NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
nyugi, meglesz a csoportgyőzelem is 😉
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
ebben a bowl.hu-s madden ligában én képviselem a Packerst, gondoltam szólok, hogy szurkoljatok 😊
első meccsen NE ellen 68-0-ra nyertem, úgyh perpill csapatunk vezeti a ligát 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Starks szerintem idén nemfog játszani, vagy max csak pár snapet. 2 éve nem focizott, Rodgerst nem fogjuk kinyíratni vele, a PO-ban meg kockázatos lenne bedobni. Nance-ben jobban bízok sokkal, ha belejön a blitz pick upba biztos használni fogjuk sokkal többet.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Egyébként Nance annál az egy snapnél amit kapott (szépen mellen fejelte a védőt) agyrázkódást szenvedett ezért nem láttuk többet.JayB
Akkor meg van az új kedvenced. 😛
Btw én még mindig nagyon várom Starks bemutatkozását. Hátha ő lesz a megoldás... 😀Sanco
Detto
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Egyébként Nance annál az egy snapnél amit kapott (szépen mellen fejelte a védőt) agyrázkódást szenvedett ezért nem láttuk többet.JayB
Akkor meg van az új kedvenced. 😛
Btw én még mindig nagyon várom Starks bemutatkozását. Hátha ő lesz a megoldás... 😀Sanco
Várni én is várom, de nem hinném, hogy a meccshiányát figyelembe véve bedobnák a mélyvízbe a hátralévő könnyed öt meccsen... mindazonáltal B-Jax, akit jó 3rd down és protector backnek tartok, jó lenne, ha hasonló módon megfejelné a lyukakat mint Nance. Tegyük hozzá hogy a fal nem volt topon a futásblokkolást illetően.
Kíváncsi leszek, lesz-e feltámadás a futójáték terén. Decemberben szarban leszünk, még ha most a tökéletesen (nagyrészt kényszerből) passzorientált támadóegység tud haladni, és jobbára termeli a pontokat. Egy normális, vagy legalábbis hihető futójátékkal iszonyat jók lehetnénk.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Egyébként Nance annál az egy snapnél amit kapott (szépen mellen fejelte a védőt) agyrázkódást szenvedett ezért nem láttuk többet.JayB
Na, ebből látszik, hogy B-Jax milyen felelősségtudatos játékos, ő nem kockáztat meg ilyen, a csapatnak hátrányos dolgokat 😛

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Egyébként Nance annál az egy snapnél amit kapott (szépen mellen fejelte a védőt) agyrázkódást szenvedett ezért nem láttuk többet.JayB
Akkor meg van az új kedvenced. 😛
Btw én még mindig nagyon várom Starks bemutatkozását. Hátha ő lesz a megoldás... 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Egyébként Nance annál az egy snapnél amit kapott (szépen mellen fejelte a védőt) agyrázkódást szenvedett ezért nem láttuk többet.
több mint 13 éve
KGB 79
Én nem aggódnék a PO-ba kerülés miatt, sokkal inkább aggódok a futójáték telljes hiányától. Hiába jutunk el odaáig, ennyire unbalanced O-val nemnagyon lehet messzire menni. Már McCarthy is úgy volt vele hogy csak adjuk oda shotgunba a labdát Rodgersnek, lesz ami lesz. Ez sokáig nem fog működni. Tavaly Granttel olyan gyönyörű playaction játékok voltak, tegnap talán egy darab ha volt. Nemcsoda, Jacksont még az ellen sem veszi komolyan...JayB
volt 1 flea flicker, ami be jött és kb ennyi

A fumble előtti playből kellett volna bevinni, amikor shotgunba állt fel Rodgers, de oda ment a falhoz mintha átírná a playt, közben a DL még csak térdelt a földön, mikor felér kapta a labdát, de levitték 😕 (Ezt a Vikings ellen már eljátszottuk, akkor be is jött)
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Én nem aggódnék a PO-ba kerülés miatt, sokkal inkább aggódok a futójáték telljes hiányától. Hiába jutunk el odaáig, ennyire unbalanced O-val nemnagyon lehet messzire menni. Már McCarthy is úgy volt vele hogy csak adjuk oda shotgunba a labdát Rodgersnek, lesz ami lesz. Ez sokáig nem fog működni. Tavaly Granttel olyan gyönyörű playaction játékok voltak, tegnap talán egy darab ha volt. Nemcsoda, Jacksont még az ellen sem veszi komolyan...
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Áronra visszatérve... Iszonyat nagy küzdő, ez tegnap nagyon látszott rajta. lehet sírunk, hogy még nem csinált igazi "comeback win"-t, de igazából a tegnapi szinte annak tekinthető. Tényleg kicsit soknak éreztem a folyamatos QB-sneakelést, de ha az a fumble nincs,akkor most nem hozta volna fel senki negatívumként 😊
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Franc kivan ezekkel a medvékkel... nem lesz ez így jó... 😕kobalu91
már (medve)bocs de 😀

félretéve a tréfát nektek ez volt az egyik legnehezebb meccsetek nekünk meg csak az van innentől úgyhogy szerintem ne is figyeljetek ránk egyáltalán 😉davemayer
Hát azért...
Mondjuk a 49ers, Lions hozható, de utána nekünk is lesz egy kemény Patriots, Giants, Bears sorozat.
Ha minden nekünk kedvezően alakul, akkor az lehet a csoportdöntő, de félek addigra már csak az számít, hogy meglesz e a WC hely
több mint 13 éve
KGB 79
Tramon fogta Whiteot?tenorx
legtöbbször ő, de volt elkapása Woodsonról is
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Franc kivan ezekkel a medvékkel... nem lesz ez így jó... 😕kobalu91
már (medve)bocs de 😀

félretéve a tréfát nektek ez volt az egyik legnehezebb meccsetek nekünk meg csak az van innentől úgyhogy szerintem ne is figyeljetek ránk egyáltalán 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 960 — Egyéb témák lakó
A Bucs-Saints-Eagles/Giants "bandával" futunk versenyt a 2 helyért (Eagles/Giants egyike megnyeri a csoportot persze).
LN
A héten a South szempontjából sok minden eldőlhet. Ha kikap a Bucs az Falconstól, akkor nekik csoda kell, hogy beleszóljanak a PO-ba, gyakorlatilag matematikai esélye van a csapatnak. Fordított esetben pedig egyre viccesebb a helyzet nálunk, mert akkor egál van (ha nyerünk mi is), a Falcons tiebreaker előnyben van... A lényeg, hogy az utolsó két hét is számítani fog... szóval szép lesz 😀

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Aludtam rá egyet, de így sem lett jobb.
Magáról a meccsről sokkal mást nem lehet elmondani, amit Szobi.

Tartom magam ahhoz, hogy futójáték kell. Sőt, meg merem kockáztatni, hogy nélküle még a WC sem lesz meg.
A Bucs-Saints-Eagles/Giants "bandával" futunk versenyt a 2 helyért (Eagles/Giants egyike megnyeri a csoportot persze).

Senkinek sem könnyű a sorsolása, de szerintem momentán lépéshátrányban is van a csapat.
Tényleg ki kéne próbálni Nance-t vagy Starks-ot, veszíteni semmit nem veszíthetünk, 25 yardot bármelyik képes lehet hozni.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Franc kivan ezekkel a medvékkel... nem lesz ez így jó... 😕
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tramon fogta Whiteot?
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Osztom JayB és Szobi álláspontját, egy mondatot sem tennék hozzá, így van.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Na, a félreértések végett: imádom ezt a csapatot, szörnyen 😊. pont ezért nagyon rossz ez, de ilyenkor sincs ez másképp

a meccsről: azért a (nem)challengeért rettentő nagy kár, sztem erősen befolyásolta a meccset. őszintén nem értem, hogy miért nem futtatjuk Nancet (ma egy labdát kapott, meggyőződésem, hogy ott megvolt a FD, de ha nem, akkor is visszaküldtem volna), vagy Kuhnt, láttuk már, hogy az működik. Aaron (ismét) fantasztikus volt, a fumbli ellenére. A defensenek pedig azt róhatjuk fel, hogy nem szerzett labdát, helyt álltak ők is.

Ez így jött ki, a szoros meccseket továbbra se tudjuk megnyerni. De kérdem én, mi lenne, ha nem lenne sérült a fél csapat, és/vagy hoznánk az ilyen meccseket? (a helyes válasz, hogy nem lenne fair)Szobi22
Igazat megvallva a sérültek közül 3 olyan van, akit biztos megérez a csapat. Barnett, Finley, Grant.
Peprah szerintem jól játszik, ahogy Zombo is. Talán Neal, illetve az eltiltott Jolly, aki még kellene.LN
Senki nem hiányzik annyira mint a sokat szidott Grant. Istenem összesírnám magam a gyönyörtől ha látnám ahogy szétfejeli a védőt és hoz 2 yardot. :rolleyes: But B-jax is our man...
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Na, a félreértések végett: imádom ezt a csapatot, szörnyen 😊. pont ezért nagyon rossz ez, de ilyenkor sincs ez másképp

a meccsről: azért a (nem)challengeért rettentő nagy kár, sztem erősen befolyásolta a meccset. őszintén nem értem, hogy miért nem futtatjuk Nancet (ma egy labdát kapott, meggyőződésem, hogy ott megvolt a FD, de ha nem, akkor is visszaküldtem volna), vagy Kuhnt, láttuk már, hogy az működik. Aaron (ismét) fantasztikus volt, a fumbli ellenére. A defensenek pedig azt róhatjuk fel, hogy nem szerzett labdát, helyt álltak ők is.

Ez így jött ki, a szoros meccseket továbbra se tudjuk megnyerni. De kérdem én, mi lenne, ha nem lenne sérült a fél csapat, és/vagy hoznánk az ilyen meccseket? (a helyes válasz, hogy nem lenne fair)Szobi22
Igazat megvallva a sérültek közül 3 olyan van, akit biztos megérez a csapat. Barnett, Finley, Grant.
Peprah szerintem jól játszik, ahogy Zombo is. Talán Neal, illetve az eltiltott Jolly, aki még kellene.
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Akárki akármit mond, nem voltunk rosszak ezen a meccsen....egyedül egy normális RB hiányzott volna a sikerhez.
A D# helytállt, Rodgers jó volt, szerencse nem állt mellénk, de szoros meccs volt....btw én most ezt az Atlantát SB-ba várom 😊 .
Na most go szurkolni Vicknek 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Na, a félreértések végett: imádom ezt a csapatot, szörnyen 😊. pont ezért nagyon rossz ez, de ilyenkor sincs ez másképp

a meccsről: azért a (nem)challengeért rettentő nagy kár, sztem erősen befolyásolta a meccset. őszintén nem értem, hogy miért nem futtatjuk Nancet (ma egy labdát kapott, meggyőződésem, hogy ott megvolt a FD, de ha nem, akkor is visszaküldtem volna), vagy Kuhnt, láttuk már, hogy az működik. Aaron (ismét) fantasztikus volt, a fumbli ellenére. A defensenek pedig azt róhatjuk fel, hogy nem szerzett labdát, helyt álltak ők is.

Ez így jött ki, a szoros meccseket továbbra se tudjuk megnyerni. De kérdem én, mi lenne, ha nem lenne sérült a fél csapat, és/vagy hoznánk az ilyen meccseket? (a helyes válasz, hogy nem lenne fair)

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Alapvetően nem lett volna baj egy vereség, csak most kicsit "sűrű" az NFC. Viszont ha kikap a Bears, akkor nincs nagy baj.

Viszont ha Jackson nem tesz hozzá semmit, az baj lesz nem csak az Atlanta, hanem mindenki ellen.Kampman
A 3. forduló óta mondom, hogy futás nélkül a max, ahova elvergődhetünk, a WC kör.
Egyetlen épkézláb elérhető FA RB sem lett megkeresve? Szerintem még Parker is többet tudna, mint Jackson.
Ha mást nem, elhitetné velük, hogy veszélyes.
több mint 13 éve
ilaris Green Bay Packers 215
nem vártam győzelmet, de 3 pontos vereséget se,.. bár az OT-ben úgy is buktunk volna, bár Áron nagyon jó volt ma, lehet most végre megtört volna a jég.. de már mindegy.

jövőhéten végre hazai meccs, lehet hóban ?😊gamerkr
Biztosan hóban :::😛 /náluk lesz hó😊/
ilaris