Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Jövő héten a vasárnapi meccs mi lesz? A 22.15 időpontban pont a Giants-Packers esik bele, ami ráadásul vérre is megy majd.
Lesz még 1-2 meccs, ami érdekes lenne, de a legtöbb 19.00-kor.LN
Az éjszakai meccsen mondták Ricsiék, hogy Giants-Packers lesz.vasza
Thx.
Az éjszakai meccs végén keltem fel (34-14-nél), mert akkor indulok melóba, szóval kimaradt 😊
több mint 13 éve
vasza Green Bay Packers 59
Jövő héten a vasárnapi meccs mi lesz? A 22.15 időpontban pont a Giants-Packers esik bele, ami ráadásul vérre is megy majd.
Lesz még 1-2 meccs, ami érdekes lenne, de a legtöbb 19.00-kor.LN
Az éjszakai meccsen mondták Ricsiék, hogy Giants-Packers lesz.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Jövő héten a vasárnapi meccs mi lesz? A 22.15 időpontban pont a Giants-Packers esik bele, ami ráadásul vérre is megy majd.
Lesz még 1-2 meccs, ami érdekes lenne, de a legtöbb 19.00-kor.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Felemeli a kezét és "ennyikvagytokbzmegennyikvagytok" tekintettel néz a semmibe 😊JayB
Ó. Úgy értelmeztem, mintha imitálna,hogy éppen lapátol valamit a szájába 😂undisputedly
Raji amúgy tényleg vicces kicsit, egyrészt van neki egy olyan tekintete amiből sugárzik hogy IQ osztásnál hátul állt másfelől nincs mit szépíteni, iszonyat dagadt 😊JayB
Lapátol is 😊 Épp megette az ellent 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Amikor valami érdemleges megmozdulása van, elég furcsán fejezi ki az örömét. Tápot kér, vagy mi a szösz? 😊undisputedly
Felemeli a kezét és "ennyikvagytokbzmegennyikvagytok" tekintettel néz a semmibe 😊JayB
Ó. Úgy értelmeztem, mintha imitálna,hogy éppen lapátol valamit a szájába 😂undisputedly
Raji amúgy tényleg vicces kicsit, egyrészt van neki egy olyan tekintete amiből sugárzik hogy IQ osztásnál hátul állt másfelől nincs mit szépíteni, iszonyat dagadt 😊
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 908 — SuperBowl Champions 2013/2014
Raji egész évben állat, nose tackle létére 5.5 fél sackje van.JayB
Amikor valami érdemleges megmozdulása van, elég furcsán fejezi ki az örömét. Tápot kér, vagy mi a szösz? 😊undisputedly
Felemeli a kezét és "ennyikvagytokbzmegennyikvagytok" tekintettel néz a semmibe 😊JayB
Ó. Úgy értelmeztem, mintha imitálna,hogy éppen lapátol valamit a szájába 😂
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Raji tényleg ekkora állat volt, mint ahogy a statok mutatják?tenorx
Raji egész évben állat, nose tackle létére 5.5 fél sackje van.JayB
Amikor valami érdemleges megmozdulása van, elég furcsán fejezi ki az örömét. Tápot kér, vagy mi a szösz? 😊undisputedly
Felemeli a kezét és "ennyikvagytokbzmegennyikvagytok" tekintettel néz a semmibe 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sajnos ennél a vereségnél sokkal jobb lett volna ha elpicsáznak inkább vagy 20 ponttal.... Ez így nagyon idegesítő, hogy már megint és megint egy sima nyerhető meccset nem sikerül hozni, többek között azért mert már már szokás szerint 2 lehetőségből az endzonban 1! tetves yardról nem sikerül bevinni... Úgy tudtam, hogy az a 4 pont nagyon fog hiányozni. Vagy másképp nézve a ST elintézte mint a Falcons ellen... Hát én még ilyen visszahordást nem láttam, és mint a meccsen ki is derült még senki, mivel NFL record lett bravó!!!

Összességében viszont gratulálok a csapatnak, és különösen Flynnek hatalmasat küzdöttek, meg kell ütni a Giantset és a Bearst és PO!!!Rubens
Igazából volt egy pillanat, talán 3rd és 1-nél, amikor eldobta jobbra DD felé, akkor ha átpöttyinti az előtte lévő LB-t, megint Kuuuuuuuuuuuuhn roboghatott volna be, vagy legalábbis meglehetett volna a 1st. Helyette lett FG.LN
igen azt mondtam én is és előtte volt 2&1-re nem sikerült megfutni... Kb. mint Atlantában ott is döntő tényező volt, meg itt is...
Na mindegy most már, csak hozzuk a hátralévő 2 meccset.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 908 — SuperBowl Champions 2013/2014
Raji tényleg ekkora állat volt, mint ahogy a statok mutatják?tenorx
Raji egész évben állat, nose tackle létére 5.5 fél sackje van.JayB
Amikor valami érdemleges megmozdulása van, elég furcsán fejezi ki az örömét. Tápot kér, vagy mi a szösz? 😊
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
nagyon fura így, de ha megnyerjük mind a két meccset, akkor más eredményektől függetlenül megvan a PO, sőt, ha csak a Bears nyer 2-őt, akkor ellenük játszanánk, ami sztem nem is lenne rossz, bár igaz, hogy a Soldier Fielden 😊Hurka
Kicsit dejavu 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
nagyon fura így, de ha megnyerjük mind a két meccset, akkor más eredményektől függetlenül megvan a PO, sőt, ha csak a Bears nyer 2-őt, akkor ellenük játszanánk, ami sztem nem is lenne rossz, bár igaz, hogy a Soldier Fielden 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Meg olvastam, hogy NThez képest milyen rohadt sokat van a pályán. Ennek örülök 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Raji tényleg ekkora állat volt, mint ahogy a statok mutatják?tenorx
Raji egész évben állat, nose tackle létére 5.5 fél sackje van.
több mint 13 éve
bebop 413 — Packers fan
Raji tényleg ekkora állat volt, mint ahogy a statok mutatják?tenorx
hát Brady mindkét sackjét egyenesen az arcába kapta :o

GB
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Raji tényleg ekkora állat volt, mint ahogy a statok mutatják?
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
special team...
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Ez nagyon korrekt volt. Ha tudnánk tacklet csinálni simán meg lett volna a meccs. McCarthy is tetszett, tökös volt, Flynnen meg látszott hogy játszott ő már BCS döntőt, nem volt sresszes, sajnos jövőre szerintem is máshol próbálkozik majd.
több mint 13 éve
bebop 413 — Packers fan
Úgy,h aludtam rá egyet, egész jó érzéseim vannak az éjjeli meccsel kapcsolatban. Számomra egyedül az utolsó playünk bosszant, nem zavart volna ha nem tudunk TDt szerezni, de hogy gyakorlatilag elindítani is alig tudtuk a játétkot, elég röhej volt. Örültem volna ha a meccset nem egy cirkuszi mutatvánnyal zárjuk. Persze a ST és az összes kickoff tragédia volt, viszont amit Kuhn művelt abszolút várakozáson felüli teljesítmény. Az év legjobb futójátéka volt az idei, Jacksontól sem láttam még ennyi futást. Flynn is bírta a gyűrődést (persze az IC rosszkor jött, meg az a 4 mistackle).
Nyerni kell a hatalmas lelki minuszban lévő Giants és a Bears ellen a Lembón és playoff! A legfontosabb, hogy kezünkben van a sorsunk.

GB
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
na megnéztem az összefoglalót, háát Bradynek az első Hernandez td passza előtt annyi ideje volt, csoda hogy nem ugrott ki egy kávéra, a falember visszahordása = NC.

amikor reggel ránéztem a statokra, nem hittem a szememnek, hogy Flynn mit teljesített. Futójáték, ennyi yardot összesen régen futottunk 😀 Reméljük mostantól nem a 4-es lesz a "szerencseszámunk", hogy mindig ennyivel múlnak felül az ellenfelek 😊

Hozni kell a két meccsünket, bízok benne, hogy Matthews végre 100% -san edz, és megörvendeztet minket még big-playekkel.

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Sajnos ennél a vereségnél sokkal jobb lett volna ha elpicsáznak inkább vagy 20 ponttal.... Ez így nagyon idegesítő, hogy már megint és megint egy sima nyerhető meccset nem sikerül hozni, többek között azért mert már már szokás szerint 2 lehetőségből az endzonban 1! tetves yardról nem sikerül bevinni... Úgy tudtam, hogy az a 4 pont nagyon fog hiányozni. Vagy másképp nézve a ST elintézte mint a Falcons ellen... Hát én még ilyen visszahordást nem láttam, és mint a meccsen ki is derült még senki, mivel NFL record lett bravó!!!

Összességében viszont gratulálok a csapatnak, és különösen Flynnek hatalmasat küzdöttek, meg kell ütni a Giantset és a Bearst és PO!!!Rubens
Igazából volt egy pillanat, talán 3rd és 1-nél, amikor eldobta jobbra DD felé, akkor ha átpöttyinti az előtte lévő LB-t, megint Kuuuuuuuuuuuuhn roboghatott volna be, vagy legalábbis meglehetett volna a 1st. Helyette lett FG.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Én is így látom. Nem hiszem, hogy sokmindent a nyakába lehetne varrni az utolsó playen kívül (azt meg inkább írnám a tapasztalatlanság számlájára ill. McCarthyéknak is jelentős szerepe volt ott). Nekem kifejezetten imponáló volt a játéka, ahhoz képest, hogy ez volt az 1. kezdő meccse.Sanco
öö, asszem csúnyán félreértettél. szerintem fantasztikus volt, ezzel azt akartam mondani, hogy jövőre kezdő lesz valahol 😉Szobi22
Bizony! Tudjuk be ezt a kialvatlanságnak! 😉 😀
...Megint rengeteget bénáztunk, így nem lehet...jövőre nem Flynn lesz a backup-QB...Szobi22
Ez egy kicsit összezavart, de második olvasásra megértettem! 😊
Amúgy ha azt nézem, hogy a green bay-i csoda QB-ért mit adtak Schneiderék, akkor elég jól járhatunk Flynnel.Sanco
Remélem nem a Vikes akarja majd vinni 😀
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Én is így látom. Nem hiszem, hogy sokmindent a nyakába lehetne varrni az utolsó playen kívül (azt meg inkább írnám a tapasztalatlanság számlájára ill. McCarthyéknak is jelentős szerepe volt ott). Nekem kifejezetten imponáló volt a játéka, ahhoz képest, hogy ez volt az 1. kezdő meccse.Sanco
öö, asszem csúnyán félreértettél. szerintem fantasztikus volt, ezzel azt akartam mondani, hogy jövőre kezdő lesz valahol 😉Szobi22
Bizony! Tudjuk be ezt a kialvatlanságnak! 😉 😀
...Megint rengeteget bénáztunk, így nem lehet...jövőre nem Flynn lesz a backup-QB...Szobi22
Ez egy kicsit összezavart, de második olvasásra megértettem! 😊
Amúgy ha azt nézem, hogy a green bay-i csoda QB-ért mit adtak Schneiderék, akkor elég jól járhatunk Flynnel.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sajnos ennél a vereségnél sokkal jobb lett volna ha elpicsáznak inkább vagy 20 ponttal.... Ez így nagyon idegesítő, hogy már megint és megint egy sima nyerhető meccset nem sikerül hozni, többek között azért mert már már szokás szerint 2 lehetőségből az endzonban 1! tetves yardról nem sikerül bevinni... Úgy tudtam, hogy az a 4 pont nagyon fog hiányozni. Vagy másképp nézve a ST elintézte mint a Falcons ellen... Hát én még ilyen visszahordást nem láttam, és mint a meccsen ki is derült még senki, mivel NFL record lett bravó!!!

Összességében viszont gratulálok a csapatnak, és különösen Flynnek hatalmasat küzdöttek, meg kell ütni a Giantset és a Bearst és PO!!!
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Én is így látom. Nem hiszem, hogy sokmindent a nyakába lehetne varrni az utolsó playen kívül (azt meg inkább írnám a tapasztalatlanság számlájára ill. McCarthyéknak is jelentős szerepe volt ott). Nekem kifejezetten imponáló volt a játéka, ahhoz képest, hogy ez volt az 1. kezdő meccse.Sanco
öö, asszem csúnyán félreértettél. szerintem fantasztikus volt, ezzel azt akartam mondani, hogy jövőre kezdő lesz valahol 😉

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Nem hozott szerencsét a csapatnak a mai vizsga 😕 (az mellékes, hogy meghúznak ezek után)
Remélem, ez a vereség nem veszi el a hitüket, inkább megsokszorozza. Szerintem mindkettő benne van, remélem, utóbbi történik. Megint rengeteget bénáztunk, így nem lehet, főleg a Pats ellen. Még meg lehet a PO, úgyhogy innentől kell nagyon odatenni magunkat.
Az viszont szerintem ma hajnalban eldőlt, hogy jövőre nem Flynn lesz a backup-QB..Szobi22
az a baj hogy 1 meccs alapján nem hiszem hogy sokat kapnánk érte, viszont az látszott hogy nem béna a gyerek, most nem csak be kellett ugrania az utolsó 2 drive-ra, sztem nem ártana megtartani.KGB
Én is így látom. Nem hiszem, hogy sokmindent a nyakába lehetne varrni az utolsó playen kívül (azt meg inkább írnám a tapasztalatlanság számlájára ill. McCarthyéknak is jelentős szerepe volt ott). Nekem kifejezetten imponáló volt a játéka, ahhoz képest, hogy ez volt az 1. kezdő meccse.