NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
A Jets is közel áll a szivemhez de egyértemű kinek szurkolok ilyenkor. Mondjuk remélem úgy nyerünk hogy Sanchez pick nélkül marad 😀JayB
Értem, egyetértek, de azzal, hogy ezúttal Áronnak se legyen intje.Gergőbácsi
Fumblizzuk le Tomlinsonékat legalább kétszer, és mindenki boldog :cool:kobalu91
Őt se, inkább Greenet akkor már 😀
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Apropó JayB. Ha jól emlékszem, a másik kedvenced a Niners. A Jets is az? Mert akkor érdekes lesz. 😊
Gergőbácsi
A Jets is közel áll a szivemhez de egyértemű kinek szurkolok ilyenkor. Mondjuk remélem úgy nyerünk hogy Sanchez pick nélkül marad 😀JayB
Értem, egyetértek, de azzal, hogy ezúttal Áronnak se legyen intje.Gergőbácsi
Fumblizzuk le Tomlinsonékat legalább kétszer, és mindenki boldog :cool:
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 890 — Packers Suicide Squad
Apropó JayB. Ha jól emlékszem, a másik kedvenced a Niners. A Jets is az? Mert akkor érdekes lesz. 😊
Gergőbácsi
A Jets is közel áll a szivemhez de egyértemű kinek szurkolok ilyenkor. Mondjuk remélem úgy nyerünk hogy Sanchez pick nélkül marad 😀JayB
Értem, egyetértek, de azzal, hogy ezúttal Áronnak se legyen intje.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Masthay vajon marad? Szó volt róla meccs előtt, hogy kifelé áll a szénája, mert egyszer bazi nagyot rúg, utána meg alig valamekkorát.
Most is 2 punt, 38 átlag, az egyik 51, ezek szerint a másik alig 25...

Onnan jutott eszembe, hogy a Colts magához édesgette Kapinost.LN
TC-n ugyanez volt vele, nem most kezdett el bénázni, persze McCarthyéknak ez kellet nem a stabilabb 40 yardos Bryan.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Masthay vajon marad? Szó volt róla meccs előtt, hogy kifelé áll a szénája, mert egyszer bazi nagyot rúg, utána meg alig valamekkorát.
Most is 2 punt, 38 átlag, az egyik 51, ezek szerint a másik alig 25...

Onnan jutott eszembe, hogy a Colts magához édesgette Kapinost.LN
Na, ezért maradhatott volna Bryan... Ő kirúgta volna a stadionból is 😀 Azért küldték el őt, mert ő a rosszabb holder, erre meg már újra Flynn tartja a labdát... kicsit mérges vagyok ezért...
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Masthay vajon marad? Szó volt róla meccs előtt, hogy kifelé áll a szénája, mert egyszer bazi nagyot rúg, utána meg alig valamekkorát.
Most is 2 punt, 38 átlag, az egyik 51, ezek szerint a másik alig 25...

Onnan jutott eszembe, hogy a Colts magához édesgette Kapinost.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
plusz ott van Revis is... meg hát a futásból sem vagyunk a liga élén... 😀gamerkr
Ráadásul a tavalyi futás elleni védelmünk is a múlté.
Jelenleg a front7 eleje hiányzik. Pickett és Jenkins nélkül szinte esély sem lesz LOS megállítani a futásokat, még a középsőket sem.
Wilson és Wynn jó lehet passrushra, de kb ennyi. Tudjuk, hogy a Jets fala futáshoz talán még jobban blokkol, mint a Vikesé. A futóikat meg ismeri mindenki. Akármennyire jó lesz a Hawk-Bishop kettős középen, a 3-5 yard sanszos, hogy mindig meglesz.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Barnett új kötése, jól bemutathat vele a Jets fanoknak 😀
http://yfrog.com/5f83ptj
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Apropó JayB. Ha jól emlékszem, a másik kedvenced a Niners. A Jets is az? Mert akkor érdekes lesz. 😊
Gergőbácsi
A Jets is közel áll a szivemhez de egyértemű kinek szurkolok ilyenkor. Mondjuk remélem úgy nyerünk hogy Sanchez pick nélkül marad 😀
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 515 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
plusz ott van Revis is... meg hát a futásból sem vagyunk a liga élén... 😀

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 890 — Packers Suicide Squad
Apropó JayB. Ha jól emlékszem, a másik kedvenced a Niners. A Jets is az? Mert akkor érdekes lesz. 😊

Amúgy örvendezzünk, megvan Woodson első büntetésmentes meccse a szezonban. Külön respect Desmons "Shutdown" Bishopnak.

Szvsz nincs sok sanszunk. De: ha 0 erőbedobással, nem küzdve, esetleg megalázóan kikapunk, morcos leszek. Akkor a Queens elleni szinte semmit nem ér. Ha viszont iszonyat odateszi magát mindenki, minden egyes - alapesetben backup - játékos, és van esély a győzelemre, netán élünk is vele, az egyik legboldogabb ember leszek. Ha nagyon jó teljesítménnyel elbukunk egy heartbreakert, akkor is boldog leszek, mert talán ez utóbbi jelek azt mutathatnák, hogy a csapat, MINT CSAPAT kint van a gödörből.

LT+ SG? 200+ yard, bye week és az egyik legjobb forma, de nem érdekel. Menjenek neki a meccsnek az esélytelenek nyugalmával. De éhesen!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
A Jets ugyanazt játsza mint a Vikings csak a játék kb minden elemében picivel jobban. Ebből kiindulva zakó.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Hubazdmeg újászülettem... Rodgers ma sem volt az igazi de legaláb a kulcspillanatokban odatette magát. Ez egy olyan meccs volt amiből mindenki kivette a részét, számtalan olyan play volt ami ha nem született volna meg nincs meg a meccs. Jövőhét Jets, háát jó lenne ha meglenne de nem vagyok optimista.JayB
Én egy kicsit leugatnám azért gyakoroltatnám velük a hook route-okat rendesen, ne legyen a Jets ellen baj belőle... 😊kobalu91
Jennings egyre jobb, ha Driver többet lesz a pályán nem lesz gond a passzokkal, a tight endjeink szépen fejlődnek. Reméljük felépül a Pickett-Jenkins duó, és lesz egy szoros meccsünk megint 😀gamerkr
Azért a Jets ellen én nem várnék szoros meccset, sima kikapásra számítok, de hátha meglep a sec, leszedik párszor Sanchezt 😀
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 515 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Hubazdmeg újászülettem... Rodgers ma sem volt az igazi de legaláb a kulcspillanatokban odatette magát. Ez egy olyan meccs volt amiből mindenki kivette a részét, számtalan olyan play volt ami ha nem született volna meg nincs meg a meccs. Jövőhét Jets, háát jó lenne ha meglenne de nem vagyok optimista.JayB
Én egy kicsit leugatnám azért gyakoroltatnám velük a hook route-okat rendesen, ne legyen a Jets ellen baj belőle... 😊kobalu91
Jennings egyre jobb, ha Driver többet lesz a pályán nem lesz gond a passzokkal, a tight endjeink szépen fejlődnek. Reméljük felépül a Pickett-Jenkins duó, és lesz egy szoros meccsünk megint 😀

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Hubazdmeg újászülettem... Rodgers ma sem volt az igazi de legaláb a kulcspillanatokban odatette magát. Ez egy olyan meccs volt amiből mindenki kivette a részét, számtalan olyan play volt ami ha nem született volna meg nincs meg a meccs. Jövőhét Jets, háát jó lenne ha meglenne de nem vagyok optimista.JayB
Én egy kicsit leugatnám azért gyakoroltatnám velük a hook route-okat rendesen, ne legyen a Jets ellen baj belőle... 😊
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Hubazdmeg újászülettem... Rodgers ma sem volt az igazi de legaláb a kulcspillanatokban odatette magát. Ez egy olyan meccs volt amiből mindenki kivette a részét, számtalan olyan play volt ami ha nem született volna meg nincs meg a meccs. Jövőhét Jets, háát jó lenne ha meglenne de nem vagyok optimista.
több mint 13 éve
KGB 79
Hát grat nektek, de azért minimum 2 akkora bírói hibát kaptatok +(Schianco TDje is simán az volt szerintem) hogy az már.
Mondjuk a ti edzőtök legalább rádobja a challenget a miénk még ehhez is ostoba. De akkor DPI-t nem befujni ami Harvin majdnem TDjénél volt az már nagyon csapta a biztosítékot.
Amúgy A-Rod mindig ilyen súlytalan a meccsek végén ?Toca
Rodgers mindig ilyen. A 2 hosszabbításos meccsen int és 3out, ki is kaptunk. Bears ellen mondjuk nem rajta ment el, Lions meg azért nem vert meg mert Lions. Ha már Lions ellenük is veletek voltak a bírók, Cowboys...ez a meccs sem volt már csak egyszer a másik oldalra ítéltek, nem kell a bírókra fogni.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 172 — Vikings fan
Nagyon jó kis meccs volt, teljesen megérdemeltük a győzelmet! Amúgy szerintem egyetlen fő különbség volt az eddigi vesztes meccseinkhez képest; nem voltak elejtett passzok. Ha a három elbukott meccsen is így tapad az elkapók kezéhez a labda, akkor most 7-0. Ennyi.zolten
Fúú nem akarok trollkodni ,de azért ez nagyon erős ... 😀
Különben is elejtette az elkapótok megint, csak a bíró TD-t ítélt... 😀

Amúgy durva milyen ütembe sérültök , nem lehet ennek köze a felkészüléshez ? Valami hiba szerintem a ti oldalotokon is lehet.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Mike Neal and Brady Poppinga out for the season.gamerkr
Hihetetlen.
Átlag hány emberetek esik ki egész szezonra egy meccsen?BleedingGreen
Ők nem a mostani meccsen estek ki, csak most kerülnek IR-re. A Vikingek ellen (ha jól tudom) csak Jenkins és Pickett esett ki, de ők nem végleg.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Mike Neal and Brady Poppinga out for the season.gamerkr
Akkor Wynn-Raji-Wilson lesz a fal? Jujj...kobalu91
Azért nem olyan rossz a helyzet. Wynn nevéhez fűződik az egyetlen Favre elleni Packers sack, Wilson meg szépen tette a dolgát(5T+3A), de azért jó lenne, ha hétvégére össze tudnák foltozni Jenkinst és Pickettet.

Nagyon durva:
IR: Barnett, Bell, Burnett, Finley, Grant, Harrell, Martin, Neal, Poppinga
PUP: Bigby, Harris, Starks
Q: Driver, Jenkins, Pickett, Tauscher és még ki tudja!?
És még az alapszakasz felénél sem járunk. :o
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 261 — Beware the Slim Reaper!
Mike Neal and Brady Poppinga out for the season.gamerkr
Hihetetlen.
Átlag hány emberetek esik ki egész szezonra egy meccsen?


több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Mike Neal and Brady Poppinga out for the season.gamerkr
Akkor Wynn-Raji-Wilson lesz a fal? Jujj...
több mint 13 éve
zolten Green Bay Packers 228
Nagyon jó kis meccs volt, teljesen megérdemeltük a győzelmet! Amúgy szerintem egyetlen fő különbség volt az eddigi vesztes meccseinkhez képest; nem voltak elejtett passzok. Ha a három elbukott meccsen is így tapad az elkapók kezéhez a labda, akkor most 7-0. Ennyi.
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 515 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Mike Neal and Brady Poppinga out for the season.

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 172 — Vikings fan
Hát grat nektek, de azért minimum 2 akkora bírói hibát kaptatok +(Schianco TDje is simán az volt szerintem) hogy az már.
Mondjuk a ti edzőtök legalább rádobja a challenget a miénk még ehhez is ostoba. De akkor DPI-t nem befujni ami Harvin majdnem TDjénél volt az már nagyon csapta a biztosítékot.
Amúgy A-Rod mindig ilyen súlytalan a meccsek végén ?Toca
Az nfl-szabályok szerint, ha földet ér a labda, incomplete pass, mindegy, hogy teljesen kontrollája, vagy sem (lásd Megatron vs Bears). hogy jó-e a szabály, az vitatható, de hogy földet ért a labda, az nem 😉Szobi22
Jó ezért tettem zárójelben mert nem az itéltettel inkább a szabállyal vitatkoznék. Harvinon meg volt akkora DPI mint mondjuk amekkora OPI-t fújtak Mossra korábban.
És most mondjam azt hogy nem mindegy hogy TDt nem kaptok meg vagy egy FD-t 😊 Mondjuk ebben hülye BC a legnagyobb hibás még McCarthy is betudja dobni a flaget. E.J még mutatta is hogy nincs meg a TD...
Persze voltak hibák ide is oda is csak a mieik pöppet falsúlyosabbak...
Lényegtelen otthon nekünk Dallas ellen dőlt picit a pálya, most meg mi voltunk a szenvedők. Jösztök ti még hozzánk idén 😀