Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 512
Inti return TD-t szerzünk ellenetek és azzal fogtok kikapni, majd sírva hazamenni a Lambeauról 😀

Graham meg Cole összesen 3szor sackeli majd Rogerst. :cool:
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Szoros meccs lesz az elején, viszonylag sok pontot várok... Szerintem tartani fogja a lépést, az Eagles, de a végén egy Kolb-hiba, vagy védelmi megingás miatt miénk a W. 35-21-es győzelmet várok. :cool:
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
gameday 😊
végrevégrevégre, plusz nem kell streammel sem szarakodni, nagyon kíváncsi vagyok, és W-t várok. A D# kérdéses még számomra, de a perpill nem túl acélos Eagles O ellen azért csak megoldják vhogy a dolgot.
este minden kiderül, GO PACK GO!
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 780 — Packers Suicide Squad
Aaron elmúlt két évéről, kezdőként való beilleszkedéséről szóló cikk, sok idézettel tőle.

Rodgers took hits on, off the field in 2008

Érdemes végigolvasni. Még büszkébbek lehetnek a fanok, hogy ilyen ember.... nem, hogy Ő a QB.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 780 — Packers Suicide Squad
Woodson ma új szerződést kap
+2 év, az igenHöri
Hála az égnek, remélem sokáig láthatjuk Mr. Woodsont, aki amellett hogy klasszis játékos, úgy hírlik kiváló mentor is.

Más... Mike Neal hasfalsérülést szenvedett :/ ... remélhetőleg Harrell és Wilson készen állnak

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Woodson ma új szerződést kap
+2 év, az igen

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Tavaly is SB-be de legalább konf döntőbe vártak, szerintem nem volt hatással az idényre ez a fajta hype. Szvsz playoff csapat vagyunk de nemvagyunk készen még nagy meccsek nyerésére. Nem érzem azt a Colts/Saints szerű powert a csapatban. A tavalyihoz hasonló évet várok, ez a csapat még nincs kész, kár lenne elvárni a super bowlt de ami késik nem múlik, pár éven belül ott lehetünk ha sikerül jól tovább építkezni.JayB
😊
Szerinted mi mikor éreztük meg tavaly a csapatban a powert???? 😀zemanla
Két éve is látszott hogy nemsok kell a kész Saintshez, ez tavaly be is következett 😊 Egyelőre még nemhiszek a D-ben, félek idén is szétpasszol minden jobbféle irányító. Amig ez ellen nemtudunk mit kezdeni felesleges Super Bowl-ról beszélni. Persze remélem rámcáfolnak a srácok.JayB
A Saints is tavaly iszonyat sok pontot nyelt be... De a támadósor többet szerzett. Én most a Pack-et várom, hogy az év Saints-e legyen... 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 719
Tavaly is SB-be de legalább konf döntőbe vártak, szerintem nem volt hatással az idényre ez a fajta hype. Szvsz playoff csapat vagyunk de nemvagyunk készen még nagy meccsek nyerésére. Nem érzem azt a Colts/Saints szerű powert a csapatban. A tavalyihoz hasonló évet várok, ez a csapat még nincs kész, kár lenne elvárni a super bowlt de ami késik nem múlik, pár éven belül ott lehetünk ha sikerül jól tovább építkezni.JayB
😊
Szerinted mi mikor éreztük meg tavaly a csapatban a powert???? 😀zemanla
Két éve is látszott hogy nemsok kell a kész Saintshez, ez tavaly be is következett 😊 Egyelőre még nemhiszek a D-ben, félek idén is szétpasszol minden jobbféle irányító. Amig ez ellen nemtudunk mit kezdeni felesleges Super Bowl-ról beszélni. Persze remélem rámcáfolnak a srácok.
több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 316 — Do Your Job
Tavaly is SB-be de legalább konf döntőbe vártak, szerintem nem volt hatással az idényre ez a fajta hype. Szvsz playoff csapat vagyunk de nemvagyunk készen még nagy meccsek nyerésére. Nem érzem azt a Colts/Saints szerű powert a csapatban. A tavalyihoz hasonló évet várok, ez a csapat még nincs kész, kár lenne elvárni a super bowlt de ami késik nem múlik, pár éven belül ott lehetünk ha sikerül jól tovább építkezni.JayB
😊
Szerinted mi mikor éreztük meg tavaly a csapatban a powert???? 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 719
Tavaly is SB-be de legalább konf döntőbe vártak, szerintem nem volt hatással az idényre ez a fajta hype. Szvsz playoff csapat vagyunk de nemvagyunk készen még nagy meccsek nyerésére. Nem érzem azt a Colts/Saints szerű powert a csapatban. A tavalyihoz hasonló évet várok, ez a csapat még nincs kész, kár lenne elvárni a super bowlt de ami késik nem múlik, pár éven belül ott lehetünk ha sikerül jól tovább építkezni.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 780 — Packers Suicide Squad
Szerintetek nem lesz baj, hogy ennyire túlhypeolnak minket? Legtöbb helyen SB-ba várják a csapatot, Rodgers MVP meg OPoY esélyesként van számon tartva.
Mondjuk még ha ez reális is, mert tényleg elfogultság nélkül top5 csapatban benne vagyunk az NFL-ben. Csak nehogy "előre a medve bőrére" effektus legyen.
GO PACKS! Vasárnap Eagles ellen csak a győzelem elfogadható 😊.MarioAna
Engem speciel idegesít az agyonhypeolás, de bízom benne, hogy a srácok tudják kezelni ezt. A fiatalság megvan a csapatban, vannak olyan játékosok, akik húzóemberek lehetnek, kulcsmomentumokkal a fontos helyzetekben.
Az offseason egyszer már becsapott minket... Szép lenne legyőzni az Eaglest, bármi is lesz, olyan érzésem van, hogy szoros, nehéz, netán nyögvenyelős lesz. Már ha sikerül, de úgy legyen. CMIII és Jones remélem eleget hozzá tudnak tenni a D telejsítméynéhez, nem is beszélve a javarészt rutintalan sec-ről... kívánom, hogy nőjenek fel a feladathoz!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Szerintetek nem lesz baj, hogy ennyire túlhypeolnak minket? Legtöbb helyen SB-ba várják a csapatot, Rodgers MVP meg OPoY esélyesként van számon tartva.
Mondjuk még ha ez reális is, mert tényleg elfogultság nélkül top5 csapatban benne vagyunk az NFL-ben. Csak nehogy "előre a medve bőrére" effektus legyen.
GO PACKS! Vasárnap Eagles ellen csak a győzelem elfogadható 😊.MarioAna
Remélem nem lesz baj, de szerintem is túl vagyunk hypeolva!
Ahogy én látom, 3 kritikus pont van:
1. secondary
2. futás
3. special team oda-vissza
1. Kérdés, hogy a pass-rush, Jolly nélkül, mennyire tudja támogatni a sec-et, ill Burnett "incredibile range"-e mennyire lesz hasznára a csapatnak (szerintem nagyon).
2. Sajnos mi az a csapat vagyunk, akinél a passzjátékkal kell utat nyitni a futáshoz. A preseasonban Rodgersnek nagyon ment, de elég rizikós így nekivágni a szezonnak.
3. A ST-nél én csak a következőket gyakoroltatnám: returnnél fair catch jelzése; KO-nál touchback; punt az oldalvonalon túlra.
Ha ez a 3 dolog rendben lesz, akkor viszont nagyon messzire is eljuthatunk! 😉
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Szerintetek nem lesz baj, hogy ennyire túlhypeolnak minket? Legtöbb helyen SB-ba várják a csapatot, Rodgers MVP meg OPoY esélyesként van számon tartva.
Mondjuk még ha ez reális is, mert tényleg elfogultság nélkül top5 csapatban benne vagyunk az NFL-ben. Csak nehogy "előre a medve bőrére" effektus legyen.
GO PACKS! Vasárnap Eagles ellen csak a győzelem elfogadható 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 719
Havner a Lionsba ment, és a tervek szerint LB-t fog játszani.adam8
Milyen igaz!!! Még olvastam is, hogy nincs veszélyben Heller 3rdTE posztja és hogy Levy backupja lesz. De fel sem tűnt, hogy a Bucs-hoz lett írva...
Köszönjük a kiigazítást!Sanco
Pff gáz... Én meg vakon hittem a post-nak, nem néztem utána...kobalu91
Mea culpa, nemtudom mért írtam Bucst..
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Lehet Havner miatt kezdek el Bucs meccset nézni... Ennyit megérdemel a gyerek 😀kobalu91
Havner a Lionsba ment, és a tervek szerint LB-t fog játszani.adam8
Milyen igaz!!! Még olvastam is, hogy nincs veszélyben Heller 3rdTE posztja és hogy Levy backupja lesz. De fel sem tűnt, hogy a Bucs-hoz lett írva...
Köszönjük a kiigazítást!Sanco
Pff gáz... Én meg vakon hittem a post-nak, nem néztem utána...
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Lehet Havner miatt kezdek el Bucs meccset nézni... Ennyit megérdemel a gyerek 😀kobalu91
Havner a Lionsba ment, és a tervek szerint LB-t fog játszani.adam8
Milyen igaz!!! Még olvastam is, hogy nincs veszélyben Heller 3rdTE posztja és hogy Levy backupja lesz. De fel sem tűnt, hogy a Bucs-hoz lett írva...
Köszönjük a kiigazítást!
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Lehet Havner miatt kezdek el Bucs meccset nézni... Ennyit megérdemel a gyerek 😀kobalu91
Havner a Lionsba ment, és a tervek szerint LB-t fog játszani.

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Valamit tudhatunk (vagy inkább valamit nem) mert eddig 6 álltalunk kitett játékos került fel mások 53-mas rosterére. Ez full rekord.

Chris Bryan - Tampa, neki nagyon örülök hogy megvalósult az "amerikai álom". Éppen GB-be autózott hogy aláírja a PS szerződést amikor felhívta a feleségét hogy csekkolja már le neme jött valami emailje utolsó pillanatban, jött Tampából.
Havner - Bucs
Obiozor-Cardinals
Lumpkin- Bucs
Toribio-Chiefs
Dietrich-Smith-SeahawksJayB
Az is rekord lehet, hogy egy csapat által kitett játékosok közül, 3-an ua-hoz a csapathoz kerülnek. 😊
Go Bucs!Sanco
Lehet Havner miatt kezdek el Bucs meccset nézni... Ennyit megérdemel a gyerek 😀
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Valamit tudhatunk (vagy inkább valamit nem) mert eddig 6 álltalunk kitett játékos került fel mások 53-mas rosterére. Ez full rekord.

Chris Bryan - Tampa, neki nagyon örülök hogy megvalósult az "amerikai álom". Éppen GB-be autózott hogy aláírja a PS szerződést amikor felhívta a feleségét hogy csekkolja már le neme jött valami emailje utolsó pillanatban, jött Tampából.
Havner - Bucs
Obiozor-Cardinals
Lumpkin- Bucs
Toribio-Chiefs
Dietrich-Smith-SeahawksJayB
Az is rekord lehet, hogy egy csapat által kitett játékosok közül, 3-an ua-hoz a csapathoz kerülnek. 😊
Go Bucs!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 719
Valamit tudhatunk (vagy inkább valamit nem) mert eddig 6 álltalunk kitett játékos került fel mások 53-mas rosterére. Ez full rekord.

Chris Bryan - Tampa, neki nagyon örülök hogy megvalósult az "amerikai álom". Éppen GB-be autózott hogy aláírja a PS szerződést amikor felhívta a feleségét hogy csekkolja már le neme jött valami emailje utolsó pillanatban, jött Tampából.
Havner - Bucs
Obiozor-Cardinals
Lumpkin- Bucs
Toribio-Chiefs
Dietrich-Smith-Seahawks
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
James Johnson running back a 8. PS tag.

http://en.wikipedia.org/wiki/James_Johnson_(running_back)JayB
Nelson régi játszópajtása 😊
Nelson shines in Kansas State's 61-10 win
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 719
James Johnson running back a 8. PS tag.

http://en.wikipedia.org/wiki/James_Johnson_(running_back)
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Quarterback Graham Harrell, linebacker Robert Francois, receiver Chastin West, tackle Chris Campbell, linebacker Maurice Simpkins, safety Anthony Levine and tackle Breno Giacomini have been placed on the practice squad. A 8. személy nevét nemtudni de nem volt velünk TC alatt.JayB
Akkor megvan az örömöd, Harrell a PS-ben 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 719
Quarterback Graham Harrell, linebacker Robert Francois, receiver Chastin West, tackle Chris Campbell, linebacker Maurice Simpkins, safety Anthony Levine and tackle Breno Giacomini have been placed on the practice squad. A 8. személy nevét nemtudni de nem volt velünk TC alatt.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 719
Bush talán nem marad sokáig, rajta vagyunk egy returner beszerzésén és szerintem az ő roster helyén képzeljük el. (Hol máshol?)JayB
A peckers.com szerint Nelson a nyerő :/. Nekem inkább az a tippem, hogy beleszarnak a returner-kérdésbe, és Bush a 6. hét után repül, amikor Harris visszatér.Szobi22
Én még mindig visszasírom Suttont. (Főleg Bush helyére...) Mivel a returner nálunk a legkisebb segítséget sem kapja meg a blokkolóktól, csak egy improvizatív játékos tudna jó visszahordásokat csinálni.Sanco
Vagy a másik vége hogy telljesen mindegy ki a returner úgyis legyalulják a saját 15-ösünkön. Érthetetlen miért nem lehet összekukázni egy valamire való ST-t évek alatt.