Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
egyébként apró optimizmus kerülget, így, hogy Flynn egész héten az első csapattal edzett, valszeg kidolgoztak vmi olyan taktikát, ami fekszik majd neki. a Pats meg nem tudja kivel áll szemben 😀😀.brk
Hajaj, de jó lenne 😊
All I want for Christmas, is a win! 😊 eddig elég vadul vártam az L-t, de az ember azért nagyon vágyik a meglepetésre 😊 meg a semleges néző is mindig a gyengébbnek szurkol 😉
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
egyébként apró optimizmus kerülget, így, hogy Flynn egész héten az első csapattal edzett, valszeg kidolgoztak vmi olyan taktikát, ami fekszik majd neki. a Pats meg nem tudja kivel áll szemben 😀😀
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nekem ez lesz idén a második meccs, amit ki kell hagynom, az előző a Queens elleni volt zh miatt. Remélem, a holnapi vizsga is szerencsét hoz, és behúzzuk 😊
Amúgy meg:
L
lesz
bőven
2/2
3/1
ajjaj, de mennyi

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
kis adventi esélylatolgatás:
1. W vagy L? L
2. Lesz-e 100 futott yardunk? így, hogy Flynn, szvsz lesz.
3. Lesz-e 100 passzolt yardunk 😕 ? remélem...
4. Flynn TD/INT: 1 TD/3 INT
5. Brady TD/INT: 2 TD/1 INT (Tramon)
6. Lesz-e hó a foxboroughi fenyőfákon ma este? lesz.brk
1. WIN
2. lesz (Kuuuuuuuhnnak lesz egy eredetileg 1.5, de misstackle után 50 yardos futása 😊)
3. simán
4. 2/2
5. 3/2
6. lesz

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
kis adventi esélylatolgatás:
1. W vagy L? L
2. Lesz-e 100 futott yardunk? így, hogy Flynn, szvsz lesz.
3. Lesz-e 100 passzolt yardunk 😕 ? remélem...
4. Flynn TD/INT: 1 TD/3 INT
5. Brady TD/INT: 2 TD/1 INT (Tramon)
6. Lesz-e hó a foxboroughi fenyőfákon ma este? lesz.brk
L
lesz
lesz
1/2
3/0
lesz
több mint 13 éve
KGB 79
1. L
2. igen
3. nagy nehezen, de lesz
4. 1/3
5. 3/0
6. lesz
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
kis adventi esélylatolgatás:
1. W vagy L? L
2. Lesz-e 100 futott yardunk? így, hogy Flynn, szvsz lesz.
3. Lesz-e 100 passzolt yardunk 😕 ? remélem...
4. Flynn TD/INT: 1 TD/3 INT
5. Brady TD/INT: 2 TD/1 INT (Tramon)
6. Lesz-e hó a foxboroughi fenyőfákon ma este? lesz.brk
L
lesz
lesz
1/2
3/1
lesz
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
kis adventi esélylatolgatás:
1. W vagy L? L
2. Lesz-e 100 futott yardunk? így, hogy Flynn, szvsz lesz.
3. Lesz-e 100 passzolt yardunk 😕 ? remélem...
4. Flynn TD/INT: 1 TD/3 INT
5. Brady TD/INT: 2 TD/1 INT (Tramon)
6. Lesz-e hó a foxboroughi fenyőfákon ma este? lesz
több mint 13 éve
triangle 1 283
...
amúgy nem tudom miben reménykedtek, ti szoptatok 3 pontot a Jetstől, mi meg nulláztuk őket 😀😀😀.brk
nekünk a halvány reményt az ellenük szerzett pontok közti különbség jelenti 😉
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Egy vérszomjas Pats ma (!!) csúnyán elpicsázna, de ők már lazíthatnak, talán ezért adok magunknak 10% esélyt.JayB
Hát az a lazítás nem ma fog eljönni. Otthon mindig komolyan vesszük a meccset. Ráérünk lazítani a Miami ellen 😀FViktor93
áhh, inkább egy non conference ellen, mint egy csoportrivális 😀
amúgy nem tudom miben reménykedtek, ti szoptatok 3 pontot a Jetstől, mi meg nulláztuk őket 😀😀😀.brk
Ez nagyon nagy 😂
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Egy vérszomjas Pats ma (!!) csúnyán elpicsázna, de ők már lazíthatnak, talán ezért adok magunknak 10% esélyt.JayB
Hát az a lazítás nem ma fog eljönni. Otthon mindig komolyan vesszük a meccset. Ráérünk lazítani a Miami ellen 😀FViktor93
áhh, inkább egy non conference ellen, mint egy csoportrivális 😀
amúgy nem tudom miben reménykedtek, ti szoptatok 3 pontot a Jetstől, mi meg nulláztuk őket 😀😀😀
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Egy vérszomjas Pats ma (!!) csúnyán elpicsázna, de ők már lazíthatnak, talán ezért adok magunknak 10% esélyt.JayB
Hát az a lazítás nem ma fog eljönni. Otthon mindig komolyan vesszük a meccset. Ráérünk lazítani a Miami ellen 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Egy vérszomjas Pats ma (!!) csúnyán elpicsázna, de ők már lazíthatnak, talán ezért adok magunknak 10% esélyt.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
sztem maradok, addig tanulok, amíg kezdődik a meccs, aztán max ha eldőlni látszik akkor lefekszem.
GO PACK GOOOOOOOO!!!!!!.brk
ha mi alázzuk a Patset, akkor miért fekszel majd le? 😛
come on Flynn, meg lehet ezt csinálni
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
sztem maradok, addig tanulok, amíg kezdődik a meccs, aztán max ha eldőlni látszik akkor lefekszem.
GO PACK GOOOOOOOO!!!!!!
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Na megint gameday, illetve csak éjjel játszunk mindegy. 😊

Sajnos ez lesz az első meccs ebben az évben, amit nem látok majd élőben, eddig az összeset sikerült végigizgulni, a mostani SNF-t azonban nem tudom nézni. (hétfő-kedd vizsga..) Abban bízok, hogy hátha szerencsét "hozok" a fiúknak, és meglepődök az eredményen amikor látom a főoldalon. 😛

Sok veszteni valónk nincsen én úgy érzem, ha jól olvastam Brady nem kapott ki 2006 óta otthon.., ha szoros meccsen bukunk el, az még hasznosabb is lehet, a két még hátralévő playoff hangulatú meccsünkre. Igazság szerint egy szavunk nem lehetne, (lásd Washington, Miami elleni meccseket --> sérülések), ha már réges-rég kiestünk volna a rájátszásért folytatott hajtásból.

több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Sajnos szerintem a holnapi meccs egyetlen kérdése a cumi mérete.... Mert ha a D még oda is teszi magát(hetek óta erőn felül) azért valljuk be -bár nem néztem statisztikát- de szerintem túl sok pontot nem csináltak. Az O meg Flynn-el... Próbálok amúgy valami pozitívra is gondolni 😊 hát talán valami segítség lehet a Pats kezdő CB-einek a hiánya. Remélem Matty minden teher nélkül szarok bele mi lesz mentalitással megy ki a pályára, és talán lehet vmi.

1 picit más téma, kíváncsi volnék a véleményetekre( bár szinte lehetetlen), hogy ha már McNabb úgyis repül Washingtonból, jövőre második számú QB jó lenne. Tapasztalata jó lehetne Áronnak és, hát ilyen esetekben mint a mostani, jobb lenne mint Matty, szerintem.Rubens
Nem hinném,hogy Dmac padozna az élete hátralévő részén.
Másodszor meg van ott 2.számú irányító minek egy új?

több mint 13 éve
KGB 79
Sajna az a helyzet, hogy ha kikapunk és nyer a giants és a bears is, akkor vége a playoff álmoknak! Hogy mégis bejussunk, ahhoz meg kell vernünk a giantset és a bearset, de a kettőből valamelyiknek mégegyszer ki kell kapniuk. Úgyhogy a mai meccs sajna eléggé sorsdöntő, ha kikapunk, akkor már tényleg nagy mázli kell!zolten
A Bears a Jets-el és velünk játszik, ha ugyan az lenne a mérlegünk akkor a Bears nyerné a csoportot a múlt heti meccs miatt. A Giants-Phily-t azért én nem venném biztos Giants győzelemnek
több mint 13 éve
zolten Green Bay Packers 228
Sajna az a helyzet, hogy ha kikapunk és nyer a giants és a bears is, akkor vége a playoff álmoknak! Hogy mégis bejussunk, ahhoz meg kell vernünk a giantset és a bearset, de a kettőből valamelyiknek mégegyszer ki kell kapniuk. Úgyhogy a mai meccs sajna eléggé sorsdöntő, ha kikapunk, akkor már tényleg nagy mázli kell!
több mint 13 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Nagyon jó lenne, ha mi szereznénk az első pontokat és nem kéne rögtön az elején rohanni az eredmény után.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Hát akkor itt az új helyzet, Flynn a tűzkeresztségben, mélységes underdog szerepben. Ki tudja, lehet hogy holnap összejön minden, neki is, Starksnak, a D-nek is hogy pontokat szerezzen.
Akárhogy is, emlékezetes lesz, ha nagy vereség, akkor is, ha valamilyen megmagyarázhatatlan csoda folytán W, akkor is. Lássuk! 😊

Az valószínű, hogy nincs elegendő anyag a film studyhoz.

Kinti fórumon egy fan: "Knowing the Patriots, they probably broke into Flynn's childhood home and stole family movies of him. "

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Flynn fasza backup, de utolsó évében van és szerintem tuti elmegy majd "szerencsétpróbálni", itt az életben nem lesz kezdő. Lényeg a lényeg lassan kukázhatunk backup QB-t, talán Harrell lesz az, talán valaki más de biztosan nem McNabb.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
1 picit más téma, kíváncsi volnék a véleményetekre( bár szinte lehetetlen), hogy ha már McNabb úgyis repül Washingtonból, jövőre második számú QB jó lenne. Tapasztalata jó lehetne Áronnak és, hát ilyen esetekben mint a mostani, jobb lenne mint Matty, szerintem.Rubens
Ez hülyeség, már bocsi 😊. Ahogy írták, egyrészt McNabb nem lesz csere. Másrészt, ha vállalná, se hoznánk ide. Minek? Kezdőnek nyilvánvalóan nem kell. Cserére normál esetben nincs szükség, olyan fizetésűre, mint ő lenne meg pláne nem. Ráadásul itt van Flynn, aki a csereQB-k között szerintem nem tartozik a rosszabbak közé, sőt.

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Aaron OUT, orvosi döntés, nem ment át a külsős teszten.JayB
erről eddig lemaradtam :/. mármint hogy már biztos. de Harrellnek örülök, bár ne kelljen beállniaSzobi22
Ha Flynn nagyon szar lesz (ne legyen) és már nagyon eldőlt akkor szerintem beküldjük.JayB
Őszintén és bántás nélkül kérdezem: minek?
Van egy QB-nk, aki harmadik éve Rodgers backupja. Meg van felé a bizalom, McCarthyék folyamatosan azt kommunikálják, hogy töretlen a fejlődése. Végre a handoffnál nagyobb szerepet kap, de szarul teljesít (egy New England ellen), ezért behozzák helyette a PS-ból hirtelenjében egy nappal azelőtt leigazolt még Flynnél is jóval tapasztalatlanabb Harrellt, aki 1., annyira nem jó, hogy a rosteren legyen, 2., nem is gyakorolt a csapattal. Ez sztem. kb azt jelentené, hogy Flynn és a "nevelésébe" ölt 3 évnyi munka megy a kukába, ezt pedig nem tartom valószínűnek.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
1 picit más téma, kíváncsi volnék a véleményetekre( bár szinte lehetetlen), hogy ha már McNabb úgyis repül Washingtonból, jövőre második számú QB jó lenne. Tapasztalata jó lehetne Áronnak és, hát ilyen esetekben mint a mostani, jobb lenne mint Matty, szerintem.Rubens
Ennek az esélye a nullánál is kevesebb. Elöbb lesz kezdő a Vikings-nél.zinedine5
nem lesz McNabb backup, ebben biztos vagyok, előbb hagyja akkor abba szvsz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal