Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
A Giants 5. seed volt 2007-2008-ban, a Redskins volt a 6.oz_mandias
bizony bizonyGergőbácsi
visszakullogok vezekelni barlangomba 😊tüsi91
na azt azért nem kell, nem alvó medvék ellen szeretnénk győzni 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
a Giants nem 6. volt?tüsi91
A Giants 5. seed volt 2007-2008-ban, a Redskins volt a 6.oz_mandias
bizony bizonyGergőbácsi
visszakullogok vezekelni barlangomba 😊
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Azon morfondíroztam, hogy HA bejutnánk a PO-ba, történelmet írhatnánk jó játékkal és egy kis (vagy nagy) szerencsével.... NFC 6th seed csapat még nem jutott el SB.ig.
De addig is próbáljuk meg legyőzni a Bearst, akármilyen összeállításbvan lépnek is pályára. Úgy érzem, nem lesz sétagalopp...Gergőbácsi
a Giants nem 6. volt?tüsi91
A Giants 5. seed volt 2007-2008-ban, a Redskins volt a 6.oz_mandias
bizony bizony

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azon morfondíroztam, hogy HA bejutnánk a PO-ba, történelmet írhatnánk jó játékkal és egy kis (vagy nagy) szerencsével.... NFC 6th seed csapat még nem jutott el SB.ig.
De addig is próbáljuk meg legyőzni a Bearst, akármilyen összeállításbvan lépnek is pályára. Úgy érzem, nem lesz sétagalopp...Gergőbácsi
a Giants nem 6. volt?tüsi91
A Giants 5. seed volt 2007-2008-ban, a Redskins volt a 6.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Azon morfondíroztam, hogy HA bejutnánk a PO-ba, történelmet írhatnánk jó játékkal és egy kis (vagy nagy) szerencsével.... NFC 6th seed csapat még nem jutott el SB.ig.
De addig is próbáljuk meg legyőzni a Bearst, akármilyen összeállításbvan lépnek is pályára. Úgy érzem, nem lesz sétagalopp...Gergőbácsi
a Giants nem 6. volt?
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Szerintem sem fogja könnyen adni a győzelmet a Chichago. Talán ha az első félidőben sikerülne nagyobb előnyt összeszednünk, akkor nem eröltetnék annyira a második játékrészt, bár ki tudja egy csoportrangadón?MaG1Xx
ez a meccs a tiétek lesz, nem hiszem hogy bármi erőfitoktatásba belemenne a bears, ha nem kínáljátok tálcán a győzelmet akkor meglesz nektek a PO.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
nyert a Vikes... nagyon nem örülök...Hurka
ezek szerint, ha megverjük a macikat, mehetünk madarászni.
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Szerintem sem fogja könnyen adni a győzelmet a Chichago. Talán ha az első félidőben sikerülne nagyobb előnyt összeszednünk, akkor nem eröltetnék annyira a második játékrészt, bár ki tudja egy csoportrangadón?

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Üdvözöllek körünkben "geg07".

Látom a "számlálóbiztos"nem figyel 😛 . Lehetsz a 26.????

ilarisilaris
Dehogynem figyel. :cool: 26, jól mondod ilaris. Üdv geg07.

Azon morfondíroztam, hogy HA bejutnánk a PO-ba, történelmet írhatnánk jó játékkal és egy kis (vagy nagy) szerencsével.... NFC 6th seed csapat még nem jutott el SB.ig.
De addig is próbáljuk meg legyőzni a Bearst, akármilyen összeállításbvan lépnek is pályára. Úgy érzem, nem lesz sétagalopp...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Rodgersen meglepődtem, hogy nem került be. Az idei szezonban teljesen beért, abszolut top QB. De természetesen én is annak örülnék ha neki és a többieknek más elfoglaltsága lenne. 😀

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Üdvözöllek körünkben "geg07".

Látom a "számlálóbiztos"nem figyel 😛 . Lehetsz a 26.????

ilaris

több mint 13 éve
vasza Green Bay Packers 59
Jennings, Clifton, Matthews, Woodson, Collins


mondjuk Rodgers még befért volna 😐Kampman
Ezt én sem értem. Rodgers egy gyengébb napon is jobb Ryannél + több szavazatot is kapott....
Tramont sem értem.
Pro bowl=vicc, de abból is a gyengébbik.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
nyert a Vikes... nagyon nem örülök...
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Jennings, Clifton, Matthews, Woodson, Collins


mondjuk Rodgers még befért volna 😐Kampman
szerintem Williams és Raji is - de hátha más dolguk lesz 😊 mondjuk a Chiefs ellen

szerk.: legjobb linemanünkről, Sittonról hogy is feledkezhettem el

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Jennings, Clifton, Matthews, Woodson, Collins


mondjuk Rodgers még befért volna 😐
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok, én is egy Packers fan vagyok. 😊
Már régebben regisztráltam, de most írok először. Korábban nem nagyon figyeltem az NFL-t, idén kezdtem el igazán érdeklődni iránta, úgyhogy még nem vagyok valami nagy hozzáértő, de a Packers meccseket megnézem, amikor tudom 😛
több mint 13 éve
vasza Green Bay Packers 59
pro bowl ma. lesi vki?LN
Nem leszünk érintettek egyéb elfoglaltságokból kifolyólag. :cool:
Azért lehet belepillantanék... 😊
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
pro bowl ma. lesi vki?
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
http://www.packers.com/news-and-events/article-1/Game-Notes-Kuhn-Continues-To-Produce/f8f3d8a5-fb68-4d33-80db-d011a3b368b8

😀
Felhívnám a figyelmet erre a mondatra: When we have a red-zone meeting, we don’t sit there and talk about John Kuhn, but I think our fans think we do,” Head Coach Mike McCarthy joked. “I’m a little nervous about that" 😀

Érdemes lehet elolvasni a számokat, is a cikkben.
több mint 13 éve
vasza Green Bay Packers 59
Egy kicsit off : Valaki tudna nekem adni egy olyan oldalt ami elmagyaráza mi a Fantasy Football mert nem teljesen értem és még azt is hogy hol lehet ezt játszani ha nem gond magyar nyelven lenne jó. 😊Lokter
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/1870/egy_csipetnyi_fantasy
Ez még régi, de ebben is egész jók az alapok és a példák.kobalu91
Ezt akartam én is linkelni. 😊
+ Ha indulsz, olvasd Rajna beharangozóit itt.
Nagyon jó móka. Tavaly én is indultam egy IDP ligában, és rengeteget tanultam erről a sportról, főleg a védelmekről.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Egy kicsit off : Valaki tudna nekem adni egy olyan oldalt ami elmagyaráza mi a Fantasy Football mert nem teljesen értem és még azt is hogy hol lehet ezt játszani ha nem gond magyar nyelven lenne jó. 😊Lokter
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/1870/egy_csipetnyi_fantasy
Ez még régi, de ebben is egész jók az alapok és a példák.
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
van egy ilyen: http://www.packers.com/media-center/videos/McCarthys-Post-Game-Victory-Speech-vs-Giants/81cd123b-ad62-44f0-aff9-43e7b9ce7008
😊 tetszik, hogy ilen W után is a következő meccs lebeg a szemük előtt a játékosoknak (remélhetőleg, McCarthy próbálkozik 😀 )
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Huuh jó volt nagyon a meccs vasárnap ami különösen tetszett az a sok pick volt bár ez Eli számlájára is írható.
Egy kicsit off : Valaki tudna nekem adni egy olyan oldalt ami elmagyaráza mi a Fantasy Football mert nem teljesen értem és még azt is hogy hol lehet ezt játszani ha nem gond magyar nyelven lenne jó. 😊Lokter
Még a jogelőd nfl.hu-ról:
http://www.nfl.hu/modules.php?name=Archive&a_op=show_it&a_id=361&s_or_a=a

Szerk: látom kicsit lemaradtam, de legalább nem ugyanazt linkeltem be, mint Szobi 😊
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Huuh jó volt nagyon a meccs vasárnap ami különösen tetszett az a sok pick volt bár ez Eli számlájára is írható.
Egy kicsit off : Valaki tudna nekem adni egy olyan oldalt ami elmagyaráza mi a Fantasy Football mert nem teljesen értem és még azt is hogy hol lehet ezt játszani ha nem gond magyar nyelven lenne jó. 😊Lokter
http://tojasfoci.blog.hu/2010/09/15/fantasy_football_1
ez itt az első cikk róla, és ugyanezen a blogon van még pár, szerintem elég jól leírják a lényeget. sajnos már csak következő szezonban tudod elkezdeni, a legtöbb ligában már vége, és ha elolvasod, meglátod, miért 😊

szerk: úgy látom, pont itt az oldalon indul játék, sztem még nem késő:
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=808

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Huuh jó volt nagyon a meccs vasárnap ami különösen tetszett az a sok pick volt bár ez Eli számlájára is írható.
Egy kicsit off : Valaki tudna nekem adni egy olyan oldalt ami elmagyaráza mi a Fantasy Football mert nem teljesen értem és még azt is hogy hol lehet ezt játszani ha nem gond magyar nyelven lenne jó. 😊