Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Írtáttok, hogy Bigby és Harris visszatérhet, hát még nem most fog megtörténni, nem lettek aktíválva egyelőre: http://blogs.greenbaypressgazette.com/blogs/gpg/insider/2010/10/23/packers-dont-activate-harris-bigby-off-pup/
több mint 13 éve
bebop 413 — Packers fan
Matthews Appears Ready To Return: After practicing on Friday on a limited basis for the third consecutive day, the NFL sack leader appears poised to return on Sunday night against the Vikings in an important divisional matchup: http://pckrs.com/2dxn

(péntek)

GB
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Elég hosszú már a sor. Vékonyak vagyunk "csak ennyi téren": DE, OLB, ILB, S(még az igazolással is), RB, TE, OT.
Bódottá. :mad:kobalu91
OT most nem olyan vészes a többihez képest, Newhouse meg tud azt játszani ha kell.
El tudnék képzelni egy Bulaga-Lang kettőst a 2 szélen, sőt az év vége felé meg is lesz.
Clifton térde nem fogja végigbírni a szezont, erre mérget vennék, Tauscher is állandóan maródi.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Elég hosszú már a sor. Vékonyak vagyunk "csak ennyi téren": DE, OLB, ILB, S(még az igazolással is), RB, TE, OT.
Bódottá. :mad:
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
A Lombardi Avenue 1265 sz. alatt, a helyi "vészhelyzet" legújabb epizódjából kiderül: lehet, hogy Mike Neal is IR... 😕
Gergőbácsi
kabaré
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
A Lombardi Avenue 1265 sz. alatt, a helyi "vészhelyzet" legújabb epizódjából kiderül: lehet, hogy Mike Neal is IR... 😕
A standard 3 D-line (már ha Pick össze lesz drótozva) cseréi: Wilson, Wynn és a régi-új Moontgomery.
Összeeső, sérölésekkel sújtott védelem, nem önmagához képest teljesítő offense, speciel nem létező ST egység: minden adott papíron a bukáshoz. Na akkor innen fogunk felállni.... fura, de most már ilyen érzésem van.

Van esély arra, hogy újra üdvözölhetjük Al "rip yo face off" Harrist (nem bántásból, sok hibája mellett az akaratereje példamutató és szimpatikus)??

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Kíváncsian várom a vasárnapot, hogy vajon kit fogunk legtöbbször Moss mellett látni!?Sanco
Remélem Favre-t. Ami azt jelenti, hogy ülnek 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Williamst legalább anyira szopatta Marshall ha nem jobban..JayB
Nem mintha sokat számítana, de Marshall a 3 legtöbb yardot érő elkapása közül 2-t Woodson mellett érte el, a harmadiknál meg zónáztunk és Poppingának és Collinsnak kellett volna levédekeznie. Ezenkívül Williams, csak szerzett egy labdát is Marshall elől.
Nem azt mondom, hogy ha Williams szerepel 1.CB-ként, akkor minden probléma megoldódik, de én mindenképpen adnék neki esélyt a bizonyításra a legjobbak ellen.
Kíváncsian várom a vasárnapot, hogy vajon kit fogunk legtöbbször Moss mellett látni!?Sanco
Nem feltétlen Woodson kapja mindig az első számú elkapót, az övé szinte mindig a jobb oldalon felálló receiver. Az egy dolog hogy álltalában az a #1. Ugye láttunk már olyat hogy Shields fogta DeSean Jacksont meg hasonlók.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Williamst legalább anyira szopatta Marshall ha nem jobban..JayB
Nem mintha sokat számítana, de Marshall a 3 legtöbb yardot érő elkapása közül 2-t Woodson mellett érte el, a harmadiknál meg zónáztunk és Poppingának és Collinsnak kellett volna levédekeznie. Ezenkívül Williams, csak szerzett egy labdát is Marshall elől.
Nem azt mondom, hogy ha Williams szerepel 1.CB-ként, akkor minden probléma megoldódik, de én mindenképpen adnék neki esélyt a bizonyításra a legjobbak ellen.
Kíváncsian várom a vasárnapot, hogy vajon kit fogunk legtöbbször Moss mellett látni!?
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Underwood állandóan sérült, Lee meg... úgy látszik igen, ennyire szar. Ha belegondolok, hogy a két évvel ezelőtti drafton milyen játékosokat sikerült választani a 2.körben: Nelson 4.WR+gyenge returner; Brohm 3.QB(upsz 3 hete -rajta kívül álló okok miatt- már a 2.) a liga jelenleg leggyengébb csapatában; Lee ebben a harmatos sec.ben 4-5.CB (Harris visszatérésével nyilván még hátrább sorolodik)+nagyon gyenge returner. :rolleyes:
Amúgy én azt gondolom, hogy nem Shields, vagy az aktuális nickel miatt szív a secondary, hanem elsősorban Woodson miatt, de ki fogja megmondani neki (nem mellesleg a tavalyi DPoY-nek), hogy: Charlie! Mostantól Te játszol nickel poszton. :o 😊Sanco
Na, Nelson szerintem elég jó kis WR. Az, hogy nálunk 4., nem cáfolja meg ezt. Rengeteg csapatban 2-3. lehetne sztem (és most erre ne mondd, hogy de nem is jók a WR-ek, mert dropolnak állandóan. valami a fejekben tényleg nincs rendben, de jók ők).
Azt meg, hogy Woodson miatt szar a sec, megint csak túlzásnak érzem. Bőven kezdő kaliberű CB, csak nem lehet tőle elvárni (sajnos) a tavalyi játékát, mert ahhoz képest tényleg harmatos.Szobi22
Engem Nelson nem győzött meg az elmúlt két és fél szezonban, nem tudom elképzelni őt 1.WR -nek, de 2.-ként se nagyon (márpedig egy 2.körös játékostól sztem nem nagy elvárás). Legnagyobb erőssége, hogy jól blokkol, viszonylag jók a kezei, de elég lassú és kiszámítható. Nem hiszem, hogy valaha is fogunk tőle látni olyan elkapás utáni yardokat, mint amiket Driver (legfőképp ő) vagy Jennings képes szerezni akár két három védővel a nyakán. Szorítok neki, hogy rám cáfoljon, de szerintem pont ott játszik, ahol a helye van: megbízható kiegészítő ember. Returnerként meg... (ahol pont nem lassú és kiszámítható játékosoknak kéne szerepelni), de ezt sokkal inkább tartom Slocum és McCarthy felelősségének.
Woodson: szerintem nagymértékben hozzájárul az ellenfél támadójátékának sikerességéhez. Természetesen a nickelt poénból mondtam, de meg kéne próbálni, hogy az ellenfél legjobbjait ne ő, hanem Williams fogja. Woodson a zászlók jelentős részét, azért kapta, mert későn reagálta le a WR mozgását, vagy egyszerűen lemaradt. Persze ahhoz, hogy sikeresebb legyen a sec. ahhoz megfelelő pass rush is szükségeltetne...Sanco
Williamst legalább anyira szopatta Marshall ha nem jobban..
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Underwood állandóan sérült, Lee meg... úgy látszik igen, ennyire szar. Ha belegondolok, hogy a két évvel ezelőtti drafton milyen játékosokat sikerült választani a 2.körben: Nelson 4.WR+gyenge returner; Brohm 3.QB(upsz 3 hete -rajta kívül álló okok miatt- már a 2.) a liga jelenleg leggyengébb csapatában; Lee ebben a harmatos sec.ben 4-5.CB (Harris visszatérésével nyilván még hátrább sorolodik)+nagyon gyenge returner. :rolleyes:
Amúgy én azt gondolom, hogy nem Shields, vagy az aktuális nickel miatt szív a secondary, hanem elsősorban Woodson miatt, de ki fogja megmondani neki (nem mellesleg a tavalyi DPoY-nek), hogy: Charlie! Mostantól Te játszol nickel poszton. :o 😊Sanco
Na, Nelson szerintem elég jó kis WR. Az, hogy nálunk 4., nem cáfolja meg ezt. Rengeteg csapatban 2-3. lehetne sztem (és most erre ne mondd, hogy de nem is jók a WR-ek, mert dropolnak állandóan. valami a fejekben tényleg nincs rendben, de jók ők).
Azt meg, hogy Woodson miatt szar a sec, megint csak túlzásnak érzem. Bőven kezdő kaliberű CB, csak nem lehet tőle elvárni (sajnos) a tavalyi játékát, mert ahhoz képest tényleg harmatos.Szobi22
Engem Nelson nem győzött meg az elmúlt két és fél szezonban, nem tudom elképzelni őt 1.WR -nek, de 2.-ként se nagyon (márpedig egy 2.körös játékostól sztem nem nagy elvárás). Legnagyobb erőssége, hogy jól blokkol, viszonylag jók a kezei, de elég lassú és kiszámítható. Nem hiszem, hogy valaha is fogunk tőle látni olyan elkapás utáni yardokat, mint amiket Driver (legfőképp ő) vagy Jennings képes szerezni akár két három védővel a nyakán. Szorítok neki, hogy rám cáfoljon, de szerintem pont ott játszik, ahol a helye van: megbízható kiegészítő ember. Returnerként meg... (ahol pont nem lassú és kiszámítható játékosoknak kéne szerepelni), de ezt sokkal inkább tartom Slocum és McCarthy felelősségének.
Woodson: szerintem nagymértékben hozzájárul az ellenfél támadójátékának sikerességéhez. Természetesen a nickelt poénból mondtam, de meg kéne próbálni, hogy az ellenfél legjobbjait ne ő, hanem Williams fogja. Woodson a zászlók jelentős részét, azért kapta, mert későn reagálta le a WR mozgását, vagy egyszerűen lemaradt. Persze ahhoz, hogy sikeresebb legyen a sec. ahhoz megfelelő pass rush is szükségeltetne...
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Woodson játékában mindig is benne voltak a zászlók, idén kicsit több van belőlük. Futás ellen még mindig egy lnebacker szintjén van, a Lions elleni pick6-et se felejtsük el, anélkül most 2-4-re állnánk.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Underwood állandóan sérült, Lee meg... úgy látszik igen, ennyire szar. Ha belegondolok, hogy a két évvel ezelőtti drafton milyen játékosokat sikerült választani a 2.körben: Nelson 4.WR+gyenge returner; Brohm 3.QB(upsz 3 hete -rajta kívül álló okok miatt- már a 2.) a liga jelenleg leggyengébb csapatában; Lee ebben a harmatos sec.ben 4-5.CB (Harris visszatérésével nyilván még hátrább sorolodik)+nagyon gyenge returner. :rolleyes:
Amúgy én azt gondolom, hogy nem Shields, vagy az aktuális nickel miatt szív a secondary, hanem elsősorban Woodson miatt, de ki fogja megmondani neki (nem mellesleg a tavalyi DPoY-nek), hogy: Charlie! Mostantól Te játszol nickel poszton. :o 😊Sanco
Na, Nelson szerintem elég jó kis WR. Az, hogy nálunk 4., nem cáfolja meg ezt. Rengeteg csapatban 2-3. lehetne sztem (és most erre ne mondd, hogy de nem is jók a WR-ek, mert dropolnak állandóan. valami a fejekben tényleg nincs rendben, de jók ők).
Azt meg, hogy Woodson miatt szar a sec, megint csak túlzásnak érzem. Bőven kezdő kaliberű CB, csak nem lehet tőle elvárni (sajnos) a tavalyi játékát, mert ahhoz képest tényleg harmatos.

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Egy jó kis kérdés jutott eszembe.
Lee és Underwood? Ennyire szarok lennének, hogy Shields és talán Harris is lenyomja őket?LN
Underwood állandóan sérült, Lee meg... úgy látszik igen, ennyire szar. Ha belegondolok, hogy a két évvel ezelőtti drafton milyen játékosokat sikerült választani a 2.körben: Nelson 4.WR+gyenge returner; Brohm 3.QB(upsz 3 hete -rajta kívül álló okok miatt- már a 2.) a liga jelenleg leggyengébb csapatában; Lee ebben a harmatos sec.ben 4-5.CB (Harris visszatérésével nyilván még hátrább sorolodik)+nagyon gyenge returner. :rolleyes:
Amúgy én azt gondolom, hogy nem Shields, vagy az aktuális nickel miatt szív a secondary, hanem elsősorban Woodson miatt, de ki fogja megmondani neki (nem mellesleg a tavalyi DPoY-nek), hogy: Charlie! Mostantól Te játszol nickel poszton. :o 😊
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Egy jó kis kérdés jutott eszembe.
Lee és Underwood? Ennyire szarok lennének, hogy Shields és talán Harris is lenyomja őket?
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Bigby biztos, hogy erősítés lesz, Harris meg bármi lehet. Mondjuk lehet, hogy Tramon már 1 fokkal jobb, mint Harris. Szerintem.LN
Annyira szvsz a vezetőség sem bízik Bigbyben, mert akkor nem hozták volna Smitht.

Az meg elég finom megfogalmazás, hogy Tramon 1 fokkal jobb. Meggyőződésem, hogy klasszisokkal, és sztem Woodsonhoz sem nagyon hasonlítható (ahogy JayB is írtam, ez lett volna neki a tökéletes lehetőség a visszavonulásra).

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Harris max a nickel posztért lesz harcban, ha egyáltalán harcban lesz. Erre van egy söröm. 36 éves, ACL szakadásból felépülve több mint egy év kihagyással a háta mögött... Igazából nemis értem miért erőltette ezt a visszatérést.
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Harris és BigbyMarioAna
Bigby biztos, hogy erősítés lesz, Harris meg bármi lehet. Mondjuk lehet, hogy Tramon már 1 fokkal jobb, mint Harris. Szerintem.LN
Bigby szerintem is, akár LB posztra is berakhatjuk bizonyos felállásokban, ütni azt tud 😀.
Harrist meg legutolsó emlékeim szerint már a kezdőből kifelé kiabáltuk (mikor játszott), bár a jelenleg Woodsontól lehet jobb :o . Tramonnak most elég jól megy szerintem.

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Harris és BigbyMarioAna
Bigby biztos, hogy erősítés lesz, Harris meg bármi lehet. Mondjuk lehet, hogy Tramon már 1 fokkal jobb, mint Harris. Szerintem.
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Harris és Bigby

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Én nem értek egyet veletek. Egy kis szerencsével akár 6-0-lal is állhatnánk. Én nagyon bízom benne, hogy össze fogja magát szedni a csapat és megnyeri a csoportot. Ehhez vasárnap a papáékat mindenképp el kellene kapni! A védelmünkről meg annyit, hogy szerintem szó nem érheti őket; ilyen tartalékosan is helytállnak, a sok yardot azért nyelik be, mert az offense-ünk alig van a pályán. Szóval GO PACK GO!!!zolten
Abban egyetértünk hogy nem a pályán lévő embereket kell szídni, de még csak nem is McCarthyékat. Ennyi sérülést nincs csapat ami jelentős visszaesés nélkül elviselne. A D tényleg kitesz magáért, szívvel lélekkel játszanak(miért is ne játszanának, a fél kezdő D-nek ez egy komoly lehetőség hogy megmutassa magát)JayB
Azért a D#-vel is van hiányérzetem. De az inkább Capers miatt van. Idén nincsenek corner meg safety blitzek. Amennyire emlékszem, talán 2. Akkor amikor a passrush eléggé egyszemélyes, esetleges, párat behívnék még. Főleg a Vikes ellen, a hétvégén. De a Martz féle O ellen is elfért volna még pár. A múlt hétről nem is beszélve.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Én nem értek egyet veletek. Egy kis szerencsével akár 6-0-lal is állhatnánk. Én nagyon bízom benne, hogy össze fogja magát szedni a csapat és megnyeri a csoportot. Ehhez vasárnap a papáékat mindenképp el kellene kapni! A védelmünkről meg annyit, hogy szerintem szó nem érheti őket; ilyen tartalékosan is helytállnak, a sok yardot azért nyelik be, mert az offense-ünk alig van a pályán. Szóval GO PACK GO!!!zolten
Abban egyetértünk hogy nem a pályán lévő embereket kell szídni, de még csak nem is McCarthyékat. Ennyi sérülést nincs csapat ami jelentős visszaesés nélkül elviselne. A D tényleg kitesz magáért, szívvel lélekkel játszanak(miért is ne játszanának, a fél kezdő D-nek ez egy komoly lehetőség hogy megmutassa magát)
több mint 13 éve
zolten Green Bay Packers 229
Én nem értek egyet veletek. Egy kis szerencsével akár 6-0-lal is állhatnánk. Én nagyon bízom benne, hogy össze fogja magát szedni a csapat és megnyeri a csoportot. Ehhez vasárnap a papáékat mindenképp el kellene kapni! A védelmünkről meg annyit, hogy szerintem szó nem érheti őket; ilyen tartalékosan is helytállnak, a sok yardot azért nyelik be, mert az offense-ünk alig van a pályán. Szóval GO PACK GO!!!
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
http://bleacherreport.com/tb/b6xhx

Ha megy, visszahozzuk vajon kangafoot-ot? 😊
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Barnett rájött a sérülése mivoltára 😀

Ok just thought about something!!! No more kids for me!! Every time I am expecting I get hurt!! First kid!! Broken hand second ACL 3rd wirstJayB
Nagy család, sok gond 😀LN
Cromartie szarban lenne ha nála is így menne 😀JayB
Tudok egy alig használt járókeretet, félreteszem neki 😀