Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
A futás még nagyon aggaszt... Az valahogy rohadtul nincs jól, hogy Nance a garbage time-ban többet fut mint B-Jax...kobalu91
Nekem meccs közben is ígéretesebbnek tűnt, bár lehet, hogy csak az újdonság varázsa

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
A futás még nagyon aggaszt... Az valahogy rohadtul nincs jól, hogy Nance a garbage time-ban többet fut mint B-Jax...
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Bazzeg ki a franc írt be a sport2nek? 😀
Rodgers rossz volt, és kellene egy jó irányító, mint Vick vagy Young? WTF?!tenorx
Ádám. 😀
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
annyira nem mérvadó a dolog, az O-nak elég volt másfél negyednyi tündöklés a sikerhez, inkább ami megfogalmazódott bennem, az amit vki írt is eredménykövetőben, hogy Tramon mekkorát fejlődött az elmúlt évekhez képest. volt honnan ez igaz, de most már teljesen megbízható CB..brk
most nem fogom visszakeresni a régi fórumon, de: én megmondtam talán 2 szezonnal ezelőtt, hogy ő lesz a következő Packers-CB ("A Packers-CB") 😛. Amúgy szvsz idén jóval több, mint egy megbízható CB, és szükség is van rá, hogy az legyen.Szobi22
Én meg kiálltam melletted (vagy fordítva), mondván, hogy nem annyira reménytelen! 😀
Az 1+3.körös tendert viszont - bevallom őszintén -, sokalltam neki, pedig teljesen megérdemli! 😊
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Bazzeg ki a franc írt be a sport2nek? 😀
Rodgers rossz volt, és kellene egy jó irányító, mint Vick vagy Young? WTF?!tenorx
tuti Favre írta az sms-t 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Bazzeg ki a franc írt be a sport2nek? 😀
Rodgers rossz volt, és kellene egy jó irányító, mint Vick vagy Young? WTF?!tenorx
4TD semmi,ergya fos teljesítmény
Young.... 😂

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Bazzeg ki a franc írt be a sport2nek? 😀
Rodgers rossz volt, és kellene egy jó irányító, mint Vick vagy Young? WTF?!
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
annyira nem mérvadó a dolog, az O-nak elég volt másfél negyednyi tündöklés a sikerhez, inkább ami megfogalmazódott bennem, az amit vki írt is eredménykövetőben, hogy Tramon mekkorát fejlődött az elmúlt évekhez képest. volt honnan ez igaz, de most már teljesen megbízható CB..brk
most nem fogom visszakeresni a régi fórumon, de: én megmondtam talán 2 szezonnal ezelőtt, hogy ő lesz a következő Packers-CB ("A Packers-CB") 😛. Amúgy szvsz idén jóval több, mint egy megbízható CB, és szükség is van rá, hogy az legyen.

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Nem láttam a meccset, de a győzelemnek szinte kimondhatatlanul örülök. Pláne hogy ennyire magabiztosnak, már-már megalázónak tűnik az eredmény alapján. Gonoszabb énem szeretne trollkodni most a Vikes és egy-két fan kárára, de nem teszem. ( Azt hiszem az állítólagos Pack-fan könnyektől duzzadó folyó is apad kissé. 😛 )

Jó lenne, ha ilyen magabiztosak lennénk a hátralévő időben. Go Pack Go! Sweet sweep!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Szép volt jó volt, kár hogy egy totál szétesett Vikes volt az ellenfél. Persze ezzel nemakarom csökkenteni a srácok érdemeit 😊
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Az első negyedben alaposan ránk ijesztettek a fiúk, de aztán beindultak. Félek a Falcons ellen nem fér bele egy negyednyi rövidzárlat, ők kegyetlenül büntetni fognak, de szerencsére van még 1 hetünk 😀

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
annyira nem mérvadó a dolog, az O-nak elég volt másfél negyednyi tündöklés a sikerhez, inkább ami megfogalmazódott bennem, az amit vki írt is eredménykövetőben, hogy Tramon mekkorát fejlődött az elmúlt évekhez képest. volt honnan ez igaz, de most már teljesen megbízható CB.
több mint 13 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Auuuuu- Auuuu
Fantasztikus volt :9
Ezt a formát kellen tartani legalább a jövő hétig 😛

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Hát srácok ez nagy meccs volt... Hivatalosan is megtörtént az őrségváltás, Favre átadta a helyét Rodgersnek... Mostantól hivatalosan is: 12>4!
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Driver és Pickett a kezdőben 😊

http://www.jsonline.com/blogs/sports/109683834.htmlSzobi22
The inactives:

CB Brandon Underwood
FB Korey Hall
TE Spencer Havner
RB James Starks
LB Diyral Briggs
OL Nick McDonald
OL Marshall Newhouse
DE Jarius Wynn


Starks-ot megnéztem volna, Havner passz, gondolom még nem ismeri a playbookot. 😀
több mint 13 éve
bebop 413 — Packers fan
Ha már így összejöttünk, 2007 előtti idények vannak meg valakinek? 😊LN
sajna nem, bevallom férfiasan a GB - Giants meccsen kezdtem a csapatnak szurkolni, mivel előtte láttam a Seattle elleni játék összefoglalóját, megtetszett a feeling, meg hogy hóesés 😀
a Giants meccsen meg az döntötte el, hogy akkor én tényleg Packers szurkoló leszek, amikor mutattak egy képet, hogy GB downtown és teljesen üres volt, talán egy zacskót fújt a szél 😊.brk
szintén attól a meccstől kezdtem el követni az NFL-t, és szurkolni a GB-nek 😊.MarioAna
Vicces,h ketten is írjátok ezt, életem első meccse szintén ez a találkozó volt, ráadásul a Giantsnek szurkoltam akkormég (meg is nyerék a SB-t). Persze mostmár fordítva lenne 😊 Azthiszem mondhatjuk,h 100%ig Rodgers-en nőttem fel 😂

GB
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Driver és Pickett a kezdőben 😊

http://www.jsonline.com/blogs/sports/109683834.html

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Pff most nézem csak, elég vicc hogy az ESPN nem adja élőben BF uccsó meccsét a packs ellen... Biztos voltam benne hogy jó kis tv-s meccs lesz 😕
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
tudja valaki hol lehet nézni a mai meccset a ATDHE.NET -en kívül???ilaris
Az eredménykövetőben lesz pár link majd este szerintem
több mint 13 éve
ilaris Green Bay Packers 215
tudja valaki hol lehet nézni a mai meccset a ATDHE.NET -en kívül???

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
hoppá mit találtam

Nike SB Dunk Mid - Green Bay Packers

Combining two sports which feature extreme sacrifice from one’s body, Nike SB has created a Dunk Mid inspired by the Green Bay Packers football team. The sneaker features white, brown, green, and yellow throughout its upper and sole making it a proper representation for the cheese heads. No word yet on exclusivity here in the states but it is available in Mexico. Via:Colmilludo
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A Packers megkezdte a tárgyalásokat Bishop ügynökével,az új szerződéssel kapcsolatban.

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
340-340-360

A szezon során először bizonyos felállásoknál így fog kinézni a Dline fontban mérve 😊
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Ha már így összejöttünk, 2007 előtti idények vannak meg valakinek? 😊LN
sajna nem, bevallom férfiasan a GB - Giants meccsen kezdtem a csapatnak szurkolni, mivel előtte láttam a Seattle elleni játék összefoglalóját, megtetszett a feeling, meg hogy hóesés 😀
a Giants meccsen meg az döntötte el, hogy akkor én tényleg Packers szurkoló leszek, amikor mutattak egy képet, hogy GB downtown és teljesen üres volt, talán egy zacskót fújt a szél 😊.brk
szintén attól a meccstől kezdtem el követni az NFL-t, és szurkolni a GB-nek 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Ha már így összejöttünk, 2007 előtti idények vannak meg valakinek? 😊LN
sajna nem, bevallom férfiasan a GB - Giants meccsen kezdtem a csapatnak szurkolni, mivel előtte láttam a Seattle elleni játék összefoglalóját, megtetszett a feeling, meg hogy hóesés 😀
a Giants meccsen meg az döntötte el, hogy akkor én tényleg Packers szurkoló leszek, amikor mutattak egy képet, hogy GB downtown és teljesen üres volt, talán egy zacskót fújt a szél 😊.brk
Mennyire ideges voltam akkor a SportTV-re (még nem tudtam, hogy mi az a stream, meg hogy létezik olyan, hogy NASN), hogy nem közvetítik a Seattle elleni meccset, hanem inkább az éjjel 2-kor kezdődő NE-Jax-t adják. Pedig benne volt a pakliban, hogy ha kikap a Packers (Grant mindent megtett ezért az első pár playben 😀), akkor többet nem láthatjuk Favre-t, mert visszavonul ( :lol😊. Aztán végül a Champsben sikerült megnézni és írtó boldog voltam! 😀