Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Ájjj, nagyon brutál egy sérülés-sorozat. Remélem a fal is összébb tudja kapni magát, és nem a tavalyi szitu fog ismétlődni.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
nfl.comon is kint van, Finley egész szezonra out

több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Lee sérüléséről mit lehet tudni? Tud játszani jövő héten, vagy Quarless lesz a kezdő TE?
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 827
RT @NickBarnett: Just out of surgery a lil still groggy... But seems everything went ok... Thanks for all you prayers

Írta Grant.

Mondjuk ez tetszik hogy ennyire támogatják egymást a srácok.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Barnett ebben a pillanatban indult a műtőbe.
"Bout to go under the knife.. Prey for me" - Fogunk, és szorítunk neki.kobalu91
Én ott ragadtam le, hogy ha műtét, akkor IR. Akkor most mi van???
Finleynél a legfrissebb, hogy 8-10 hét kihagyás, ami azt jelenti, hogy a 14-16. héten tér vissza. Nem túl biztató. 😕Sanco
Green Bay Packers starting tight end Jermichael Finley very likely to be placed on injured reserve after undergoing knee surgery, league sources told NFL Network insider Jason La Canfora on WednesdayBleedingGreen
Igen, az lenne a logikus. Persze gondolom várnak pár hetet, hogy lássák, milyen ütemben gyógyul, érdemes-e a rosteren tartani?
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 260 — Beware the Slim Reaper!
Barnett ebben a pillanatban indult a műtőbe.
"Bout to go under the knife.. Prey for me" - Fogunk, és szorítunk neki.kobalu91
Én ott ragadtam le, hogy ha műtét, akkor IR. Akkor most mi van???
Finleynél a legfrissebb, hogy 8-10 hét kihagyás, ami azt jelenti, hogy a 14-16. héten tér vissza. Nem túl biztató. 😕Sanco
Green Bay Packers starting tight end Jermichael Finley very likely to be placed on injured reserve after undergoing knee surgery, league sources told NFL Network insider Jason La Canfora on Wednesday


több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Barnett ebben a pillanatban indult a műtőbe.
"Bout to go under the knife.. Prey for me" - Fogunk, és szorítunk neki.kobalu91
Így írta, hogy Prey?tenorx
Ja, így írta, twitterről másoltam ki...
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 827
Finleynek is kezd látszani a legnagyobb gyengesége, üvegből van. Kellen Winslov Jr 2.0
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Barnett ebben a pillanatban indult a műtőbe.
"Bout to go under the knife.. Prey for me" - Fogunk, és szorítunk neki.kobalu91
Én ott ragadtam le, hogy ha műtét, akkor IR. Akkor most mi van???
Finleynél a legfrissebb, hogy 8-10 hét kihagyás, ami azt jelenti, hogy a 14-16. héten tér vissza. Nem túl biztató. 😕
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Barnett ebben a pillanatban indult a műtőbe.
"Bout to go under the knife.. Prey for me" - Fogunk, és szorítunk neki.kobalu91
Így írta, hogy Prey?
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Barnett ebben a pillanatban indult a műtőbe.
"Bout to go under the knife.. Prey for me" - Fogunk, és szorítunk neki.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 882 — Packers Suicide Squad
Nemrég jöttem haza külföldről, NFL nélkül voltam. A Skins meccset megnéztem, mi tagadás, hervasztó volt (szinte) az egész. Végigfutottam a hsz-eken, érezni a csalódottságot a csdapat eddigi játéka után.

A D jónak túnik, Tramon a legjobb DB eddig, a nyomás megvan, igaz a screenek megölnek minket általában, de pontok szerinti védelemben nem vagyunk rosszak. Viszont az offense valahogy nem az igazi, ahogy sajnos mindenki látja. A sérülésekről nem is mondanék semmit, ennyi sérülést kulcsembereknél, ilyen korán... a futballistenek valamiért nem kedvelnek minket. Sajnos van egy olyan sejtésem is, hogy az edzői kar és a csapat hangadói nincsenek egy hullámhosszon, és ez a különösen zavaró.

Ha pozitívan nézzük, kétszer 3 pontnyira vagyunk, hogy a liga egyetlen 5-0 csapata legyünk, de ha negatívan, kurva kevés pontot szereztünk a 4. negyedben.

Egy szorsz szerint akár az egész szezont kihagyhatja. :/ http://www.nationalfootballpost.com/Source-Jermichael-Finley-could-be-done-for-the-season.html

Egy dolognak "örülhetünk" a sok balszerencse és rossz teljesítmény mellett: talán megláthatjuk, hogy az elkövetkező 3-4 meccsen egy széthullani látszó, sérülésektől sújtott, talán (nagyon talán) a a köréje szőtt mesét biztoisra vevő csapat most, a legnehezebb időkben megmutathatja, hogy képesek ilyenkor is harcolni. Sokan azt mondják, mehet a kukába a szezon. Személy szerint nem hinném, de ha mégis így van, jó lenne egy a kesztyűt mindenkivel felvevő csapatot látni elesni.
A D jó, eddig peremeberek is tudtak elfogadható, néhol jó teljesítményt nyújtani, A-Rod és a en bloc az egész O is lesz jobb.
Furcsa, de ismét olyan érzésem van, hogy a szezon második felében, a papíron nehezebb sorsolásnál fogunk igazán rápörögni a dolgokra. Nem feltétlenül akarom, hogy AR MVP, TD király, Woody Def MVP, CMIII sackrecorder legyen, ezek csak hab lennének a tortán. Legyen egy küzdő, elszánt, akár több cseréből álló csapat, amely megtalálja régi, behezen ellenállható önmagát. Lehet, hogy kéne egy kis tavalyi "Come to Jesus"-jellegű meeting.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Csak a szokásos, Derick Martin IR, Francois jött fel helyére PS-ből.JayB
Legalább Francois-ról már van emlékem. Addai-nak nem biztos. 😛
Viszont így nagy valószínűséggel Bush ezt a szezont is kihúzza nálunk. 😕Sanco
Ez a baj, Jarrett-et nem éri el a sérüléshullám... Szólni kéne csináljon ő is twittert...
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Csak a szokásos, Derick Martin IR, Francois jött fel helyére PS-ből.JayB
Legalább Francois-ról már van emlékem. Addai-nak nem biztos. 😛
Viszont így nagy valószínűséggel Bush ezt a szezont is kihúzza nálunk. 😕
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 827
Csak a szokásos, Derick Martin IR, Francois jött fel helyére PS-ből.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 827
QB Aaron Rodgers’ concussion will at a minimum keep him out of some practice time this week. His availability for Sunday’s game isn’t yet known, but McCarthy acknowledged it’s possible he could miss the game.
:ogamerkr
Hátha abból indulunk ki, hogy nálunk Cutler kihagyta a hétvégit egész hasonló okokból, akkor sanszos, hogy Rodgers is pihen a Phins ellen.tüsi91
Az a baj hogy agyrázkódásnál független orvosnak kell eldöntenie játszhat-e, hiába akar játszani és hiába engedélyezné neki a" háziorvos".
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 657 — "Grammar maci"
nálatok ennyi a sérült, a vikes is szenved kicsit, a lions szárnyal az utolsó meccsből kiindulva nálunk meg már az sem baj ha Cutler nem játszik...Mi lesz itt, Lions&Bears playoff? 😛davemayer
Ezt azért Te sem hiszed el. 😉
Tippem szerint csak egy csapat jut PO-ba a csoportból,főleg ha lesznek körbeverések,márpedig lesznek.

Azért az se felejtsük el,hogy a Lionsból is kidőlt újabb két kezdő és a 2.számú (de 4 meccsen kezdő) MLB + pár peremember.

Én még mindig azt gondolom,hogy a GB behúzza a csoportot,de csak nem akar kipukkadni a Bears lufi.Bazzani
Bears lufi, te miről beszélsz, nem is értem... 😂

Viccnek szántam én is amúgy, de egyre inkább úgy érzem ha a vikingek botlanak még (márpedig most kemény a sorsolásuk, a vége gyérebb) akkor az eredménykényszer a végén visszaüthet náluk így a sorrend lehet egy CHI - GB/LIONS(! 😉 ) - MIN és nem elképzelhetetlen egy WC a másodiknak (őszintén remélem hogy a macik lesznek azok...)

Poén az egész de szerintem senki sem gondolta hogy így fog állni ez a csoport, már az elején ki kellett volna rajzolódnia a valós erőviszonyoknak.

Ja és én hiszek az oroszlánok feltámadásában, begyűjtötök idén 4-5 W-t, persze nem ellenünk ugyebár 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Giri Chicago Bears 19
Azért reméljük az a lufi még kitart pár hétig! 😛

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hátha abból indulunk ki, hogy nálunk Cutler kihagyta a hétvégit egész hasonló okokból, akkor sanszos, hogy Rodgers is pihen a Phins ellen.tüsi91
Azért kemény,hogy a 3. kezdő QB dől ki a csoportban.
Stafford,Cutler majd most Rodgers.Bazzani
jelzi, milyen jó fal van előttük 😊Stez
Jaja.
A Vikes fal sem túl acélos,ez nem jó jel Favre papának.
Bár ha így játszik akkor maradjon csak egészséges. 😉

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
nálatok ennyi a sérült, a vikes is szenved kicsit, a lions szárnyal az utolsó meccsből kiindulva nálunk meg már az sem baj ha Cutler nem játszik...Mi lesz itt, Lions&Bears playoff? 😛davemayer
Ezt azért Te sem hiszed el. 😉
Tippem szerint csak egy csapat jut PO-ba a csoportból,főleg ha lesznek körbeverések,márpedig lesznek.

Azért az se felejtsük el,hogy a Lionsból is kidőlt újabb két kezdő és a 2.számú (de 4 meccsen kezdő) MLB + pár peremember.

Én még mindig azt gondolom,hogy a GB behúzza a csoportot,de csak nem akar kipukkadni a Bears lufi.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
:ogamerkr
Hátha abból indulunk ki, hogy nálunk Cutler kihagyta a hétvégit egész hasonló okokból, akkor sanszos, hogy Rodgers is pihen a Phins ellen.tüsi91
Azért kemény,hogy a 3. kezdő QB dől ki a csoportban.
Stafford,Cutler majd most Rodgers.Bazzani
jelzi, milyen jó fal van előttük 😊

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
QB Aaron Rodgers’ concussion will at a minimum keep him out of some practice time this week. His availability for Sunday’s game isn’t yet known, but McCarthy acknowledged it’s possible he could miss the game.
:ogamerkr
Hátha abból indulunk ki, hogy nálunk Cutler kihagyta a hétvégit egész hasonló okokból, akkor sanszos, hogy Rodgers is pihen a Phins ellen.tüsi91
Azért kemény,hogy a 3. kezdő QB dől ki a csoportban.
Stafford,Cutler majd most Rodgers.

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 657 — "Grammar maci"
nálatok ennyi a sérült, a vikes is szenved kicsit, a lions szárnyal az utolsó meccsből kiindulva nálunk meg már az sem baj ha Cutler nem játszik...Mi lesz itt, Lions&Bears playoff? 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Ha már Teddy Thompson nem nagyon akar trade-elnii akkor legalább Dr.House-t megszerezhetné a free agency-n.....
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 260 — Beware the Slim Reaper!
Finley mellett D. Lee is kihagyhat néhány hetet vállsérülése miatt. Hullanak a TE-ek is.
Jobb hír viszont neketek, hogy Matthews sérülése nem látszik komolynak.