Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
http://www.youtube.com/watch?v=Y3pFD-xdPRE
egy kis melegítés a meccsre, a legújabb zeneee 😊
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Claymaker tweet:
Dear Santa... All I want 4 Christmas is a Packers win this weekend!! - Yours truly... CM3
helyes 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Azon gondolkoztam, most így karácsonykor mennyi(vel kevesebbet) edzhetnek a srácok, vagy kapnak-e valami kimenőt?
Esetleg semmit, max a Gatorade mellé odaraknak egy kis mákos bejglit...kobalu91
délelőtt biztos edzenek, mivel ugye a szezon legfontosabb meccse következik most
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Azon gondolkoztam, most így karácsonykor mennyi(vel kevesebbet) edzhetnek a srácok, vagy kapnak-e valami kimenőt?
Esetleg semmit, max a Gatorade mellé odaraknak egy kis mákos bejglit...
több mint 13 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Boldog karácsonyt Packers Fanok...😕
Ünnepi Packers győzelemmel.......(remélem nem kiabálom el 😕)
ilaris

több mint 13 éve
vasza Green Bay Packers 59
Békés, boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!
több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Boldog Karácsonyt Kívánok Mindenkinek! 😊
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
boldog karácsonyt packers bradák 😊
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Szintén Boldog Karácsonyt Kívánok Mindenkinek! 😊
több mint 13 éve
v-tomi 27 — Packers fan
Sziasztok! Boldog Karácsonyt mindegyikőtöknek! 😊

http://www.nfl.com/videos/nfl-draft/09000d5d817b6841/Packers-take-Bulaga
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Csatlakoznék, én is nagyon boldog Karácsonyt kívánok minden Packers-fannak 😊

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
A meccsen -4 - -9 Celsius várható, 14 km/h óra körüli északi széllel, havazás nem valószínű.

Eli nem a legjobb, Áron viszont BigBennel egyetemben a kimondottan jó 'sub-zero' kjúbik közé tartozik.
http://topics.wsj.com/article/SB20001424052748703886904576031611792638004.html

Remélem ez nem fog balszerencseként kihatni ránk. 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Boldog karácsonyt! 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Boldog Karácsonyt mindenkinek! 😊
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Boldog Karácsonyt minden Packers fórumozónak 😊

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Merry X-mas-t szeretnék kívánni én is mindenkinek 😊
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Csatlakozom 😊

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Boldog Karácsonyt kívánok én is!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Boldog Karácsonyt kívánok minden Packers szurkolónak!!!!
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!


Remélem senki nem babonás, nem lesz jinx belőle! 😉

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Szerintem mindenkinek elég lenne karácsonyra ha láthatnánk egy(vagy több😛) Packers playoff meccset 😊 Így vagyok ezzel én is.
A Giants ellen nagyon fog kellni a jó pass protection, láthattuk a Sasok ellen hogy egy mobilis irányítót is megtudott közelíteni(nem is egyszer) a Giants D-Line. Futójátékra nem alapoznék ezellen a védelem ellen, de hátha legalább olyan teljesítményre lesz képes a B-Jax-Starks-Nance trió mint a Pats ellen. A kicsi Ilájt meg szétkell tépni 😀 Claymaker nagy meccse lehet ez.Ha kicsit siettetik máris nem fog olyan pontosan dobálni, amit Secondary kifog használni.
Az én tippem: 31-17 W Claymaker 2 sack 1 FF Tramon 1 INT 100 yard alatti NY futójáték
Rodgers 300+ yard 3 TD 0 int Jennings 2 TD Jones 1TD Kuhn 1 futott és egy FG 😊Hall Of Green
Egyetértek, de Jones vagy Jennings helyett legalább 1 DRIVER TD.
Az időjárással meg nem foglalkoznék. Az igazi packer-nek mindegy milyen az idő, elkalapálja az ellenfelet, főleg a Lambeau-n.
több mint 13 éve
vasza Green Bay Packers 59
Szerintem mindenkinek elég lenne karácsonyra ha láthatnánk egy(vagy több😛) Packers playoff meccset 😊 Így vagyok ezzel én is.
A Giants ellen nagyon fog kellni a jó pass protection, láthattuk a Sasok ellen hogy egy mobilis irányítót is megtudott közelíteni(nem is egyszer) a Giants D-Line. Futójátékra nem alapoznék ezellen a védelem ellen, de hátha legalább olyan teljesítményre lesz képes a B-Jax-Starks-Nance trió mint a Pats ellen. A kicsi Ilájt meg szétkell tépni 😀 Claymaker nagy meccse lehet ez.Ha kicsit siettetik máris nem fog olyan pontosan dobálni, amit Secondary kifog használni.
Az én tippem: 31-17 W Claymaker 2 sack 1 FF Tramon 1 INT 100 yard alatti NY futójáték
Rodgers 300+ yard 3 TD 0 int Jennings 2 TD Jones 1TD Kuhn 1 futott és egy FG 😊Hall Of Green
Jól hangzik. A gond csak annyi, hogy a körülményeket figyelembe véve nem a támadójátékról fog szólni a meccs (persze lehet pont az ellenkezője is). Félek a Giants front7-től, persze Elit ismerve őket is aggaszthatja a Mi secondarynk, szvsz nem lesz egy pontzuhatag. Claymakernek nagy meccse lehet, ha visszatalál a szezon elei formájához.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Két forgatőkönyvem van, van megnyerünk egy szoros meccset istentudja mióta vagy a szokásos módon elbukunk egy szoros meccset.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
het ez.Ha kicsit siettetik máris nem fog olyan pontosan dobálni, amit Secondary kifog használni.
Az én tippem: 31-17 W Claymaker 2 sack 1 FF Tramon 1 INT 100 yard alatti NY futójáték
Rodgers 300+ yard 3 TD 0 int Jennings 2 TD Jones 1TD Kuhn 1 futott és egy FG 😊Hall Of Green
Bármelyikre van egy fogadásom 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Pro Bowl keret mikor lesz meghírdetve?