Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 492 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Inactive for the Packers today:
52 LB Clay Matthews
54 LB Brandon Chillar
65 T Mark Tauscher
67 G Nick McDonald
74 G/T Marshall Newhouse
79 DE/NT Ryan Pickett
88 TE Jermichael Finley
96 DE Mike Neal

Tauscher helyett Bulaga, Matthews helyett Poppinga, Pickett helyett C.J. Wilson. :/

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Valahogy nagyon az offense kérdéseivel foglalkozunk, mikor az igazi baj a D-ben van... Onnan hiányzik az igazi stabilitás. Nincs már tacklegyárunk, és az ügyeletes terroristánk is kidőlt a mai meccsre(vagy legalábbis úgy érzem ma nem lesz Matthews).kobalu91
Mert arról jobb nem beszélni. Jelenlegi összetételben arra lehet max elég, hogy annyira megpróbálja feltartani az ellent, hogy az offense több pontot tudjon csinálni.

Gondolom a PUP listáról jön majd Bigby és Harris. De hogy utóbbi erősítés lesz e...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Legalább Raji jó 😊
Nagyon sok alappillér dőlt ki a defenseből, igazából nem is tudom, hogy mi lesz így... Ugye most Matthewst, akkor Barnett, még szezon előtt Bigby, a helyéről Burnett is, Harris és Pickett. Nagyon durva, nálunk tavaly "csak" Polamalu és Smith dőlt ki, de össze is omlott a defense.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 827
Valahogy nagyon az offense kérdéseivel foglalkozunk, mikor az igazi baj a D-ben van... Onnan hiányzik az igazi stabilitás. Nincs már tacklegyárunk, és az ügyeletes terroristánk is kidőlt a mai meccsre(vagy legalábbis úgy érzem ma nem lesz Matthews).kobalu91
doubtful játékosok nemszoktak játszani 😕
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Valahogy nagyon az offense kérdéseivel foglalkozunk, mikor az igazi baj a D-ben van... Onnan hiányzik az igazi stabilitás. Nincs már tacklegyárunk, és az ügyeletes terroristánk is kidőlt a mai meccsre(vagy legalábbis úgy érzem ma nem lesz Matthews).
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Mostantól kezdve az lehet a kulcs hogy elhiszik-e a srácok hogy így toldozva-foldozva is lehet keresnivalójuk és nem ment így el a szezon. Ha ők is legalább annyira csalódottak mint én akkor jó draftpozíciónk lesz az biztos.JayB
Most van az, hogy sokat kéne futni, azzal lehetne kímélni Rodgerst. Még mindig nem értem, hogy a jópár (szerintem) Jacksonnál jobb kvalitású FA RB közül miért nem jött egy sem.
LN
Nem olyan egyszerű az! Egyelőre csak egyetlen visszavonult játékost (Stecker) sikerült workoutra csábítani, de már megvan Alexander, Barber és Bettis telefonszáma...
Komolyra fordítva a szót, azt már megszokhattuk, hogy olyan játékos, aki az NFL-ben már letett valamit az asztalra, nálunk szóba se kerül. 😕
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
micsoda hurráhangulat uralkodik a topicban 😀
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 492 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Mostantól kezdve az lehet a kulcs hogy elhiszik-e a srácok hogy így toldozva-foldozva is lehet keresnivalójuk és nem ment így el a szezon. Ha ők is legalább annyira csalódottak mint én akkor jó draftpozíciónk lesz az biztos.JayB
Most van az, hogy sokat kéne futni, azzal lehetne kímélni Rodgerst. Még mindig nem értem, hogy a jópár (szerintem) Jacksonnál jobb kvalitású FA RB közül miért nem jött egy sem.

Másrészt kíváncsi leszek Quarless-re is. Neki kell részben pótolni Finley-t. Van e csak fele olyan jó?
Olvastam valahol, hogy Crabtree blokkolási erényeit emlegetik, tőle nem várhatunk sok elkapástLN
Remélem lesz néhány Rodgers-Jennings nagy play, ha sok pontot engedünk (Lions meccs), akkor szerintem most tényleg beszopjuk.

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Mostantól kezdve az lehet a kulcs hogy elhiszik-e a srácok hogy így toldozva-foldozva is lehet keresnivalójuk és nem ment így el a szezon. Ha ők is legalább annyira csalódottak mint én akkor jó draftpozíciónk lesz az biztos.JayB
Most van az, hogy sokat kéne futni, azzal lehetne kímélni Rodgerst. Még mindig nem értem, hogy a jópár (szerintem) Jacksonnál jobb kvalitású FA RB közül miért nem jött egy sem.

Másrészt kíváncsi leszek Quarless-re is. Neki kell részben pótolni Finley-t. Van e csak fele olyan jó?
Olvastam valahol, hogy Crabtree blokkolási erényeit emlegetik, tőle nem várhatunk sok elkapást
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 827
Mostantól kezdve az lehet a kulcs hogy elhiszik-e a srácok hogy így toldozva-foldozva is lehet keresnivalójuk és nem ment így el a szezon. Ha ők is legalább annyira csalódottak mint én akkor jó draftpozíciónk lesz az biztos.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
na gameday, de nem várok semmi jót. persze nagyon jó lenne, ha meglepne a csapat, de erre kevés esély van úgy érzem..brk
Kicsit úgy érezhetik magukat a srácok, mint tavaly a Dallas meccs előtt. Most vagy soha.
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
na gameday, de nem várok semmi jót. persze nagyon jó lenne, ha meglepne a csapat, de erre kevés esély van úgy érzem.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 827
Ki fog Matthews helyett kezedni?egozo
Zombo és Poppinga megosztva. Ketten együtt nem tesznek ki egy fél Matthewst sem. 😕
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ki fog Matthews helyett kezedni?
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
nfl.comon is kint van, Finley egész szezonra outStez
Még nem biztos, csak likely.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
"In tribute to legendary Green Bay Packers sports photographer Vernon Biever, who passed away at 87 on Oct. 14, here's a sample of some of his most memorable photographs. Biever started his career with the Packers in 1941 and was one of six shooters who attended every one of the first 35 Super Bowls. He first attended a Packers game as a newspaper photographer in 1941 and later became the team's official photographer."JJ Tiller
olvastam pár napja, tényleg fantasztikus dolgokat élt meg. nyugodjon békében!

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 596 — Érdekvédelmi terület
"In tribute to legendary Green Bay Packers sports photographer Vernon Biever, who passed away at 87 on Oct. 14, here's a sample of some of his most memorable photographs. Biever started his career with the Packers in 1941 and was one of six shooters who attended every one of the first 35 Super Bowls. He first attended a Packers game as a newspaper photographer in 1941 and later became the team's official photographer."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 827
Barnett IR 😕 Nem edzett sem Pickett sem Neal, a régi ismerős Michael Montogomery DE érkezett.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Rodgers dologra itt a hír is: http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5684910
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 099 — 28-14
ezt nem hiszem el, ennyit az állításomról, picsába 😕
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 492 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Rodgers és Lee is edzett ma.

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Egy kicsit más téma: Chris Bryan-t elengedte a bucs, szal lehet szegény ausztrálnak ennyi volt az NFL karrierje...
több mint 13 éve
KGB 79
MI folyik itt Gyöngyösön ?😮
hát ez beszarás
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Dilfer rips Packers' end game
Sajnos egyet kell hogy értsek.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 827
EL VAGYUNK ÁTKOZVA