Na ebből gazdálkodj okosan! 😂Sanco
Erős a gyanúm, hogy ezek után Capers elég sokat fogja elővenni a 2 DE-s variációkat. Itt lehet Shields nagy napja. Ő vagy Bush szinte állandóan fent lesznek.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Packers DE Jenkins says he might miss rest of season
Nagyon vidám lenne, ha elveszítenénk a 4.(Jollyval) DE-ünket a szezonban. :/
D-line: C.J.Wilson (R 7th), Wynn (cut-resign), Pickett, Raji, Green (PS). Na ebből gazdálkodj okosan! 😂
több mint 13 éve
triangle 1 283
játsszon csak Rodgers, kell a komoly ellenfelekkel szembeni rutinszerzés a tejfelesszájú védelmünknek. BTW ha szarrá blicceli magát a packers, annak csúnya vége lehet, inkább hatásos 3-4 fős rush kell jó man2man kávridzzsal, úgy inkább lehet keresnivalótok.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Én csak annyit mondok: Graham Harrell 😛JayB
én meg csak annyit hogy Nelson(bármennyire is semmilyen volt idén)>HarrellKGB
😀
Hát ez sommás vélemény!
Mindenesetre az említett Flynn futás után McCarthy az infarktus szélén állt, az biztos! Amúgy, ha Nelson is kap egyet, akkor majd jön Starks QB-nak. 😛Sanco
Épp akartam volt mondani, hogy talán fősuliban QB volt a lelkem, aztán lett CB, majd RB.
Sajnálom is, hogy nincs trükkös play a tarsolyban (vagy még nem láttuk?)
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
http://blogs.greenbaypressgazette.com/blogs/gpg/insider/2010/12/13/jordy-nelson-confirms-he-is-emergency-quarterback/?utm_source=bleacherreport.com
na ezt nem gondoltam volna, igaz ennek a bekövetkezését nem szeretném megvárni, bármennyire is szeretem Jordy-t.kobalu91
Én csak annyit mondok: Graham Harrell 😛JayB
Gondoltam 😀
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ha az orvosok engedik Rodgerst játszani, én pályára küldeném. Ki tudja, mi lesz a csoportban, és már egy meccs pihenőtől egyszerűen berozsdásodnak az irányítók. Ezt lehet látni például a by week után, nem véletlen borul ennyiszer a papírforma.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
http://blogs.greenbaypressgazette.com/blogs/gpg/insider/2010/12/13/jordy-nelson-confirms-he-is-emergency-quarterback/?utm_source=bleacherreport.com
na ezt nem gondoltam volna, igaz ennek a bekövetkezését nem szeretném megvárni, bármennyire is szeretem Jordy-t.kobalu91
Én csak annyit mondok: Graham Harrell 😛JayB
én meg csak annyit hogy Nelson(bármennyire is semmilyen volt idén)>HarrellKGB
😀
Hát ez sommás vélemény!
Mindenesetre az említett Flynn futás után McCarthy az infarktus szélén állt, az biztos! Amúgy, ha Nelson is kap egyet, akkor majd jön Starks QB-nak. 😛
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
http://blogs.greenbaypressgazette.com/blogs/gpg/insider/2010/12/13/jordy-nelson-confirms-he-is-emergency-quarterback/?utm_source=bleacherreport.com
na ezt nem gondoltam volna, igaz ennek a bekövetkezését nem szeretném megvárni, bármennyire is szeretem Jordy-t.kobalu91
Én csak annyit mondok: Graham Harrell 😛JayB
én meg csak annyit hogy Nelson(bármennyire is semmilyen volt idén)>HarrellKGB
GRAHAM
több mint 13 éve
KGB 79
http://blogs.greenbaypressgazette.com/blogs/gpg/insider/2010/12/13/jordy-nelson-confirms-he-is-emergency-quarterback/?utm_source=bleacherreport.com
na ezt nem gondoltam volna, igaz ennek a bekövetkezését nem szeretném megvárni, bármennyire is szeretem Jordy-t.kobalu91
Én csak annyit mondok: Graham Harrell 😛JayB
én meg csak annyit hogy Nelson(bármennyire is semmilyen volt idén)>Harrell
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
http://blogs.greenbaypressgazette.com/blogs/gpg/insider/2010/12/13/jordy-nelson-confirms-he-is-emergency-quarterback/?utm_source=bleacherreport.com
na ezt nem gondoltam volna, igaz ennek a bekövetkezését nem szeretném megvárni, bármennyire is szeretem Jordy-t.kobalu91
Én csak annyit mondok: Graham Harrell 😛
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
http://blogs.greenbaypressgazette.com/blogs/gpg/insider/2010/12/13/jordy-nelson-confirms-he-is-emergency-quarterback/?utm_source=bleacherreport.com
na ezt nem gondoltam volna, igaz ennek a bekövetkezését nem szeretném megvárni, bármennyire is szeretem Jordy-t.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
De persze én mint szurkoló kalkulálhatom biztos vereségnek 😛 Kibaszott idegesítő a pats ellen játszani, ezek a rövid passzok amiket senki nemtud lekövetni időben és amivel mindig pont megvan a kívánt yardmennyiség valami elképesztően idegörlő. Egy közepes formában lévő Patset biztos nem kapunk el, viszont nekünk élet-halál meccs ők meg már biztos továbbjutók, talán itt van egy kis szikrányi reménység.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Rodgerst ha enggedik a külsős orvosok akkor játszani fog akármi van, sablon de ez az NFL itt nem lehet úgy felmenni a pályára hogy úgyis kikapunk ne erőltessük. Remélem ez a meccs olyan volt mint tavaly a Tampa, mostabtól PO fokon kell izzani és ha ez netán összejön az hatamas előny lesz a rájátszásban.JayB
Na Jayb kifejtette részletesebben amit mondani akartam.
Közhely, de minden meccsen meg lehet halni. Szerintem sincs olyan hogy bekalkulált vereség az NFL-ben, de a Packersnél szinte fix hogy nincs.
És ki tudja, talán nem lesz hó... 😊
Az offenset meg alsógatyában rohangáltatni, aztán hóágyúval lődözni közben őket. A D-nek is kemény edzést, corporal punishment, baby. Rodgers fejecskéjét se cuki masszőzök simogassák.
Adott esetben mi lehetünk az a Patsnek, ami nekünk a Lions volt.Gergőbácsi
Ha kiütjük Brady-t akkor biztos. 😀
Tom Barátunk amúgy se szeret szaladgálni, ha Capers előhúz különböző változatos blitzsémákat akkor megizzaszthatjuk őt passzjáték közben.
Csak nehogy ez a futás elleni védelem kárára menjen. Ben-Jarvustól kicsit félek, jó formában van.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Rodgerst ha enggedik a külsős orvosok akkor játszani fog akármi van, sablon de ez az NFL itt nem lehet úgy felmenni a pályára hogy úgyis kikapunk ne erőltessük. Remélem ez a meccs olyan volt mint tavaly a Tampa, mostabtól PO fokon kell izzani és ha ez netán összejön az hatamas előny lesz a rájátszásban.JayB
Na Jayb kifejtette részletesebben amit mondani akartam.
Közhely, de minden meccsen meg lehet halni. Szerintem sincs olyan hogy bekalkulált vereség az NFL-ben, de a Packersnél szinte fix hogy nincs.
És ki tudja, talán nem lesz hó... 😊
Az offenset meg alsógatyában rohangáltatni, aztán hóágyúval lődözni közben őket. A D-nek is kemény edzést, corporal punishment, baby. Rodgers fejecskéjét se cuki masszőzök simogassák.
Adott esetben mi lehetünk az a Patsnek, ami nekünk a Lions volt.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Rodgerst ha enggedik a külsős orvosok akkor játszani fog akármi van, sablon de ez az NFL itt nem lehet úgy felmenni a pályára hogy úgyis kikapunk ne erőltessük. Remélem ez a meccs olyan volt mint tavaly a Tampa, mostabtól PO fokon kell izzani és ha ez netán összejön az hatamas előny lesz a rájátszásban.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
LN pont ez írta: hogy a Pats meccs feladása nem a szezon feladása, tehát lehet Rodgerst pihentetni. legalábbis szerintem így értette 😊Szobi22
Tudom, én csak kifejtettem részletesebben.
Egyébként mindennek a legalja, hogy este a Vikingsnak kell drukkolnotok. 😛 😊tüsi91
Jól érted.
A Maciknak a MIN elleni meccs lesz a fontos. ha ott kikapnak, és ellenünk sem nyernek, akkor lesz számolgatás.
Akkor mindenkinek 10-6 (optimális esetben, ha elkapjuk a Giants-Bears párost). Ha nem, akkor meg figyelni kell a Giants, Bucs páros eredményeit.

De előbb legyünk túl a mai meccsen.
Többet se mondok ilyet, de hajrá Vikes! 😀
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nem megbántva és lebecsülve a Packerst, de ezt a Nyú Inglend Petrioccot most elég elképzelhetetlennek tűnik megállítani.
Rodgersre rátérve, azért 2 agyrázkódás 2 hónapon belül nem játék. Ezzel játszatni egy olyan meccsen, ahol tényleg mind az offense és mind a defense extra teljesítménye kell a győzelemhez számomra több, mint kétséges. Nyílván a tegnapi vereség és a főcsoport többi rivális csapatának eredményei nehéz helyzetbe hozták a csapatot (főleg, ha a Giants is nyer) és hihetetlenül kellene Rodgers játéka, de vajon meg éri-e kockáztatni. Ha behúzzátok a Giants és Bears kombót, azzal még mindig belehet surrani WCre minimum.
Igaz, ha a papírforma vereség bejön a NE ellen, akkor mi egy győzelemmel már vinnénk is a csoportot. De ez még nagyon képlékeny.tüsi91
LN pont ez írta: hogy a Pats meccs feladása nem a szezon feladása, tehát lehet Rodgerst pihentetni. legalábbis szerintem így értette 😊Szobi22
Tudom, én csak kifejtettem részletesebben.
Egyébként mindennek a legalja, hogy este a Vikingsnak kell drukkolnotok. 😛 😊tüsi91
...és még a jövőhéten is 😀

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Szerintem meg nem.
A Pats elleni kalkulált vereség, úgy gondolom, látva a formájukat. A Giants és a Bears legyőzése fontosabb.
A Maciknak sem lesz sétagalopp és a csoportelsőség szempontjából az a 2 meccs fontosabb.LN
Nem megbántva és lebecsülve a Packerst, de ezt a Nyú Inglend Petrioccot most elég elképzelhetetlennek tűnik megállítani.
Rodgersre rátérve, azért 2 agyrázkódás 2 hónapon belül nem játék. Ezzel játszatni egy olyan meccsen, ahol tényleg mind az offense és mind a defense extra teljesítménye kell a győzelemhez számomra több, mint kétséges. Nyílván a tegnapi vereség és a főcsoport többi rivális csapatának eredményei nehéz helyzetbe hozták a csapatot (főleg, ha a Giants is nyer) és hihetetlenül kellene Rodgers játéka, de vajon meg éri-e kockáztatni. Ha behúzzátok a Giants és Bears kombót, azzal még mindig belehet surrani WCre minimum.
Igaz, ha a papírforma vereség bejön a NE ellen, akkor mi egy győzelemmel már vinnénk is a csoportot. De ez még nagyon képlékeny.tüsi91
LN pont ez írta: hogy a Pats meccs feladása nem a szezon feladása, tehát lehet Rodgerst pihentetni. legalábbis szerintem így értette 😊Szobi22
Tudom, én csak kifejtettem részletesebben.
Egyébként mindennek a legalja, hogy este a Vikingsnak kell drukkolnotok. 😛 😊
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Az azért gyakorlatilag azt jelentené hogy feladják a szezont.Gergőbácsi
Szerintem meg nem.
A Pats elleni kalkulált vereség, úgy gondolom, látva a formájukat. A Giants és a Bears legyőzése fontosabb.
A Maciknak sem lesz sétagalopp és a csoportelsőség szempontjából az a 2 meccs fontosabb.LN
Nem megbántva és lebecsülve a Packerst, de ezt a Nyú Inglend Petrioccot most elég elképzelhetetlennek tűnik megállítani.
Rodgersre rátérve, azért 2 agyrázkódás 2 hónapon belül nem játék. Ezzel játszatni egy olyan meccsen, ahol tényleg mind az offense és mind a defense extra teljesítménye kell a győzelemhez számomra több, mint kétséges. Nyílván a tegnapi vereség és a főcsoport többi rivális csapatának eredményei nehéz helyzetbe hozták a csapatot (főleg, ha a Giants is nyer) és hihetetlenül kellene Rodgers játéka, de vajon meg éri-e kockáztatni. Ha behúzzátok a Giants és Bears kombót, azzal még mindig belehet surrani WCre minimum.
Igaz, ha a papírforma vereség bejön a NE ellen, akkor mi egy győzelemmel már vinnénk is a csoportot. De ez még nagyon képlékeny.tüsi91
LN pont ez írta: hogy a Pats meccs feladása nem a szezon feladása, tehát lehet Rodgerst pihentetni. legalábbis szerintem így értette 😊

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Elnézve a Patset feleslegesnek tartanám Rodgers erőltetését.tüsi91
Az azért gyakorlatilag azt jelentené hogy feladják a szezont.Gergőbácsi
Szerintem meg nem.
A Pats elleni kalkulált vereség, úgy gondolom, látva a formájukat. A Giants és a Bears legyőzése fontosabb.
A Maciknak sem lesz sétagalopp és a csoportelsőség szempontjából az a 2 meccs fontosabb.LN
Nem megbántva és lebecsülve a Packerst, de ezt a Nyú Inglend Petrioccot most elég elképzelhetetlennek tűnik megállítani.
Rodgersre rátérve, azért 2 agyrázkódás 2 hónapon belül nem játék. Ezzel játszatni egy olyan meccsen, ahol tényleg mind az offense és mind a defense extra teljesítménye kell a győzelemhez számomra több, mint kétséges. Nyílván a tegnapi vereség és a főcsoport többi rivális csapatának eredményei nehéz helyzetbe hozták a csapatot (főleg, ha a Giants is nyer) és hihetetlenül kellene Rodgers játéka, de vajon meg éri-e kockáztatni. Ha behúzzátok a Giants és Bears kombót, azzal még mindig belehet surrani WCre minimum.
Igaz, ha a papírforma vereség bejön a NE ellen, akkor mi egy győzelemmel már vinnénk is a csoportot. De ez még nagyon képlékeny.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Elnézve a Patset feleslegesnek tartanám Rodgers erőltetését.tüsi91
Az azért gyakorlatilag azt jelentené hogy feladják a szezont.Gergőbácsi
Szerintem meg nem.
A Pats elleni kalkulált vereség, úgy gondolom, látva a formájukat. A Giants és a Bears legyőzése fontosabb.
A Maciknak sem lesz sétagalopp és a csoportelsőség szempontjából az a 2 meccs fontosabb.