Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
KGB 79
Nem hozott szerencsét a csapatnak a mai vizsga 😕 (az mellékes, hogy meghúznak ezek után)
Remélem, ez a vereség nem veszi el a hitüket, inkább megsokszorozza. Szerintem mindkettő benne van, remélem, utóbbi történik. Megint rengeteget bénáztunk, így nem lehet, főleg a Pats ellen. Még meg lehet a PO, úgyhogy innentől kell nagyon odatenni magunkat.
Az viszont szerintem ma hajnalban eldőlt, hogy jövőre nem Flynn lesz a backup-QB..Szobi22
az a baj hogy 1 meccs alapján nem hiszem hogy sokat kapnánk érte, viszont az látszott hogy nem béna a gyerek, most nem csak be kellett ugrania az utolsó 2 drive-ra, sztem nem ártana megtartani.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nem hozott szerencsét a csapatnak a mai vizsga 😕 (az mellékes, hogy meghúznak ezek után)
Remélem, ez a vereség nem veszi el a hitüket, inkább megsokszorozza. Szerintem mindkettő benne van, remélem, utóbbi történik. Megint rengeteget bénáztunk, így nem lehet, főleg a Pats ellen. Még meg lehet a PO, úgyhogy innentől kell nagyon odatenni magunkat.
Az viszont szerintem ma hajnalban eldőlt, hogy jövőre nem Flynn lesz a backup-QB..

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Sajnos az esti foci utáni sörözés mellékhatásaként mély álomba szenderültem, nem ébredtem fel az ébresztőre sem... Reggel az eredményt látva azt mondtam: ez már döfi! Több mint tisztes helytállás... remélem, még további önbizalmat ad ez a szoros vereség. Egyszer már nyernünk kell szorosat is... Ha jobban belegondolok, a sérüléseket tekintve kész csoda hogy esélyesek vagyunk a PO-ra. Ezt a csapatot még nem mosták le a pályáról, és az is beszédes, hogy idén először kaptunk 30 pont fölött....
Na mindegy, remélem nyugodtan, kiegyensúlyozattan és kíméletlenül játszunk ellenfeleink ellen. Az biztos, hogy kurva nehéz lesz.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Az az INT nem kellett volna Flynntől és akkor fasza 5ös
ismét 1 nyerhető meccset buktunk el, ha jól számolok akkor a 6.

futójátékot honnan szedtük azt nem tudom, de tetszett 😊KGB
Konkrétan a 6 elvesztett meccsen összesen 20 ponttal kaptunk többet, mint amennyit szereztünk.

Bears -3
Redskins -3
Dolphins -3
Falcons -3
Lions -4
Pats -4

2 éve a 6-10-es idényben is kb ekkora vereségek voltak, akkor ki lett cserélve a fél stáb. Igaz akkor a D# volt kevéssé acélos.
Most nem lehetne csak Slocum és bandája a távozó?
több mint 13 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Lefuttattam ezt a szimulátort

http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine

HA megnyerjük a két hátralévő meccset, ELVILEG nem alakulhat ki olyan forgatókönyv, hogy ne lenne meg a PO.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
szerintem B.gamerkr
Remélem B, és úgy érzem, hogy nem leszünk boldogtalanok vasárnap este... 😊Sanco
Valami olyasmire gondoltam, hogy ha nem is nyerünk, akkor is emelt fővel fejezzük be a meccset. Ez bejött, de most mégis keserű ez az érzés. Sebaj, majd holnap, vagy holnapután már nem lesz ilyen rossz.
több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Megint elbuktunk egy szoros meccset, de még meglehet a playoff, csak hozni kell mindkét hátralévő mérkőzést.
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Ma mi voltunk a szimpatikus vesztes. Persze ez is több, mint amit vártunk, de akkor is, ezt megnyerhettük volna.Kampman
ha nem ilyen balfaszkodással veszítünk nem lennék mérges. de ez így szar. simán lehetett volna W
több mint 13 éve
KGB 79
Az az INT nem kellett volna Flynntől és akkor fasza 5ös
ismét 1 nyerhető meccset buktunk el, ha jól számolok akkor a 6.

futójátékot honnan szedtük azt nem tudom, de tetszett 😊
több mint 13 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Ma mi voltunk a szimpatikus vesztes. Persze ez is több, mint amit vártunk, de akkor is, ezt megnyerhettük volna.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Sanco! Szerintem hagyd a picsába 😀, már természetes, hogy a csapat 3/4-e inactive 😀Rubens
Az az érdekes, hogy Starks egészséges, de ennek ellenére nem került be a keretbe.Sanco
B-Jax kvalitásai megkérdőjelezhetetlenek, és valszeg a héten az edzéseken is olyan dolgokat villantott, hogy MM biztos úgy gondolja semmi szükség Starksra 😀 VAGY!!! Matty annyit fog passzolni, hogy meg se próbálunk futni. 😀Rubens
Inkább visszatérünk megint a '20-as évekhez és erőből oldjuk a futásokat: 3 FB + Nance
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sanco! Szerintem hagyd a picsába 😀, már természetes, hogy a csapat 3/4-e inactive 😀Rubens
Az az érdekes, hogy Starks egészséges, de ennek ellenére nem került be a keretbe.Sanco
B-Jax kvalitásai megkérdőjelezhetetlenek, és valszeg a héten az edzéseken is olyan dolgokat villantott, hogy MM biztos úgy gondolja semmi szükség Starksra 😀 VAGY!!! Matty annyit fog passzolni, hogy meg se próbálunk futni. 😀
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Sanco! Szerintem hagyd a picsába 😀, már természetes, hogy a csapat 3/4-e inactive 😀Rubens
Az az érdekes, hogy Starks egészséges, de ennek ellenére nem került be a keretbe.Sanco
iggeeen? ó hogy basszák meg...
remélem nem Harrell miatt... ha igen, akkor JayB hibája 😀
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Sanco! Szerintem hagyd a picsába 😀, már természetes, hogy a csapat 3/4-e inactive 😀Rubens
Az az érdekes, hogy Starks egészséges, de ennek ellenére nem került be a keretbe.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sanco! Szerintem hagyd a picsába 😀, már természetes, hogy a csapat 3/4-e inactive 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Basszameg, álmosodok..... :/ telhetne gyorsabban az idő, nagyon kellett ez az Eagles W, remélem a srácokat is feldobja és megtörténik a CSODA! 😀
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Inactives: Josh Gordy DB, Cullen Jenkins DE, Pat Lee CB, Nick McDonald G, Marshall Newhouse T, Aaron Rodgers QB, James Starks RB :o, Frank Zombo OLB
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
MIIIIICSODA? jézusom kikapott a Giants? 😀 nem is néztem a 2.félidőt, inkább egy dolgozatot írtam, és most mondja a Ricsi,h csodát művel a Falcons...

Hálistennek. Ismét kezünkben a sorsunk.bebop
Eagles nem? Falcons az a másik madár 😊
több mint 13 éve
bebop 413 — Packers fan
MIIIIICSODA? jézusom kikapott a Giants? 😀 nem is néztem a 2.félidőt, inkább egy dolgozatot írtam, és most mondja a Ricsi,h csodát művel a Falcons...

Hálistennek. Ismét kezünkben a sorsunk.

GB
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
srácok
nem biztos, hogy igazam van, de
TB kiszállt a versenyből, ha ma ki is kapunk, Giants 1 meccsre van tőlünk így ha őket meg a macikat megverjük, akkor biztos PO 😀😀😀
és ugye a NY most teljesen romokban és padlón ilyen meccs után, Bears meg hát örökrangadó.
OPTIMIZMUS 😊
több mint 13 éve
ilaris Green Bay Packers 215
31:38
bocs
ilaris

több mint 13 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Ezt a végjátékot... basszus.........
31:17 ről 31:37
KÖSZÖNJÜK EAGLES::😊
ilaris

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Na a Giants tesz róla, már a félidőben megverje a Filit. A vikings hnap 3. számú irányítóval várja a Bearst, így sanszos,h mindkét riválisunk behúzza az eheti meccsét. nem vagyunk túl rózsás helyzetben, de nembaj, majd Flynn este odabasz.bebop
fordított az Eagles 😂

Köszönjük meg nekik!

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
legalább az Oroszlánok elverték a TB-t 😀

több mint 13 éve
bebop 413 — Packers fan
Na a Giants tesz róla, már a félidőben megverje a Filit. A vikings hnap 3. számú irányítóval várja a Bearst, így sanszos,h mindkét riválisunk behúzza az eheti meccsét. nem vagyunk túl rózsás helyzetben, de nembaj, majd Flynn este odabasz.

GB