NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Közben találtam érdekes adatokat, nagyot nevettem 😊


1961 - After beating the Minnesota Vikings 33-7 and 28-10, Packers go on to win their 7th NFL Championship Title.
1962 - After beating the Minnesota Vikings 34-7 and 48-21, Packers go on to win their 8th NFL Championship Title.
1965 - After beating the Minnesota Vikings 38-13 and 24-14, Packers go on to win their 9th NFL Championship Title.
1988 - After humiliating the Minnesota Vikings 34-14 and 18-6, Packers go on to finish 4-12, but hey, we beat the Vikings twice that year! 😀
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Azért nagyon kíváncsi leszek a végső eredményre. Szvsz Collinsnak és Hawknak nem biztos, hogy ott lenne a helye, Bushról nem is beszélve. Viszont egy jó Tramon, esetleg Sitton vagy Bulaga simán elférne a keretben és ha a hátralévő fordulókban is úgy szerepel, mint az elmúlt 5 meccsen, akkor Jennings is.
Az más kérdés, hogy bárki is kerül be a Packersből, legfeljebb nézőként vehet majd részt a gálán. 😛 😀Sanco
Hawk azért szerintem megérdemelné... Nélküle még ennyit sem érne a futás elleni védelem, nagyot játszik.kobalu91
Hááát... Szerintem még Bishop is jobb nála (ILB poszton) csapaton belül, és akkor ott van még Lenon, Willis, Urlacher, Lofton, Vilma... És ezt nem azért írom, mert nem kedvelem, de az ILB poszt még mindig kicsit idegen neki.Sanco
Az biztos, vannak nála jobbak, érzem én is hogy nem ér a teljesítménye Pro Bowl meghívót, de azzal mennyire felrázta a védelmet, és fellépett Barnett-ék helyébe az tiszteletre méltó. Szerintem ő volt az egyik kulcsa a védelem feltámadásának.
Csak ezért írtam, hogy megérdemelné 😀
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Akik jelen állás szerint PB-re mennének:
Rodgers, Clifton, Wells, Raji, Matthews, Hawk, Woodson, Collins,
Crosby Masthay és Bush is benne van a posztonkénti top 5-ben 😀 (Bush mint st player természetesen)JayB
Azért nagyon kíváncsi leszek a végső eredményre. Szvsz Collinsnak és Hawknak nem biztos, hogy ott lenne a helye, Bushról nem is beszélve. Viszont egy jó Tramon, esetleg Sitton vagy Bulaga simán elférne a keretben és ha a hátralévő fordulókban is úgy szerepel, mint az elmúlt 5 meccsen, akkor Jennings is.
Az más kérdés, hogy bárki is kerül be a Packersből, legfeljebb nézőként vehet majd részt a gálán. 😛 😀Sanco
Hawk azért szerintem megérdemelné... Nélküle még ennyit sem érne a futás elleni védelem, nagyot játszik.kobalu91
Hááát... Szerintem még Bishop is jobb nála (ILB poszton) csapaton belül, és akkor ott van még Lenon, Willis, Urlacher, Lofton, Vilma... És ezt nem azért írom, mert nem kedvelem, de az ILB poszt még mindig kicsit idegen neki.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Akik jelen állás szerint PB-re mennének:
Rodgers, Clifton, Wells, Raji, Matthews, Hawk, Woodson, Collins,
Crosby Masthay és Bush is benne van a posztonkénti top 5-ben 😀 (Bush mint st player természetesen)JayB
Azért nagyon kíváncsi leszek a végső eredményre. Szvsz Collinsnak és Hawknak nem biztos, hogy ott lenne a helye, Bushról nem is beszélve. Viszont egy jó Tramon, esetleg Sitton vagy Bulaga simán elférne a keretben és ha a hátralévő fordulókban is úgy szerepel, mint az elmúlt 5 meccsen, akkor Jennings is.
Az más kérdés, hogy bárki is kerül be a Packersből, legfeljebb nézőként vehet majd részt a gálán. 😛 😀Sanco
Hawk azért szerintem megérdemelné... Nélküle még ennyit sem érne a futás elleni védelem, nagyot játszik.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Akik jelen állás szerint PB-re mennének:
Rodgers, Clifton, Wells, Raji, Matthews, Hawk, Woodson, Collins,
Crosby Masthay és Bush is benne van a posztonkénti top 5-ben 😀 (Bush mint st player természetesen)JayB
Azért nagyon kíváncsi leszek a végső eredményre. Szvsz Collinsnak és Hawknak nem biztos, hogy ott lenne a helye, Bushról nem is beszélve. Viszont egy jó Tramon, esetleg Sitton vagy Bulaga simán elférne a keretben és ha a hátralévő fordulókban is úgy szerepel, mint az elmúlt 5 meccsen, akkor Jennings is.
Az más kérdés, hogy bárki is kerül be a Packersből, legfeljebb nézőként vehet majd részt a gálán. 😛 😀
több mint 13 éve
vasza Green Bay Packers 59
U.i.: Jó látni, hogy dabasi szurkolója is van a csapatnak.vasza
Hihihi... 😊 Pontosítok, Gyóni 😊
Már rég erre vártam, h legyen valaki földim 😊kobalu91
Exföldi, éltem Dabason, de átigazoltunk a közeli svábokhoz. 😊
több mint 13 éve
vasza Green Bay Packers 59
Bazzeg ki a franc írt be a sport2nek? 😀
Rodgers rossz volt, és kellene egy jó irányító, mint Vick vagy Young? WTF?!tenorx
Egy álom valóra válhat, Youngnak kifele áll a szénája. 😂
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Akik jelen állás szerint PB-re mennének:
Rodgers, Clifton, Wells, Raji, Matthews, Hawk, Woodson, Collins,
Crosby Masthay és Bush is benne van a posztonkénti top 5-ben 😀 (Bush mint st player természetesen)
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Srácok!

Valaki tervezi, hogy részt vesz a most vasárnapi a közös meccsnézésen a Sugárban? (Packs-Hawks)v-tomi
Hát, sajnos nekem nagyon nem fér bele (félév vége durván húzós). Amúgy meg Falcons 😛

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Na: most vasárnapra nyertetek néhány új, ideiglenes fant 😀 Nagyon drukkolok, hogy nyerjetek GD-ban 😊Gyurma Pappa
Nah egy ál-saint 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 960 — Egyéb témák lakó
Na: most vasárnapra nyertetek néhány új, ideiglenes fant 😀 Nagyon drukkolok, hogy nyerjetek GD-ban 😊

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
http://packersnews.greenbaypressgazette.com/article/20101124/PKR01/101124150/Notebook-RB-Grant-feels-he-could-have-been-ready-for-Falcons

Faszért kellet IR-re tenni? Kibírtuk volna Nance nélkül is idáig...JayB
A kérdés jó.
Másik kérdés, hogy látjuk e Starks-ot futni, ha már aktiváltuk, vagy megint inaktív lesz? Ki tudja, lehet jobb lenne, mint Jackson.
Nance is megérne pár snap-et, vicces volt látni, hogy fél negyed alatt (igaz a végén), de többet futott, mint B-Jax egész meccsen.
több mint 13 éve
v-tomi 27 — Packers fan
Srácok!

Valaki tervezi, hogy részt vesz a most vasárnapi a közös meccsnézésen a Sugárban? (Packs-Hawks)

http://www.nfl.com/videos/nfl-draft/09000d5d817b6841/Packers-take-Bulaga
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Itt az újabb locker room exkluzív:
http://www.packers.com/media-center/videos/McCarthys-Post-Game-Victory-Speech-at-Vikings/6d1d62c0-e342-4c71-a392-dcec62e08a41kobalu91
h beszól az O-nak Mr. Charles 😊
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Itt az újabb locker room exkluzív:
http://www.packers.com/media-center/videos/McCarthys-Post-Game-Victory-Speech-at-Vikings/6d1d62c0-e342-4c71-a392-dcec62e08a41
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Itt a videó Grant-ről és a kissrácról:
http://www.jsonline.com/general/37714089.html?bcpid=8725036001&bctid=686991456001
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
http://packersnews.greenbaypressgazette.com/article/20101124/PKR01/101124150/Notebook-RB-Grant-feels-he-could-have-been-ready-for-Falcons

Faszért kellet IR-re tenni? Kibírtuk volna Nance nélkül is idáig...
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Grant és egy leukémiás kisgyerek története:
http://www.jsonline.com/blogs/sports/110261689.htmlJayB
😕

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Azért viccesek ezek a statisztikák főleg hogy azért a papának euztán következett igazából a karrierje 3 legjobb szezonja NFC döntő ,SB win, SB loss.
Szépek ezek a statok de Brady is 2x több TD dobott 2007ben mint Eli de asszem a végén nem örült neki...Toca
a, ki mondta, hogy Rodgersnek nem most következnek (ha eddig jobb volt -statisztikák alapján-, ezután.?) a 3 legjobb szezonja?
b, nem ugyanarról a szezonról beszélünk, hanem a karrierje szempontjából ugyanaz a szezon. remélem érted. és meglepne, ha idén Papó jobban örülne, mint Rodgers 😛

és persze, minden ilyen statisztika igazából csak színesítés meg poén, de ezzel az erővel mindegyikre mondhatnánk valamit, hogy de...

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Azért viccesek ezek a statisztikák főleg hogy azért a papának euztán következett igazából a karrierje 3 legjobb szezonja NFC döntő ,SB win, SB loss.
Szépek ezek a statok de Brady is 2x több TD dobott 2007ben mint Eli de asszem a végén nem örült neki...
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
A Vikings meccs közben mutattak egy érdekes összehasonlítást:

gamerkr
jaja, már meccs közben kicsaptam FB-ra 😀Szobi22
Pont annyival több TD, mint amennyivel kevesebb INT..LN
Lol 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Grant és egy leukémiás kisgyerek története:
http://www.jsonline.com/blogs/sports/110261689.html
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A Vikings meccs közben mutattak egy érdekes összehasonlítást:

gamerkr
jaja, már meccs közben kicsaptam FB-ra 😀Szobi22
Pont annyival több TD, mint amennyivel kevesebb INT..
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
A Vikings meccs közben mutattak egy érdekes összehasonlítást:

gamerkr
jaja, már meccs közben kicsaptam FB-ra 😀

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A Vikings meccs közben mutattak egy érdekes összehasonlítást: