NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Sajna mi vagyunk az a csapat, amely "szeret" kikapni az ilyen, előre nyerhetőnek titulált meccseken..
Remélem túljárunk Willis eszén, és Smith életét megkeserítjük. Plusz jó lenne ja Westbrook nem támadna fel (megint)...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Gameday! Kell a W, és minden adott is hozzá, 49ers O nem túl rettegett, mienk meg, ha Rodgers közepesen játszik akkor is képes pontokat hozni, még futójáték nélkül is..brk
Meg is kell legyen 😊
Igazából most van az a meccs, amikor kísérletezgethetnek a futójátékkal... 😊 És remélem fognak is 😊kobalu91
Starks? 😉
vagy DIMITRIIII 😀.brk
Igazából mindkettő lehet, csak ne szegény Jackson 😊 Bár lehet, hogy Starks megint inaktív lesz...
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Meg is kell legyen 😊
Igazából most van az a meccs, amikor kísérletezgethetnek a futójátékkal... 😊 És remélem fognak is 😊kobalu91
Starks? 😉
vagy DIMITRIIII 😀.brk
A niners 17 meccs óta nem engedett 100 yardos futót.JayB
Na, majd Aaron.. 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Gameday! Kell a W, és minden adott is hozzá, 49ers O nem túl rettegett, mienk meg, ha Rodgers közepesen játszik akkor is képes pontokat hozni, még futójáték nélkül is..brk
Meg is kell legyen 😊
Igazából most van az a meccs, amikor kísérletezgethetnek a futójátékkal... 😊 És remélem fognak is 😊kobalu91
Starks? 😉
vagy DIMITRIIII 😀.brk
A niners 17 meccs óta nem engedett 100 yardos futót.
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Gameday! Kell a W, és minden adott is hozzá, 49ers O nem túl rettegett, mienk meg, ha Rodgers közepesen játszik akkor is képes pontokat hozni, még futójáték nélkül is..brk
Meg is kell legyen 😊
Igazából most van az a meccs, amikor kísérletezgethetnek a futójátékkal... 😊 És remélem fognak is 😊kobalu91
Starks? 😉
vagy DIMITRIIII 😀
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Gameday! Kell a W, és minden adott is hozzá, 49ers O nem túl rettegett, mienk meg, ha Rodgers közepesen játszik akkor is képes pontokat hozni, még futójáték nélkül is..brk
Meg is kell legyen 😊
Igazából most van az a meccs, amikor kísérletezgethetnek a futójátékkal... 😊 És remélem fognak is 😊
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Gameday! Kell a W, és minden adott is hozzá, 49ers O nem túl rettegett, mienk meg, ha Rodgers közepesen játszik akkor is képes pontokat hozni, még futójáték nélkül is.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Itt a tegnapi edzés, néhányukon már rajta a throwback mez.
http://www.packers.com/media-center/videos/Friday-Morning-Practice-Footage/89445f62-beb7-47d9-818b-e859a786319c
Sitton milyet fejel a labdába 😀
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
CM3 sisakja konkrétan ez lesz:
http://twitpic.com/3cohw1
fura, de nem rossz azért 😊 várom már a meccset
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Csinik lesztek kékben vasárnap 😊
diverdoc
Nekem rohadtul tetszik, remélem nem csak most használjuk majd. Mondjuk a sisak az elég undorító 😀JayB
Szó szerint szar a színe a sisaknak😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Csinik lesztek kékben vasárnap 😊
diverdoc
Nekem rohadtul tetszik, remélem nem csak most használjuk majd. Mondjuk a sisak az elég undorító 😀
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Csinik lesztek kékben vasárnap 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
zolten Green Bay Packers 228
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d81c91afc/Official-Review-Unfair-home-team-advantage?module=HP_video
Egy érdekes elemzés a hazai play visszajátszásokról. Mi sajna megszívtuk vele.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Rodgers-nek ma van a születésnapja.... Isten éltesse a liga legjobb red zone QB-ját! 😉kobalu91
Isten éltessen Áron! Highlights

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Rodgers-nek ma van a születésnapja.... Isten éltesse a liga legjobb red zone QB-ját! 😉
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
hull a pelyhes 😊

http://www.packers.com/media-center/videos/Snow-In-Lambeau-Field/02526863-1202-4a2c-a2a3-78789d3130degamerkr
Szééép....
Jobban néz ki egy kicsit, mint a paksi soccerpálya tegnapelőtt 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
hull a pelyhes 😊

http://www.packers.com/media-center/videos/Snow-In-Lambeau-Field/02526863-1202-4a2c-a2a3-78789d3130de

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Havner és Chillar IR-en. Már 13-an vannak.
A sok csapás után valamikor már valami nagy-nagy pozitív fordulatnak kell jönnie.Gergőbácsi
pl hogy hozunk egy futót? így most van hely a rosteren.Szobi22
Még mit nem 😀 Robert Francois LB és Josh Gordy CB lettek PS-ből aktiválva.JayB
Öcsém ezek rettenetesen hisznek B-Jax-ben.
Vagy... Lehet Rodgerst supermannek gondolják. Ő passzol, fut, (elkapni nem tudja a sajátját, de edzésen már lehet gyakorolja). A végén ha nagyon lesérül valaki, beáll LB-nek, majd még visszahordóként, sok év után TD-ket halmoz nekünk. Chuck Norris sehol sincs hozzá képest 😊
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Havner és Chillar IR-en. Már 13-an vannak.
A sok csapás után valamikor már valami nagy-nagy pozitív fordulatnak kell jönnie.Gergőbácsi
pl hogy hozunk egy futót? így most van hely a rosteren.Szobi22
Még mit nem 😀 Robert Francois LB és Josh Gordy CB lettek PS-ből aktiválva.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Szimpatizálok is a Packersszel, meg Tramon, Burnett és Raji nálam van GM játékban, így közelebbről követem az ő pályafutásukat 😊tenorx
Nagyon helyes!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szimpatizálok is a Packersszel, meg Tramon, Burnett és Raji nálam van GM játékban, így közelebbről követem az ő pályafutásukat 😊
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Egy kis elemzés a Falcons elleni meccsről: http://www.profootballfocus.com/blog/2010/11/30/re-focused-week-12-packers-at-falcons/
Sajnos lehúzzák Tramont is 😕tenorx
Nem baj, húzzák csak. Bízom benne, szerintem a csapat is bízik benne és fog ő még sok nagy és értékes playt csinálni.

Btw tenorx, létezik, hogy (természetesen a Steelers mellettiként) egy Packers-szimpatizánst üdvözölhetünk személyedben? 😊 (ha már írtál volna erről bocs, nem olvastam vissza...)

Amúgy a közvéleménykutatás jelen állása szerint négyen mondták azt, hogy meglesz 10-6-tal, hárman hogy PO lesz 11-5-tel, ketten viszont 10-6 és nem éreztek továbbjutást. Azért látszik hogy van optimizmus kis berkeinken belül, remélem a csapat hozza is (a jobb) magát.

Egy külhoni hsz-ben olvastam, hogy a Vikes most a legfőbb szövetségesünk, ha megnézzük, hogy borsot törhetnek egyaránt a Giants, a Bears és az Eagles orra alá. Nem gondoltam volna a Queens elleni meccsek előtt, hogy a szezon végén még nekik is lehet egy kicsit szorítani, kimondottan önzetlen okokból 😀

Nyerjük meg a következőt!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Nálam 10-6 és csoport elsőség.
ilaris

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Havner és Chillar IR-en. Már 13-an vannak.
A sok csapás után valamikor már valami nagy-nagy pozitív fordulatnak kell jönnie.Gergőbácsi
Szerintem a nagy-nagy pozitív fordulat az, hogy Grant, Finley, Barnett és Burnett IR-re kerülése óta, úgy játszik a csapat, ahogy. 😉Sanco
És mégis, én valami másra gondoltam 😉

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Havner és Chillar IR-en. Már 13-an vannak.
A sok csapás után valamikor már valami nagy-nagy pozitív fordulatnak kell jönnie.Gergőbácsi
Szerintem a nagy-nagy pozitív fordulat az, hogy Grant, Finley, Barnett és Burnett IR-re kerülése óta, úgy játszik a csapat, ahogy. 😉