Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Szerintem mindenkinek elég lenne karácsonyra ha láthatnánk egy(vagy több😛) Packers playoff meccset 😊 Így vagyok ezzel én is.
A Giants ellen nagyon fog kellni a jó pass protection, láthattuk a Sasok ellen hogy egy mobilis irányítót is megtudott közelíteni(nem is egyszer) a Giants D-Line. Futójátékra nem alapoznék ezellen a védelem ellen, de hátha legalább olyan teljesítményre lesz képes a B-Jax-Starks-Nance trió mint a Pats ellen. A kicsi Ilájt meg szétkell tépni 😀 Claymaker nagy meccse lehet ez.Ha kicsit siettetik máris nem fog olyan pontosan dobálni, amit Secondary kifog használni.
Az én tippem: 31-17 W Claymaker 2 sack 1 FF Tramon 1 INT 100 yard alatti NY futójáték
Rodgers 300+ yard 3 TD 0 int Jennings 2 TD Jones 1TD Kuhn 1 futott és egy FG 😊

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Másrészt most láthatta élesben is, hogy nincs vége a csapatnak, ha valami történik vele (ne történjen, mert kicsit fura lenne, ha Flynnel nyernénk SB, mert Aaron sérült 😀)Szobi22
Ez egy fiatal késői körös nagy egyetemről jövő bowl győztes beugró QB-nak már sikerült egyszer 😊
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hát üdv az újaknak, király, hogy egyre többen vagyunk, tényleg írjatok bátran 😊
Azt kértem a Jézuskától, hogy legyen meg a PO. Remélem, hétvégén nem hagy cserben, és meghagy abban a hitben, hogy legalább remény van rá 😊
Komolyabbra fordítva: Rodgersnek akár jót is tehetett ez a pihenő, mert félelmetes nyomás (nem csak az ellenfelekre gondolok most) volt rajta egész évben, és most talán kicsit kipihenhette magát. Másrészt most láthatta élesben is, hogy nincs vége a csapatnak, ha valami történik vele (ne történjen, mert kicsit fura lenne, ha Flynnel nyernénk SB, mert Aaron sérült 😀)

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Sziasztok én is elsőnek írok ide bár már tavaly óta követem a meccseket és olvasom a fórumot is.
Tehát tegyük fel megnyerjük a köv két meccset akkor benne vagyunk a PO-ba?
Köszönöm előre is a válaszokat!
Go Pack!Lokter
hello neked is, benn ám 😊.brk
Köszi egyébként tavaly írtam egy pár hsz-t a fórumra de erre az újra még nem 😊Lokter
Nekem ismerős is volt a neved, csak nem tudtam honnan 😀
Ja és üdv neked is és Caruss-nak is!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok én is elsőnek írok ide bár már tavaly óta követem a meccseket és olvasom a fórumot is.
Tehát tegyük fel megnyerjük a köv két meccset akkor benne vagyunk a PO-ba?
Köszönöm előre is a válaszokat!
Go Pack!Lokter
hello neked is, benn ám 😊.brk
Köszi egyébként tavaly írtam egy pár hsz-t a fórumra de erre az újra még nem 😊
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Sziasztok én is elsőnek írok ide bár már tavaly óta követem a meccseket és olvasom a fórumot is.
Tehát tegyük fel megnyerjük a köv két meccset akkor benne vagyunk a PO-ba?
Köszönöm előre is a válaszokat!
Go Pack!Lokter
hello neked is, benn ám 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok én is elsőnek írok ide bár már tavaly óta követem a meccseket és olvasom a fórumot is.
Tehát tegyük fel megnyerjük a köv két meccset akkor benne vagyunk a PO-ba?
Köszönöm előre is a válaszokat!
Go Pack!
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Sziasztok!
Ha megverjük a Giants-et akkor az utsó fordulóra nagyon jók az esélyeink mert a Bears óvni fogja majd az embereit a playoffra, míg a Washingtonnak nem lesz vesztenni valója Ilájék ellen és harcolni fognak.
Hajrá Green Bay!

egy újdonsült fórumozó...Caruss
Isten hozott a legnagyobb csapat hazai szurkolóinak kis baráti közösségében!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Sziasztok!
Ha megverjük a Giants-et akkor az utsó fordulóra nagyon jók az esélyeink mert a Bears óvni fogja majd az embereit a playoffra, míg a Washingtonnak nem lesz vesztenni valója Ilájék ellen és harcolni fognak.
Hajrá Green Bay!

egy újdonsült fórumozó...Caruss
üdv, örülök, hogy egyre többen vagyunk 😊
bizony, saját kezünkben a sorsunk, de ehhez muszáj a Giantset megütni. mondjuk szvsz meglehet, hazai pálya, éledező futójáték, padlóba döngölt ellenfél, plusz most már Favre sincs aki utolsó playnél INT-t dob majd 😀.brk
A futójátékot még nem írnám le, de az tény, hogy a Pats ellen nagyon jól működött, többet nem is kérnék karácsonyra a jézuskától 😀
A QB-nk meg ahogy olvasom nagyon tele van önbizalommal, remélem Áronka "swagger" rating-je nem fog visszaesni az első pár ütés után...
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Sziasztok!
Ha megverjük a Giants-et akkor az utsó fordulóra nagyon jók az esélyeink mert a Bears óvni fogja majd az embereit a playoffra, míg a Washingtonnak nem lesz vesztenni valója Ilájék ellen és harcolni fognak.
Hajrá Green Bay!

egy újdonsült fórumozó...Caruss
üdv, örülök, hogy egyre többen vagyunk 😊
bizony, saját kezünkben a sorsunk, de ehhez muszáj a Giantset megütni. mondjuk szvsz meglehet, hazai pálya, éledező futójáték, padlóba döngölt ellenfél, plusz most már Favre sincs aki utolsó playnél INT-t dob majd 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Sziasztok!
Ha megverjük a Giants-et akkor az utsó fordulóra nagyon jók az esélyeink mert a Bears óvni fogja majd az embereit a playoffra, míg a Washingtonnak nem lesz vesztenni valója Ilájék ellen és harcolni fognak.
Hajrá Green Bay!

egy újdonsült fórumozó...Caruss
szia üdv itt írj minél többet, hisz ez mégiscsak egy fórum 😊
több mint 13 éve
Caruss 7
Sziasztok!
Ha megverjük a Giants-et akkor az utsó fordulóra nagyon jók az esélyeink mert a Bears óvni fogja majd az embereit a playoffra, míg a Washingtonnak nem lesz vesztenni valója Ilájék ellen és harcolni fognak.
Hajrá Green Bay!

egy újdonsült fórumozó...
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 908 — SuperBowl Champions 2013/2014
Rövid esélylatolgatás Flynn jövőjéről:
Matt FlynnSanco
"Teams that definitely will be looking for a new starting quarterback next season are Seattle, Carolina, Minnesota and Arizona. San Francisco, Buffalo, Washington and Miami probably will as well"

Hát, ha lehet választani, akkor Miami 😊 Buffaloban szegény Brohm-nak lenne üldözési mániája tőle 😀 Carolina-ban meg ott van Clausen, szerintem nem vinnének most oda senkit, bár élőben még nem láttam.
A 49ers újabban csak az 1/1-eket gyűjti 😀LN
Seattle-be elküldhetjük, ott úgyis menő dolog komoly ellenértéket adni semmit nem bizonyított irányítókért 😊JayB
Hacaca :cool:
Azért Seattle-ben sem mindenki madár 😀 *és ez spontán jött*
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Rövid esélylatolgatás Flynn jövőjéről:
Matt FlynnSanco
"Teams that definitely will be looking for a new starting quarterback next season are Seattle, Carolina, Minnesota and Arizona. San Francisco, Buffalo, Washington and Miami probably will as well"

Hát, ha lehet választani, akkor Miami 😊 Buffaloban szegény Brohm-nak lenne üldözési mániája tőle 😀 Carolina-ban meg ott van Clausen, szerintem nem vinnének most oda senkit, bár élőben még nem láttam.
A 49ers újabban csak az 1/1-eket gyűjti 😀LN
Seattle-be elküldhetjük, ott úgyis menő dolog komoly ellenértéket adni semmit nem bizonyított irányítókért 😊
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Rövid esélylatolgatás Flynn jövőjéről:
Matt FlynnSanco
"Teams that definitely will be looking for a new starting quarterback next season are Seattle, Carolina, Minnesota and Arizona. San Francisco, Buffalo, Washington and Miami probably will as well"

Hát, ha lehet választani, akkor Miami 😊 Buffaloban szegény Brohm-nak lenne üldözési mániája tőle 😀 Carolina-ban meg ott van Clausen, szerintem nem vinnének most oda senkit, bár élőben még nem láttam.
A 49ers újabban csak az 1/1-eket gyűjti 😀
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Egy kis hír (?) a szomszédvár környékéről:

Állítólag
már megint sok jót kívánt a Packersnek, Peppers-zel folytatott kvaterkázása után.

Go beat the Packers

Nem mintha különösebben érdekes lenne, mit mond a sexter. Van aki nem tud felejteni 😊
Remélem nem adjuk meg neki az örömöt.
Egy bártulaj kétes hírű mondását elferdítve és a valósághoz igazítva: I just heard on the news that the Mississippi is rising. Tears from Vikings fans.'

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d19b1d/article/packs-rodgers-ok-to-play-after-missing-a-game-with-concussion?module=HP_headlines

Rodgers kezd vasárnap, gondolom ez azt jelenti 😊LN
Nagyszerű!

Egyébként Rodgers bajuszt növesztek kabalának az elkövetkezendő két meccsre. 😊vasza
Várjuk a képet 😀
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Rövid esélylatolgatás Flynn jövőjéről:
Matt Flynn
több mint 13 éve
vasza Green Bay Packers 59
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d19b1d/article/packs-rodgers-ok-to-play-after-missing-a-game-with-concussion?module=HP_headlines

Rodgers kezd vasárnap, gondolom ez azt jelenti 😊LN
Nagyszerű!

Egyébként Rodgers bajuszt növesztek kabalának az elkövetkezendő két meccsre. 😊
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d19b1d/article/packs-rodgers-ok-to-play-after-missing-a-game-with-concussion?module=HP_headlines

Rodgers kezd vasárnap, gondolom ez azt jelenti 😊LN
épp most akartam linkelni, Rodgers sms-ével: "I'm baaaaaaaaccccckkk" http://www.espnmilwaukee.com/includes/news_items/40/news_items_more.php?id=5131§ion_id=40 😊
Csak remélni tudom, hogy minden OK lesz nála ezen a meccsen....és az O-line is...

Kellene a győzelem, már nem csak a PO esélyek életen tartására, hanem a törlesztés miatt is.
Nagyon szkeptikus vagyok.

Az agyrázkódásról, Driver szerepéről egy érdekes cikk: http://sports.espn.go.com/espn/commentary/news/story?page=keown/101221

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d19b1d/article/packs-rodgers-ok-to-play-after-missing-a-game-with-concussion?module=HP_headlines

Rodgers kezd vasárnap, gondolom ez azt jelenti 😊LN
Rodgers: 'I'm baaaaaaacckkkk' http://www.espnmilwaukee.com/includes/news_items/40/news_items_more.php?id=5131§ion_id=40
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d19b1d/article/packs-rodgers-ok-to-play-after-missing-a-game-with-concussion?module=HP_headlines

Rodgers kezd vasárnap, gondolom ez azt jelenti 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
http://www.profootballfocus.com/blog/2010/12/21/re-focused-week-15-packers-at-patriots/
Itt a PFF elemzés, Raji szerintük is állat volt.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
megvan mikro 😀
innentől kezdve győzelemnek értékelem a Pats elleni meccset 😀.brk
megértem 😊 utáltam anno 😊 na és persze hatalmas grat 😀
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
megvan mikro 😀
innentől kezdve győzelemnek értékelem a Pats elleni meccset 😀