Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Üdv mindenkinek!

Én is csatlakoznék a Packers Fan Clubhoz, bár még csak az idei szezonban lettem igazi "hívő" 😀 .

Gyönyörű volt a tegnapi győzelem, nagyon kitett magáért a csapat. Remélem sikerül átmenteni a lendületet a hétvégére (meg a PO-ba 😀 ). Ha a tegnapi játékot tudjuk nyújtani akkor nem lehet gond szerintem de mindenképpen keményebb meccsre számítok.MaG1Xx
Üdv Neked is! 😊

Btw hol maradt abba a számolás? 16-17-nél?Sanco
azt hiszem 18-nál 😊

közben átrakták a meccsünket 22:15-re, lehet megint a SportTV képernyőjére kerülünk? 😛

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Üdv mindenkinek!

Én is csatlakoznék a Packers Fan Clubhoz, bár még csak az idei szezonban lettem igazi "hívő" 😀 .

Gyönyörű volt a tegnapi győzelem, nagyon kitett magáért a csapat. Remélem sikerül átmenteni a lendületet a hétvégére (meg a PO-ba 😀 ). Ha a tegnapi játékot tudjuk nyújtani akkor nem lehet gond szerintem de mindenképpen keményebb meccsre számítok.MaG1Xx
Üdv Neked is! 😊

Btw hol maradt abba a számolás? 16-17-nél?
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Üdv mindenkinek!

Én is csatlakoznék a Packers Fan Clubhoz, bár még csak az idei szezonban lettem igazi "hívő" 😀 .

Gyönyörű volt a tegnapi győzelem, nagyon kitett magáért a csapat. Remélem sikerül átmenteni a lendületet a hétvégére (meg a PO-ba 😀 ). Ha a tegnapi játékot tudjuk nyújtani akkor nem lehet gond szerintem de mindenképpen keményebb meccsre számítok.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Számomra nem kérdés, hogy jobbak vagyunk a BearsnélHurka
Hát még én is azt mondom, hogy jobb csapatnak tartalak titeket, de érdekes a játék, mert nektek még kell küzdeni a POért, nekünk meg már nem. Örülnék ha jönnétek be velünk, csak az azt jelentené,hogy valószínű még egy alkalommal találkozunk, aminek nem örülnék. Jah grat a tegnapi mészárláshoz.tüsi91
Ez szép Tőled, köszönjük!
Én is hajszállal jobbnak érzem a Packerst, de a hazai pálya mindkét oldalon sokat nyomhat a latba, ezért úgy gondolom, hogy a Lambeaun mi, a Soldier Fielden a Bears az esélyesebbek. Ami a mi oldalunkra billentheti a mérleget, az az O-line, ami nálunk valamennyire összeállt, ellenben a macikéval, viszont a ST meg egyértelműen nálunk gyengébb, de ezt (ha kis esze is lenne Slocumnak 😛) ki lehetne kerülni, ha a KO-kat TB-re küldené Crosby(elég erős lába van) és Masthay outra puntolna. A többi egység szerintem hasonló erőt képvisel mindkét csapatnál, még - az említetteken kívül - a leggyengébb pont is megegyezik: a secondary.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Számomra nem kérdés, hogy jobbak vagyunk a BearsnélHurka
Hát még én is azt mondom, hogy jobb csapatnak tartalak titeket, de érdekes a játék, mert nektek még kell küzdeni a POért, nekünk meg már nem. Örülnék ha jönnétek be velünk, csak az azt jelentené,hogy valószínű még egy alkalommal találkozunk, aminek nem örülnék. Jah grat a tegnapi mészárláshoz.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Kuhn MVP, aki nem így gondolja az egyszerűen hülye
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Nagyon büszke vagyok a srácokra. Egy dolgot mondanék még:
KUUUUUUUUUUUUUHN! 😊
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Nagyon komoly eredmény, bízzunk benne hogy hasonló jól fogunk játszani a Macik ellen és nyerni is fogunk

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Számomra nem kérdés, hogy jobbak vagyunk a Bearsnél Hurka
ezt az egymás elleni eredményből vagy a mutatók összehasonlításából találtad ki? 😛

amúgy lehet hogy jobbak vagytok, de azért nem venném mindjárt fix hazaira a meccset, max ha az Eagles nyer a vikingek ellen mert akkor nekünk nagyon kinéz ellenetek már a WC, ergo nem fogunk nagyon hajtani a Lambeau-n...davemayer
az idei éves játékból, mert a tegnapi meccsen kívül végig nagyon pechesek voltunk egész évben, simán állhatnánk akár 12-3-al is..
egyébként 22:15-re rakták át a meccset, tehát simán lehet, hogy megint SportTv-s meccs lesz
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Számomra nem kérdés, hogy jobbak vagyunk a Bearsnél Hurka
ezt az egymás elleni eredményből vagy a mutatók összehasonlításából találtad ki? 😛

amúgy lehet hogy jobbak vagytok, de azért nem venném mindjárt fix hazaira a meccset, max ha az Eagles nyer a vikingek ellen mert akkor nekünk nagyon kinéz ellenetek már a WC, ergo nem fogunk nagyon hajtani a Lambeau-n...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
nagyszerű volt, azt hiszem az igazi fordulópont 31-17-nél Clay FF-ja volt, az végképp betette a Giantsnek. Ennél a playnél nem szabad elvenni azonban Bishop érdemeit sem, aki valami fantasztikusan tartotta bent a labdát
Számomra nem kérdés, hogy jobbak vagyunk a Bearsnél, és ezt akár kétszer egymás után is bizonyíthatjuk (tavaly ugye másodikra nem sikerült a Cardsnál 😕)
több mint 13 éve
ilaris Green Bay Packers 215
A Karácsonyi ajándékok végső eseményeként Pacers győzelem ::::::::

Köszönjük........
Jövő vasárnapig kitarthatna ez a lendület
. Most a játék ellen sem lehet kifogásunk -minden klappolt..-



Meglessz az a 10:6---😀 és a továbbjutás!!!!!!

ilaris

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!
Nagyon jó mérkőzés volt. Végre iszonyatosan jól játszottunk, pedig féltem nagyon, hogy ismét felhúzzuk magunkra az ellenfelet.

Hol tudom a magyar közvetítést megszerezni?
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Csak jöttem kedvenc FB-em, Kuhn nagyszerű teljesítménye elött leróni tiszteletem, és abbéli reményem kifejezni, hogy meglesz a PO jövő héten.

több mint 13 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Fantasztikus játék, pedig 14-14-nél nagyon féltem, hogy szoros lesz.

Következő héten vereséggel is továbbmegyünk, ha a Bucs és a Giants is kikap 😂

Természetesen nyerünk :cool:
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
😊
jövő héten macikat verni kell. és simán meg is lehetnek szvsz. legalábbis mai meccs alapján 😊
több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Nagyon jól játszott a csapat, remélem ezt a teljesítményt a jövő héten is tudják majd hozni a srácok, s akkor nem lesz baj a playoffba jutással.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Starksot én se értem így tízezer kilométer távolságból hogy miért inactive de szerintem bízzuk rá McCarthyékra.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Az sem gyenge, hogy olyan "rövid a pad", hogy csak 5 inactive van megjelölve az nfl.com szerint
Vagy mindenki más egészséges? Meglepő lesz, hogy olyan falemberek (McDonald, Newhouse), akik eddig nem játszottak semmi szerepet, aktívak lesznekLN
a packers.com liveblog szerint mindketten inaktívak.gamerkr
ott nem mindig igazodom el 😊
http://www.packers.com/team/injury-report.html
ezen nem az van, szóval biztos 😊


közben az nfl.com is frissített:
Diyral Briggs LB Inactive
Josh Gordy DB Inactive
Graham Harrell QB Inactive Third quarterback.
Cullen Jenkins DE Inactive
Nick McDonald G Inactive
Marshall Newhouse T Inactive
James Starks RB Inactive
Frank Zombo OLB Inactive
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Az sem gyenge, hogy olyan "rövid a pad", hogy csak 5 inactive van megjelölve az nfl.com szerint
Vagy mindenki más egészséges? Meglepő lesz, hogy olyan falemberek (McDonald, Newhouse), akik eddig nem játszottak semmi szerepet, aktívak lesznekLN
a packers.com liveblog szerint mindketten inaktívak.

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
De azért azt megkérdezném, hogy Starks MIÉRT INACTIVE MEGINT? Amikor futni is kéne.

Az sem gyenge, hogy olyan "rövid a pad", hogy csak 5 inactive van megjelölve az nfl.com szerint
Vagy mindenki más egészséges? Meglepő lesz, hogy olyan falemberek (McDonald, Newhouse), akik eddig nem játszottak semmi szerepet, aktívak lesznek
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
És Starks se fog futni ma :/

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Poén kedvéért ma Robert Francois lesz a starter ROLB. Jones, Poppinga, Zombo, Walden és most Francois is kezd azon az elátkozott poszton.JayB
Ja, akartam volt mondani, hogy Zombo doubful, a helyettes Walden questionable, és a helyettes helyettese Briggs is questionable.

Gyanítom eléggé egyoldalú lesz ez a passrush, hacsak nem lesz 1-2 corner blitz meglepinek
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Poén kedvéért ma Robert Francois lesz a starter ROLB. Jones, Poppinga, Zombo, Walden és most Francois is kezd azon az elátkozott poszton.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Esti kívánságok: ne adjuk el a labdát, viszont vegyük el amikor lehetőség adódik. Ja és Rodgers: SLIDE!
Az biztos, hogy kiemelkedő teljesítmény kell majd.
Go Pack Go!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.