Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Szégyen gyalázat hogy Rodgers nincs az ALAP pro bowl keretben de ami mégnagyobb szégyen hogy Kunn sincs.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1886 - NFC North körkép - 16. hétkonqueror
Nem várnánk ennyire a hétvégét, ha Rodgers 4 INT-t dobott volna! 😉Sanco
elvileg azóta javítva, a cikk alatt is akartam írni de ellenszegült a rendszer

szerintem tudat alatt érzem a vasárnapot 😛 amúgy 4 pickkel is lehet nyerni, tavaly NCAA-ben Stanzi bizonyította 😀konqueror
Nem is tudom... Lambeau Field... Chicago Bears... 4 interception... Megvan!!! 2009 Week 1 😛 😊
Ha már itt vagy, akkor viszont megragadom az alkalmat és szeretnék köszönetet mondani - gondolom idén nem írsz többet az NFC Northról - az egész éves munkádért, amit az NFC North érdekében "követtél el"! Köszönet érte! 😊

Szerk: Úgy látszik, mostanában mindig lemaradok egy kicsit. Hiába: a kor! 😀
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1886 - NFC North körkép - 16. hétkonqueror
Nem várnánk ennyire a hétvégét, ha Rodgers 4 INT-t dobott volna! 😉Sanco
elvileg azóta javítva, a cikk alatt is akartam írni de ellenszegült a rendszer

szerintem tudat alatt érzem a vasárnapot 😛 amúgy 4 pickkel is lehet nyerni, tavaly NCAA-ben Stanzi bizonyította 😀konqueror
Már javítottad 😊

Jobb szeretném, ha Cutler neve mellett lenne 4 pick, olyanra már volt is példa 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1886 - NFC North körkép - 16. hétkonqueror
Nem várnánk ennyire a hétvégét, ha Rodgers 4 INT-t dobott volna! 😉Sanco
elvileg azóta javítva, a cikk alatt is akartam írni de ellenszegült a rendszer

szerintem tudat alatt érzem a vasárnapot 😛 amúgy 4 pickkel is lehet nyerni, tavaly NCAA-ben Stanzi bizonyította 😀
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Rodgers az NFC offensive playa of the week.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1886 - NFC North körkép - 16. hétkonqueror
Nem várnánk ennyire a hétvégét, ha Rodgers 4 INT-t dobott volna! 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köszönöm a tájékoztatókat 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1886 - NFC North körkép - 16. hét
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valaki elmondaná legyen olyan szíves, hogy mit jelent az szvsz rövidítés mert én nem értem 😊Lokter
SZVSZ szerintem azt, 😀 hogy szerény véleményem szerint! 😊 legjobb tudomásom szerint
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valaki elmondaná legyen olyan szíves, hogy mit jelent az szvsz rövidítés mert én nem értem 😊Lokter
szerény véleményem szerint 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valaki elmondaná legyen olyan szíves, hogy mit jelent az szvsz rövidítés mert én nem értem 😊
több mint 13 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Én sem érzem előre lefutottnak a MACIK elleni meccset.
Nagyon szoros eredményt várok .....PACKERS GYŐZELEMMEL 😊

ilaris

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
így legalább PO meglesz szvsz.
Sasok ellen meg... hm
ugye nem mérvadó az első meccs, mert Kolb egy töketlen, de én jobban örülök nekik, mint ha a Bears ellen kéne a Soldier Fielden tolni. persze előbb meg kell őket csapni vasárnap és akkor utána lehet matekozni..brk
Koooooolb? Mivan, kidőlt Vick? Ezek szerint lemaradtam valamiről?kobalu91
Nem. Csak az első héten még Kolb kezdett, majd csak félidőtől játszott Vick. Emiatt az a meccs nem a legjobb példa, viszont azóta sok víz lefolyt a Dunán...
Én nektek szurkolok vasárnap, aztán jöhet egy jó meccs a Linc-en 😊
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
így legalább PO meglesz szvsz.
Sasok ellen meg... hm
ugye nem mérvadó az első meccs, mert Kolb egy töketlen, de én jobban örülök nekik, mint ha a Bears ellen kéne a Soldier Fielden tolni. persze előbb meg kell őket csapni vasárnap és akkor utána lehet matekozni..brk
Koooooolb? Mivan, kidőlt Vick? Ezek szerint lemaradtam valamiről?
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
így legalább PO meglesz szvsz.
Sasok ellen meg... hm
ugye nem mérvadó az első meccs, mert Kolb egy töketlen, de én jobban örülök nekik, mint ha a Bears ellen kéne a Soldier Fielden tolni. persze előbb meg kell őket csapni vasárnap és akkor utána lehet matekozni.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Pro Bowl meg.
Ha bejutunk, a PO-ba, akkor lehet SB is, de szerintem PB lesz Rodgers, mert a 3 választottból könnyen lehet, hogy akár 2 is ott lesz az SB-n. De egy biztosan.LN
Az NFC-ből kettő nem lehet a Super Bowl-on maximum csak 1 😀kobalu91
Nem vagyok ma formában 😊
Még a kutyaharapást szőrével sem működik 😀
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
na a nagy matekosoknak itt egy példa : verjük a macikat utánna a philyt akkor DIV-en kit kapunk? 😊Lokter
akkor újra madarat lehetne velünk fogatni, ezúttal Atlantában....
de szerintem nagyon előreszaladunk.Gergőbácsi
Vagy a "szenteket". Persze ehhez az utolsó fordulóban az Atlantának ki kéne kapnia a Carolinatól, Breeséknek pedig el kéne verni a Bucs-t. De szvsz ez a változat a Carolina miatt nem valószínű. 😊
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Pro Bowl meg.
Ha bejutunk, a PO-ba, akkor lehet SB is, de szerintem PB lesz Rodgers, mert a 3 választottból könnyen lehet, hogy akár 2 is ott lesz az SB-n. De egy biztosan.LN
Az NFC-ből kettő nem lehet a Super Bowl-on maximum csak 1 😀kobalu91
egyik sem lesz ott mert Cutlert nem hívták be 😛 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Pro Bowl meg.
Ha bejutunk, a PO-ba, akkor lehet SB is, de szerintem PB lesz Rodgers, mert a 3 választottból könnyen lehet, hogy akár 2 is ott lesz az SB-n. De egy biztosan.LN
Az NFC-ből kettő nem lehet a Super Bowl-on maximum csak 1 😀
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
na a nagy matekosoknak itt egy példa : verjük a macikat utánna a philyt akkor DIV-en kit kapunk? 😊Lokter
akkor újra madarat lehetne velünk fogatni, ezúttal Atlantában....
de szerintem nagyon előreszaladunk.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na a nagy matekosoknak itt egy példa : verjük a macikat utánna a philyt akkor DIV-en kit kapunk? 😊
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
visszakullogok vezekelni barlangomba 😊tüsi91
Ennek a mondatnak 2 hét múlva örültem volna 😊

Szerintem most is, meg jövő hét végén is (ha...) a 2 OL teljesítménye lesz a döntő tényező, nomeg a mi ST-nk...
A miénk mostanság működik úgy nagyjából (a fal, ha nem lennék egyértelmű 😀 ), a Bears fala meg annyi sacket engedett eddig, mint a miénk tavaly. Itt lehet megfogni a meccset, akkor, ha olyan lesz a futás elleni védelem, mint a múlt héten. Cutler játéka jobb lett, mint tavaly, de ha siettetik, képes hibázni.


Pro Bowl meg.
Ha bejutunk, a PO-ba, akkor lehet SB is, de szerintem PB lesz Rodgers, mert a 3 választottból könnyen lehet, hogy akár 2 is ott lesz az SB-n. De egy biztosan.LN
úgy tudom hogy ha verjük is a Bearst, ők 2nd seed, nekünk Phillybe kéne menni 😛Gergőbácsi
Ja, pardon, én magam írtam 2 órája többek között 😀
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
visszakullogok vezekelni barlangomba 😊tüsi91
Ennek a mondatnak 2 hét múlva örültem volna 😊

Szerintem most is, meg jövő hét végén is (ha...) a 2 OL teljesítménye lesz a döntő tényező, nomeg a mi ST-nk...
A miénk mostanság működik úgy nagyjából (a fal, ha nem lennék egyértelmű 😀 ), a Bears fala meg annyi sacket engedett eddig, mint a miénk tavaly. Itt lehet megfogni a meccset, akkor, ha olyan lesz a futás elleni védelem, mint a múlt héten. Cutler játéka jobb lett, mint tavaly, de ha siettetik, képes hibázni.


Pro Bowl meg.
Ha bejutunk, a PO-ba, akkor lehet SB is, de szerintem PB lesz Rodgers, mert a 3 választottból könnyen lehet, hogy akár 2 is ott lesz az SB-n. De egy biztosan.LN
úgy tudom hogy ha verjük is a Bearst, ők 2nd seed, nekünk Phillybe kéne menni 😛Gergőbácsi
Így van,Vikes tegnapival besegített nekünk,nektek Philly lesz...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
bizony bizonyGergőbácsi
visszakullogok vezekelni barlangomba 😊tüsi91
Ennek a mondatnak 2 hét múlva örültem volna 😊

Szerintem most is, meg jövő hét végén is (ha...) a 2 OL teljesítménye lesz a döntő tényező, nomeg a mi ST-nk...
A miénk mostanság működik úgy nagyjából (a fal, ha nem lennék egyértelmű 😀 ), a Bears fala meg annyi sacket engedett eddig, mint a miénk tavaly. Itt lehet megfogni a meccset, akkor, ha olyan lesz a futás elleni védelem, mint a múlt héten. Cutler játéka jobb lett, mint tavaly, de ha siettetik, képes hibázni.


Pro Bowl meg.
Ha bejutunk, a PO-ba, akkor lehet SB is, de szerintem PB lesz Rodgers, mert a 3 választottból könnyen lehet, hogy akár 2 is ott lesz az SB-n. De egy biztosan.LN
úgy tudom hogy ha verjük is a Bearst, ők 2nd seed, nekünk Phillybe kéne menni 😛

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A Giants 5. seed volt 2007-2008-ban, a Redskins volt a 6.oz_mandias
bizony bizonyGergőbácsi
visszakullogok vezekelni barlangomba 😊tüsi91
Ennek a mondatnak 2 hét múlva örültem volna 😊

Szerintem most is, meg jövő hét végén is (ha...) a 2 OL teljesítménye lesz a döntő tényező, nomeg a mi ST-nk...
A miénk mostanság működik úgy nagyjából (a fal, ha nem lennék egyértelmű 😀 ), a Bears fala meg annyi sacket engedett eddig, mint a miénk tavaly. Itt lehet megfogni a meccset, akkor, ha olyan lesz a futás elleni védelem, mint a múlt héten. Cutler játéka jobb lett, mint tavaly, de ha siettetik, képes hibázni.


Pro Bowl meg.
Ha bejutunk, a PO-ba, akkor lehet SB is, de szerintem PB lesz Rodgers, mert a 3 választottból könnyen lehet, hogy akár 2 is ott lesz az SB-n. De egy biztosan.