Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Vakok közt a félszemű a király 😀Janek
Úgymint egy Bears-fan a Packer Backerek között? 😉

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Vakok közt a félszemű a király 😀

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
A "sanyi vagyok a sport tv-ből" meg kinya......hatja, hogy csak nüanszokon meg szerencsén múlott a tegnapi győzelmünk. A játék minden elemében sokkal jobbak voltunk! Go Pack Go!!!zolten
Én kedvelem Sanyit, jól közvetít és ért is a játékhoz.
Az pedig, hogy nüanszokon múlt egy-egy TD... Igen. Mindig azokon múlik. Pont azért jó egy közvetítés, mert felhívják ilyen apróságokra a figyelmünket, hogy véletlen rossz iránya fordult egy védő és ez elég a WR-nek, hogy kihasználja.

Az, hogy Bears drukker? Még jobb. 😊 Mindig nevetett az emilen amikor cukkoltam benne őt. Ez így jó.Toomy
Bears drukker vagy sem, az egyik kedvenc "szakkommentátorom" 😀 A többiekhez képest kevés hülyeséget beszél, mondhatni aligLN
Sőt annak ellenére hogy Bears drukker szerintem a packers is közel áll hozzá.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A "sanyi vagyok a sport tv-ből" meg kinya......hatja, hogy csak nüanszokon meg szerencsén múlott a tegnapi győzelmünk. A játék minden elemében sokkal jobbak voltunk! Go Pack Go!!!zolten
Én kedvelem Sanyit, jól közvetít és ért is a játékhoz.
Az pedig, hogy nüanszokon múlt egy-egy TD... Igen. Mindig azokon múlik. Pont azért jó egy közvetítés, mert felhívják ilyen apróságokra a figyelmünket, hogy véletlen rossz iránya fordult egy védő és ez elég a WR-nek, hogy kihasználja.

Az, hogy Bears drukker? Még jobb. 😊 Mindig nevetett az emilen amikor cukkoltam benne őt. Ez így jó.Toomy
Bears drukker vagy sem, az egyik kedvenc "szakkommentátorom" 😀 A többiekhez képest kevés hülyeséget beszél, mondhatni alig
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Üdv Neked is! 😊

Btw hol maradt abba a számolás? 16-17-nél?Sanco
Anno jelentkeztek:
bebop, .brk, DODO92, gamerkr, Hurka, ilaris, JayB, KGB, kobalu91, LN, MarioAna, RoyalFlush, Sanco, szobi22, vasza, v-tomi, zolten és én. Ez eddig 18.
Aztán pár oldalt visszaolvasgatva plusz emlékezetből Pack-fanoknak minősülnek: favre, Kampman, Rubens, Hall of Green, Lokter és MaG1Xx. Ez 6. Összesen huszonnégy fő.
Ideveszem tb. fanként tenorx-et is. 😊
Ha valaki kimaradt vagy kétszer került fel a listára jelezze! 😊Gergőbácsi
2005 óta írogatok néha ide, és csak ide... Az elég, a számbavételhez? 😊Toomy
Elnézést kérek, nehéz a számlálóbiztos élete, pláne ha a memóriája szarakszik. 😊 25!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A "sanyi vagyok a sport tv-ből" meg kinya......hatja, hogy csak nüanszokon meg szerencsén múlott a tegnapi győzelmünk. A játék minden elemében sokkal jobbak voltunk! Go Pack Go!!!zolten
Én kedvelem Sanyit, jól közvetít és ért is a játékhoz.
Az pedig, hogy nüanszokon múlt egy-egy TD... Igen. Mindig azokon múlik. Pont azért jó egy közvetítés, mert felhívják ilyen apróságokra a figyelmünket, hogy véletlen rossz iránya fordult egy védő és ez elég a WR-nek, hogy kihasználja.

Az, hogy Bears drukker? Még jobb. 😊 Mindig nevetett az emilen amikor cukkoltam benne őt. Ez így jó.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Üdv mindenkinek!

Én is csatlakoznék a Packers Fan Clubhoz, bár még csak az idei szezonban lettem igazi "hívő" 😀 .

Gyönyörű volt a tegnapi győzelem, nagyon kitett magáért a csapat. Remélem sikerül átmenteni a lendületet a hétvégére (meg a PO-ba 😀 ). Ha a tegnapi játékot tudjuk nyújtani akkor nem lehet gond szerintem de mindenképpen keményebb meccsre számítok.MaG1Xx
Üdv Neked is! 😊

Btw hol maradt abba a számolás? 16-17-nél?Sanco
Anno jelentkeztek:
bebop, .brk, DODO92, gamerkr, Hurka, ilaris, JayB, KGB, kobalu91, LN, MarioAna, RoyalFlush, Sanco, szobi22, vasza, v-tomi, zolten és én. Ez eddig 18.
Aztán pár oldalt visszaolvasgatva plusz emlékezetből Pack-fanoknak minősülnek: favre, Kampman, Rubens, Hall of Green, Lokter és MaG1Xx. Ez 6. Összesen huszonnégy fő.
Ideveszem tb. fanként tenorx-et is. 😊
Ha valaki kimaradt vagy kétszer került fel a listára jelezze! 😊Gergőbácsi
2005 óta írogatok néha ide, és csak ide... Az elég, a számbavételhez? 😊
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
na, akkor ha nyerünk, már biztosan vagy a Bears vagy az Eagles ellen a WC-ben, én sokkal jobban örülnék a Chicagonak
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Üdv Neked is! 😊

Btw hol maradt abba a számolás? 16-17-nél?Sanco
Anno jelentkeztek:
bebop, .brk, DODO92, gamerkr, Hurka, ilaris, JayB, KGB, kobalu91, LN, MarioAna, RoyalFlush, Sanco, szobi22, vasza, v-tomi, zolten és én. Ez eddig 18.
Aztán pár oldalt visszaolvasgatva plusz emlékezetből Pack-fanoknak minősülnek: favre, Kampman, Rubens, Hall of Green, Lokter és MaG1Xx. Ez 6. Összesen huszonnégy fő.
Ideveszem tb. fanként tenorx-et is. 😊
Ha valaki kimaradt vagy kétszer került fel a listára jelezze! 😊Gergőbácsi
Kösz 😛
Egyébként Raji egy állat volt, imádom azt az embert.
A Matthews + Raji első kör nem kicsit jött be.tenorx
Nincs mit. 😛
Végülis mondhatni a Packers AFC-s megfelelője a Steelers 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Bulaga szerintem is teljesen jól nyomja. Az, hogy megverték 2-3-szor, még belefér, főleg úgy, hogy láthatóan Rodgers is hamarabb szabadul a labdától, tehát ha túl is jutnak Bulagán az már sokszor késő. Az sem mellékes, hogy Tuck(a liga egyik legdominánsabb DE-je) volt az, aki megverte.
Lang: szerintem LG lesz. Colledgenak csak egy éves szerződése van és bár láthatóan idén összekapta magát, nem hiszem, hogy nagyon visszatartanánk, ha zsíros szerződést akar.Sanco
Ezek szerint is kell egy falember draft (akár Carimi?), hacsak nem Newhouse lesz az RT 😊
Tauscher sajna többet sérült, mint nem.
Sőt, Campbell is a keretbe kerülhet a tarcsiból.
A héten még beszedtünk a ps-be egy G-t, Battle.


Nézve a tegnapi eredményt, erős a sejtés, hogy megint sport tv-s meccs lesz.
A Rams-Seahawks lesz 2-kor. A másik 2 meccsen meg mindegy mi lesz, ha a Packers nyer.

Másik oldalon meg egy IND-TEN meccs lesz. Mondjuk az lesz pite.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Bulaga szerintem is teljesen jól nyomja. Az, hogy megverték 2-3-szor, még belefér, főleg úgy, hogy láthatóan Rodgers is hamarabb szabadul a labdától, tehát ha túl is jutnak Bulagán az már sokszor késő. Az sem mellékes, hogy Tuck(a liga egyik legdominánsabb DE-je) volt az, aki megverte.
Lang: szerintem LG lesz. Colledgenak csak egy éves szerződése van és bár láthatóan idén összekapta magát, nem hiszem, hogy nagyon visszatartanánk, ha zsíros szerződést akar.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Lehet, de egész évben probable volt, 1-2 alkalommal questionable.
Aggódom is rendesen, jól is tolja, jól elvagyunk 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
A "sanyi vagyok a sport tv-ből" meg kinya......hatja, hogy csak nüanszokon meg szerencsén múlott a tegnapi győzelmünk. A játék minden elemében sokkal jobbak voltunk! Go Pack Go!!!zolten
Ezt nem tudom, hogyan sikerült kihallanod a közvetítésből! :o
Ha valaki nem tudja, hogy a csoportrivális Bearsnek szorít, akkor simán gondolhatta volna, hogy Packers rajongó, annyira dicsérte a játékosokat is külön-külön, meg úgy en bloc a csapatot. Sőt azt is mondta a közvetítés alatt, hogy nagyon nem szeretné, ha a Chicagonak a Packers-szel kéne játszania a WC-on.Sanco
Maximum annyi volt, hogy jöhettek az ötletek, az év védője nála Urlacher 😊 De ez legyen a legnagyobb baj 😊
Ha már kihallás, sajnos nem hallottam jól, és hiába szedtem le, a laptopon is torzít, valaki megmondja, mit skandált a tömeg a végén, mikor Flynn volt a pályán?

Bulaga-hoz meg annyit, hogy annyira megvédte Rodgerst, amennyire kellett, kb 2 alkalom kivételével. Ez most épp belefért.
Bizonyára fejlődni fog még.
Ha már innen nézed, inkább elgondolkoztató, amit Ricsiék a Giants D-line számlájára írtak, de inkább a mi O-line-unk "erőssége". Vagyis, hogy a futások javarészt a jobb oldalon mennek (működnek) Sitton-Bulaga felé. Colledge 1-2 kivétellel nem igazán oldja meg a helyzetet. Nem mellesleg az utóbbi meccseken is róla kaptunk a sackek nagyját. Azt hiszem a Pats ellen volt olyan, hogy besegített középen Wells-nek, de ezzel pont 2-1-ben hagyva Cliftont, aminek persze sack lett a vége. Ráadásul ordított, hogy úgy jönnek, ott álltak vele szemben...

Nem tudom Lang szerepe mi lesz jövőre (attól tartok, hogy Clifton befejezi, lehet Tauscher is, vagy elküldjük a sérülések miatt), 2 poszt van a falban, ami krónikus lesz, LG és RT.LN
Clifton ha végignyomja sérülés nélkül akkor tuti marad.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A "sanyi vagyok a sport tv-ből" meg kinya......hatja, hogy csak nüanszokon meg szerencsén múlott a tegnapi győzelmünk. A játék minden elemében sokkal jobbak voltunk! Go Pack Go!!!zolten
Ezt nem tudom, hogyan sikerült kihallanod a közvetítésből! :o
Ha valaki nem tudja, hogy a csoportrivális Bearsnek szorít, akkor simán gondolhatta volna, hogy Packers rajongó, annyira dicsérte a játékosokat is külön-külön, meg úgy en bloc a csapatot. Sőt azt is mondta a közvetítés alatt, hogy nagyon nem szeretné, ha a Chicagonak a Packers-szel kéne játszania a WC-on.Sanco
Maximum annyi volt, hogy jöhettek az ötletek, az év védője nála Urlacher 😊 De ez legyen a legnagyobb baj 😊
Ha már kihallás, sajnos nem hallottam jól, és hiába szedtem le, a laptopon is torzít, valaki megmondja, mit skandált a tömeg a végén, mikor Flynn volt a pályán?

Bulaga-hoz meg annyit, hogy annyira megvédte Rodgerst, amennyire kellett, kb 2 alkalom kivételével. Ez most épp belefért.
Bizonyára fejlődni fog még.
Ha már innen nézed, inkább elgondolkoztató, amit Ricsiék a Giants D-line számlájára írtak, de inkább a mi O-line-unk "erőssége". Vagyis, hogy a futások javarészt a jobb oldalon mennek (működnek) Sitton-Bulaga felé. Colledge 1-2 kivétellel nem igazán oldja meg a helyzetet. Nem mellesleg az utóbbi meccseken is róla kaptunk a sackek nagyját. Azt hiszem a Pats ellen volt olyan, hogy besegített középen Wells-nek, de ezzel pont 2-1-ben hagyva Cliftont, aminek persze sack lett a vége. Ráadásul ordított, hogy úgy jönnek, ott álltak vele szemben...

Nem tudom Lang szerepe mi lesz jövőre (attól tartok, hogy Clifton befejezi, lehet Tauscher is, vagy elküldjük a sérülések miatt), 2 poszt van a falban, ami krónikus lesz, LG és RT.
több mint 13 éve
bebop 413 — Packers fan
Jól sejtem,h nekünk már nincs sanszunk wildcard meccsen a Rams-el találkozni? Tehát Philly vagy Bears lesz az ellenfél (HA továbbjutunk)?bebop
Kijöhet egy olyan kombó,hogy ti a Rams ellen játszotok majd ,de ahhoz az kell,hogy a Saints mind2 hátralévő meccsén kikapjon.Nektek meg persze nyerni kell a Bears ellen(amit nagyon megköszönnénk :cool: ).
Kis segítség a matekhoz: http://espn.go.com/nfl/playoffs/machineGreengo
Köszi a kis függvénytáblázatot. Igyekszünk majd 😉

GB
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 626 — Eagles fan
Jól sejtem,h nekünk már nincs sanszunk wildcard meccsen a Rams-el találkozni? Tehát Philly vagy Bears lesz az ellenfél (HA továbbjutunk)?bebop
Kijöhet egy olyan kombó,hogy ti a Rams ellen játszotok majd ,de ahhoz az kell,hogy a Saints mind2 hátralévő meccsén kikapjon.Nektek meg persze nyerni kell a Bears ellen(amit nagyon megköszönnénk :cool: ).
Kis segítség a matekhoz: http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
bebop 413 — Packers fan
Jól sejtem,h nekünk már nincs sanszunk wildcard meccsen a Rams-el találkozni? Tehát Philly vagy Bears lesz az ellenfél (HA továbbjutunk)?

GB
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
A "sanyi vagyok a sport tv-ből" meg kinya......hatja, hogy csak nüanszokon meg szerencsén múlott a tegnapi győzelmünk. A játék minden elemében sokkal jobbak voltunk! Go Pack Go!!!zolten
Ezt nem tudom, hogyan sikerült kihallanod a közvetítésből! :o
Ha valaki nem tudja, hogy a csoportrivális Bearsnek szorít, akkor simán gondolhatta volna, hogy Packers rajongó, annyira dicsérte a játékosokat is külön-külön, meg úgy en bloc a csapatot. Sőt azt is mondta a közvetítés alatt, hogy nagyon nem szeretné, ha a Chicagonak a Packers-szel kéne játszania a WC-on.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Üdv mindenkinek!

Én is csatlakoznék a Packers Fan Clubhoz, bár még csak az idei szezonban lettem igazi "hívő" 😀 .

Gyönyörű volt a tegnapi győzelem, nagyon kitett magáért a csapat. Remélem sikerül átmenteni a lendületet a hétvégére (meg a PO-ba 😀 ). Ha a tegnapi játékot tudjuk nyújtani akkor nem lehet gond szerintem de mindenképpen keményebb meccsre számítok.MaG1Xx
Üdv Neked is! 😊

Btw hol maradt abba a számolás? 16-17-nél?Sanco
Anno jelentkeztek:
bebop, .brk, DODO92, gamerkr, Hurka, ilaris, JayB, KGB, kobalu91, LN, MarioAna, RoyalFlush, Sanco, szobi22, vasza, v-tomi, zolten és én. Ez eddig 18.
Aztán pár oldalt visszaolvasgatva plusz emlékezetből Pack-fanoknak minősülnek: favre, Kampman, Rubens, Hall of Green, Lokter és MaG1Xx. Ez 6. Összesen huszonnégy fő.
Ideveszem tb. fanként tenorx-et is. 😊
Ha valaki kimaradt vagy kétszer került fel a listára jelezze! 😊Gergőbácsi
ohh akkor jelentkeznék 😊 19! bár szerettem volna Bigby lenni 😀
A tegnapi meccsen nem tudtam eredmény követőzni, egy Giants fan barátomnál néztem a meccset 😀
Innentől kezdve érzésem szerint megvan a PO, bár a Lions meccs után temettem a csapatot, tiszta tavalyi Tampa feeling.
Mondjuk, ha nincs a múltheti Phily feltámadás akkor nagy baj lenne, de szerencsére nincs. Volna 1 kérdésem, ha mondjuk a Phily cumizik szerdán meg jövőhéten is, mi természetesen ütjük a mackókat, akkor mindkettő mérleg 10-6 és a Philyvel játszunk, akkor a Phily van otthon div W miatt vagy itt is nézik az egymás elleni eredményt és akkor Lambeau.
több mint 13 éve
zolten Green Bay Packers 228
Amúgy nem tudom felfogtátok-e, hogy a detroit amit elvett tőlünk (mármint hogy legyőzött minket) azt a múlt héten azzal adta vissza, hogy megtartotta nekünk a playoff esélyeket, vagyis bravúrral győzött tampában. Ha ez nem lett volna, akkor a tampa most 10-6-tal állna. Igaz, hogy a z utolsó fordulóban a saintsel játszanak, de nekik már mindenképpen ki van osztva a legjobb wild card hely. Úgyhogy köszönet a detroitnak!
A "sanyi vagyok a sport tv-ből" meg kinya......hatja, hogy csak nüanszokon meg szerencsén múlott a tegnapi győzelmünk. A játék minden elemében sokkal jobbak voltunk! Go Pack Go!!!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Üdv mindenkinek!

Én is csatlakoznék a Packers Fan Clubhoz, bár még csak az idei szezonban lettem igazi "hívő" 😀 .

Gyönyörű volt a tegnapi győzelem, nagyon kitett magáért a csapat. Remélem sikerül átmenteni a lendületet a hétvégére (meg a PO-ba 😀 ). Ha a tegnapi játékot tudjuk nyújtani akkor nem lehet gond szerintem de mindenképpen keményebb meccsre számítok.MaG1Xx
Üdv Neked is! 😊

Btw hol maradt abba a számolás? 16-17-nél?Sanco
Anno jelentkeztek:
bebop, .brk, DODO92, gamerkr, Hurka, ilaris, JayB, KGB, kobalu91, LN, MarioAna, RoyalFlush, Sanco, szobi22, vasza, v-tomi, zolten és én. Ez eddig 18.
Aztán pár oldalt visszaolvasgatva plusz emlékezetből Pack-fanoknak minősülnek: favre, Kampman, Rubens, Hall of Green, Lokter és MaG1Xx. Ez 6. Összesen huszonnégy fő.
Ideveszem tb. fanként tenorx-et is. 😊
Ha valaki kimaradt vagy kétszer került fel a listára jelezze! 😊Gergőbácsi
Kösz 😛
Egyébként Raji egy állat volt, imádom azt az embert.
A Matthews + Raji első kör nem kicsit jött be.
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Óriási win, nagyon boldog vagyok 😊.
Viszont a tegnapi/mai meccsen jobban figyeltem Bulaga-t és Pass Protectionnél NAGYON gyenge :/ . Ha nem Rodgers a QB, szerintem RT posztról kaptunk volna minimum 4sacket. Remélem jövőre feljavul a játéka.

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
bebop 413 — Packers fan
Na, hát ez remek meccs volt, ha nem lennék Packers drukker, be lennék szarva. Azonban helyén kell kezelni ezt a meccset is, a Bears ellen pl 10x ekkora nyomás lesz Rodgersen, ami nagyon nem mindegy. A Giants most mindent szarul csinált amit lehetett, a szerencse is minket segített mind a 4 negyed alatt. Ettől függetlenül gyönyörűen szedte szét az ellenfelet a Packers.

Még verjük meg a Chicagot és csak aztán jöhet a rájátszás. Akkor kezdjünk majd el igazán odabaszni...

GB
több mint 13 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Szerintem szoros lesz a Macik elleni meccs .Most ugye "csak" 4 ponttal győztek,ám ellenünk fekszívják magukat::: :/
Mégis MOST PACKERS győzelem !!!!!!!!-re fogadok::.
Ujjévi kezdésnek nem is lesz rossz.

Amúgy örök igazság"nem a csoportkörben kell jól játszani, a rájátszás a fontos meccsek köre"

ilaris

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Üdv mindenkinek!

Én is csatlakoznék a Packers Fan Clubhoz, bár még csak az idei szezonban lettem igazi "hívő" 😀 .

Gyönyörű volt a tegnapi győzelem, nagyon kitett magáért a csapat. Remélem sikerül átmenteni a lendületet a hétvégére (meg a PO-ba 😀 ). Ha a tegnapi játékot tudjuk nyújtani akkor nem lehet gond szerintem de mindenképpen keményebb meccsre számítok.MaG1Xx
Üdv Neked is! 😊

Btw hol maradt abba a számolás? 16-17-nél?Sanco
Anno jelentkeztek:
bebop, .brk, DODO92, gamerkr, Hurka, ilaris, JayB, KGB, kobalu91, LN, MarioAna, RoyalFlush, Sanco, szobi22, vasza, v-tomi, zolten és én. Ez eddig 18.
Aztán pár oldalt visszaolvasgatva plusz emlékezetből Pack-fanoknak minősülnek: favre, Kampman, Rubens, Hall of Green, Lokter és MaG1Xx. Ez 6. Összesen huszonnégy fő.
Ideveszem tb. fanként tenorx-et is. 😊
Ha valaki kimaradt vagy kétszer került fel a listára jelezze! 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.