Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
 www.youtube.com/watch?v=lw0lIIpeeic
Merlin85
megnéznék egy szemezés csatát közte és gase között
briareos
Matolcsy és Caldwell szerelemgyereke

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
 www.youtube.com/watch?v=lw0lIIpeeic
Merlin85
megnéznék egy szemezés csatát közte és gase között

több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
Elvileg Cal & Nick tart ma egy sajtótájékoztatót. Remélhetőleg mondanak valami értelmeset és nem csak a levegőbe beszélnek majd.
Merlin85
Mondott, Watsont és Wattot nem a nevükön nevezte, hanem a mezszámuk alapján említette



Nem hiszem el ez a franchise-t, már a költözésre bazíroznak?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
 www.youtube.com/watch?v=lw0lIIpeeic

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Elvileg Cal & Nick tart ma egy sajtótájékoztatót. Remélhetőleg mondanak valami értelmeset és nem csak a levegőbe beszélnek majd.

több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 029 — I like the Texans, I like who we are
Matt Eberflus visszadobta az interjú lehetőségét a Texans-al.
Beki
Basszus. Pedig reméltem végre mi lopunk a csoport rivalistol.
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Watson nem fog sehova menni. Engem jobban zavar, hogy a HC jelöltek között eddig nincs olyan akivel jobb lenne a csapat. Annyi reményem van, hogy akikkel már végeztek azok nem lehetnek, gondolok itt Jim Caldwellre meg Marvin Lewisra mert Nick azt mondta, ő csinálja az interjút. Remélem még hívnak jelölteket, mert ez így nagyon karcsú.

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Matt Eberflus visszadobta az interjú lehetőségét a Texans-al.
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tudjátok mi az egyetlen dolog ebben a franchiseban jelenleg ami vonzó lehet egy HC jelölt számára?
A tulaj? A defensive sztárok? A kiváló WR-ek, RB-k? A kiváló pickek rebuildhez?

Aha, szóval Watson szvsz az egyetlen értékelhető dolog ebben a franchiseban, és ezt ő is tudja.
Ha cserét kér hivatalosan, lófasz fog akarni idejönni edzeni egy olyan csapatot, ami bottom3-ban fog végezni évekig azért, hogy őt kibasszák utána.

Szerintem igaza van Watsonnak, és reálisan is látja a dolgokat. Az egy dolog, hogy szar csapatban vagy, de jó az irány, és 2-4 év múlva akár győzelemre vezetheted a csapatot.
Az egy másik dolog, hogy az előző edződ/GMed egy idióta volt, eltradelt minden assettet, és esély sincs a javulásra (hacsak nem jönnek be a hátsó körös pickek, ami mázli).
Egy dolog amit nem értek, hogy minek írta alá a szerződéshosszabbítást? Csak a dollárjeleket látta, vagy bízott ebben a csapatban/BoBban? Mondjuk ha nem is írja alá, még 3 évig megtudta volna tartani gond nélkül a Texans (5. éves opció, meg 2 FR tag).

Szerkesztette: tenorx
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 570
Mindenki csodálkozik, hogy DeShaun Watson tradet kért. Ki az ügynöke? Ugyanaz a David Mulugheta, aki Jalen Ramseyé is...
iktriad
Csak a háta meg ne fájduljon szegénynek 😀
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 729
Nyílván lehet azt mondani hogy egy QB ne szóljon bele személyzeti kérdésekbe, de akkor a személyzet ne szóljon bele hogy hol akarjon játszani.

Gyakorlatilag elvágták a láncot
A tulaj és a QB között.
Szóval a HC nem tudja prezentálni a GM nek a QB igényeit a GM nem tudja a tulajnak. Ilyen esetbe szerintem egy véleményt meghallgatna az okos ember, főleg ha az egyetlen valós értékedről van szó.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 670 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mindenki csodálkozik, hogy DeShaun Watson tradet kért. Ki az ügynöke? Ugyanaz a David Mulugheta, aki Jalen Ramseyé is...
iktriad
Haskinsnak is ő volt az ügynöke 😀
Azért én kétszer is meggondolnám, mielőtt valamelyik ügyfelével szerződést írok alá...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 029 — I like the Texans, I like who we are
Azt meg kell jegyezni, hogy Caserioval nincs baja Watsonnak. Lehet még mikor a szerződését aláírta kérte hogy ha lesz HC meg GM felvétel meghallgatják a véleményét. Cal meg nyilván mondta hogy jól van jolvan kicsi mert nyilván akkor még nem gondolkodott edzo cserében. Most meg meg van sértődve mert a menedzsment nem vonta be egy döntési folyamatba. Azért kiváncsi vagyok ilyesmi le van e írva a munkaköri leírásában. Szerintem csak annyi hogy dobald a labdát. Mindegy ez most tényleg csak primadonnaskodas. Aki követi social média felületeken tudja hogy az, de eddig a focin kívül művelte, nem vitte be dolgozni, tök profi volt.
Ha megnézzük Watt egyszer sem sírt az FO donteseiert. Tudja hol a helye.
Szerintem az edzők kiválasztása után fog eldőlni van e értelme Watsonnak maradni. Nagyon marasztalni akarja Kellyt OCnak de szerintem egy GM/HC cserenel a régi garnitúra esélytelen hogy maradjon. Ebből is lesz még hiszti.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindenki csodálkozik, hogy DeShaun Watson tradet kért. Ki az ügynöke? Ugyanaz a David Mulugheta, aki Jalen Ramseyé is...
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 570
Egyetértek Stezzel, Watson szerintem sem top5 QB, hanem top3.

Durva, hogy minden sportágban teljesen elmentek a sztárok igényeinek kielégítése felé, csak az NFL-ben nem.

Mondjuk onnantól, hogy Easterby maradt, kb tudni lehetett, hogy keresztet lehet vetni a Texans kövi pár évének.



Most komolyan, valaki szerint egy ilyen fazonnak kellene vezetnie egy NFL csapatot? 😀

100%-ig biztos vagyok benne, h Watson nem lesz a Texans QB-ja a kövi szezontól, két opciót látok:

1/1 + pár játékosért/pickért megy a Jagsbe

1/2 + pickekért + pár játékosért megy a Jetsbe
Borbinho
Ha a Texans vezetőségének van egy kis esze, akkor nem divizió riválishoz cserélik el Watsont, mindegy menni pick-et/játékost kapnának cserébe.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egy 25 eves csavorol beszelunk, aki NFL-szinten semmit sem rakott meg le. Volt ket-harom jo szezonja? Zsenialis. Kezet foghat Wentzcel, Goffal, Prescottal, nekik is volt ennyi. Komoly meneteles a rajatszasban? Netan gyuru? Ja, rendben.
Stez
Hát az erős túlzás hogy Wentzet akinek egy igazán jó (fél) szezonja és Goffot, akiknek 1 jó szezonja volt de az is ismert h inkább az edző miatt Watsonthoz hasonlítod.

Csak idén jobb volt ebbe a fos csapatban is mint a másik két srác bármikor.

A többi rész nyilvan ok, hogy ne ő dirigáljon főleg hogy még fiatal is ezt adom, de Watson azért nem egy a liga sok középszerű irányítója közül, hanem a top 5 egyike. Ettől függetlenül persze ez inkább csak hiszti most ami lehet nem túl szimpatikus is és én se hiszem h eladnák.
alatriste
Szerinted top 5. Szerintem meg nem. De ez szubjektiv. Nem mellesleg, teljesen mindegy, hogy top hany. Wentz MVP-idenyt futott az Eaglesszel anno a seruleseig, es nem egy jo szezonja volt. Alsohangon ketto, de a 2019-es 27-7-es idenyre is tulzas lenne azt allitani, hogy rossz lett volna.

Prescott tavaly top5-os idenyt futott, Goffnak meg ket kifejezetten jo idenye volt. Watsonnak harom. Ergo a tavolsag egyaltalan nem nagy kozte, es az emlitett uriemberek kozott. Watson a rajatszasban meg az egvilagon semmit sem tett le az asztalra, ami nem lenyegtelen azert. Pontosan ebbol is latszik amugy, hogy mennyire konnyu sztarstatuszba kerulni, es onnan kiesni ebben a ligaban - emlekszem, amikor Wentz korbe volt szopva, de arra is, amikor Goff. Oket akkor pontosan ugyanigy "top5-nek" emlegette minden szaki.

Ugyhogy szerintem lenyegtelen, top hany, egyszeruen nincs azon a szinten, hogy bele akarja dugni az orrat a dontesekbe, es be kelljen szamolni neki mindenrol. Foleg nem egy GM-temaban, amikor nem o fogja hivni a jatekokat Watsonnak, nem o fogja elkapni a passzait, etc. Az mondjuk mar megint egy masik lepcsofok, hogy viszont a GM-nek az OC kinevezese elott nem aratana valtania nehany szot az iranyitojaval, nem artana megnezni, hogy melyik OC altal hozott plan mennyire passzol az iranyitohoz, mert a sokak altal emlegetett McDaniels szerint annyira lenne fit Watsonnak, mint Bradynek Arians kamikaze felfogasa. Mondjuk abban is biztos vagyok, hogy a JMD-pletyka kitalacio, es nem akarja ot hozni a Texans.
Stez
Persze, az állításod második felével elsőre is egyet értettem, ami a viselkedését illeti.
Ahogy mondod szubjektív a megítélése. De azt is tudod, hogy csupán mérlegből nem lehet egyenesen következtetni egy játékos minőségére, ez annál bonyolultabb. Még irányítóknál sem, akik nyilván a legtöbbet befolyásolják ezt.
Azzal továbbra se értek egyet, hogy Wentz vagy Goff lennének vagy lettek volna azon a szinten ahol most Watson van. Wentznek talán volt ilyen periódusa igen az MVP évében, de azt az évet leszámítva nem volt konzisztensen ennyire magasan (nálam). Goffot meg szerintem az év világon senki se hitte el. Neki a pályája csúcsa se volt olyan magasan mint Wentz top éve. Ő egy bábú amit már a super bowl évben is elég sokan felismertek. Azóta meg a pali csak ront a renoméján minden évben.
Prescottot nem vettem az érvelésembe, ha az eddigi karriert nézzük ő van a legmagasabban (nálam) abból a classból.
Ha pedig 5 irányítót kell felsorolnom abban nálam benne van Watson de nyilván van olyan is akinél nincs. A Maho - AR - Wilson trio után mindenképp korán említeném a nevét (talán pont rögtön 4.-nek). Ha pedig hosszú távra kell választani akkor biztos AR előtt és már talán Wilson előtt is inkább vele mennék.

De nyilván ízlésen nem szabad vitatkozni. Az persze más kérdés és abban egyet értek, hogy ha ott van a legfelső pocon ha nincs a GM kérdéshez semmi köze. Főleg nem ennyi idősen - még egy 35+-os veterán esetében sem biztos, hogy egészséges ha ebbe is bele akar szólni de talán ott már kicsit megbocsájtóbb az ember. HC-hez esetleg véleményt ki lehet kérni tőle, de még az is necces.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Egyetértek Stezzel, Watson szerintem sem top5 QB, hanem top3.

Durva, hogy minden sportágban teljesen elmentek a sztárok igényeinek kielégítése felé, csak az NFL-ben nem.

Mondjuk onnantól, hogy Easterby maradt, kb tudni lehetett, hogy keresztet lehet vetni a Texans kövi pár évének.



Most komolyan, valaki szerint egy ilyen fazonnak kellene vezetnie egy NFL csapatot? 😀

100%-ig biztos vagyok benne, h Watson nem lesz a Texans QB-ja a kövi szezontól, két opciót látok:

1/1 + pár játékosért/pickért megy a Jagsbe

1/2 + pickekért + pár játékosért megy a Jetsbe

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy 25 eves csavorol beszelunk, aki NFL-szinten semmit sem rakott meg le. Volt ket-harom jo szezonja? Zsenialis. Kezet foghat Wentzcel, Goffal, Prescottal, nekik is volt ennyi. Komoly meneteles a rajatszasban? Netan gyuru? Ja, rendben.
Stez
Hát az erős túlzás hogy Wentzet akinek egy igazán jó (fél) szezonja és Goffot, akiknek 1 jó szezonja volt de az is ismert h inkább az edző miatt Watsonthoz hasonlítod.

Csak idén jobb volt ebbe a fos csapatban is mint a másik két srác bármikor.

A többi rész nyilvan ok, hogy ne ő dirigáljon főleg hogy még fiatal is ezt adom, de Watson azért nem egy a liga sok középszerű irányítója közül, hanem a top 5 egyike. Ettől függetlenül persze ez inkább csak hiszti most ami lehet nem túl szimpatikus is és én se hiszem h eladnák.
alatriste
Szerinted top 5. Szerintem meg nem. De ez szubjektiv. Nem mellesleg, teljesen mindegy, hogy top hany. Wentz MVP-idenyt futott az Eaglesszel anno a seruleseig, es nem egy jo szezonja volt. Alsohangon ketto, de a 2019-es 27-7-es idenyre is tulzas lenne azt allitani, hogy rossz lett volna.

Prescott tavaly top5-os idenyt futott, Goffnak meg ket kifejezetten jo idenye volt. Watsonnak harom. Ergo a tavolsag egyaltalan nem nagy kozte, es az emlitett uriemberek kozott. Watson a rajatszasban meg az egvilagon semmit sem tett le az asztalra, ami nem lenyegtelen azert. Pontosan ebbol is latszik amugy, hogy mennyire konnyu sztarstatuszba kerulni, es onnan kiesni ebben a ligaban - emlekszem, amikor Wentz korbe volt szopva, de arra is, amikor Goff. Oket akkor pontosan ugyanigy "top5-nek" emlegette minden szaki.

Ugyhogy szerintem lenyegtelen, top hany, egyszeruen nincs azon a szinten, hogy bele akarja dugni az orrat a dontesekbe, es be kelljen szamolni neki mindenrol. Foleg nem egy GM-temaban, amikor nem o fogja hivni a jatekokat Watsonnak, nem o fogja elkapni a passzait, etc. Az mondjuk mar megint egy masik lepcsofok, hogy viszont a GM-nek az OC kinevezese elott nem aratana valtania nehany szot az iranyitojaval, nem artana megnezni, hogy melyik OC altal hozott plan mennyire passzol az iranyitohoz, mert a sokak altal emlegetett McDaniels szerint annyira lenne fit Watsonnak, mint Bradynek Arians kamikaze felfogasa. Mondjuk abban is biztos vagyok, hogy a JMD-pletyka kitalacio, es nem akarja ot hozni a Texans.

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
márciusig mindenki lenyugszik majd a picsába

több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egy 25 eves csavorol beszelunk, aki NFL-szinten semmit sem rakott meg le. Volt ket-harom jo szezonja? Zsenialis. Kezet foghat Wentzcel, Goffal, Prescottal, nekik is volt ennyi. Komoly meneteles a rajatszasban? Netan gyuru? Ja, rendben.
Stez
Hát az erős túlzás hogy Wentzet akinek egy igazán jó (fél) szezonja és Goffot, akiknek 1 jó szezonja volt de az is ismert h inkább az edző miatt Watsonthoz hasonlítod.

Csak idén jobb volt ebbe a fos csapatban is mint a másik két srác bármikor.

A többi rész nyilvan ok, hogy ne ő dirigáljon főleg hogy még fiatal is ezt adom, de Watson azért nem egy a liga sok középszerű irányítója közül, hanem a top 5 egyike. Ettől függetlenül persze ez inkább csak hiszti most ami lehet nem túl szimpatikus is és én se hiszem h eladnák.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 326
Annyi kiderült az éjjel, hogy Rapoport szerint Watsonnak volt egy egyezsége a Texans vezetéssel, hogy mindenről tájékoztatják és részt vehet a GM és HC választásban, amit nem tartottak be. Illetve beajánlotta Bieniemy-t Mahomes javaslatára, akit interjúra sem hívtak. Mivel mindeközben a Watson által látszólag nem preferált Caseiro teljes szabadkezet kapott, érdekes lesz, hogy most hogyan dönt..

Watt egyébként Watsont támogatja.

több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Watson nem fog sehova sem menni, ebben biztos vagyok. Amit pedig most muvel, az primadonnaskodas.

Az egy dolog, hogy azert rinyalt tavaly, hogy Hopkins eladasarol basztak ertesiteni, a twitterrol tudta meg. Ezt elfogadom, mert szoros kapcsolat volt koztuk, a top celpontja volt, az offense legjobbja, a liga legjobbja. Na de az, hogy azert picsog, mert a twitterrol tudta meg, ki lesz az uj GM, es a csapat meg sem hallgatta, hogy o kit szeretne, meg lettek volna javaslatai... Mert Schefter szerint ez a nagy helyzet.

Egy 25 eves csavorol beszelunk, aki NFL-szinten semmit sem rakott meg le. Volt ket-harom jo szezonja? Zsenialis. Kezet foghat Wentzcel, Goffal, Prescottal, nekik is volt ennyi. Komoly meneteles a rajatszasban? Netan gyuru? Ja, rendben.

Watson jo jatekos, azt senki sem vitatja, de o egy jatekos. Nem egy Rodgers, nem egy Wilson, nem egy Manning, nem egy Brady, nem egy Brees. Szerintem rohadt messze van attol, hogy olyan kaliber legyen, akinek be kelljen szamolnia barmelyik franchise-nak egy adott lepeserol, kinevezesrol, igazolasrol. Ahogy az NBA, ugy az NFL is kezd picsasodni, ahol a jatekos akar diktalni.

Szerintem marpedig ne diktaljon a jatekos. Az mas dolog, hogy a Texans vezetosegeben is lehetne valaki, aki hasznalja az eszet, hogy a kommunikacio a jatekosokkal sosem nehezitheti meg a helyzetet, es fel lehetett volna venni a kapcsolatot akar Watsonnal, akar Wattal. Nem kikerni a velemenyuket, egyszeruen csak szolni, hogy mi a terv. De az, hogy nem tettek, az sem tamadhato igazabol. Nalam legalabbis.

Ha ebben a cirkuszban Watt csapta volna ki a balhet, akkor meg el is fogadom, mert o mar valoban van az a karakter, akinek a szava szamit. De 3 jo ideny ide vagy oda, nalam Watson egyelore nem az a kategoria.

Ez itt most semmi tobb, mint puszta faszmeregetes.

több mint 3 éve
gedam 5 802
A szerződésében van egy záradék, hogy nem lehet eltradelni. Elvileg.
Merlin85
Az a no trade clause arra vonatkozik, hogy el lehet cserélni, de csak oda, ahova ő beleegyezik.

Hülyeség, már láttam cáfolatot is csak azt most nem tudom ide belinkelni.
dande
megtaláltam. az mondjuk gyanús, hogy egy ár azért mégiscsak elhangzott


Cruyffista
Ennyit egyetlen játékosért sem fog adni senki.
Ez még az RG3 meg Goff feltrade-eknél is brutálisabb faszság lenne.
warr_b
dolphins adja tuat, meg vissza a texans 2 első körét és 3 másodikat. megtehetik? meg. ki veszít? a texansnak nem kell megfizetni egy drága qb-t egyelőre (aki maradni sem akar) és kapnak cserébe egy biztató prospectet és a rebuildhez némi muníciót.
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 326
Ez oké, de a 3 first, 3 seconds az brutálisan sok, szerintem nincs csapat, aki ezt meglépné.
warr_b
Erre szerintem azért nehéz válaszolni, mert nagyon ritka amikor Watson szintű és korú QB elérhető, most sem tudni még, hogy az-e, így nem igazán tudjuk mi a mai ligában az all in mennyiségre. Nagyon régen volt példa hasonlóra. Ha a Texans úgy dönt, hogy újraépülnek, ez most kiderülhet. Bár abban is biztos vagyok, hogy Watson nem menne el akárhova. Ha el akar menni, olyan helyre fog ahol rugalmas a cap, és van jelenleg kellő mennyiségű prospect, hisz a pickek elvesztésével és a magas fizetésével csak így lehetne nyerni esélye. Így az sem mindegy ki tenné le érte.

Amit írtál, az is pont ezt erősíti: Vannak QB-prospectek, akikre top picket áldozva, akár felcserélve is értük megbuknak, hiába gondolta őket a jövőnek az adott franchise.