Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 292 — Ajmo Vatreni
1 picit más téma, kíváncsi volnék a véleményetekre( bár szinte lehetetlen), hogy ha már McNabb úgyis repül Washingtonból, jövőre második számú QB jó lenne. Tapasztalata jó lehetne Áronnak és, hát ilyen esetekben mint a mostani, jobb lenne mint Matty, szerintem.Rubens
Ennek az esélye a nullánál is kevesebb. Elöbb lesz kezdő a Vikings-nél.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sajnos szerintem a holnapi meccs egyetlen kérdése a cumi mérete.... Mert ha a D még oda is teszi magát(hetek óta erőn felül) azért valljuk be -bár nem néztem statisztikát- de szerintem túl sok pontot nem csináltak. Az O meg Flynn-el... Próbálok amúgy valami pozitívra is gondolni 😊 hát talán valami segítség lehet a Pats kezdő CB-einek a hiánya. Remélem Matty minden teher nélkül szarok bele mi lesz mentalitással megy ki a pályára, és talán lehet vmi.

1 picit más téma, kíváncsi volnék a véleményetekre( bár szinte lehetetlen), hogy ha már McNabb úgyis repül Washingtonból, jövőre második számú QB jó lenne. Tapasztalata jó lehetne Áronnak és, hát ilyen esetekben mint a mostani, jobb lenne mint Matty, szerintem.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Annyiban mondjuk értelmezhető negatívumként, hogy A-Rod ezek szerint gyakorlatilag biztos, hogy out. Nagyon félek egy nagy zakótól, remélhetőleg a Pats elhiszi, hogy sima meccs lesz, és megnyeri nekünk a D (Flynnel kiegészülve persze). De idén ez az első meccs, ahol úgy gondolom, hogy esélyünk sem nagyon van. Sajnálom, ez van 😕Szobi22
Aaron OUT, orvosi döntés, nem ment át a külsős teszten.JayB
erről eddig lemaradtam :/. mármint hogy már biztos. de Harrellnek örülök, bár ne kelljen beállniaSzobi22
Ha Flynn nagyon szar lesz (ne legyen) és már nagyon eldőlt akkor szerintem beküldjük.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hell yeahh the Packers have signed QB Graham Harrell to the active roster from the practice squad and placed S Anthony Smith on injured reserve.JayB
Annyiban mondjuk értelmezhető negatívumként, hogy A-Rod ezek szerint gyakorlatilag biztos, hogy out. Nagyon félek egy nagy zakótól, remélhetőleg a Pats elhiszi, hogy sima meccs lesz, és megnyeri nekünk a D (Flynnel kiegészülve persze). De idén ez az első meccs, ahol úgy gondolom, hogy esélyünk sem nagyon van. Sajnálom, ez van 😕Szobi22
Aaron OUT, orvosi döntés, nem ment át a külsős teszten.JayB
erről eddig lemaradtam :/. mármint hogy már biztos. de Harrellnek örülök, bár ne kelljen beállnia

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Hell yeahh the Packers have signed QB Graham Harrell to the active roster from the practice squad and placed S Anthony Smith on injured reserve.JayB
Annyiban mondjuk értelmezhető negatívumként, hogy A-Rod ezek szerint gyakorlatilag biztos, hogy out. Nagyon félek egy nagy zakótól, remélhetőleg a Pats elhiszi, hogy sima meccs lesz, és megnyeri nekünk a D (Flynnel kiegészülve persze). De idén ez az első meccs, ahol úgy gondolom, hogy esélyünk sem nagyon van. Sajnálom, ez van 😕Szobi22
Aaron OUT, orvosi döntés, nem ment át a külsős teszten.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hell yeahh the Packers have signed QB Graham Harrell to the active roster from the practice squad and placed S Anthony Smith on injured reserve.JayB
Annyiban mondjuk értelmezhető negatívumként, hogy A-Rod ezek szerint gyakorlatilag biztos, hogy out. Nagyon félek egy nagy zakótól, remélhetőleg a Pats elhiszi, hogy sima meccs lesz, és megnyeri nekünk a D (Flynnel kiegészülve persze). De idén ez az első meccs, ahol úgy gondolom, hogy esélyünk sem nagyon van. Sajnálom, ez van 😕

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Hell yeahh the Packers have signed QB Graham Harrell to the active roster from the practice squad and placed S Anthony Smith on injured reserve.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Kár a meccsért, megnéztem volna mire vagyunk képesek jelenleg egy Patriots szintű csapat ellen. Így a vereség szinte biztos, csereirányítóval, futójáték nélkül az esélyünk minimális.bebop
Éppen ezért kell nézni! Az ilyen előre lefutott meccseknél néha beüt a krach és az underdog valahogy nyer... vagy feltörlik velünk a padlót iszonyat mód. Nem tudom, lehet hogy abban a nagy vereségben lehetne valami megtisztító erő is.
Szóval harcra fel, mi is a pályán leszünk!!! (remélem nem csak dísznek 😀 )Gergőbácsi
ez értelemszerűen nem befolyásolja,h megnézem-e a meccset 😊

(megnézem)bebop
sorry, ezt nagyon elnéztem 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
bebop 413 — Packers fan
Kár a meccsért, megnéztem volna mire vagyunk képesek jelenleg egy Patriots szintű csapat ellen. Így a vereség szinte biztos, csereirányítóval, futójáték nélkül az esélyünk minimális.bebop
Éppen ezért kell nézni! Az ilyen előre lefutott meccseknél néha beüt a krach és az underdog valahogy nyer... vagy feltörlik velünk a padlót iszonyat mód. Nem tudom, lehet hogy abban a nagy vereségben lehetne valami megtisztító erő is.
Szóval harcra fel, mi is a pályán leszünk!!! (remélem nem csak dísznek 😀 )Gergőbácsi
ez értelemszerűen nem befolyásolja,h megnézem-e a meccset 😊

(megnézem)

GB
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Pats fan szemmel, de talán érdekes a "zöldöböl"-ben is.... remélem nem írtam nagy baromságot:
http://patriots.hu/beharangozo-15-het-pats-vs-packers/
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Ilyen biztos vereséget mióta a packersnek szurkolok nem vártam még soha, talán pont ezért nyerünk 😊 go flynn
több mint 13 éve
Dega 53 — van
Kár a meccsért, megnéztem volna mire vagyunk képesek jelenleg egy Patriots szintű csapat ellen. Így a vereség szinte biztos, csereirányítóval, futójáték nélkül az esélyünk minimális.bebop
Éppen ezért kell nézni! Az ilyen előre lefutott meccseknél néha beüt a krach és az underdog valahogy nyer... vagy feltörlik velünk a padlót iszonyat mód. Nem tudom, lehet hogy abban a nagy vereségben lehetne valami megtisztító erő is.
Szóval harcra fel, mi is a pályán leszünk!!! (remélem nem csak dísznek 😀 )Gergőbácsi
Szimpatikus hozzáállás,így kell ezt csinálni!!

"Kívánságodra bármilyen színű autót tudunk szállítani,ha a kívánságod fekete!!" Henry Ford
Go Tommy,Go Pats!!
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Kár a meccsért, megnéztem volna mire vagyunk képesek jelenleg egy Patriots szintű csapat ellen. Így a vereség szinte biztos, csereirányítóval, futójáték nélkül az esélyünk minimális.bebop
Éppen ezért kell nézni! Az ilyen előre lefutott meccseknél néha beüt a krach és az underdog valahogy nyer... vagy feltörlik velünk a padlót iszonyat mód. Nem tudom, lehet hogy abban a nagy vereségben lehetne valami megtisztító erő is.
Szóval harcra fel, mi is a pályán leszünk!!! (remélem nem csak dísznek 😀 )

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
bebop 413 — Packers fan
Kár a meccsért, megnéztem volna mire vagyunk képesek jelenleg egy Patriots szintű csapat ellen. Így a vereség szinte biztos, csereirányítóval, futójáték nélkül az esélyünk minimális.

GB
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Áron állapota doubtfulra módosult, szinte biztosan Flynn kezdHurka
Nem is nagy baj. 70-30 arányban akkor is a Pats az esélyes ha Rodgers egészséges lett volna szerintem.
Pihenje csak ki magát a 2 igazából sorsdöntő meccsre.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Áron állapota doubtfulra módosult, szinte biztosan Flynn kezd
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
ha megverjük a Pats-t, meglesz a mikróm 😀 akkora lökést adna, hogy simán megtanulnám hétfőn!
(1 napja tudom h mennem kell kedden vizsgázni és aznap van állam és jogtöri is, eddig nem igen készültem rá).brk
a mikro az pite, inkább zacsizzatok 😀Wyatt
Halaszd el,egy napra elég egy csapás is.... 😉Dega
ha ennyi lenne... 😊
a jögtörit nem fogom, mivel januárra lehet legközelebb.
a mikrót meg nem lehet, ez az utolsó dobásom 😀
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
ha megverjük a Pats-t, meglesz a mikróm 😀 akkora lökést adna, hogy simán megtanulnám hétfőn!
(1 napja tudom h mennem kell kedden vizsgázni és aznap van állam és jogtöri is, eddig nem igen készültem rá).brk
a mikro az pite, inkább zacsizzatok 😀Wyatt
Halaszd el,egy napra elég egy csapás is.... 😉Dega
adom... 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Dega 53 — van
ha megverjük a Pats-t, meglesz a mikróm 😀 akkora lökést adna, hogy simán megtanulnám hétfőn!
(1 napja tudom h mennem kell kedden vizsgázni és aznap van állam és jogtöri is, eddig nem igen készültem rá).brk
a mikro az pite, inkább zacsizzatok 😀Wyatt
Halaszd el,egy napra elég egy csapás is.... 😉

"Kívánságodra bármilyen színű autót tudunk szállítani,ha a kívánságod fekete!!" Henry Ford
Go Tommy,Go Pats!!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ha megverjük a Pats-t, meglesz a mikróm 😀 akkora lökést adna, hogy simán megtanulnám hétfőn!
(1 napja tudom h mennem kell kedden vizsgázni és aznap van állam és jogtöri is, eddig nem igen készültem rá).brk
a mikro az pite, inkább zacsizzatok 😀

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
ahogy nézem esélyes, hogy havazni fog. hmhmhm.brk
Jön a "kinek jobb a futójátéka"? 😊 Nem vagyunk egy Jets 😊
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
ahogy nézem esélyes, hogy havazni fog. hmhmhm
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ha semleges szemmel nézem C, ha szurkolóként A 😊
tehát: B 😊 😊 😊kobalu91
Az igazi átlag 😀
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Leszek én a negatív hullám.
D
*kívánom hogy ne legyen igazam 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Ha semleges szemmel nézem C, ha szurkolóként A 😊
tehát: B 😊 😊 😊